Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

Čia tokį crasy į tą temą user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=Spyglienė,2010 02 18, 15:29]
Čia tokį crasy į tą temą user posted image

Oi - sitas "patisoninis" superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2010 02 17, 21:20)
ziurint is kur siunciat...quele otto atsimenu imdavo kazkoki procenta prie daigto sumos,o jei perkat per ebay galit tartis su pardaveju jei nera nurodyta.as pav perku is ebay.co.uk pardavejas siuncia daigta mano nurodytu adresu kur gyvena lietuviai (manau kad beveik pas visus atsirastu pazystamu gyvenanciu UK)o jie paskui ideda i autobusiuka vaziuojanti i lietuva


Bet tas irgi kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2010 02 18, 21:46)
Bet tas irgi kainuoja  g.gif



Vaje, merginos, kokius jus cia grozius rodot wub.gif wub.gif wub.gif
Taigi dabar bemieges naktys manes laukia, vis akyse matysiu siuos sviestuvus. patisonas ir digmos panasus tiesiog nerealus. Isimylejau... smile.gif
Bandziau paziureti kaina, bet neatidaro puslapio, tik foto rodo... Kiek tie groziai kainuoja...?
Atsakyti
QUOTE(kotrynka81 @ 2010 02 18, 23:48)
Vaje, merginos, kokius jus cia grozius rodot wub.gif  wub.gif  wub.gif
Taigi dabar bemieges naktys manes laukia, vis akyse matysiu siuos sviestuvus. patisonas ir digmos panasus tiesiog nerealus. Isimylejau...  smile.gif
Bandziau paziureti kaina, bet neatidaro puslapio, tik foto rodo...  Kiek tie groziai kainuoja...?

1.2m diametro apie 1.5 tukstancio, o 80 cm turetu but kiek pigesnis.... ax.gif . Jei konkreciai domins parasysiu kur klausti tiksliau mirksiukas.gif
Atsakyti
patisonai su koordinatėm http://www.archinaut...s/Laura Keblyte
Atsakyti
Man atrodo, kad tas patisonas nelabai šviesos daug praleidžia, kadangi lempa po gaubtu ištisu. Nemanot? Ir šiaip labai jau priderint reiktų viską, nes toks išskirtinis šviestuvas smile.gif
Atsakyti
Jau grizau. Turejau nemenka darbeli priduoti, nebuvo laiko net trumpam cia uzlekt... Net pasiilgau pasiplepejimu cia... smile.gif Bet kazkaip tylu... Teko pabuvoti gaudrei. kainos nemenkos, bet ir neblogu sviestuvu yra... Net nufotkinau kelis, kad jums parodyciau...

Sitas kaip ziedas ant pirsto smile.gif

user posted image

Sitas man senovine lempa primena smile.gif

user posted image

Sitas skledzia tokius sviesos atspindzius per visas lubas (anot konsultantu) smile.gif

user posted image

Sis man thumbup.gif , bet kazin, ar man i kambari tiktu... kaip manot?

user posted image

NSO smile.gif

user posted image

Sis gana idomus...

user posted image

Ir sitas man labai patiko, bet neipirkciau... g.gif

user posted image

Atsakyti
Man tas mažutis trečias labai thumbup.gif tik įdomu kas kokį atstumą tokių dėt reikia g.gif O gal kartais kainą prisimenat?
Ir pirmas man gražus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emajja: 02 kovo 2010 - 11:44
QUOTE(kotrynka81 @ 2010 03 02, 12:38)
Jau grizau.   Turejau nemenka darbeli priduoti, nebuvo laiko net trumpam cia uzlekt...  Net pasiilgau pasiplepejimu cia...  smile.gif Bet kazkaip tylu... Teko pabuvoti gaudrei. kainos nemenkos, bet ir neblogu sviestuvu yra... Net nufotkinau kelis, kad jums parodyciau...

Sitas kaip ziedas ant pirsto  smile.gif
Sis man  thumbup.gif , bet kazin, ar man i kambari tiktu... kaip manot?

user posted image


Ir sitas man labai patiko, bet neipirkciau...  g.gif

user posted image


as uz situos balsuociau 4u.gif
tik kai rinksites galutini varianta paziurekit, kad cviestuvo diametras butu min 45-50 cm, kitai jis pranyks lubu plote, kad ir koks grazus bebutu ax.gif
Beje, man labai patinka ir tas var., kur matosi uz kolbinio sviestuvo - toks apskritimo karkasas medziaga trauktas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digma.lt: 03 kovo 2010 - 11:08
Sveikos, interjeristes,

pradedu dometis ir rinkti informacija del interjero. Kaip tik isibeges neuzilgo namo statybos darbai po salciu ir reiks pradet mastyt apie vidu.. bigsmile.gif
Vizijose labai daug sviesos, balintos kavos ir tik akcentuos/detalese kitos spalvos. Linksmi butu tik vaiku kambariai, o visa kita- baltumo tendencija su idomiom isskirtinom detalem , kaip sakant su siokiais tokiais modernais. Tarkim, zalias fotelis, zalios svakes, vazos, rudi paveikslu remai...(cia kaip ka rasciau baldu salonuose). DAug veidrodziu. Tik mastau: gal jau ta balinta sviesi kavos spalva tokia einama, kad greit nusibos? Kaip ir kazkada bumas buvo baltu sienu, paskui morkavu-ruzavu-geltonu...Dabar net bloga ziuret...
Uzklausiau ir laukiu nuomoniu, o nieko konretaus...
Atsakyti
man pvz pats lengviausias ir graziausias sprendimas - baltos ar balzganos sienos. prie ju gali statyti viska ka tik nori. zaisti detalemis, keisti kas sezona ir panasiai...
Atsakyti