Įkraunama...
Įkraunama...

Kai laukiatės ne pirmo vaikelio

kaip bebutu sekmes tau ir stiprybes... mirksiukas.gif reikia tiketis kad ta spirale nepakenks leliukui ir bus viskas gerai smile.gif lengo nesiojimo smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif ir as tikiuosi, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelt @ 2009 10 27, 14:38)
Sveikos,
ir as noreciau prie jusu prisijungti. Mano maziui metukai, O pries pora dienu suzinojau, kad laukiuosi. Naudojau spirale, bet vistiek pastojau. Man didelis sokas, net nezinau ka ir galvoti ir ka daryti ( visokios mintys i galva lenda ) schmoll.gif


Sveikutes,
nebijok del spirales, mano pazystama irgi budama su spirale pastojo. o dabar jau vaikui 2 metukai ir sveikas viskas ok ir isnesiojant problemu nebuvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelt @ 2009 10 28, 10:50)
Aciu  4u.gif  ir as tikiuosi, kad viskas bus gerai  4u.gif

laikom kumscius,kad viskas butu gerai 4u.gif


bet kaip smagu,kad atsiranda daugiau tokiu mamyciu thumbup.gif
Atsakyti
Griztu pas Jus. Ir su ta pacia savo problema. Vyras pareiske, kad vaiko nereikia. Pirmiausia, del finansines padeties. Antra, kad mes jau nebe jauni. Vyrui - 38, man 36 m. Jo manymu, pakaks 2 vaiku. Juolab, kad mazoji - dar tik 2 metuku. Jam atsibodo pastovus chaosas:
1) betvarke namie, nes su mazu vaiku tvarkos neimanoma palaikyti,
2) vaiko ligos, nes jai pradejus lankyti darzeli nuo rugsejo men, praktiskai neislipam is ligu. O as isidarbinau naujame darbe, kuriame nedarbingumo pazymejimai nepageidaujami;
3) pinigu trukumas. Vyro darbe atlyginimai veluoja po 3 men. Kalbama, kad imone bankrutuos. O darbu pas, provincijoj, nera.
Siandien nuvykau i privatu ginekologo kabineta pasikonsultuoti, nes i poliklinika nenoriu eiti del kalbu ir kreivu zvilgsniu. Taciau gydytojo darbo laikas labai trumpas. Jo nebuvo.
Nestumui jau 6 sav. Kasdien vaikutis auga. Nezinau, ka daryti. Baisu.
Atsakyti
vaje kaip sunku verysad.gif jei jau taip,tai as manau jau tikrai reiketu jum susesti ir sudeti pliusus minusus, o tada padaryti isvada...o kaip pati mastot?juolab kaip sakote ne jauni esate o paskui vaikiuko susilaukti bus daug sunkiau jei ir labai labai noresite...aisku as savo sprendima jau padarius ir tikrai nesigailiu juo, o jum manau tikrai reiketu pagalvoti ir svarbiausia nuspresti ko norite...netik vyro argumentai svarbus bet ir jusu pacios, ar galesi paskui ramiai gyventi ir t.t...sunki jusu situacija,bet manau tikrai galima rasti iseiti...to jum ir linkiu smile.gif
Atsakyti
o chaosas ir pas mus begalinis doh.gif betvarke nuo ryto iki vakaro,nespeji sutvarkyti ir vel tas pats blush2.gif bet zinau kad taip bus ne visa amzinybe ir vaikiukam augant tai pasikeis...juk ne amzina tai...bet aisku cia ne man spresti jau kaip nuspresite taip...tikiuosi labai kad sprendimas bus teisingas :)sekmes!!
Atsakyti
Na, jau visai nedaug liko ir atsiras antras mazylismusu seimoje.
Jeigu as kurnors issiruosiu, tai dukra vis sako, kad mama eina i parduotuve ir parnes broli lotuliukas.gif Na labai jau idomu, kaip ji reaguos, kai mes ta broli istikro parnesim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijola: 02 sausio 2010 - 19:14
niu va dabar jau ir as jungiuos pas jus 4u.gif
baisu baisu kaip cia visas bus blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ginttta @ 2009 10 30, 13:11)
Griztu pas Jus. Ir su ta pacia savo problema. Vyras pareiske, kad vaiko nereikia. Pirmiausia, del finansines padeties. Antra, kad mes jau nebe jauni. Vyrui - 38, man 36 m. Jo manymu, pakaks 2 vaiku. Juolab, kad mazoji - dar tik 2 metuku. Jam atsibodo pastovus chaosas:
1) betvarke namie, nes su mazu vaiku tvarkos neimanoma palaikyti,
2) vaiko ligos, nes jai pradejus lankyti darzeli nuo rugsejo men, praktiskai neislipam is ligu. O as isidarbinau naujame darbe, kuriame nedarbingumo pazymejimai nepageidaujami;
3) pinigu trukumas. Vyro darbe atlyginimai veluoja po 3 men. Kalbama, kad imone bankrutuos. O darbu pas, provincijoj, nera.
Siandien nuvykau i privatu ginekologo kabineta pasikonsultuoti, nes i poliklinika nenoriu eiti del kalbu ir kreivu zvilgsniu. Taciau gydytojo darbo laikas labai trumpas. Jo nebuvo.
Nestumui jau 6 sav. Kasdien vaikutis auga. Nezinau, ka daryti. Baisu.

verysad.gif verysad.gif verysad.gif
vaje vaje aisku sunku bet prie bendro katilo manau atrastum kasni.. o kam dabar lengva.milijonai pastot negalli... vaje vaje jei galeciau stipriai apkabinciau ir neleisciau leliaus zudyt schmoll.gif
Atsakyti
Labutis,

perskaiciau visa temuke 4u.gif ir pasijuokiau is pasakojimu, ir paliudejau... unsure.gif
kazkaip man atrodo negalleciau pasidaryti valymo... stiprybes mamytems susidurusioms su sia problema 4u.gif
Na, o musu sunelis bus 1m.8men. kai taps didziuoju broliu wub.gif baimes zinoma, kad siek tiek yra, bet viskas bus gerai thumbup.gif
Jua nuo sios savaiteles mazius pradejo eiti i mini lopseli, nes man nuo sausio 18 d. vel i darbuka laikas gryzti... gerai, kad neilgam biggrin.gif
Galvojam, kad net ir bunant dekretinese suneli leisim i lopseli - juk ten jo draugai cool.gif ten gali issidukti, daug daugiau ismokti negu sedint namuose su manimi... o ypac paskutiniais nestumo menesiais kai ir taip sunku judeti, energijos truksta, bei pirmaisiais kudikio menesiais - kai visa demesi reikia skirti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

jungiuosi ir as prie jusu.Antra vaikeli tureciau gimdyti liepa, kai suneliui bus dar tik 2,1m.Aisku,yra daugybe baimiu,bet stipriausia is ju-kaip reikes padalinti meile per pus ir dar kad vyrui jos liktu.Jau dabar kartais atrodo,kad smerkiu mazaji pilvelio gyventoja,jeigu ko nors nepavyksta pazaisti su suneliu kaip anksciau.
Beje,mane kamuoja dilema:vesti sunu i darzeli ar ne?Pradzioje,tikrai galvojome,kad nuo rugsejo vesim.Tada jam bus 2,3 m.Bet dabar turim nuostabia valandine aukle ir galvojam,kad gal neverta vesti sunaus i darzeli?Visi gasdina ligomis nesibaigianciomis ir pan.Tada galvojom,kad aukle pasiimsim visai dienai,bet man sunku isivaiozduoti,kad visa diena teks praleisti su svetimu zmogumi,jokio privatumo ir pan.Ar kuria nors kamuoja panasi dilema?Ar esate auginusi 2 vaikus namie ir turejote tuo paciu pastovia aukle?O gal kuri nors taip planuoja?
Padekit apsispresti,nes jau net miegot negaliu
Atsakyti
QUOTE(ausra111 @ 2010 01 13, 13:39)
Sveikos,

jungiuosi ir as prie jusu.Antra vaikeli tureciau gimdyti liepa, kai suneliui bus dar tik 2,1m.Aisku,yra daugybe baimiu,bet stipriausia is ju-kaip reikes padalinti meile per pus ir dar kad vyrui jos liktu.Jau dabar kartais atrodo,kad smerkiu mazaji pilvelio gyventoja,jeigu ko nors nepavyksta pazaisti su suneliu kaip anksciau.
Beje,mane kamuoja dilema:vesti sunu i darzeli ar ne?Pradzioje,tikrai galvojome,kad nuo rugsejo vesim.Tada jam bus 2,3 m.Bet dabar turim nuostabia valandine aukle ir galvojam,kad gal neverta vesti sunaus i darzeli?Visi gasdina ligomis nesibaigianciomis ir pan.Tada galvojom,kad aukle pasiimsim visai dienai,bet man sunku isivaiozduoti,kad visa diena teks praleisti su svetimu zmogumi,jokio privatumo ir pan.Ar kuria nors kamuoja panasi dilema?Ar esate auginusi 2 vaikus namie ir turejote tuo paciu pastovia aukle?O gal kuri nors taip planuoja?
Padekit apsispresti,nes jau net miegot negaliu

as savo dukra nuopusantru metu isleidau i lopseli ir nei minute nesigailejau del tokio savo sprendimo. vasari jai bus 2 metai, o va jau kazkada turiu gimdyt. Jokia valandine aukle jusu vaiko taip nelavins, kaip darzelis. Bent jau mano tokia nuomone. Mano dukra, neturedama dvieju metu, yra labai savarankiska, valgo pati, nori rengtis pati (nors nelabai gaunasi), puikiai draugauja su puodu, soka ir dainuoja. Tiesa sakant, as pati nemokeciau tiek uzimti vaiko, kiek ji turi uzsiemimo darzelyje, o tiesa sakant neturiu ir tiek kantrybes blush2.gif Kas del ligu tai taip, sloga issigydom, po triju dienu darzelyje vel snargliojasi, bet visi turi praeiti ta adaptacini laikotarpi. Jeigu jus veliau pradesit leistvaika i darzeli, tai jis vistiek prasirgs savo. Net musu aukletojos sake, kad tie vaikai, kurie jau eina antrus metus, serga daug maziau.
Cia aisku, tik jums spresti ir tik jus zinot kas jusu vaikui geriau mirksiukas.gif as tik parasiau savo ispudzius
Atsakyti