Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

QUOTE(Moniux @ 2011 04 21, 14:55)
As norejau jusu paklausti - nuo kada dedate leliukus i autokedute nuo coletto mateo  g.gif



QUOTE(Moniux @ 2011 04 22, 07:48)
Bet ten tokia negulima padetis  g.gif  Kazkokia pusiau sedima

Nuo gimimo,juk ja jau ir parsivezem gimusia dukryte. Visos kedutes daugiau maziau sedimos,nera gulimu padeciu autokedutese,bet as tame problemos neizvelgiu g.gif gulciai vezti masina galima nebent lopsiuose,kurie tam pritaikyti,o kedutes visos tokios.
Atsakyti
QUOTE(Moniux @ 2011 04 22, 08:48)
Bet ten tokia negulima padetis  g.gif  Kazkokia pusiau sedima


Vaikelis buvo kėdutėje ne daugiau 2 valandų. Man atrodo joje saugiau keliauti, negu nepritaikytam lopšy, kaip mūsų Matteo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moniux @ 2011 04 22, 09:48)
Bet ten tokia negulima padetis  g.gif  Kazkokia pusiau sedima

Beje, i kedute yra iklotas atskiras storesnis porolonas, kuris ta isgaubima pamazina. Paskui kai paauga vaikas, jis issiima.
Atsakyti
QUOTE(Moniux @ 2011 04 22, 09:48)
Bet ten tokia negulima padetis  g.gif  Kazkokia pusiau sedima

bet juk musu pilve vaikai irgi ne issitiesia buna, jiems ta padetis yprasta mirksiukas.gif
o uzsieny, tau net vaiko be kedutes neatiduotu smile.gif
Atsakyti
as jau irgi stumdau si vezimuka, tai kolkas juo patenkinta bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man truputi nepatogu, kad sportine dalis nuo ratu lankstos atskirai. Nelabai gali kur vaziuot su marsrutiniu taksi, teko nusipirkti sketuka.
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2011 05 26, 07:49)
Man truputi nepatogu, kad sportine dalis nuo ratu lankstos atskirai. Nelabai gali kur vaziuot su marsrutiniu taksi, teko nusipirkti sketuka.

Galima vaizuoti autobusu mirksiukas.gif o siaip visi 3in1 taip lankstosi. Man tai kol kas neproblema,bet irgi planuose sketukas tik tiem atvejam,kai autiku teks vezti vyresnele i mokyklele,nes pas mus autikuose negalima su vezimais,reikia butinai sulankstyti. Bet [askiau vis tiek kada nors sketuka pirksim,kaip ir vyresnelei.
O siaip as esu be galo patenkinta siuo vezimu ir nors lenkiskas (kiti megejai varyti,kad ja va italiskas lb jau geras,o lenkiskas brudas) tai lb klista. Naudojam 4men visokiausiais keliais (nebandem tik prie juros per smeli) ir per giliausias pusnis viskas veikia kuo puikiausiai,lb manevringas ir lengvas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2011 05 26, 08:49)
Man truputi nepatogu, kad sportine dalis nuo ratu lankstos atskirai. Nelabai gali kur vaziuot su marsrutiniu taksi, teko nusipirkti sketuka.

Gal todėl jis toks stabilus ir tvirtas ir yra, kad lankstosi atskirai. Kol nemačiau šito vežimo, svajojau Chicco įsigyti, bet vyras pakratė jį dar parduotuvėje - ir sako ne, atrodo, tuoj lūš doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2011 04 26, 10:09)
Beje, i kedute yra iklotas atskiras storesnis porolonas, kuris ta isgaubima pamazina. Paskui kai paauga vaikas, jis issiima.


Jūs nevisiškai teisi. Įdėklas į kėdutes dedamas ne išgaubimui sumažinti, o erdvę susiaurinti, kad smulkesnio sudėjimo vaikelis būtų stabilioje padėtyje, o nesimakaluotų kėdutėje. Ir dažniausiai įdėklai būna tik galvytės sričiai, o jei ištisinis visai kėdutei - medvilninis, kad vaikelis vasarą neprakaituotų ir nešustų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 06 05, 01:40)
Jūs nevisiškai teisi. Įdėklas į kėdutes dedamas ne išgaubimui sumažinti, o erdvę susiaurinti, kad smulkesnio sudėjimo vaikelis būtų stabilioje padėtyje, o nesimakaluotų kėdutėje. Ir dažniausiai įdėklai būna tik galvytės sričiai, o jei ištisinis visai kėdutei - medvilninis, kad vaikelis vasarą neprakaituotų ir nešustų. 4u.gif

Ar Jus turite si vezimeli? Gal nesupratote apie ka as sneku, ten eina grynai po uzpakaliuku ir tam skirtas juodai aptrauktas porolonas (bent jau toks pas mus keduteje yra).
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2011 06 05, 12:05)
Ar Jus turite si vezimeli? Gal nesupratote apie ka as sneku, ten eina grynai po uzpakaliuku ir tam skirtas juodai aptrauktas porolonas (bent jau toks pas mus keduteje yra).


Supratau apie ką kalbate. 4u.gif Šiais vežimėliais tikrai domėjausi, apžiūrinėjau ir rinkausi informaciją, stumdžiau, čiupinėjau, sukinėjau ir t.t.. Tas paminkštinimas man pasirodė naudojamas tik tam, kad mažas vaikiukas nepaskęstų kėdutėje ir būtų stabiliai, o ne kiek išgaubimui mažinti, nes kėdutė pati iš savęs gana gili. Analogišką daiktą turime įdedamą į 0-18 kg stacionariąją automobilinę kėdutę, kad kūdikis joje nepaskęstu, kad susiaurintų erdvę. Šiaip išties išrietimas kūdikėliui nekenkia, nes mūsų pilvukuose jie buna į kamuoliuką susisukę ir automobilinės kėdutės padėtis jiems artima pilvelio padėčiai, kurioje jie tiek laiko buvo saugūs. 4u.gif Tokią informaciją mums pateikė ortopedas ir pediatras. 4u.gif
Na bet bet kuriuo atveju, jei dabar man prireiks vežimuko - šios firmos vežimukas bus sąraše. 4u.gif Jie man labiau patiko net už kai kurių garsių prekinių ženklų ir brangiai kainuojančius vežimukus. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, naudojancios coletto matteo 4u.gif

noriu paklausti gal kuri skalbe matteo sedimaja dali? Mums po keliones labai susipurvino, bet as visaip ziurinejau, man nepanasu kad medziagos nusiimtu... O su visom plastmasem, kazkaip kisti i vonia nesiriztu, kad nepagadinus ko.... Jei yra skalbusiu, pakonsultuokite kiap tai darete blush2.gif

Atsakyti