Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

Ką gi, sulaukiau atsakymo iš COLETTO gamintojų, atrašė, kad yra kas prekiauja šiais modeliais ir Lietuvoje, ir nurodė telefono numerius pasiskambinti smile.gif

Reiks pamėginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2012 04 23, 12:43)
Pasidalinkte, jei negaila, informacija  blush2.gif


Atrašiau Jums į AŽ smile.gif
Aš kol kas neskambinau dar, bet jei Jūs pirmiau paskambinsit, pasidalinkit info smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Inute @ 2012 04 20, 11:54)
Na va, tai po tiek rinkimosi negi būsiu deficitinį vežimėlį išsirinkus doh.gif o taip jau džiaugiausi, kad pagaliau apsisprendžiau  doh.gif
Tai jei kartais kam iki birželio galo pasidarytų nereikalingas vežimėlis, tai laukčiau žinios ax.gif spalvytei reikalavimas vienintelis, kad tiktų berniukui  bigsmile.gif
O Lenkijoje kur jų yra? Jaučiu Suwalkuose irgi nelabai rastume g.gif


Yra Waršuvoj jų parduotuvė. O be to, kaip neseniai paaiškėjo, yra oficialus atstovas ir Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
Ką gi, galiu pradžiuginti tas, kurios nori nusipirkt naują COLETTO MATTEO Lietuvoje - kaina yra 1150 Lt visų trijų dalių.
Parduotuvė yra Šiauliuose, bet atveža į kitus miestus. Telefono numeriai, kuriais galima pasiskambinti 869809347; 869967777.
Atsakyti
Labas rytelis, na va, pasidžiaugiau ir ateinu su bėda: užstrigo vienas ratas. Perkant mamytė minėjo, kad kartą naudojo stabdį ir užstrigo ratai, nuo to laiko nenaudojo, o aš nepatikrinau, netyčia jį nuspaudžiau ir vienas ratas užsiblokavo, nebežinau ką daryti blush2.gif Gal kam taip buvo, gal kas patartumėte ką daryti tokiu atveju? Na dabar neramu labai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 26 balandžio 2012 - 07:53
QUOTE(Jennifer @ 2012 04 26, 07:52)
Labas rytelis, na va, pasidžiaugiau ir ateinu su bėda: užstrigo vienas ratas. Perkant mamytė minėjo, kad kartą naudojo stabdį ir užstrigo ratai, nuo to laiko nenaudojo, o aš nepatikrinau, netyčia jį nuspaudžiau ir vienas ratas užsiblokavo, nebežinau ką daryti  blush2.gif  Gal kam taip buvo, gal kas patartumėte ką daryti tokiu atveju? Na dabar neramu labai  blush2.gif

Siaip jei paspaudus vel stabdi neatstringa,tai gali buti,uzsinese stabdis. Mums tiap nebuvo,bet pries perkant skaiciau kazkur rase,kad galima isardyti ta stabdi,isvalyti ir veikia paskiau. Siaip nzn, kas dar galetu buti,bet ar nebus perspaustas stabdis,nu yra zmoniu,kurie smarkiai ji ten spaudiza,o siam vezimeliui kaip tik reikia svelnia spustelt,nes lengvai pasispaudzia.
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 04 26, 11:19)
Siaip jei paspaudus vel stabdi neatstringa,tai gali buti,uzsinese stabdis. Mums tiap nebuvo,bet pries perkant skaiciau kazkur rase,kad galima isardyti ta stabdi,isvalyti ir veikia paskiau. Siaip nzn, kas dar galetu buti,bet ar nebus perspaustas stabdis,nu yra zmoniu,kurie smarkiai ji ten spaudiza,o siam vezimeliui kaip tik reikia svelnia spustelt,nes lengvai pasispaudzia.

Išsiardžiau, susitvarkiau biggrin.gif
kairiojo rato stabdis stringa ir neatsistato atgal tas pypsiukas. Nežinau ar jį galima pataisyti, ko gero teks juo nesinaudoti, nes jei kada užstrigtų gatvėje, nebūtų ką daryti. Mane perspėjo perkant, kad buvo užstrigęs, bet aš maniau kad tik kartą, nepatikrinau, namie paspaudžiau ir turėk vadinasi tongue.gif Net nežinau, gal reikėtų sutepti kokia alyva g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2012 04 26, 12:31)
Išsiardžiau, susitvarkiau  biggrin.gif
kairiojo rato stabdis stringa ir neatsistato atgal tas pypsiukas. Nežinau ar jį galima pataisyti, ko gero teks juo nesinaudoti, nes jei kada užstrigtų gatvėje, nebūtų ką daryti. Mane perspėjo perkant, kad buvo užstrigęs, bet aš maniau kad tik kartą, nepatikrinau, namie paspaudžiau ir turėk vadinasi  tongue.gif  Net nežinau, gal reikėtų sutepti kokia alyva  g.gif

Apie koki pypsiuka kalbat? Na man ta tokia plastamsele,kur splava keiciasi paspaudus ant stabdzio irgi uzstrigdavo,bet tai neturejo jokios reiksmes paciam stabdziui ax.gif gal ten reikia ka pareguliuoti,duokit vyrui,jie kitaip supranta,gal panagrines ir viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 04 26, 13:35)
Apie koki pypsiuka kalbat? Na man ta tokia plastamsele,kur splava keiciasi paspaudus ant stabdzio irgi uzstrigdavo,bet tai neturejo jokios reiksmes paciam stabdziui ax.gif gal ten reikia ka pareguliuoti,duokit vyrui,jie kitaip supranta,gal panagrines ir viskas bus ok.

Ne, ne apie šitą pypsiuką kalbu. Apie tą, kuris yra nuėmus ratą, geležinis toks, kuris stabdo rato sukimąsi. O kitoje ašies pusėje yra toks plastmasiukas (atsukus varžtus), jis kaip ant tokio troselio yra, kai spaudžiasi stabdis, jis įlenda į vidų, o kitoje pusėje pypsiukas išlenda ir sustabdo ratą, kai atspaudi stabdį jis turėtų sugrįžti į savo vietą, bet užsikerta ir grąžinti jį galima tik rankiniu būdu. Čia viskas yra ant kairio rato, ne ant to, kur yra raudonas stabdymo pedaliukas. Na tokius dalykus aš mėgstu ir už savo vyrą ne prasčiau nusimanau, gal kartais ir geriau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2012 04 26, 13:41)
Ne, ne apie šitą pypsiuką kalbu. Apie tą, kuris yra nuėmus ratą, geležinis toks, kuris stabdo rato sukimąsi. O kitoje ašies pusėje yra toks plastmasiukas (atsukus varžtus), jis kaip ant tokio troselio yra, kai spaudžiasi stabdis, jis įlenda į vidų, o kitoje pusėje pypsiukas išlenda ir sustabdo ratą, kai atspaudi stabdį jis turėtų sugrįžti į savo vietą, bet užsikerta ir grąžinti jį galima tik rankiniu būdu. Čia viskas yra ant kairio rato, ne ant to, kur yra raudonas stabdymo pedaliukas. Na tokius dalykus aš mėgstu ir už savo vyrą ne prasčiau nusimanau, gal kartais ir geriau  lotuliukas.gif

oho,tikrai moterys galingos siais laikais biggrin.gif o jei rimciau,nzn pabadykit sutepti,jei jis nera koks kreivas,tai gal ir pades g.gif nors asmeniskai zn,as stabdziu naudojausi per 1m 2k tik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 04 26, 15:18)
oho,tikrai moterys galingos siais laikais biggrin.gif  o jei rimciau,nzn pabadykit sutepti,jei jis nera koks kreivas,tai gal ir pades g.gif  nors asmeniskai zn,as stabdziu naudojausi per 1m 2k tik biggrin.gif

Ta va, aš ir pagalvojau, ar verta vargti, nes kiek pamenu ir buvusiame vežimėlyje nenaudojau aš jų. Tai jei reikės kada, susitepsime, jei ne, taip ir liks, nesuksiu dabar sau galvos, svarbu ratą atblokavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2012 04 26, 15:29)
Ta va, aš ir pagalvojau, ar verta vargti, nes kiek pamenu ir buvusiame vežimėlyje nenaudojau aš jų. Tai jei reikės kada, susitepsime, jei ne, taip ir liks, nesuksiu dabar sau galvos, svarbu ratą atblokavau  lotuliukas.gif

Na,tikiuosi,sutepus,viskas susitvarkys,ir kai kada nors prireiks,veiks be problemu thumbup.gif gero jums naudojimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 04 26, 17:16)
Na,tikiuosi,sutepus,viskas susitvarkys,ir kai kada nors prireiks,veiks be problemu thumbup.gif  gero jums naudojimo smile.gif

Ai, dabar nebetepsiu jau, viską sudėjau atgal, nebeardysiu rolleyes.gif
Ačiū labai, esame labai patenkinti, lengvas, funkcionalus, supper vežimukas, dar šiandien pagalvojau, kad gamintojai apgalvojo viską iki smulkmenų wub.gif
Atsakyti