Įkraunama...
Įkraunama...

***Krikštynų tortas***

Man tai tie tortai gražūs wub.gif bet ats glajus doh.gif fuiii....tokia sintetika atrodo.Užsisakinėjom mes savo šventei,padarė su tokiu glajumi,nu man tai ne schmoll.gif visi svečiai ta glajų nulupo,nevalgė
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2011 06 24, 19:13)
Man tai tie tortai gražūs  wub.gif bet ats glajus  doh.gif fuiii....tokia sintetika atrodo.Užsisakinėjom mes savo šventei,padarė su tokiu glajumi,nu man tai ne  schmoll.gif visi svečiai ta glajų nulupo,nevalgė


nieko ten sintetinio nėra rolleyes.gif cukraus pudra, zalatina... kaikur medus... bet ir man neskanu biggrin.gif
Atsakyti
Gal netaip išsireiškiau biggrin.gif neskanu ir man.ir dar kiek daug sveria tortas kai tuo glajum aplieja.
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2011 06 24, 21:07)
Gal netaip išsireiškiau  biggrin.gif neskanu ir man.ir dar kiek daug sveria tortas kai tuo glajum aplieja.

jo niekas neaplieja,jis ne glaistas,o kociojama mase
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2011 06 24, 15:17)
GAL KAS BANDETE SITOKI TORTA,JIS UZSAKOMAS MAXIMOJE,MAN LABAI GRAZUS,KAIP TIK MAZYLIO SVENTEI,BET IDOMU KOX VIDUS,AR SKANUS? NES GAILA JEI 100 LT SUMOKESIU,O TORTO NEBUS IMANOMA VALGYTI
http://www.maxima.lt...tas-berniuk.jpg

mes tokį užsakinėjome per sūnelio krikštynas,mes buvo patenkinti o ir visiems buvo skanus,jo vidų siūlo rinktis iš dviejų skonių kaip ir internete parašyta 4u.gif va musu maximinis

user posted image


dabar ruošiamės krikštyti krikšto dukrytę,tai irgi užsakinėsiu tokį tik rožinį wub.gif
Atsakyti
Kiek ziuriu internete visur mergaitems tortai ruzavi, o berniukams-melyni. Kazin galima uzsakyti zalsva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NePaprastaa @ 2011 06 24, 23:30)
Kiek ziuriu internete visur mergaitems tortai ruzavi, o berniukams-melyni. Kazin galima uzsakyti zalsva? g.gif


klientas visada teisus,tai manau jei norėtumėt ir juodą pagamintų biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
As po ilgu dvejoniu ir ieskojimu uzsisakiau Gulbinienes torta: http://www.tortai-py...oginiai/pk_id/6 (327 kodas). Bus toks 2 aukstu ir geles ne raudonos, o melsvos su baltom. Nes visi batukai ir leliukai kazkaip jau atsibode... O skonis stai toks: Margenis
aguoninis biskvitas, morenginis ir medaus lakštai sutepami neriebiu virtu kremu su juodųjų serbentų uogiene.
Nesu ragavusi, bet tikiuosi bus skanus ir grazus ax.gif
O tas is maximos tikrai labai grazus, masciau ir as apie toki, bet va ta mase mane atbaide, labai jau saldi ji. Nors atrodo tikrai labai graziai thumbup.gif
Atsakyti
na masė kaip ir dovanų popierius gražus,nuplėšiam ir išmetam kad ir koks gražus bebūtų ax.gif biggrin.gif 4u.gif bent jau aš pati taip elgiuosi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2011 06 24, 21:50)
mes tokį užsakinėjome per sūnelio krikštynas,mes buvo patenkinti o ir visiems buvo skanus,jo vidų siūlo rinktis iš dviejų skonių kaip ir internete parašyta  4u.gif va musu maximinis

http://i719.photobuc.../DSC00294-1.jpg
dabar ruošiamės krikštyti krikšto dukrytę,tai irgi užsakinėsiu tokį tik rožinį  wub.gif




o jei ne paslaptis koki vidu rinkotes? ir kokia kaina gavosi uz si torta??? (mazdaug isivaziduoju apie 100lt? g.gif )
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2011 06 26, 14:20)
o jei ne paslaptis koki vidu rinkotes? ir kokia kaina gavosi uz si torta??? (mazdaug isivaziduoju apie 100lt? g.gif )

Rinkomės patį pirmą,tiesiog paklausėm kuris yra skanesnis ir rekomendavo būtent šį Balto biskvito tortas, perteptas varškės skonio grietinėlės kremu, pagardintas ananasų bei mandarinų gabalėliais ir saldžiarūgščiu vyšnių įdaru. mokėjom 93 lt užsakinėjom iki 2,500 kg..bet kai parsinešėm kažkaip tikėjomės didesnis kad atrodys,bet mažuliukas atrodė.Kaip Konditerės sakė,kad šis tortas gražiausiai atrodytų 4 kg smile.gif beje jo mažesnio nei du kg neužsakinėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2011 06 24, 19:13)
Man tai tie tortai gražūs  wub.gif bet ats glajus  doh.gif fuiii....tokia sintetika atrodo.Užsisakinėjom mes savo šventei,padarė su tokiu glajumi,nu man tai ne  schmoll.gif visi svečiai ta glajų nulupo,nevalgė

Tikrai ne sintetika lotuliukas.gif bet ir skonio man asmeniškai jokio bigsmile.gif Mes irgi kai sakėmės,norėjom pradžioj su tokiu viršum,bet kai pasakė,kad puse torto svorio bus tas glajus,tai praėjo noras biggrin.gif Bet už tai gražiai stovi,nei nubėgs,nei suteš lotuliukas.gif Bet pasirinkom viršų grietinėlės plaktos,bet iš karto reiks į šaldytuvą dėt,ir stalą papuoš prieš valgant smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 26 birželio 2011 - 17:12