Įkraunama...
Įkraunama...

Kai laukiatės ne pirmo vaikelio

QUOTE(Bluebell @ 2009 10 17, 20:52)
labukas merginos, as cia i temuke isibroviau svecio teisem, noreciau ir as pametinuku, kazka pradedam planuoti, mano maziukei dabar 6men, bet man pirmas gimdymas buvo cezaris, ir keli skirtingi gydytojai issake visiskai skirtingas nuomones - kiek laukti iki sekancio nestumo, viena sake 7 men uzteks, kitas sake pusantru metu, o trecia gydytoja -  visus tris siule laukt..
norejau paklaust gal kam buvo pametinukai cezarinukai?
aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Laba, tarp mano cezarinukių 1,7 mt. Nebuvo jokių problemų.
Atsakyti
QUOTE(Moliūtė @ 2009 10 17, 22:04)
Laba, tarp mano cezarinukių 1,7 mt. Nebuvo jokių problemų.



Mano drauge turi tris saunius bahuriukus ir visi tris per cezari atejo. Tarpas tarp visu ju 2 metai:)
Atsakyti
mamkos nepergyvenkit tikrai susitvarkysit biggrin.gif

pas mane visi beveik pametinukai biggrin.gif
tarp pirmo ir antros 1m4men skirtumas,tarp antros ir trecios 1m11men skirtumas,o tarp trecios ir ketvirto/s bus irgi 1m4men skirtumas bus thumbup.gif
taip,kad turesiu 4 vaikucius ir vyriausiam dar nebus net 5 metuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2009 10 17, 23:48)
mamkos nepergyvenkit tikrai susitvarkysit biggrin.gif

pas mane visi beveik pametinukai biggrin.gif
tarp pirmo ir antros 1m4men skirtumas,tarp antros ir trecios 1m11men skirtumas,o tarp trecios ir ketvirto/s bus irgi 1m4men skirtumas bus thumbup.gif
taip,kad turesiu 4 vaikucius ir vyriausiam dar nebus net 5 metuku thumbup.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ohoh na ir saunuole esi smile.gif kaip visur speji su tiek pabiruciu?ar padeda kas?ar vienai tenka suktis?
Papildyta:
QUOTE(Bluebell @ 2009 10 17, 21:52)
labukas merginos, as cia i temuke isibroviau svecio teisem, noreciau ir as pametinuku, kazka pradedam planuoti, mano maziukei dabar 6men, bet man pirmas gimdymas buvo cezaris, ir keli skirtingi gydytojai issake visiskai skirtingas nuomones - kiek laukti iki sekancio nestumo, viena sake 7 men uzteks, kitas sake pusantru metu, o trecia gydytoja -  visus tris siule laukt..
norejau paklaust gal kam buvo pametinukai cezarinukai?
aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


na mano abi mergytes buvo cezariukes o va treciasis leliukas irgi gims tokiu paciu budu..nezinau kaip ten daktarai rekomenduoja bet jei jau vaisktome su pilveliais tai manau kad galima pastoti tik gal gale nestumo bus sunkiau...o siaip jei jau pastoji vadinasi organizmas jau atsigaves ir gali nesioti mirksiukas.gif leliuka..
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2009 10 17, 23:48)
mamkos nepergyvenkit tikrai susitvarkysit biggrin.gif

pas mane visi beveik pametinukai biggrin.gif
tarp pirmo ir antros 1m4men skirtumas,tarp antros ir trecios 1m11men skirtumas,o tarp trecios ir ketvirto/s bus irgi 1m4men skirtumas bus thumbup.gif
taip,kad turesiu 4 vaikucius ir vyriausiam dar nebus net 5 metuku thumbup.gif

oho, tada as tikrai susitvarkysiu su savo vaikais, nes didziajai bus jau 1 metai ir 11 menesiu kai gims maziukas. Turbut reikia maziau bedavot ir optimistiskai nusiteikt, juk viskas imanoma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 10 18, 13:19)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  ohoh na ir saunuole esi smile.gif kaip visur speji su tiek pabiruciu?ar padeda kas?ar vienai tenka suktis?

padeda vyras,bet jis dirba 5 naktis per savaite po 2 valandu,nuo 7 vakaro iki 7 ryto,tai dazniausiai bunu viena.kai labai labai reikia kur nors iseit(pvz pas daktara ir negaliu imt vaiku),tai prasau tevu,kad padetu,bet pas juos tokia politika,kad pati prisidarei pati ir tvarkykis 4u.gif

QUOTE(Vijola @ 2009 10 18, 16:28)
oho, tada as tikrai susitvarkysiu su savo vaikais, nes didziajai bus jau 1 metai ir 11 menesiu kai gims maziukas. Turbut reikia maziau bedavot ir optimistiskai nusiteikt, juk viskas imanoma  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
butent 4u.gif
tikrai susitvarkysit,pirmas menuo,na gal trys bus sunkus,nes kol isivaziuojua i rezima,dar jei vaikiukui pilvuka skaudes,o po to tikrai bus paprasciau biggrin.gif
o va jau tavo mergytei bus jau beveik 2 metukai,tai gales tau padeti truputuka biggrin.gif butinai prasyk jos,kad paduotu pampersa ar serveteles,kad soske ar zaisliuka atnestu mazajam.svarbu padaryt taip,kad vyresnis vaikas dalyvautu maziuko priezuiroj ir nesijaustu nuskriaustas smile.gif o tada jau viskas kaip sviestu patepta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliūtė @ 2009 10 17, 21:04)
Laba, tarp mano cezarinukių 1,7 mt. Nebuvo jokių problemų.

thumbup.gif
liux ! faina girdet, atsibodo gasdinimus klausytis, kad plis gimda ar dar koks biesas bus..

QUOTE(acura_maniake @ 2009 10 17, 22:48)
mamkos nepergyvenkit tikrai susitvarkysit biggrin.gif

pas mane visi beveik pametinukai biggrin.gif
tarp pirmo ir antros 1m4men skirtumas,tarp antros ir trecios 1m11men skirtumas,o tarp trecios ir ketvirto/s bus irgi 1m4men skirtumas bus thumbup.gif
taip,kad turesiu 4 vaikucius ir vyriausiam dar nebus net 5 metuku thumbup.gif

thumbup.gif doh.gif 4u.gif oho padirbejot neblogai ! aiktu sau kaip faina !!! kaip as taip noreciau blush2.gif saunu saunu, labai drasi esat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2009 10 19, 20:54)
thumbup.gif  doh.gif  4u.gif  oho padirbejot neblogai ! aiktu sau kaip faina !!! kaip as taip noreciau  blush2.gif  saunu saunu, labai drasi esat smile.gif

tu uz mane metais vyresne jei ka,tai prasom be jus lotuliukas.gif


spesi ir tu dar biggrin.gif


as tai noreciau dar vieno ar dvieju,bet vyras nesutinka blush2.gif ir siaip turbut realiai paemus,tai nei sveikata neleistu nei finansai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2009 10 17, 23:48)
mamkos nepergyvenkit tikrai susitvarkysit biggrin.gif

pas mane visi beveik pametinukai biggrin.gif
tarp pirmo ir antros 1m4men skirtumas,tarp antros ir trecios 1m11men skirtumas,o tarp trecios ir ketvirto/s bus irgi 1m4men skirtumas bus thumbup.gif
taip,kad turesiu 4 vaikucius ir vyriausiam dar nebus net 5 metuku thumbup.gif



thumbup.gif 4u.gif saunuole!!!

Kuo toliau, tuo ramiau apie viska galvoju ax.gif manau svarbiausia nusiteikimas, aisku ir vyro palaikymas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(0rchideja @ 2009 10 17, 18:02)
as nezinau ar anksciau jus kalbejote ta tema bet vistiek paklausiu  blush2.gif kaip jus planuojate su abiem pametinukais eiti i laukeli pasivaikscioti?ar mastote koki vezimuka pirkti o gal senuoju apsiesite?!nes va man neduoda ramybes sis klausimas...pati noreciau vezimuka pirkti bet matyt ju visai nedaug yra...nes kiek mes zvalgemes tai tik dvynukam yra ...pasidalinkite mintimis kaip planuojate eiti i laukeli a? bigsmile.gif



Is pat pradziu galvojau apie vezima pametinukams. Bet kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad neverta. dabartinis vezimas atiteks jauneliui ax.gif o vyresneliui manau reiks nusipirkti paprasta sportinuka. Nes man gimdymas birzeli, vasara bus, tai noresis abu vaikus lauke pamigdyti biggrin.gif
Aisku su dviem vezimais susitvarkysiu tik pas tevus prie nuosavo namo smile.gif arba kai busim abu su vyru. O kai viena busiu, tuomet didesni migdysiu namie, kaip ir dabar darau, ir i lauka eisim pazaisti, o tuo metu maziukas gales miegoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2009 10 19, 23:44)
tu uz mane metais vyresne jei ka,tai prasom be jus  lotuliukas.gif
spesi ir tu  dar biggrin.gif
as tai noreciau dar vieno ar dvieju,bet vyras nesutinka blush2.gif ir siaip turbut realiai paemus,tai nei sveikata neleistu nei finansai ax.gif

as tai bijau nestumo..pirmas labai sunkus buvo, daug komplikaciju, dideli skausmai, ilgai gulejau..
ech,jei ne tai 15 lleliuku noris..
Atsakyti
nu va o man turbut teks kazka galvoti nes kas ryta vedu vyresnele i darzeli tai nori nenori reikes visus tris vaikiukus temtis i lauka...o be vezimo nezinia kaip mes per pusnis keliausim...ir dar sausis nusimato...tyurbut be pametinuku vezimo neissisuksiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 10 21, 09:53)
nu va o man turbut teks kazka galvoti nes kas ryta vedu vyresnele i darzeli tai nori nenori reikes visus tris vaikiukus temtis i lauka...o be vezimo nezinia kaip mes per pusnis keliausim...ir dar sausis nusimato...tyurbut be pametinuku vezimo neissisuksiu  blush2.gif



na taip, tokiu atveju pametinuku vezimas geriausia iseitis 4u.gif
Atsakyti