Įkraunama...
Įkraunama...

Kai laukiatės ne pirmo vaikelio

QUOTE(Vijola @ 2009 05 28, 11:03)
Sveikos, nestukes  nestuke.gif
Itariu, kad laukiuosi antro vaikelio.

savo pupos niekad neatstumiu, nors jai jau 5 metukai, bet kai uzmiega svetaineje (mb is darbo grizta apie 11 val nakties) tai ir nunesu pati i virsu... ir ant keliu pasedi prisiglaudusi, ir kartais isliukina i lova viduri nakties.. ir nematau as tame nieko blogo... tik reik moketi prisileisti ...

QUOTE(anoli @ 2009 06 06, 21:14)
Sveikos. Kaip gerai, kad radau sia tema smile.gif

Mas irgi pagausejimo laukiam. Kai antra gimdysiu pirmajam bus 2.5metuku. Bet dabar tai labai man sunku suvokti ( neplanuotas nestumas ) kaip cia viskas bus. Siuo metu esu isvargus iki negalejimo, Pasiguodziau, nes neturiu kam...

sveikinu nestuke.gif nepyk, bet man atrodo, kad per daug tu aukojiesi... juk vyras ir su sugipsuota ranka gali nuvesti ir parvesti sunu is darzelio, isterijas reikia 'isvaryti' (pora kartu emilija buvo mums iskretusi tokiu baisiu pokstu kaip isterjos, bet nereik nusileisti), itraukti saviskius i namu ruosa ir t.t. juk neesi arklys, ilgai taip nepajegsi gyventi... siuo metu emilija yra mokinama pati daug ka daryt, o as tik stoviu salia ir stebiu ar gerai daroma, vienu zodziu ruosiu naujo leliuko atejimui, nes saves tikrai neplesysiu, kad viska viena suspeciau padaryt.... aisku man lengviau nes ema jau 5 su virs metuku, bet vis vien... saugok save mirksiukas.gif
Atsakyti
musiskei bus metai 8 menesiai, kai susilauksim antrosios, i darzeli nepapuolam, tai tikiuos su mociuciu pagalba kaip nors uzsiauginsim. ne mes pirmi ir ne paskutiniai. aisku pradzia bus sunkesne bet isivaziuosim, pirmoji mums labai gerai auginosi, ir siaip gera mergyte, rami, mes su ja susitariam, tai vat laukiam dabar reakcijos i sesute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aile @ 2009 06 07, 19:54)
mano vyras kategoriskai ne schmoll.gif  pries darzelius.. nes ten vaikai serga .. valgyt neduoda .. skriaudzia juos ten ir pan.
o kad sunku  bus  tai ir as nemanau  irnesakyk.gif  ar viena ar du augint kaip tik idomiau abiem bus augti  4u.gif


Vaikai darzeliuose ziemos sezonu serga dazniau, taciau del valgio tai vejus sneka jusu vyras doh.gif Mes lopsely lankom nuo 1m. ir 2men. Tapo vaikas labai savarankiskas, ismoko valgyti su sakute ir saukstu pats, atsigerti savarankiskai is puoduko, ir dar daugely kitokiu dalyku kuriu pati buciau ilgai mokiusi. Niekas ten jo neskraudzia, aukletojos labai geros.Tikrai darzelis ismoko savarankismo, drausmes.

Mes irgi laukiam brolio arba sesutes, kai gims mazylis dickiui bus 2m ir 4men. I darzely eisim ir toliau, nors yra tokiu kurie stebisi kodel as budama namie ji vesiu i darzely doh.gif Manau kad vaikui reikia ir lavinimo, demesio, su juo pazaisti ir uzsiimti, ko as nepadarysiu budama su dviem vaikais. Kol kas dickis nesupranta apie busima seimos nary, tikiu pavydo pradzioje bus, bet manau su laiku susidraugaus. Naujas seimos narys buvo labai planuotas ir su nekantrumu laukiamas thumbup.gif
Atsakyti

Mes irgi laukiam brolio arba sesutes, kai gims mazylis dickiui bus 2m ir 4men. I darzely eisim ir toliau, nors yra tokiu kurie stebisi kodel as budama namie ji vesiu i darzely doh.gif Manau kad vaikui reikia ir lavinimo, demesio, su juo pazaisti ir uzsiimti, ko as nepadarysiu budama su dviem vaikais. Kol kas dickis nesupranta apie busima seimos nary, tikiu pavydo pradzioje bus, bet manau su laiku susidraugaus. Naujas seimos narys buvo labai planuotas ir su nekantrumu laukiamas thumbup.gif
[/quote]

mano vyras vakar irgi sako, tai dabar mergaites galesime iki 4 metu i darzeli neleisti, bet as grieztai pries. tikrai nesiruosiu su dviem namie sedeti, kai vaikas gali kazko mokytis darzelyje. aisku, ruosiausi nuo rugsejo ja leisti i darzeli (tada jei butu nepilnai 1.8men), bet dabar galesiu dar pora men palaukti. bet tikrai si rudeni eisim. tikiu, kad ir pas mus bus dar nemazai tokiu, kurie kreivai i mus ziures.
Atsakyti
musu mazulei bus 2,5m, kai tures sesiuka ar broliuka biggrin.gif buvo labai juokinga, kai prieidavo prie MB, pleksnodavo per koja ir sakydavo 'sese' Pasijuokdavom, kad jau praso biggrin.gif dabar galim juoktis, kad priprase lotuliukas.gif
QUOTE(Vijola @ 2009 06 06, 14:26)
Jau dabar isivaizduoju, kas darysis naie,kai vaikai bus du ir abu mazi, kuriems viskas idomu  doh.gif

Sito MB labiausiai bijo lotuliukas.gif
QUOTE(anoli @ 2009 06 06, 22:14)
Pasiguodziau, nes neturiu kam...

Man ir atrodo, kad per daug aukojiesi ax.gif visus darbus vienaip ar kitaip galima pasidalinti 4u.gif
QUOTE(Vijola @ 2009 06 07, 20:21)
Nesutinku  schmoll.gif  Darzelyje vaikas auga savarankiskesnis. Daug visko ismoksta, netikiu, kad jus su vaiku namuose tiek uzsiimsit, kie uzsiima darzelyje  schmoll.gif

nemanau, kad vaikas darzelyje uzauga savarankiskesnis g.gif manau, tai nuo prigimties priklauso, as pati beveik nejau i darzeli, bet nuo mazens labai savarankiska, 3 metu pati nagus karpiausi, batus risausi ir dainu ir eilersciu kruvas mokejau smile.gif mazoji savarankiska irgi, valgo pati nuo 10 men, geria is puodelio nuo 11, pati rengiasi, kiek sugeba ir t.t. nesakau, kad darzelis blogai, bet as kazkaip uz namini auginima bigsmile.gif manau, kad valdiskai auginami uzauga valdiski ir vaikai rolleyes.gif manoji ir keliaus i darzeli, bet manau tik tiek, kiek dirbsiu, iskeliausiu i dekreta, ir busim, duksim ir lavinsimes namie 4u.gif nebent labai patiks darzelyje, tada taip, gales keliauti smile.gif vos ne nuo gimimo lankom ivairias mokykleles, kuriose pabuna su bendraamziais ir pasimoko kazko kryptingai, o likusi laika leidziam myledamos viena kita biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes! As irgi manau jog laukiuosi nestuke.gif , o dukriukui tik 8 su puse men. Pirksiu dar viena testa kad, galutinai isitikinciau. Kai pamaciau dvi juosteles istiko sokas, nezinau ar dziaugtis ar liudet verysad.gif Baisu ir man kaip reiks susitvarkyti.... Vyro toks darbas kad retai buna namie, tai praktiskai as viena mazyle auginu. Jau dabar kartais stogas vaziuoja, nors dukryte ir labai gera. Pagalbos nebus kieno prasyt, teks kaip nors paciai verstis. Kad tik kantrybes uztektu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2009 07 04, 21:41)
Sveikutes! As irgi manau jog laukiuosi nestuke.gif , o dukriukui tik 8 su puse men. 


mano drauge suzinojo apie antra, kai pirmas buvo toks kaip tavo smile.gif ir labai bijojo kaip cia bus, bet dabar jau antrajam 2 men ir viskas puikus, sako su dviem net lengviau thumbup.gif taip, kad viskas bus ciki thumbup.gif kaip ten sakoma, kuo didesnis issukis, tuo smagesne pergale drinks_cheers.gif kai pritruks kantrybes, uzsuksi i SM pplepeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip malonu rasti bendraminciu smile.gif . As laukiuosi ir spali laukiam pagausejimo. Pirmagimei bus tik 2,8 metu. Ir dar i darzeli uzrasem nuo rugsejo. Kai gims leliukas, vyresnioji (jei viskas bus gerai) dar pratinsis pirmaji menesiuka. Bijau jai bus stresas-darzelis ir is karto kitas mazylis namie. Bijau, kad nepasijustu atstumta..Jau nekalbu, kad del to gali perdetas demesio noras atsirasti. g.gif Is kitos puses bijau ir del mazyliuko. Dukra per pirma menesi gali susizvejoti visokiausiu ligu ir pan darzelyje ir parnesti naujagimiui unsure.gif . Kartais pamastau, gal leisti i darzeli nuo nauju metu, kai maziukui bus jau bent 3men? g.gif . Be to turesiu ja pasiimti pati is darzelio, gal ne visada bus galimybiu???
Atsakyti
QUOTE(benmama @ 2009 07 07, 14:53)
Kaip malonu rasti bendraminciu smile.gif . As laukiuosi ir spali laukiam pagausejimo. Pirmagimei bus tik 2,8 metu. Ir dar i darzeli uzrasem nuo rugsejo. Kai gims leliukas, vyresnioji (jei viskas bus gerai) dar pratinsis pirmaji menesiuka. Bijau jai bus stresas-darzelis ir is karto kitas mazylis namie. Bijau, kad nepasijustu atstumta..Jau nekalbu, kad del to gali perdetas demesio noras atsirasti.  g.gif Is kitos puses bijau ir del mazyliuko. Dukra per pirma menesi gali susizvejoti visokiausiu ligu ir pan darzelyje ir parnesti naujagimiui unsure.gif . Kartais pamastau, gal leisti i darzeli nuo nauju metu, kai maziukui bus jau bent 3men? g.gif . Be to turesiu ja pasiimti pati is darzelio, gal ne visada bus galimybiu???

as irgi vis pagalvoju, kaip cia bus su tuo darzeliu. Bet su dviem maziukais manau bus per sunku namie vienai. Maniskei dar nei 2-ju metuku nebus, kai gims antras vaikutis unsure.gif Bijau naktu. Kai pagalvoju, kad vyresnioji uzmigs, tada prades verkt mazesnis, tada prizadins sese, reiks ja migdyt iki kito maziuko prabudimo ir taip pasaka be galo doh.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

QUOTE(Vijola @ 2009 07 07, 14:49)
as irgi vis pagalvoju, kaip cia bus su tuo darzeliu. Bet su dviem maziukais manau bus per sunku namie vienai. Maniskei dar nei 2-ju metuku nebus, kai gims antras vaikutis  unsure.gif Bijau naktu. Kai pagalvoju, kad vyresnioji uzmigs, tada prades verkt mazesnis, tada prizadins sese, reiks ja migdyt iki kito maziuko prabudimo ir taip pasaka be galo  doh.gif


Kol kas apie darželį negalvoju, be 3 metų tikrai nevesiu, o ir paskui žiūrėsim, ar reiks man į darbą, jei ne, tai gal ir iki 4 bus namie, nes aš esu tokios nuomonės, kad valdiškose įstaigose prisibus dar, aišku, nebūtų galimybių, tai eitų kaip didelė.
O dėl buvimo su abiem vienai, bent kol kas tai ne taip jau ir baisu, kaip atrodo. Na, kai rėkia abi vienu metu, arba didžiajai reik miegot pietų,o mažajai tuo metu užeina noras padainuot, norisi po lova pačiai palįst, bet tai nesitęsia ilgai. Dėl naktinio miego, tai didžioji jau 6 mėn miega savo kambary viena, nors nuo 8mėn iki kokių 1,5 metų miegojo labai prastai, bet pripranti kažkaip, o dabar naktim su MB esam pasidalinę vaikus, t.y. prie vyresniosios paprastai keliasi jis.
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 07 05, 10:13)
mano drauge suzinojo apie antra, kai pirmas buvo toks kaip tavo  smile.gif ir labai bijojo kaip cia bus, bet dabar jau antrajam 2 men ir viskas puikus, sako su dviem net lengviau  thumbup.gif taip, kad viskas bus ciki  thumbup.gif kaip ten sakoma, kuo didesnis issukis, tuo smagesne pergale  drinks_cheers.gif kai pritruks kantrybes, uzsuksi i SM pplepeti  mirksiukas.gif

Aciu lizarde uz padrasinima 4u.gif Mano vyras siandien dar "pajuokavo"sako o jei dvynukai? blink.gif O sansu yra, nes pas mano mociute dvi poros dvynuku( is viso 9 vaikai) ir vyro mama is dvynuku! Taip kad neramu, oi kaip neramu.......
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2009 07 07, 21:50)
Taip kad neramu, oi kaip neramu.......

o pas daktaryte dar nebuvai? smile.gif
Atsakyti