Įkraunama...
Įkraunama...

Kai laukiatės ne pirmo vaikelio

o siaip kaip mamytes jauciasi siomis dienomis?kaip jusu pilveliai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu dukrytę, kuriai sausį bus 3 metukai ir lapkritį laukiam broliuko 4u.gif pilvinukui jau 36 savaitės, artėja gimdymas labai sparčiai nestuke.gif šiandien dukrytė pirmą dienelę vedžiau į darželį ax.gif viskas kažkaip labai susidėjo į vieną vietą prieš pat mažylio atėjimą į pasaulį bigsmile.gif o dar tiek daug paruoiamųjų darbų turiu atlikt doh.gif pradedu nerimaut, kad nesuspėsiu tinkamai pasiruošt blush2.gif bet gal kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamytes.jungiuosi ir as prie jusu grazaus burelio 4u.gif
mano dukrytei bus 3.5m kai susilauksim antro savo maziuko nestuke.gif . istikruju dziaugiuosi,kad mano mergyte jau tokio amziau ir nebijau,kad galiu nesusitvarkyti.sunkumu tikrai neisvengsiu,bet juk cia visos mamos su tuo susiduria.
biggrin.gif
o nestumas tai man skiriasi nuo pirmo,atrodo kad su pirmu nestumo nebuvo jokiu negerumu be to,kad daug vemiau.o dabar baisiai nugara skauda,nemiga kankina ir t.t
Atsakyti
QUOTE(braske22 @ 2009 10 20, 20:04)
Is pat pradziu galvojau apie vezima pametinukams. Bet kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad neverta. dabartinis vezimas atiteks jauneliui ax.gif  o vyresneliui manau reiks nusipirkti paprasta sportinuka. Nes man gimdymas birzeli, vasara bus, tai noresis abu vaikus lauke pamigdyti biggrin.gif
Aisku su dviem vezimais susitvarkysiu tik pas tevus prie nuosavo namo smile.gif arba kai busim abu su vyru.  O kai viena busiu, tuomet didesni migdysiu namie, kaip ir dabar darau, ir i lauka eisim pazaisti, o tuo metu maziukas gales miegoti ax.gif

Kažin ar daug bemigdysi lauke tokio amžiaus vyresnėlį. g.gif Nepatogu pasidaro vežimėlyje, ankštoka, vaikas blogiau išsimiega - geriau jau lovelę pastatyti kambaryje prie atviro lango.
Atsakyti
o kokie tie pametinuku vezimukai? kaip dvynuku??
g.gif 4u.gif
Atsakyti
Paskaiciau sia tema. Visos laimingos. O as net nezinau, ka daryti. Vakar pasidariau testa. Trecia karta nescia. Sokas. Vaikas neplanuotas. Kas gali siais laikais trecia vaika planuoti, kai darbu nera, atlyginimai veluoja. Mazajam vaikui 2 metukai. Kaip reikes isgyventi? Vyras skatina negimdyti. O as sumaistyje. Naktis bemiege. Galvoje sukasi ivairiausios mintys.
Gal yra panasaus likimo mamyciu?
Atsakyti
QUOTE(ginttta @ 2009 10 24, 08:45)
Paskaiciau sia tema. Visos laimingos. O as net nezinau, ka daryti. Vakar pasidariau testa. Trecia karta nescia. Sokas. Vaikas neplanuotas. Kas gali siais laikais trecia vaika planuoti, kai darbu nera, atlyginimai veluoja. Mazajam vaikui 2 metukai. Kaip reikes isgyventi? Vyras skatina negimdyti. O as sumaistyje. Naktis bemiege. Galvoje sukasi ivairiausios mintys.
Gal yra panasaus likimo mamyciu?


tiesiai i taikini nes as lygiai tokia pati smile.gif tik va jau aisku susitaikiau su ta mintimi kad turesime trys vaikiukus tai i viska dabar ziuriu paprasciau...o pradzioje oioioi kaip buvo sunku apsispresti doh.gif ...tik va mano vaikiuku amziaus skirtumas bus 1m.4menesiukai...bet manau susitvarkysiu...ir tau gintta linkiu nedvejotiir butinai gimdyti treciaji leliuka!! bigsmile.gif as tikiu kad jei jau taip nutiko taip ir turi buti ir tas vaikiukas tikrai atnes daug dziaugsmo i jusu seima...o vyras kita karteli bus atsargesnis jei nenores daugiau vaikiuku...manasis pradzioje irgi rustavoo dabar sako bus viskas gerai rolleyes.gif mirksiukas.gif ir as tuom tikiu :)taip kad drasiau junkis prie musu :)juolab tokiu tikrai yra ne viena mirksiukas.gif


o del pametinuku vezimuku tai taip jie labai panasus i dvynuku tik buna ju ivairiu o mes mastome apie toki kuriame jau butu galima abu vaikiukus suguldyti ir kad butu kuo lengvesnis...tai kolkas zvalgausi inetrnete o kuria diena reikes skirti ir pasivaikscioti po parduotuves pasidometi kainom(nes net neisivaizduoju kiek jie kainuoja rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 10 24, 11:30)
tiesiai i taikini nes as lygiai tokia pati smile.gif tik va jau aisku susitaikiau su ta mintimi kad turesime trys vaikiukus tai i viska dabar ziuriu paprasciau...o pradzioje oioioi kaip buvo sunku apsispresti doh.gif ...tik va mano vaikiuku amziaus skirtumas bus 1m.4menesiukai...bet manau susitvarkysiu...ir tau gintta linkiu nedvejotiir butinai gimdyti treciaji leliuka!! bigsmile.gif as tikiu kad jei jau taip nutiko taip ir turi buti ir tas vaikiukas tikrai atnes daug dziaugsmo i jusu seima...o vyras kita karteli bus atsargesnis jei nenores daugiau vaikiuku...manasis pradzioje irgi rustavoo dabar sako bus viskas gerai  rolleyes.gif  mirksiukas.gif ir as tuom tikiu :)taip kad drasiau junkis prie musu :)juolab tokiu tikrai yra ne viena  mirksiukas.gif



Paguodet... Dar nera menesio, kai pradejau naujame darbe dirbti. Tiek daug pastangu ideda mane apmokant, o neuzilgo suzinos, kad laukiuosi. Labai nepatogu...
Baugina mane musu seimos finansine padetis. Be to, nebe jaunikle esu doh.gif
Siandien internete paskaiciau straipsniu, kaip atliekami abortai, kad maziuka supjausto gabalais. Baisu pasidare.
Atsakyti
taip abortai yra baisus dalykas... verysad.gif jau kai yra gyvybe tai negaleciau ir kitaip pasielgti....visgi nors maziukas bet ten jau zmogeliukas su savo numatytais genais ir skirtu gyvenimu...juk nei viena manau nenoretume kad su mumis esamais ir busimais netyciukais butu mamos pasielgusios kitaip nei yra...o pastojame visada nelaiku (na bent jau kai neplanuoji tai tikrai )...aisku del darbo bus nepatogu bet reikia tiketis kad darbdavys pabandys suprasti ir leis padirbti likusi laikotarpi...kas zino gal ant geru zmoniu pakliuvot?! mirksiukas.gif ...ir pasistengs suprasti tik va reikiama laika rasti kada ta zinia pasakyti tai bus sunku... doh.gif ...

mano darbe irgi dar niekas nezino apie treciaji leliuka doh.gif jau po dvieju savaiteliu tureciau eiti i dekreta o as nesirodau... O ir labai bijau pranesti doh.gif net neisivaizduoju kaip priims...nors is kitos puses paziurejus jau dabar sedziu iki treju metuku su vaikiuku dekrete , tai jei dar du bus (prie siu prisides vienu metu )gal nepakenks?!irgi va laikas begha o man neramu kaip cia viskas bus blush2.gif ax.gif


stiprybes ir svarbiausia nenuleisti ranku...Aisku vyrui dabar kaip reikiant reikes stengtis uz visus jus, kad issilaikyti bet nera to blogo kas neiseitu i gera smile.gif drinks_cheers.gif r


o kaip vyras gal jau apsipranta su naujiena?
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 10 25, 10:19)
o kaip vyras gal jau apsipranta su naujiena?



Net keista, nieko nekalba sia tema.
Atsakyti
NA TARP MUSU MAZYLIU BUS 3,5 METU SKIRTUMAS MANAU NEBUS LABAI SUNKU NORS NESTUMAS NEBE TOKS JAU KAIP PIRMAS, JAUCIASI, KAD NEGALI UZMIGTI KADA NORI , TAI ATSIREMS, TAI PAIMK PAGAILEK NU ZODZIU ..NERA KARTAIS KADA SAUGOTIS ATRODO VISASDA ESI BAISIAI PAVARGUS doh.gif

ZIURESIM KAIP BUS TOLIAU KAIP BUS REALIAI DU...
Atsakyti
baisiausias laikotarpis auginant ne viena vaikiuka tai sirgimo metas...kai abiem reikia daug demesio o persiplesti negali...mano vaikiukai sirgdami reikalauja deja tik mano demesio o vyras buna ne toks svarbus tai tokiais momentais buna jauciuosi tokia bejege kad siaubas...abieju priglausti negali ir nori nenori tenka viena vaikiuka nuskrausti rodant maziau demesio verysad.gif buna tokiais vakarais net pati apsiverkiu...sunkiau rodos ir buti negali doh.gif o siaip dviem vaikiukam smagiau nei vienam drinks_cheers.gif ...galiausiai uzauge nesijaus vienisi ir tures vienas kita...neisivaizduoju kaip galetu buti jei seimoje augtu vienas viakiukas g.gif
Atsakyti