Įkraunama...
Įkraunama...

Kai laukiatės ne pirmo vaikelio

Mano vyresnėlei bus 4,7m kai turėtų gimti naujasis šeimos narys.. biggrin.gif Kažkaip norėjau kad panašus skirtumas būtų, nes kai pirma mergytė tai vistiek ir padėti galės, ir supranta jau daug ką... ax.gif Nes dar vat šių metų pradžioj, pradėjom klausti ar norėtum sesutės ar broliuko, tai labai kategoriškai atsakydavo kad NEA.. doh.gif O dabar jau labai laukia... wub.gif
Atsakyti
Sveikos jungiuosi pas jumis,man veluoja menesines tai pasidariau testa tai roda II bet antra dar nelabai ryski,tai dar reiks pasidaryt sia savaite,as jau auginu suneli kuriam tuoj metukai.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 10 22, 20:21)
Kažin ar daug bemigdysi lauke tokio amžiaus vyresnėlį. g.gif Nepatogu pasidaro vežimėlyje, ankštoka, vaikas blogiau išsimiega - geriau jau lovelę pastatyti kambaryje prie atviro lango.



Is tikruju dabar minciu visokiu, o kaip bus realybej - pamatysiu kita vasara ax.gif gal tu ir teisi, gal patogiau bus vyresneli migdyti namie. Zodziu, dabar jau pradejau maziau apie tai sukti galva, bus matyt kaip vaikams bus patogiau ir tada jau prisitaikysim prie esamu aplinkybiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ginttta @ 2009 10 24, 08:45)
Paskaiciau sia tema. Visos laimingos. O as net nezinau, ka daryti. Vakar pasidariau testa. Trecia karta nescia. Sokas. Vaikas neplanuotas. Kas gali siais laikais trecia vaika planuoti, kai darbu nera, atlyginimai veluoja. Mazajam vaikui 2 metukai. Kaip reikes isgyventi? Vyras skatina negimdyti. O as sumaistyje. Naktis bemiege. Galvoje sukasi ivairiausios mintys.
Gal yra panasaus likimo mamyciu?



Jei jau vaikutis nusprende ateiti, vadinasi taip reikia mirksiukas.gif manau su sia mintim apsiprasit ir su dziaugsmu pasitiksit nauja seimos nari ax.gif Tuo labiau, mazajam 2 metukai, tai gal ne viska dar isdalinai, bus rubeliu, zaislu nuo vyresneliu unsure.gif Aisku nesinori pirsti savo nuomones, tau geriau zinoti kaip jums geriau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zzana @ 2009 10 26, 15:25)
Sveikos jungiuosi pas jumis,man veluoja menesines tai pasidariau testa tai roda II bet antra dar nelabai ryski,tai dar reiks pasidaryt sia savaite,as jau auginu suneli kuriam tuoj metukai.



Sveika prisijungus 4u.gif Mazas skirtumas tarp leliuku thumbup.gif lengva nebus, bet manau paskui vaikams daug smagiau bus augti, juk beveik vienmeciai bus ax.gif
Atsakyti
Nors mano mažiukui tuoj bus metukai, neplanuotai bet labai laukiamai beldžiasi antrasis smile.gif Šiandien sužinojau, kad nestuke.gif . Ir labai džiaugiuosi, kad bus žymiai paprasčiau negu su pirmuoju, juk viską žinau, ir daug ko nebereikės pirkti. O ir pasiilgau būti nestuke.gif , tada jautiesi toookia kažkokia ypatinga. Super!
Atsakyti
nu va...Sveikinimai visoms suzinojus gerasias naujienas smile.gif nestuke.gif
Atsakyti

Sveika prisijungus 4u.gif Mazas skirtumas tarp leliuku thumbup.gif lengva nebus, bet manau paskui vaikams daug smagiau bus augti, juk beveik vienmeciai bus ax.gif
[/quote]



Nu as kazkaip nepergyvenu,kad mazas skirtumas bus,nes mes planavom antra leliuko
Atsakyti
Sveikos,
ir as noreciau prie jusu prisijungti. Mano maziui metukai, O pries pora dienu suzinojau, kad laukiuosi. Naudojau spirale, bet vistiek pastojau. Man didelis sokas, net nezinau ka ir galvoti ir ka daryti ( visokios mintys i galva lenda ) schmoll.gif
Atsakyti
sveikute 4u.gif nu va tai jau tikrai nera 100proc.apsaugos kad ji kur doh.gif ...atrodo neitiketina ir tuo paciu keista kad net taip atsitinka...o kaip dabar darys tau, ar nuims spirale ar kaip?ilgai naudojei spirale?
jo...laiko reikes kad apsiprastum bet tikiuosi bus viskas gerai :)laikykis ir junkis prie musu mirksiukas.gif
Atsakyti
mes antra liuluka planavome biggrin.gif pirmajam bus 2,5 metuku.
labai dziaugiuosi tuo, kad vaikai bus dviese, nes as pati uzaugau be seses ir brolio ax.gif bet va man tokia dilema, kaip reikia auginti du vaikucius, kaip jiems demesi paskirstyti, meile? unsure.gif tiek daug klausimu, be jokiu atsakymu. jau antras nestumas visai kitoks, as nesijauciu nestuke.gif kadangi nera tam laiko doh.gif
na nejaugi viskas taip prabegom dabar ir bus blink.gif
labai tikiuosi, kad atsiradus antrajam leliukui, atsiras dvigubai daugiau istvermes, kantrybes, meiles 4u.gif
labai noriu myleti savo vaikucius, su meile rupintis visa seima wub.gif labai bijau buti pikta, nekantri...buti bloga mama,zmona verysad.gif
Atsakyti
taijau taip tos kantrybes kartais truksta doh.gif ...mano abi panikes buna jau kai susipesa tai nors stauk kaip nervas pakyla, bet kita minute supranti kad taip ir bus,cia taikysis cia pyksis maziukai...na o meile rodos ir as stengiuosi dalinti bet va pirmus metus tai tikrai jos reikes daugiau maziausiajam nei pirmajam ir cia nori nenori reikes kazkaip skirti laika tai vieam tai kitam...na man siuo atveju padeda vyras bet visvien,vyras ne moteris ir vaikui reikia labiau mamos silumos...manau kai bus vaikiukas susitvarkysi ir pamatysi kad galima ir su dviem susitvarkyti smile.gif na sunkiausi visvien pirmieji metai o paskui kai vaikiukai jau bus paauge tai bus daug lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelt @ 2009 10 27, 13:38)
Sveikos,
ir as noreciau prie jusu prisijungti. Mano maziui metukai, O pries pora dienu suzinojau, kad laukiuosi. Naudojau spirale, bet vistiek pastojau. Man didelis sokas, net nezinau ka ir galvoti ir ka daryti ( visokios mintys i galva lenda ) schmoll.gif

ojoj. as po sito gimdymo planuoju detis spirale, kad daugiau nepastociau, o se tau kad nori doh.gif o kokia pas tave spirale buvo, paprasta varine ar ta hormonine mirena?
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 10 27, 14:46)
sveikute  4u.gif nu va tai jau tikrai nera 100proc.apsaugos kad ji kur  doh.gif ...atrodo neitiketina ir tuo paciu keista kad net taip atsitinka...o kaip dabar darys tau, ar nuims spirale ar kaip?ilgai naudojei spirale?
jo...laiko reikes kad apsiprastum bet tikiuosi bus viskas gerai :)laikykis ir junkis prie musu mirksiukas.gif


Buvau isidejus paprasta,varine.Isidejau pries 9 men.,o dabar sulaukiau siurprizo.Šiandien išėmė spirale,tai laukiu kas bus, nes poros dienų laikotarpyje gali įvykti persileidimas.
Atsakyti