Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

QUOTE(Spindulia @ 2011 01 25, 23:19)
kazkodel neatidare man vaikucio puslapio, tai net neisivaizduoju kas ten per modelis...
O gal pas ji rata neguoliniai? Tada aisku butu kodel sunkiau stumdos, nors aisku ir svoris turi tam itakos  mirksiukas.gif


Neguoliniai pas Giordani
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2011 01 24, 23:17)
Viskas laikos labai tvirtai wink.gif
O lopsys apart sonuose isistatanciu fiksatoriu turi papildoma trecia, kuris stabilizuoja kad nejudetu.

blink.gif kur jus ta trecia fiksatoriu radot? Bent jau pas mus nera jo.
O del to, kad laikosi viskas gerai ir as pritariu, vazinejam ir su kedute ir su lopsiu, bedu neturim mirksiukas.gif
Kiek as girdejau zinoma tai nei patvirtinta nei paneigta, kad remus ir veza is tos pacios gamyklos kaip ir Giordani, o jau medziagas siuna lenkai. Taip kaip musu lietuviai Tuti gamina.
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2011 01 25, 22:19)
kazkodel neatidare man vaikucio puslapio, tai net neisivaizduoju kas ten per modelis...
O gal pas ji rata neguoliniai? Tada aisku butu kodel sunkiau stumdos, nors aisku ir svoris turi tam itakos  mirksiukas.gif

va cia dar apie ta giordani aprasymas yra
http://skelbimai.del...imelis-ethos-31

QUOTE(Ssl @ 2011 01 25, 23:09)
blink.gif kur jus ta trecia fiksatoriu radot? Bent jau pas mus nera jo.
O del to, kad laikosi viskas gerai ir as pritariu, vazinejam ir su kedute ir su lopsiu,  bedu neturim  mirksiukas.gif
Kiek as girdejau zinoma tai nei patvirtinta nei paneigta, kad remus ir veza is tos pacios gamyklos kaip ir Giordani, o jau medziagas siuna lenkai. Taip kaip musu lietuviai Tuti gamina.

lopsio apacioje yra tokia metaline kaip rankenele, ja istatai i fiksatoriu, tada lopsys stabiliau laikos ir nelinguoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2011 01 26, 09:42)
lopsio apacioje yra tokia metaline kaip rankenele, ja istatai i fiksatoriu, tada lopsys stabiliau laikos ir nelinguoja mirksiukas.gif

O geras, tik dabar pamaciau ta fiksatoriu blush2.gif du menesius naudoju ir nemaciau. Nu bet jei jis man butu lingaves, buciau paziurejus. Man lopsys stabiliai laikos.
Atsakyti
Dar klausimeli turiu blush2.gif O ka naudojate kaip apsauga nuo visokių musiu, uodų ir pan. gyvių vasarą? Ar yra pirkti universalios apsaugos, nes komplekte tik apsauga nuo vejo ir lietaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2011 01 26, 00:09)
blink.gif kur jus ta trecia fiksatoriu radot? Bent jau pas mus nera jo.
O del to, kad laikosi viskas gerai ir as pritariu, vazinejam ir su kedute ir su lopsiu,  bedu neturim  mirksiukas.gif
Kiek as girdejau zinoma tai nei patvirtinta nei paneigta, kad remus ir veza is tos pacios gamyklos kaip ir Giordani, o jau medziagas siuna lenkai. Taip kaip musu lietuviai Tuti gamina.


O matau jau atsake biggrin.gif
Giordani raso kad irgi guoliniai ratai smile.gif Bet va svoris jau jo didensis nors ir nedaug, bet matyt jaucias biggrin.gif


QUOTE(Ssl @ 2011 01 26, 13:14)
O geras, tik dabar pamaciau ta fiksatoriu  blush2.gif du menesius naudoju ir nemaciau. Nu bet jei jis man butu lingaves, buciau paziurejus. Man lopsys stabiliai laikos.


Be to fiksatoriaus, galima nulauzti lopsi mirksiukas.gif Nes netycia pasiremsi ant galo ir vualia doh.gif

QUOTE(babis @ 2011 01 26, 13:33)
Dar klausimeli turiu blush2.gif O ka naudojate kaip apsauga nuo visokių musiu, uodų ir pan. gyvių vasarą? Ar yra pirkti universalios apsaugos, nes komplekte tik apsauga nuo vejo ir lietaus g.gif


As pirkau is Vaikucio universalia apsauga. Kainavo lyg 15 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2011 01 26, 12:33)
Dar klausimeli turiu blush2.gif O ka naudojate kaip apsauga nuo visokių musiu, uodų ir pan. gyvių vasarą? Ar yra pirkti universalios apsaugos, nes komplekte tik apsauga nuo vejo ir lietaus g.gif

as tai sakiau tam reikalui merlius gal pagelbes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2011 01 26, 18:04)
as tai sakiau tam reikalui merlius gal pagelbes biggrin.gif


as irgi pradzioj naudojau nerta uzklotuka, bet beda ta, kad jei vaziuoji kokiu nelygiu keliu (man buvo aktualu, nes sklype kalnai kalneliai), tai jis nuslysta pastoviai doh.gif O dar vienas minusas, jei vejas didesnis irgi nuskrenda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2011 01 26, 20:35)
ot vepla, apie tai net nepagalvojau doh.gif reiks gal ir man to tinklelio pasieskoti g.gif


Patirtis ateina su laiku wink.gif As irgi pagalvojau tik kai atsitiko taip mirksiukas.gif
Zinok is principo bet kurioj pardej vezimu gali pasiklausti ar turi. Tik jie buna (bent jau vaikutyje) dvieju dydziu, mazesni ir didesni, tai man sake kad ant sito didesnis eina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2011 01 27, 14:05)
Siandien parasiau uzklausima i  Vaikuti, del tos apsaugos nuo uodu, tai sake prekiauja specialiu tinkleliu butent Mateo vezimelio lopsiui, nors kitos seimos perka ir sprtinei daliai(bet sake, kad sonuose lieka mazi tarpai), ir kainyte  tik 12 Lt ax.gif


tada reiskias toks pats kaip ir pas mus mirksiukas.gif Lieka tie tarpeliai, bet man rode, kad jeigu labai jie trugdo, galima prisisiuti guma, kuri itemptu tas vietas ir viskas butu idealu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2011 01 24, 14:00)
Norejau paklaust mamyciu, kurios jau turit siuos vezimukus, ar stabiliai laikosi lopsys, sportinukas, kedute, kai uzdedi ant vaziuokles (ar nelinguoja),nes tvirtinimas per viduri iseina, nezinau ar aiskiai paklausiau blush2.gif


Tikrai viskas gerai laikosi.
QUOTE(babis @ 2011 01 26, 11:33)
Dar klausimeli turiu blush2.gif O ka naudojate kaip apsauga nuo visokių musiu, uodų ir pan. gyvių vasarą? Ar yra pirkti universalios apsaugos, nes komplekte tik apsauga nuo vejo ir lietaus g.gif

kad daug kur universaliu yra smile.gif
Atsakyti
Na,ka. Noriu pasidalinti jau realia patirtim,buvom jau su vezimeliu iseje i laukuti. Nu kol kas nenusivyliau,teko vaziuoti jau ir per teslynus,ir per zolynus,ir per kreivus saligatvius,tokius isdauzytus ir pardej. Visais pavirsiais lb gerai vaziavo. Tikrai kol kas neturiu nei vieno blogo zodzio. Lb lengvai vaziuoja ir baisiai manevringas,nes teko buti mazulytej parduotuvej,kur rodos ir taip vietos nera,bet laisvai viena ranka pravaziavau pro lentynas. smile.gif
Atsakyti