Įkraunama...
Įkraunama...

Kai laukiatės ne pirmo vaikelio

QUOTE(ginttta @ 2009 10 30, 14:11)
Griztu pas Jus. Ir su ta pacia savo problema. Vyras pareiske, kad vaiko nereikia. Pirmiausia, del finansines padeties. Antra, kad mes jau nebe jauni. Vyrui - 38, man 36 m. Jo manymu, pakaks 2 vaiku. Juolab, kad mazoji - dar tik 2 metuku. Jam atsibodo pastovus chaosas:
1) betvarke namie, nes su mazu vaiku tvarkos neimanoma palaikyti,
2) vaiko ligos, nes jai pradejus lankyti darzeli nuo rugsejo men, praktiskai neislipam is ligu. O as isidarbinau naujame darbe, kuriame nedarbingumo pazymejimai nepageidaujami;
3) pinigu trukumas. Vyro darbe atlyginimai veluoja po 3 men. Kalbama, kad imone bankrutuos. O darbu pas, provincijoj, nera.
Siandien nuvykau i privatu ginekologo kabineta pasikonsultuoti, nes i poliklinika nenoriu eiti del kalbu ir kreivu zvilgsniu. Taciau gydytojo darbo laikas labai trumpas. Jo nebuvo.
Nestumui jau 6 sav. Kasdien vaikutis auga. Nezinau, ka daryti. Baisu.



Sveikutes
jungiuosi ir as prie Jusu 4u.gif
antrojo laukiames neplanuotai, turetu ateiti i si pasauli, kai mazajai bus apie 2m 2 men... periodas jauciu laukia nelengvas, bet kaip nors, anksciau dar ne tiek vaikeliu pameciui isaugindavo - guodziu save mirksiukas.gif

ginttta, labai sunku dalinti patarimus, nemanau, kad esate per seni... cia tikrai ne priezastis. suprantu dabar nelengva su darbais, taciau ateis ir geresni laikai. as tikiu
nesenai drauge pasidare valyma, nes su MB skiriasi, taciau matau, kaip tai paliko zyme jos veide... ji gailisi, bet toks gyvenimas
linkiu Jums surasti geriausia sprendima
nuosirdziausias palaikymas wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kadangi sukuriau sia tema ir jau turiu antra vaikeli, tai galiu pasakyti, kad viskas ne taip ir baisu, kaip atrode biggrin.gif Galvojau, kad bus sunkiau. Vyresnele labai myli broliuka, nori padet juo rupintis. Nebuvo jokiu pavydo scenu del demesio. Mes jai niekada neleidom justis atstumta, stengemes kiek galejom, kad atsiradus broliui, jai demesys nesumazetu. Aciu dievui, mums pavyko.
Sunku buvo pradzioj, kai mazius naktim nemiegojo, kai reikejo priprast prie sumazejusio poilsio, bet siti dalykai buna ir gimus pirmam vaikui. Ir dar sunku tada, kai abu serga.
O siaip viskas thumbup.gif Tikrai nesigailiu, kad nusprendem susilaukti antro vaikiuko taip greitai rolleyes.gif
Atsakyti
NA ka as jau 3 cio laukiuosi, bet apie abortus baisu net pagalvoti. ne uz ka. Yar tokia taisykle vaikas ateina i si pasauli su kraiteliu.

Ir dar paguoda, kol mazas vaikas tikrai finansu neiseis daug, o kol paaugs tikrai garantuju padetis ir pas jus ir LT pageres.

O abortas, apsaugok Dieve, tai baisus dalykai, gali buti ir jums dar blogiau nei dabar uz tokius veiksmus.

As nesmerkiu, bet po to gali buti tikrai sunku.

Ir dar paguoda: kad ir siuo metu turintys pakankamai pinigu, gali po men likti bedarbiai...Gyvenimo nesuplanuosi. O vaikiukas yra Dievo dovana 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra111 @ 2010 01 13, 13:39)
Sveikos,

jungiuosi ir as prie jusu.Antra vaikeli tureciau gimdyti liepa, kai suneliui bus dar tik 2,1m.Aisku,yra daugybe baimiu,bet stipriausia is ju-kaip reikes padalinti meile per pus ir dar kad vyrui jos liktu.Jau dabar kartais atrodo,kad smerkiu mazaji pilvelio gyventoja,jeigu ko nors nepavyksta pazaisti su suneliu kaip anksciau.
Beje,mane kamuoja dilema:vesti sunu i darzeli ar ne?Pradzioje,tikrai galvojome,kad nuo rugsejo vesim.Tada jam bus 2,3 m.Bet dabar turim nuostabia valandine aukle ir galvojam,kad gal neverta vesti sunaus i darzeli?Visi gasdina ligomis nesibaigianciomis ir pan.Tada galvojom,kad aukle pasiimsim visai dienai,bet man sunku isivaiozduoti,kad visa diena teks praleisti su svetimu zmogumi,jokio privatumo ir pan.Ar kuria nors kamuoja panasi dilema?Ar esate auginusi 2 vaikus namie ir turejote tuo paciu pastovia aukle?O gal kuri nors taip planuoja?
Padekit apsispresti,nes jau net miegot negaliu

Mes vedėm pas auklę į namus. Tuose pačiuose namuose visiems trintis man tikrai nepatiktų. Visų pirma, dėl privatumo, visų antra, didysis vaikas vistiek užsimanęs lėks pas mamą, neužrakinsi gi kambaryje ir nevysi nuo savęs nuolatos. Jei jautriai miega, užmigęs pietų miego pasibudinės nuo mažojo verksmo, jei tas bus neramus - ir atvirkščiai. Suma sumarum, sunkumai tie patys, kaip kad auginant abu namuose plius dar reiktų mokėt auklei.
Atsakyti
sveikutes, idomi tema, gaila, kad siai dienai mazai mamyciu - bendrazygiu beliko unsure.gif mes liepa laukiame pagausejimo, mazylei tada bus 1,9 m. Vaikiukas taip pat neplanuotas, bet guodziau save, kad visos susitvarko, susitvarkysiu ir as, kad ir kaip sunku butu. smile.gif
zinia buvo netiketa, skaudziausia buvo, kad teko maitinima nutraukti, sirdis plyso, kai mazyle prase kruties, o as negalejau maitinti. Ir po keliu savaiciu, kai rodos, dukryte pamirso ta "malonuma",man asaros tekejo prisiminus, man vis ja norejosi prisiglausti prie krutines. zinoma, nesakau, kad negaliu jos prisiglausti ir taip, taciau, manau, kas ilgiau maitinot, zinot, koks ipatingas rysys tarp mamos ir kudikio, kai maitini 4u.gif
dabar, kai jau seniai su nestumo mintimi susitaikyta, pliusu tarp tokio amziaus vaiku randu netgi daugiau nei minusu, nors gimus dukrytei, buvau uzsibrezusi daryti bent 5 metu pertrauka blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Mes su vyru tai planavom savo antra leliuka ir norejom, kad tarp vaiku butu nedidelis skirtumas biggrin.gif Abu kartu uzaugs. As kazkaip nusiteikus labai optimistiskai thumbup.gif Manau, kad susitvarkysiu. O kitu minciu neprisileidziu. Nors aisku bus ir sunkiu akimirku, bet viskas isgyvenama mirksiukas.gif Pirmagimi pradesiu nuo rugsejo vesti i darzeli. Tiesa truputi prisibijau ligu g.gif Nes jam gerklyte jautri. Bet matysim, jei jau labai sirguliuos teks darzelio atsisakyti g.gif Tada teks namuose sukte suktis, nes pirmagimis labai jau judrus doh.gif As ruosiuosi moraliskai viskam ir labai laukiam antro leliuko biggrin.gif
Atsakyti
as dziaugiuos, kad mano mazyle pakankamai rami, nors, aisku, kaip ir visi maziukai, nori daug demesio, nori ant ranku. tetis daug dirba, tad pagrinde su ja tenka uzsiimti man.
be abejo, kai turesim savo kleckiukus, net neisivaizduosim, kad galejom gyventi be ju smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Dziugu kad mamytes priima tesingus sprendimus 4u.gif
uzaugs vaikiukai ir tikrai manau kad nepasigasilesite smile.gif as irgi jau tris menesius supuoju savo suneli biggrin.gif neneigsiu lengva nera nes tarp abieju vaikiuku skirtumas 1m.3men.,bet jei tektu vel rinktis ar valymas ar ne, rinksciausi vaikiuka bigsmile.gif dziaugiuosi kiekviena minute ir sekunde vis stebedama savo dziaugsmeli, dovanojama sypsena, dziugu kad vyras jau susiprato su triju vaikiuku padetim biggrin.gif ir sako 'ziurek trys vaikai"visai graziai ziurisi lotuliukas.gif o kas galejo pagalvoti jei butume pasirinke kitoki sprendima doh.gif unsure.gif schmoll.gif
Atsakyti
As laukiuosi antro vaikelio, mano pirmagimiui dabar 2 metukai.Lb praso nesioti, o sveria ne taip ir mazai smile.gif Kaip jus pergyvenote sita laikotarpi?
Atsakyti
paprastai - daugiausia nesiojo vyras. As sakydavau, kad man jisai jau per sunkus ( na tai irgi tiesa buvo).
O kadienybe reiketu labiau pasiplanuoti, kad kuo maziau kiltu tas poreikis buti nesamam, kai esate butent jus dviese - na ilgesniu pasivaiksciojimu vengti arba i juos imti pvz dviratuka. Fizini kontakta - nesiojima, pakeisti pvz laikymu ant keliu ar atsigulimu salia.
Atsakyti
Kai paprasydavo, tada ir nesiodavau 4u.gif Migdydavosi taip pat tik ant ranku tuo metu, kai su pilvu buvau, dar tekdavo i lovyte ikelti. Ir nieko. Nei persileidimas ivyko, nei sunelis anksciau gime, viskas buvo gerai. Aisku, ir nestumas buvo pakankamai geras, todel ir nesisaugojau taip labai. Ziuredavau pagal savo jegas, galiu ar negaliu kelti. Jei negaledavau, tai paprasciausiai pritupdavau ir apkabindavau arba atsisesdavau ant sofos ir uzsikeldavau dukryte sau ant keliu 4u.gif
Atsakyti
Mano pirmi vaikai galima sakyt pametinukai,kai pastojau buvo sunui 1,1 menuo, ir iki pat nestumo galo noredavo kad nesiociau, tai ir nesiojau ir pandydavau sakyti kad mamytei pilvuka gali skaudeti, nes svere irgi nemazai, na ir nieko isvaiksciojau iki galo thumbup.gif
Atsakyti