Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

QUOTE(laimutte @ 2010 01 21, 20:18)
jo, snd vel keikiausi. kai reikejo kedute nuimt doh.gif  Atrodo namie jau lyg ir issiaiskinom, kad reik mygtukus stipriau paspaust, bet snd gal is sesto karto nuemiau, nu be rysio. O tasiukas labai normaliai laikosi ant rankenos, tikrai negriuna vezimas, kaip cia kazkas rase. Bet jau koks lengvas vezimas su autokedute, taip lengvai manevruojamas, snd pirma karta i lauka su kedute isvaziavom


as tai naudosiu si vezima tik nuo balandzio men, bet noriu ismokt nuimt ta kedute dabar. O tai uzsidesiu kur nuvaziavus, o kai reiks i masina atgal idet tai nenuimsiu lotuliukas.gif
Man tai jis su kedute toks mazas atrodo, toks mielas wub.gif laukiu kada galesiu su juo ir leliuku iseit i lauka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2010 01 21, 19:39)
as tai naudosiu si vezima tik nuo balandzio men, bet noriu ismokt nuimt ta kedute dabar. O tai uzsidesiu kur nuvaziavus, o kai reiks i masina atgal idet tai nenuimsiu  lotuliukas.gif
Man tai jis su kedute toks mazas atrodo, toks mielas  wub.gif  laukiu kada galesiu su juo ir leliuku iseit i lauka  wub.gif

drinks_cheers.gif as irgi laaaaaabai laukiau wub.gif wub.gif ir dabar kaskart dziaugiuosi i lauka su juo isejus, nepaisant kai kuriu minusiuku irnesakyk.gif
Atsakyti
Nu va, atrodo issisprende beda su autokedutes nuemimu. Vyras kazka ten pareguliavo ir dabar labai lengvai nusiima thumbup.gif Dabar galiu ramiai supakuot, kad nedulketu ir laukt kada jis bus reikalingas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2010 01 24, 14:52)
Nu va, atrodo issisprende beda su autokedutes nuemimu. Vyras kazka ten pareguliavo ir dabar labai lengvai nusiima  thumbup.gif  Dabar galiu ramiai supakuot, kad nedulketu ir laukt kada jis bus reikalingas  biggrin.gif

prasom pasidalinti, ka reguliavo? blush2.gif
Atsakyti
sveikos, mamytes smile.gif sudominot ir mane siuo vezimuku- man svarbiausia, kad butu lengvas ir su guminiais ratais. Vaikutis gims balandzio menesi, tai planuojame ne tik mieste, bet vasara ir i gamta i soda isvaziuoti, kazin kaip jo pravazumas ne mieste, bet paprastais zvyro, smelio ar parko keliukais? Gal bandete kuri nelygesniu keliu vaziuoti ar labai kratosi? Noreciau minksto vaziavimo ax.gif beje, su lopsiuku, koks jo svoris? Ar vasara lopsiuke vaikiukui nebus per karsta? Yra kokiu apsaugeliu nuo vabzdziu?
Aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2010 01 24, 16:19)
prasom pasidalinti, ka reguliavo? blush2.gif


na atrodo ten kur yra adapteris kedutes, atsisuka tokie varztukai ir ten kazka pareguliavo. Dabar kai paspaudi ant rankenos mygtuka, tai labiau sulenda tie tokie geleziukai ir tada lengvai ta kedute nusiima. Tikiuosi supratai ka nors lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2010 01 24, 16:44)
sveikos, mamytes  smile.gif  sudominot ir mane siuo vezimuku- man svarbiausia, kad butu lengvas ir su guminiais ratais. Vaikutis gims balandzio menesi, tai planuojame ne tik mieste, bet vasara ir i gamta i soda isvaziuoti, kazin kaip jo pravazumas ne mieste, bet paprastais zvyro, smelio ar parko keliukais? Gal bandete kuri nelygesniu keliu vaziuoti ar labai kratosi? Noreciau minksto vaziavimo  ax.gif  beje, su lopsiuku, koks jo svoris? Ar vasara lopsiuke vaikiukui nebus per karsta? Yra kokiu apsaugeliu nuo vabzdziu?
Aciu uz atsakymus smile.gif

kadangi pati naudosiu tik nuo balandzio, tai apie pravazuma nelabai ka galiu pasakyt, bet manau pravaziuos jis visur ne blogiau nei kiti smile.gif Man patinka kad jis patogiai susilanksto, remas ne tiek daug vietos uzima kaip kiti vezimai. Dar ir lopsys susilanksto taip, kad labai mazai vietos uzima. Man tai labai patogu kur nors toliau vaziuojant, nes vasara nemazai vazinejam su pilna bagazine daiktu. svoris su lopsiu apie 12 kg berods. Apsageliu nuo vabzdziu nera, tik nuo lietaus sportinei daliai
Atsakyti
ar butu galima isigyti vien lopsiuka su ratais be sportines dalies parduotuveje? Ar butinai su sportine dalimi reikia pirkti? Galvoju, kai vaikiukui bus puse metu geriau atskirai sketuka nusipirksime.
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2010 01 25, 12:24)
kadangi pati naudosiu tik nuo balandzio, tai apie pravazuma nelabai ka galiu pasakyt, bet manau pravaziuos jis visur  ne blogiau nei kiti smile.gif Man patinka kad jis patogiai susilanksto, remas ne tiek daug vietos uzima kaip kiti vezimai. Dar ir lopsys susilanksto taip, kad labai mazai vietos uzima. Man tai labai patogu kur nors toliau vaziuojant, nes vasara nemazai vazinejam su pilna bagazine daiktu. svoris su lopsiu apie 12 kg berods. Apsageliu nuo vabzdziu nera, tik nuo lietaus sportinei daliai



labas, o tai apsaugeles lopsiui nuo vejo ir lietaus nera? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2010 01 25, 13:00)
na atrodo ten kur yra adapteris kedutes, atsisuka tokie varztukai ir ten kazka pareguliavo. Dabar kai paspaudi ant rankenos mygtuka, tai labiau sulenda tie tokie geleziukai ir tada lengvai ta kedute nusiima. Tikiuosi supratai ka nors  lotuliukas.gif

aciu 4u.gif bandysiu vyrui paasikint biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ssaule @ 2010 01 25, 14:46)
ar butu galima isigyti vien lopsiuka su ratais be sportines dalies parduotuveje? Ar butinai su sportine dalimi reikia pirkti? Galvoju, kai vaikiukui bus puse metu geriau atskirai sketuka nusipirksime.


tokiu dalyku reikia klausti parduotuveje arba internetu mirksiukas.gif
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 01 25, 14:46)
labas, o tai apsaugeles lopsiui nuo vejo ir lietaus nera? unsure.gif

yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Gerb. Mamytes, kad nuimti autokedute lengvai, neuztenka paspaust vien du migtukus ant lopsio rankenos. Visa autokedutes lopsi reikia paspaust kiek gilin zemes pavirsiaus kryptim (i apacia). Tada jis lengvai atsoka ir nusiima.

1. Patraukiam rankena nuemimui i horizontalia padeti
2. Paspaudziam 2 migtukus ant rankenos
3. Nestipriai paspaudziam savo kuno svoriu ta rankena zemin
4. Nuemam autokedute.
Atsakyti
QUOTE(tandco @ 2010 01 28, 12:35)
Gerb. Mamytes, kad nuimti autokedute lengvai, neuztenka paspaust vien du migtukus ant lopsio rankenos. Visa autokedutes lopsi reikia paspaust kiek gilin zemes pavirsiaus kryptim (i apacia). Tada jis lengvai atsoka ir nusiima.

1. Patraukiam rankena nuemimui i horizontalia padeti
2. Paspaudziam 2 migtukus ant rankenos
3. Nestipriai paspaudziam savo kuno svoriu ta rankena zemin
4. Nuemam autokedute.


Aciu labai 4u.gif Tik paaiskinkit 1punkta, nlb supratau blush2.gif
Atsakyti