Įkraunama...
Įkraunama...

Kai laukiatės ne pirmo vaikelio

Sveiki,
Mano sunui buvo 11 menesiu, kai antrakart pastojau. Jis jau savarankiskai vaiksciojau, bet vis tiek reikejo nemazai nesioti, pakelti, ikelti, iskelti ir panasiai. Nesiojau ji iki pat nestumo pabaigos, kartais tekdavo namo i 5 auksta parsinesti, nesdavau ir ji, ir dar krepsi darzoviu smile.gif , dazniausiai uzlipdavau iki 5 auksto net be sustojimo. Nestumas buvo pakankamai lengvas, zinoma isskyrus pirmus menesius, kai pykino. Svorio buvau mazai priaugus, pilvas buvo nedidelis, todel judeti galejau visai laisvai.
Zinoma turbut nera jau suoer gerai sunkiai nesioti nestumo metu, bet juk as vaikui nepasakysiu, nenesiosiu taves, nes kito vaiko laukiu, juk jis gali pradeti to vaiko nekesti dar mamos pilve.
L:aukdamasi pirmo vaiko max nesdavau 3-4 kg, su antru viskas kitaip...
Atsakyti
Keliu tema i virsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orcca @ 2012 02 10, 16:23)
Keliu tema i virsu smile.gif

tuscia nieks neraso cia. is pazistamu daug kas turi pametinukus vaikus tai visos nesiojo ir nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sheila19 @ 2011 10 23, 18:22)
As laukiuosi antro vaikelio,  mano pirmagimiui dabar 2 metukai.Lb praso nesioti, o sveria ne taip ir mazai smile.gif Kaip jus pergyvenote sita laikotarpi?


pergyvenu ta laikotarpi db biggrin.gif tik vaiko lb nepratinau prie ranku nuo mazens, tai lb su nesiojimu problemu neturiu thumbup.gif kiek galiu panesioju jei lb praso, kai miegot guldau, tai buna pati nusinesu vaika i antra namo auksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zenzara @ 2012 04 27, 21:09)
tuscia nieks neraso cia.  is pazistamu daug kas turi pametinukus vaikus tai visos nesiojo ir nieko smile.gif


Būtent, nešiojami mažieji leliukai iki tam tikro laiko.Aš iki septinto neštumo laiko nešiojau vaikutį, vėliau daugiau laiko sodinausi ant keliu, kai vaikas prasydavosi nesiojamas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kai trečiąkart pastojau, mažajai dukrai buvo tik 1 metukai ir mėnuo, nereikdavo jos nuolat nešioti, bet tokių situacijų, kai reik pakelt nupraust, pasodint į vežimą, maitinimo kėdutę, įkelt į vonią, iškelt, šiaip pamyluot paėmus į glėbį, neišvengdavau niekaip.. 4u.gif Ir viskas buvo gerai..Mano ginius dar ramino, kad nešiojau tokį svorį ir prieš nėštumą, organizmas pripratęs, tai nereikia pergyventi ir kažko kardinaliai keisti, pasisaugoti taip, staigiai nekelti..Aš ir nešdavau iki pat gimdymo..Net gimdymo išvakarėse teko nešti, nes buvo bėdelė su kojyte, važiavom į ligoninę, ten nešiojau..
Atsakyti
oi, aš ne tik 1m 4mėn dukrą panešioju, bet ir trimetę... visai nieko blogo nejaučiu. kai bus pilvas didelis, tuomet išsisuksiu be nešiojimo.
Atsakyti
dukrytei dabar metukai, bet nebuvo poreikio didelio ant ranku nesiot, labai paciai patinka lakstyt, tik kelnoju kai reikia prausti, maitinti ir paguosti =] Dazniau tik ant keliu pasisodinu kai vaikui nenuotaika ir reikia mamos ranku =]
Ir man daktaryte sake, kad prie kruvio priprates organizmas prisitaiko prie svorio pakelnojimo, tad nieko baisaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 05 02, 13:43)
bet tokių situacijų, kai reik pakelt nupraust, pasodint į vežimą, maitinimo kėdutę, įkelt į vonią, iškelt, šiaip pamyluot paėmus į glėbį, neišvengdavau niekaip..  4u.gif  Ir viskas buvo gerai..Mano ginius dar ramino, kad nešiojau tokį svorį ir prieš nėštumą, organizmas pripratęs, tai nereikia pergyventi ir kažko kardinaliai keisti, pasisaugoti taip, staigiai nekelti..Aš ir nešdavau iki pat gimdymo..Net gimdymo išvakarėse teko nešti, nes buvo bėdelė su kojyte, važiavom į ligoninę, ten nešiojau..

drinks_cheers.gif va ir pas mus tas pats... nors mano nestumas ne is paprastuju, bet tvarkomes kazkaip.. aisku, pavargstu daug labiau lakstydama ir tupciodama is paskos, bet gi cia mano vaikas, negaliu pririst jo prie radiatoriaus...
Atsakyti
Jungiuosi i jusu gretas.
Planavom, bet as nesitikejau,kad taip greitai jis pas mus ateis...
Savaite jau kaip pamaciau teigiama nt testa, pirmadieni mate puslyte, bet sunkiai susitaikau.
Daug minciu...ar spesiu, nenuskriausiu pirmagimes ir taip toliau...
Pirmas nestumas buvo sunkus, labai bijau sio... Kolkas nieko nejauciu, pamadziair tiek...
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2012 05 30, 10:57)
Jungiuosi i jusu gretas.
Planavom, bet as nesitikejau,kad taip greitai jis pas mus ateis...
Savaite jau kaip pamaciau teigiama nt testa, pirmadieni mate puslyte, bet sunkiai susitaikau.
Daug minciu...ar spesiu, nenuskriausiu pirmagimes ir taip toliau...
Pirmas nestumas buvo sunkus, labai bijau sio... Kolkas nieko nejauciu, pamadziair tiek...


pamacius pirmagymes amziu, tai tikrai jums nebus lengva, bet ir linkiu ir tikiuosi, kad nebus nezmoniskai sunku. pirma laika gal kiek sunkiau, bet veliau uzsigrudinsit ir viskas bus ok smile.gif linkiu, kad sis nestumas butu lengvesnis uz pirma 4u.gif
Atsakyti
Tarp mano vaikučių bus 2,9 m skirtumas. Truputį yra nerimo kaip padalinsiu dėmesį, kaip neišprotėsiu nuo nuovargio ir kaip nėštumą suderinsiu su dvimetinukės auginimu :-) Bet labai džiaugiamės, tad neigiamas mintis veju lauk. Kai bus tai bus... :-D
Atsakyti