Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

QUOTE(Pelinskiene @ 2009 11 28, 14:21)
vaikutyje yra coletto matteo siek tiek naujesni modeliukai, spalvos naujos yra zydra, zalia, raudona, oranzine, ir esminis dalykas, kad sie vezimukai su guminiais ratukais, manau, kad tai pliusas, atsiranda amortizacija.


Bet ir sunkesni turbut g.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 11 29, 20:18)
laimutte,sveikinu sulaukus berniuko 4u.gif

vezimuko spalva man labai grazi ir lopsys gana didelis atrodo g.gif

Aciu uz sveikinimus 4u.gif Lopsys tikrai pakankamo dydzio rolleyes.gif Vyras labai norejo raudono vezimo, taciau po ilgu dvejoniu nugalejo zalias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2009 11 29, 22:45)
Aciu uz sveikinimus 4u.gif  Lopsys tikrai pakankamo dydzio rolleyes.gif Vyras labai norejo raudono vezimo, taciau po ilgu dvejoniu nugalejo zalias biggrin.gif

o kaip ratai?ar nebarska?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 11 29, 21:17)
o kaip ratai?ar nebarska?

Nebarska mirksiukas.gif Todel labai dziaugiuosi, kad vis tik ne Chicco isigijom

Papildyta:
QUOTE(Pelinskiene @ 2009 11 28, 12:21)
vaikutyje yra coletto matteo siek tiek naujesni modeliukai, spalvos naujos yra zydra, zalia, raudona, oranzine, ir esminis dalykas, kad sie vezimukai su guminiais ratukais, manau, kad tai pliusas, atsiranda amortizacija.

Ta prasme - su guminiais? Pripuciamais, ar tiesiog guminiais?
Nes musiskis ir yra su guminiais, grynai plastmasiniu dabar jau negamina mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimutte: 30 lapkričio 2009 - 14:40
QUOTE(laimutte @ 2009 11 30, 15:41)
Nebarska mirksiukas.gif  Todel labai dziaugiuosi, kad vis tik ne Chicco isigijom

Papildyta:

Ta prasme - su guminiais? Pripuciamais, ar tiesiog guminiais?
Nes musiskis ir yra su guminiais, grynai plastmasiniu dabar jau negamina mirksiukas.gif

...ir pacios pardavejos vaikutyje sake, kad pirma karta gavo butent su tokiais ratais, lygtai tu vadinamu fitiliu ar kaip ten jie priputimui nera, ber ratai minksti, kiek supratau, pripusti oro, manau, kad tikrai siek tiek kitokie nei ankstesnes siuntos. Del svorio sake, kad nesiskiria arba labai nezymiai skiriasi, gaila, kad nebera rudos spalvos vezimuku:( o sakykit kedutei pada pirkot, ar verta ji pirkti, nes kaina zenkliai sokteli.... reiks kalediniu nuolaidukiu laukti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Pelinskiene @ 2009 11 30, 15:10)
...ir pacios  pardavejos vaikutyje sake, kad pirma karta gavo butent su tokiais ratais, lygtai tu vadinamu fitiliu ar kaip ten jie priputimui nera, ber ratai minksti, kiek supratau, pripusti oro, manau, kad tikrai siek tiek kitokie nei ankstesnes siuntos. Del svorio sake, kad nesiskiria arba labai nezymiai skiriasi, gaila, kad nebera rudos spalvos vezimuku:(  o sakykit kedutei pada pirkot, ar verta ji pirkti, nes kaina zenkliai sokteli.... reiks kalediniu nuolaidukiu laukti  smile.gif

As pirkau kedute is karto , 279 lt, berods mirksiukas.gif O tai jei jau ratai pripusti oro, bet nera vintiliu, tai kaip tada bus, jei netycia tas oras iseis - nebus per kur pripusti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelinskiene @ 2009 11 30, 16:10)
Del svorio sake, kad nesiskiria arba labai nezymiai skiriasi, gaila, kad nebera rudos spalvos vezimuku:(  o sakykit kedutei pada pirkot, ar verta ji pirkti, nes kaina zenkliai sokteli.... reiks kalediniu nuolaidukiu laukti  smile.gif

Dėl svorio -tai ir šiš pirmas modeliukas nėra labai lengvas, jei vaikas jame yra. Gyvenu 4-ame aukšte - tai be pagalbos nelabai įveikčiau laiptus. doh.gif
O pado nepirkome, kedutė tvirtinasi ir be jo, visai nesudėtinga.
Papildyta:
QUOTE(laimutte @ 2009 11 28, 19:10)
Mes jau buvom lauke - vakar ir siandien smile.gif  Kolkas jokiu minusu, vezimelis super thumbup.gif  thumbup.gif  Labai manevringas ir lengvas. Beje, skaiciau LT instrukcija, ten raso, kad sedima dali reik nuimti, norint sulankstyti vezima. Tai tiksliai ir negaliu dabar pasakyti, kaip yra is tikruju, nes naudosim sportine dali tik pavasari ax.gif
Pasirodom su sese ax.gif

Mes irgi žalią turime thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Edditocka @ 2009 12 02, 16:49)
Dėl svorio -tai ir šiš pirmas modeliukas nėra labai lengvas, jei vaikas jame yra. Gyvenu 4-ame aukšte - tai be pagalbos nelabai įveikčiau laiptus.  doh.gif
O pado nepirkome, kedutė tvirtinasi ir be jo, visai nesudėtinga.
Papildyta:

Mes irgi žalią turime  thumbup.gif

na, zinokit, man pasirode jis labai lengvas thumbup.gif thumbup.gif Nebus gi lopsinis vezimas tokio svorio, kaip sketukas mirksiukas.gif Nes lyginau kilogramus sio vezimelio ir chicco (o tas gi atrodo visai lengvutis), tai matteo lengvesnis thumbup.gif
Beje. buvau vakar "Vaikutyje", maciau naujuosius matteo,spalvu pasirinkimas didelis, bet ratai man labiau patinka senojo modelio ax.gif Nauju modeliuku ratai labai jau blizgus ir atrodo pigiai, na tokie tikri lenkiski biggrin.gif Bent man taip pasirode ax.gif Kazkas cia sake, kad nebuvo rudos spalvos - vakar toki maciau mirksiukas.gif
Atsakyti
o sakykit, mamytes, kurios jau veziojat lelisu Mateo vezimeliuose. Ar jusm tas lopsio persukimas lengvai gaunais? Nes as kai bandziau parduotuvej man neisgavo, o ir vyras toks kur demonstravo, tai is kelinto karto tik persuko.... tai pagalvojua jei jau taip strigines - nu tai ne kas tada... g.gif betgal sakau cia igudimo reikalas....

Dar mano vyrui kelia abejoniu kad visas lopsys(sportinukas) laikosi pritvirtinti viename taske.. Pasak jo gali suluzti... Nes jam paisrode kad ten tas pagrindas ant kurio fiksuojas lopsiukas(sportinukas) yra plastmaisnis...

Nuraminkit mane, nes as labai noriu jau tokio vezimuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gile-Pile @ 2009 12 04, 16:36)
o sakykit, mamytes, kurios jau veziojat lelisu Mateo vezimeliuose. Ar jusm tas lopsio persukimas lengvai gaunais? Nes as kai bandziau parduotuvej man neisgavo, o ir vyras toks kur demonstravo, tai is kelinto karto tik persuko.... tai pagalvojua jei jau taip strigines - nu tai ne kas tada...  g.gif  betgal sakau cia igudimo reikalas....

Dar mano vyrui kelia abejoniu kad visas lopsys(sportinukas) laikosi pritvirtinti viename taske.. Pasak jo gali suluzti... Nes jam paisrode kad ten tas pagrindas ant kurio fiksuojas lopsiukas(sportinukas) yra plastmaisnis...

Nuraminkit mane, nes as labai noriu jau tokio vezimuko  blush2.gif

Su rankena viskas laaabai paprasta, tikrai mirksiukas.gif O del sportines dalies, tai nezinau, nenaudojam dar ax.gif Buvo ir man tokia mintis kilus, kad laikosi ant dvieju tasku, bet juk ne vienas tokio tipo vezimelis yra, tai, kazkaip daugiau ir nesiparinu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gile-Pile @ 2009 12 04, 17:36)
o sakykit, mamytes, kurios jau veziojat lelisu Mateo vezimeliuose. Ar jusm tas lopsio persukimas lengvai gaunais? Nes as kai bandziau parduotuvej man neisgavo, o ir vyras toks kur demonstravo, tai is kelinto karto tik persuko.... tai pagalvojua jei jau taip strigines - nu tai ne kas tada...  g.gif  betgal sakau cia igudimo reikalas....

Dar mano vyrui kelia abejoniu kad visas lopsys(sportinukas) laikosi pritvirtinti viename taske.. Pasak jo gali suluzti... Nes jam paisrode kad ten tas pagrindas ant kurio fiksuojas lopsiukas(sportinukas) yra plastmaisnis...

Nuraminkit mane, nes as labai noriu jau tokio vezimuko  blush2.gif


4u.gif Persukti labai lengva! Mano vyresnėlis sugeba pats ne tik persukti, o ir ratelius sulankstyti ir padėti įkelti į bagažinę.
Tik perspėju, kai vežate vaikutį autokėdutėje ant rėmo - neapsuksite doh.gif .O mums labai patikdavo, kai dar šilta buvo, autokėdutėje iškeliauti į parduotuvę. Lopšys ant to plastmasinio pagrindo atlaikė jau 3 mėnesius nuolatinius supimus thumbup.gif . Manau taip ir tarnaus.
Atsakyti
QUOTE(Edditocka @ 2009 12 05, 21:01)
4u.gif Persukti labai lengva! Mano vyresnėlis sugeba pats ne tik persukti, o ir ratelius sulankstyti ir padėti įkelti į bagažinę.
Tik perspėju, kai vežate vaikutį autokėdutėje ant rėmo - neapsuksite  doh.gif .O mums labai patikdavo, kai dar šilta buvo, autokėdutėje iškeliauti į parduotuvę. Lopšys ant to plastmasinio pagrindo atlaikė jau 3 mėnesius nuolatinius supimus  thumbup.gif . Manau taip ir tarnaus.


O kodel negalima apsukti su autokedute??
Atsakyti