Įkraunama...
Įkraunama...

Kai laukiatės ne pirmo vaikelio

kaip viena mamyte sake, kai jau turi du, tai trecias nei ko, nei ka drinks_cheers.gif
Atsakyti
taip kogero tiesa smile.gif cia kaip sakau mes planuojame o vaikiukai patys nusprendzia kada jiems ateiti ir kuriuos tevelius pasiringti smile.gif nes su vyru du planavome o va pilvelio gyventojas pats nusprende apie save pranesti niekieno neklauses blush2.gif ...na matysim kaip cia seksis mum visiem sutarti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 10 09, 21:21)
cia kaip sakau mes planuojame o vaikiukai patys nusprendzia kada jiems ateiti ir kuriuos tevelius pasiringti smile.gif

drinks_cheers.gif mes planavome ir kokiu min pusmeciu veliau, o dabar po to pusmecio ir kudikeli turesime wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif registruojuosi pas jus mirksiukas.gif man kazkoks nerimukas yra sirdeleje..nes maziukui mano 1m ir 3men,o jau nesioju dziaugsma po sirdimi..sunku nes kleckas pasiutes lb,lipa ant pilvuko nors tu ka..saugau,bet jis pasalunas doh.gif kai mazylis gims,vyrenelis ne 2m netures smile.gif neramu,bet manau susitvarkysim,juk ne pirmi mes ir ne paskutiniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2009 10 15, 15:00)
sveikos 4u.gif registruojuosi pas jus mirksiukas.gif man kazkoks nerimukas yra sirdeleje..nes maziukui mano 1m ir 3men,o jau nesioju dziaugsma po sirdimi..sunku nes kleckas pasiutes lb,lipa ant pilvuko nors tu ka..saugau,bet jis pasalunas doh.gif kai mazylis gims,vyrenelis ne 2m netures smile.gif neramu,bet manau susitvarkysim,juk ne pirmi mes ir ne paskutiniai biggrin.gif

maniskei irgi nebus dar dvieju metuku, kai gims antras vaikiukas. Jau baigiu ir as apsiprast su ta mintim, kad bus du mazyliai. Manau visko bus ir sunkiau, ir lengviau, bet tikrai susitvarkysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijola @ 2009 10 15, 15:13)
maniskei irgi nebus dar dvieju metuku, kai gims antras vaikiukas. Jau baigiu ir as apsiprast su ta mintim, kad bus du mazyliai. Manau visko bus ir sunkiau, ir lengviau, bet tikrai susitvarkysim  4u.gif

kaip ten sako g.gif tegul tavo zodziai Dievui i ausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip smagu, kad radau sia tema 4u.gif paskaiciau ir kazkaip lengviau pasidare, kai ne viena sedziu su tais paciais rupesciais smile.gif

Mano mazyliui dar tik 1m. ir 1 men., o jau kitas isitaise pilvuke ax.gif Bernuzelis mano labai reikalauja demesio - vienas nenori nei kiek pabuti, tai tikrai nelengva, kai su juo ir namus reik apsitvarkyti, ir valgyt padaryti doh.gif o dar tik nestumo pradzia, tai tu jegu ne per daugiausia doh.gif
Bet save vis raminu, kad susitvarkysiu, o dar cia pas jumis, kai apsilankiau, tai dar ramiau liko 4u.gif 4u.gif

Is tikruju kai pagalvoju mamos gali iveikti atrodo neimanomus dalykus, taigi ir mes viena kita paguosdamos susitvarkysim. Svarbu kad leliai sveiki gimtu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske22: 15 spalio 2009 - 17:13
As tai kazkaip pagalvoju, kad kai maziukas paaugs, tada bus daaaaug lengviau, vaikai sau zais (arba musis), o mes pacios bent kazka del saves pasidaryt galesim. Nes as dabar nieko negaliu daryt. Mano dukra nenori but viena, eina is paskos, rekia. O kai bus su kuo zaist, manau bus daug smagiau, abiems vaikams
Atsakyti
QUOTE(Vijola @ 2009 10 15, 18:36)
As tai kazkaip pagalvoju, kad kai maziukas paaugs, tada bus daaaaug lengviau, vaikai sau zais (arba musis), o mes pacios bent kazka del saves pasidaryt galesim. Nes as dabar nieko negaliu daryt. Mano dukra nenori but viena, eina is paskos, rekia. O kai bus su kuo zaist, manau bus daug smagiau, abiems vaikams

mano vyras taip mane ramina ax.gif
Atsakyti
as nezinau ar anksciau jus kalbejote ta tema bet vistiek paklausiu blush2.gif kaip jus planuojate su abiem pametinukais eiti i laukeli pasivaikscioti?ar mastote koki vezimuka pirkti o gal senuoju apsiesite?!nes va man neduoda ramybes sis klausimas...pati noreciau vezimuka pirkti bet matyt ju visai nedaug yra...nes kiek mes zvalgemes tai tik dvynukam yra ...pasidalinkite mintimis kaip planuojate eiti i laukeli a? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2009 10 17, 18:02)
as nezinau ar anksciau jus kalbejote ta tema bet vistiek paklausiu  blush2.gif kaip jus planuojate su abiem pametinukais eiti i laukeli pasivaikscioti?ar mastote koki vezimuka pirkti o gal senuoju apsiesite?!nes va man neduoda ramybes sis klausimas...pati noreciau vezimuka pirkti bet matyt ju visai nedaug yra...nes kiek mes zvalgemes tai tik dvynukam yra ...pasidalinkite mintimis kaip planuojate eiti i laukeli a? bigsmile.gif

mes ir dabar i lauka einam be vezimo, nes mano mergina nenori jame sedet, nori begiot. Tai taip ir eisim, dukryte begios, o maziukas vezimuke bus. O jeigu kur isvaziuosim, jeigu reiks miegot lauke, imsim du vezimus
Atsakyti
labukas merginos, as cia i temuke isibroviau svecio teisem, noreciau ir as pametinuku, kazka pradedam planuoti, mano maziukei dabar 6men, bet man pirmas gimdymas buvo cezaris, ir keli skirtingi gydytojai issake visiskai skirtingas nuomones - kiek laukti iki sekancio nestumo, viena sake 7 men uzteks, kitas sake pusantru metu, o trecia gydytoja - visus tris siule laukt..
norejau paklaust gal kam buvo pametinukai cezarinukai?
aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti