Įkraunama...
Įkraunama...

Kai laukiatės ne pirmo vaikelio

Na pas mus tarp vaiku bus beveik 7 metu skirtumas, bet toks jausmas, kad nesiociau kaip pirma kart, atrodo viskas pazystama, pereita, bet vistiek jaudulys, nezinia kamuoja. Atpratome, nuo maziuko kleckiuko, dukra jau savarankiska, i mokykla rudeni...
ar visas mamas kamuoja nezinia ir pan..? unsure.gif
Atsakyti
ir pas mus toks skirtumas,as buvau rami kaip belgas,ir dukra laaaaaaaaabai lauke klecko,nes vis man sakydavo va visi turi seses brolius o as viena kaip pirstas,dabar turi broli kuri be galo myli ir labai lengva augint kai toks metu skirtumas thumbup.gif ji jau savarankiska ir nereikia lakstyt aplink du, daugiau laiko gali skyrti mazesniam,kol bus siek tiek savarankiskesnis.
Nors zinau kas augina ir 1-2-3 metu skirtumu vaikus ir joms viskas gerai ir patenkintos thumbup.gif
Kaip save paruosi tam,nuteiksi taip ir bus
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 07 14, 12:16)
ir pas mus toks skirtumas,as buvau rami kaip belgas,ir dukra laaaaaaaaabai lauke klecko,nes vis man sakydavo va visi turi seses brolius o as viena kaip pirstas,dabar turi broli kuri be galo myli ir labai lengva augint kai toks metu skirtumas thumbup.gif  ji jau savarankiska ir nereikia lakstyt aplink du, daugiau laiko gali skyrti mazesniam,kol bus siek tiek savarankiskesnis.
Nors zinau kas augina ir 1-2-3 metu skirtumu vaikus ir joms viskas gerai ir patenkintos thumbup.gif
Kaip save paruosi tam,nuteiksi taip ir bus

Tai va, kad tiek metu dukra priprato, kad ji viena, ji maziausia, jai viskas kas geriausia. Nesakau, kad nelaukia, labai laukia, ir kartu einam kleckiuko ziureti pas gine ir t.t. bet, galva suku, kas bus kai gims... nors gal tiesa ir sakai, reikia save paruosti geriausiam... 4u.gif
p.s. jei saziningai tiek istoriju prisiklausius esu, vienu pazystamu vyrenioji dukra dedavo sesei pagalve ant galvos, tiute paslepdavo ir pan... g.gif
Atsakyti
Ir as zinau(galima sakyt drasiai) tokiu ziauriu istoriju,kai skriaudzia ir ziauriai,netgi cia SM viena mama prase pagalbos ka daryt vyresnysis ir kandzioja ir kaip sakei pagalve deda ant veido ir mieganti prikelia ir soske specialiai atimineja,nu zinai as greitai sutvarkyciau toki g.gif kaip vaika isauklejo taip jis ir elgiasi su maziukais,va kaimyne turiu,vyresnioji dievina mano maziuka kai lauke susitinkam,o mazoji sako fe jie sika ir rekia nesamone bandau paaiskint jai bet ji nesiklauso,nes sitai mergytei mazesnei mama tiek demesio neskyre kiek pirmagimei,aisku ji ne mano dukte ir man dzin ka ji kalba,mano zino kad negalima maziuku skriausti,stumditi ir t.t,
kai gryzom is ligonines tai labai pasimete vyresnioji,pamate kad as daugiau prie mazojo,tai ji sake as iseisiu nes nebereikalinga cia doh.gif blink.gif bet visa diena leidau su dukra aiskinau apsikabinus sedejau ir kita diena nusvito mano mergica ir suprato kad maziukui reikia labai daug demesio nes kitaip jis bus nevalges verkiantis ir slapias.
viskas bus gerai pas jus,kai gims nepalik jos vienos snekink,paprasyk pagalbos,bet saikingai nes poto prikis kad ka as cia tau aukle unsure.gif eikit y lauka kartu,duok vezimuka vezti ir as vis kartodavau kad kai paaugs brolis(ji to lauke labiausiai,kada gales su juo zaisti)bus daug smagiau,kartu su ja laukem ir pirmo ciauskejimo,ir pirmo apsivertimo,ir sedejimo,ir ropojimo,ir ejimo,o kai jis uzsigauna verkia abu nes jai jo laaaaabai gaila.(jai brolis ka naujo ismokdavo lekdavo tuoj pat man sakyt arba teciui,o draugam tai visiem gyresi ka ismoko naujo) 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 14 liepos 2009 - 16:29
smile.gif sveiki!
Mano dukrytei dabar 1 metukas ir 3 menesiai, dukrai 13 metu (labai padeda) laukiamės gal broliuko, kuris turėtų gimti gruodi(dukrytei bus 1,9m). I darzeli bijau kol kas del visokiu ligu, todel kad pati nesirgau vėjaraupiai, raudonukė
Galvoju viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Dekui panelytes 4u.gif
Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai, svarbiausia gimus mazyliui neapleisti vyresniojo (bent jau tokia nuomone susidariau) ax.gif

Atsakyti
[quote=laizanika,2009 06 11, 22:10]
Vaikai darzeliuose ziemos sezonu serga dazniau, taciau del valgio tai vejus sneka jusu vyras doh.gif Mes lopsely lankom nuo 1m. ir 2men. Tapo vaikas labai savarankiskas, ismoko valgyti su sakute ir saukstu pats, atsigerti savarankiskai is puoduko, ir dar daugely kitokiu dalyku kuriu pati buciau ilgai mokiusi. Niekas ten jo neskraudzia, aukletojos labai geros.Tikrai darzelis ismoko savarankismo, drausmes.

sveiki, o sakykit, jus is Vilniaus? man tiesiog keista, kad taip anksti prieme vaika i darzeli, mums pasake, be 2 metu net neiti (gyvenam Siaures miestely, Vln). Ar buvo reikalavimas, kad vaikas jau moketu i puoda daryt?
Atsakyti
ir aš prisijungsiu į šitą būrį biggrin.gif

Aš kažkaip nusiteikus optimistiškai,nors neturiu pagalbos iš šono(močiučių,sesių,tetų ir pan),vyras važinėjasi į užsienį kas tris savaites ax.gif
Aišku kyla minčių visokių...pasižiūri į savo vaikiuką ir galvoji...na kaip aš dar taip pat galėsiu mylėti,bet manau kai pajusiu judesiukus jau galvosiu kitaip rolleyes.gif

Jau dabar pradedam mažąjį pratint miegučio eiti į savo lovytę...dar vis naktį įsiprašo,bet būna ir nepabunda.Rudenį planuojam į darželį vesti...žiūrėsim kaip pavyks prisitaikyti...kolkas yra aktyvus,bendraujantis,tai manau darželyje bus ką veikti...jei nepritaps bandysim namučiuose draugauti visi... ax.gif

Ai,mamukai,daugiau optimizmo...juk visos mes supermamos thumbup.gif


Papildyta:
[quote=gbraske28,2009 07 17, 13:44]
[quote=laizanika,2009 06 11, 22:10]
sveiki, o sakykit, jus is Vilniaus? man tiesiog keista, kad taip anksti prieme vaika i darzeli, mums pasake, be 2 metu net neiti (gyvenam Siaures miestely, Vln). Ar buvo reikalavimas, kad vaikas jau moketu i puoda daryt?
[/quote]

Mes iš Klaipėdos,bet ir mums sakė ateiti ne ankščiau 2 metų...Reikalavimo daryti ant puodo nebuvo(bet įtariu to labai norėtų auklytės biggrin.gif )..mums ir taip galvoju kažin kaip su tuo puodu bus,nes dabar daro į tualetą...tik su pamžinta sėdyne...puoduko nepripažįsta iki šiol g.gif

Atsakyti
Tarp maniskiu ner didelis skirtumas,2,7m, 1,3m ir dabar bus 1,7m 4u.gif
Ir nieko nebijojau,nieko nebijau,ir glaustos vaikai prie pilvuko ir mazuosius panesioju,o jau kokie draugai vaikai wub.gif smaguma thumbup.gif aisku lengva ner,bet kazkaip del vaiku verta stengtis wub.gif
Atsakyti
[tai jum gerai, kad i klozeta jau daro smile.gif nereikes to puodo visai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gbraske28: 20 liepos 2009 - 11:27
QUOTE(gbraske28 @ 2009 07 20, 12:25)
[tai jum gerai, kad i klozeta jau daro smile.gif nereikes to puodo visai smile.gif


Bet ar darželyje yra grupėj tualetas...kažkaip galvoju turėtų būti...juk auklėtojos nelaksto į kitą korpuso dalį g.gif ..Tik va kaži ar užsiims,kad uždėt tą dangtį spec..pasodint ir pan... ax.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif turiu 2 vaikiukus ir treciasis pilvelyje gyvena.antrajai mergytei mano suejo 1m.ir 1menesiukas o po 3menesiuku jau bus ir trecias bigsmile.gif labai neramu kaip seksis susitvarkyti su visais vienu metu bet tikiuosi kad pavyks blush2.gif pirmoji jau pakankamai savarankiska bet demesio irgi reikalauja tai sakau prasysiu vyro pagalbos kad netinginiautu tongue.gif ir nesiskustu...
Atsakyti