Įkraunama...
Įkraunama...

Kai laukiatės ne pirmo vaikelio

na as gimdyt turiu rudeni tai pirmajai pupai jau bus 2 su puse , dabar kai paklausiu ar nori broliuko ar sesutes tai ji tik dziaugiasi ir sako jo nes isivaizduoja kad gales su juo as ja zaist taciau kaip bus kai ji pamatys kad tas leliukas dar nieko nemoka.buna dabar kad ir i pilveli ispiria bedukdama bet gi nebarsi vaiko, juk ji dar nesupranta. panesiot irgi reikia vyras retai namuose buna tai ior tampausi.su pirmu leliuku ki laukiausi buvo daug sunkiau greit pavargdavau ka nors panesdavau pilva skaudedavo taciau ir saugojausi labaiu nes pries tai buvo 2 nesekmingi nestumai, o dabar ir vaika panesioju ir dar padirbu ir pilvo neskauda
Atsakyti
sveikos

omano pirmajai neseniai 10 men suejo:),ir vakar pasidariau testa, pasirodo,kad laukiuosi:)))Susimaise emocijos,ir dziaugsmas, ir baime...
O kaip mamytes darot su zindymu, kada reikia nustot zindyti, suzinojus,kad laukies antro? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Panduziukas @ 2009 06 02, 20:09)
sveikos

omano pirmajai neseniai 10 men suejo:),ir vakar pasidariau testa, pasirodo,kad laukiuosi:)))Susimaise emocijos,ir dziaugsmas, ir baime...
O kaip mamytes darot su zindymu, kada reikia nustot zindyti, suzinojus,kad laukies antro? 4u.gif

sveikutes mum irgi tuoj 11 menesiuku sueis 4u.gif idomu kaip reiks demesio padalint ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aile: 06 birželio 2009 - 11:57
As vakar labai susidepresavau, kad nezinau, kaip reiks augint du vaikus. Man net pries save geda, kad pirmu pilvuku dziaugiausi, emocijos tiesiog tryksdavo, o dabar visko bijau, dziaugsmo niekas neteikia. Tikiuosi, kad greitai sita mano bloga nuotaika, pakeis laukimas ir didelis dziaugsmas, kad musu seima bus didesne
Atsakyti
QUOTE(Vijola @ 2009 06 06, 13:07)
As vakar labai susidepresavau, kad nezinau, kaip reiks augint du vaikus. Man net pries save geda, kad pirmu pilvuku dziaugiausi, emocijos tiesiog tryksdavo,  o dabar visko bijau, dziaugsmo niekas neteikia. Tikiuosi, kad greitai sita mano bloga nuotaika, pakeis laukimas ir didelis dziaugsmas, kad musu seima bus didesne

As ir pagalvoju kartais kaip reikes susitvarkyti su pametinukais ir baime apima, bet uzplusta teigiamos emocijos kai pagalvoju kaip maziukams bus smagu ir baime dingsta. Manau visos susitvarkysim ir viskas bus gerai. mirksiukas.gif Del nestumo dziaugsmo tai man ir dar jo nera kaip buvo su pirma dukra, o gal del to kad dar nebuvau pas gine ir nepamaciau savo maziuko. O gal paprasciausiai nera kada skraidyti padebesiais nes namie du vaikuciais kuriais reikia pasrupinti.
Atsakyti
Vakar mano mazoji, sukule dvi lekstes doh.gif Kazkaip negalvojau, kad ji jau tokia didele ir taip toli pasiekia. pati kalta, kad padejau per arti krasto. Siandien isverte visa siuksliadeze, o ten jau siuksliu nemazai buvo, jau isnest reikejo. Labai ji buvo laiminga, kai viska verte lotuliukas.gif Jau dabar isivaizduoju, kas darysis naie,kai vaikai bus du ir abu mazi, kuriems viskas idomu doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Kaip gerai, kad radau sia tema smile.gif

Mas irgi pagausejimo laukiam. Kai antra gimdysiu pirmajam bus 2.5metuku. Bet dabar tai labai man sunku suvokti ( neplanuotas nestumas ) kaip cia viskas bus. Siuo metu esu isvargus iki negalejimo, Eimantas pas man labai didelis mamyciukas, nuo ranku nenulipa, pas nieka nebeeina. Viska turiu daryti as ir zaisti ir prausti ir maitinti ir i darzeli vesti ir is darzelio paiimti, nes su kitais neeina. o is darzelio tik ant ranku, kitaip prasideda isteryja. Tetis musu su sugipsuota ranka bus 2 men tai pagalbos nera. Nestumas labai sunkus, vemiu labai, kasos nepakankamumas prasidejo, gulde i ligonine as atsisakiau nes nera kur palikti maziuko. Tai va tikrai nera kada pasidziaugti nestumu, o kartais atrodo kad as nieko nebenoriu. Dabar dar ir Eimantukas susirgo, persalo matyt. Tai nezinau kaip cia bus. Ir i darba reikia eiti ir vyra priziureti ir savim pasirupinti. gal man dabar taip atrodo, kad nesusitvarkysiu sad.gif Bet labai bijau, kad nebutu persileidimo. Nebenoriu to patirti vel. sad.gif


Pasiguodziau, nes neturiu kam...
Atsakyti
na, o musu antras leliukas turetu gimti, kai pirmajai bus 2 metukai. as tai dziaugiuosi, nes tarp vaiku bus nedidelis skirtumas, jiems bus lengviau augti. o del susitvarkymo su dviem... tai pirmaja zadu i darzeli leisti, kad namie nebutu betvarkes. bet siaip, jei kitos susitvarko, tai ir mes susitvarkysime drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2009 06 07, 20:44)
na, o musu antras leliukas turetu gimti, kai pirmajai bus 2 metukai. as tai dziaugiuosi, nes tarp vaiku bus nedidelis skirtumas, jiems bus lengviau augti. o del susitvarkymo su dviem... tai pirmaja zadu i darzeli leisti, kad namie nebutu betvarkes. bet siaip, jei kitos susitvarko, tai ir mes susitvarkysime drinks_cheers.gif

mano vyras kategoriskai ne schmoll.gif pries darzelius.. nes ten vaikai serga .. valgyt neduoda .. skriaudzia juos ten ir pan.
o kad sunku bus tai ir as nemanau irnesakyk.gif ar viena ar du augint kaip tik idomiau abiem bus augti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aile @ 2009 06 07, 19:54)
mano vyras kategoriskai ne schmoll.gif  pries darzelius.. nes ten vaikai serga .. valgyt neduoda .. skriaudzia juos ten ir pan.
o kad sunku  bus  tai ir as nemanau  irnesakyk.gif  ar viena ar du augint kaip tik idomiau abiem bus augti  4u.gif

Nesutinku schmoll.gif Darzelyje vaikas auga savarankiskesnis. Daug visko ismoksta, netikiu, kad jus su vaiku namuose tiek uzsiimsit, kie uzsiima darzelyje schmoll.gif
Atsakyti
niu ir man sunkiau namie bus 4u.gif su abejais
Atsakyti
sveikos smile.gif
mums sueis 2,5 metukų kai gims antrasis ax.gif
darželis šioj vietoj išsigelbėjimas biggrin.gif
Maniškis jį lanko nuo rugsėjo, eina labai noriai thumbup.gif
vaikas labai savarankiškas tapo.
nėra maminis, nelipa ant rankų, bet matau kad yra pavydas paėmus kitą vaikutį ant rankų, neleidžia prie manęs net prisiliesti unsure.gif


QUOTE(KOBRAA @ 2009 05 29, 20:07)
Merginos, man idomu, tos , kurios jau laukiate ne pirmo vaikelio - ar vienodi pozymiai pasireiskia per abu (ar daugiau nestumu)? Ar, kaip ir tu paciu tevu vaikai buna skiritngu charakteriu, taip ir nestumo pozymiai, savijauta buna skirtinga?

man antras nėštumas daug lengvesnis, nors ir su pirmuoju neturėjau rūpesčių smile.gif
tikiuosi kad vaikai bus panašūs biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vijola @ 2009 06 07, 20:21)
Nesutinku  schmoll.gif  Darzelyje vaikas auga savarankiskesnis. Daug visko ismoksta, netikiu, kad jus su vaiku namuose tiek uzsiimsit, kie uzsiima darzelyje  schmoll.gif

sutinku 100% drinks_cheers.gif
darželyje serga beveik visi vaikai, bet ir tai neamžinai, mano žiemą prasirgo ir baigėsi visos ligos, imunitetas tik sustiprėjo labiau smile.gif
Atsakyti