Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

kiek garantija jiems duoda? Nepasikeite, kad tik 3 menesiams?
Atsakyti
QUOTE(raiboji peleda @ 2011 01 18, 21:21)
kiek garantija jiems duoda? Nepasikeite, kad tik 3 menesiams?


mums Vaikutyje dave pusei metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raiboji peleda @ 2011 01 18, 20:21)
kiek garantija jiems duoda? Nepasikeite, kad tik 3 menesiams?

mes vaikutyje nusiderejom metams ax.gif
Atsakyti
Norejau paklaust mamyciu, kurios jau turit siuos vezimukus, ar stabiliai laikosi lopsys, sportinukas, kedute, kai uzdedi ant vaziuokles (ar nelinguoja),nes tvirtinimas per viduri iseina, nezinau ar aiskiai paklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2011 01 24, 16:00)
Norejau paklaust mamyciu, kurios jau turit siuos vezimukus, ar stabiliai laikosi lopsys, sportinukas, kedute, kai uzdedi ant vaziuokles (ar nelinguoja),nes tvirtinimas per viduri iseina, nezinau ar aiskiai paklausiau blush2.gif


Viskas laikos labai tvirtai wink.gif
Autokedute kadangi nedidele, tai jai uztenka dvieju tvirtinimo tasku ir pasiskirsto svoris lygiai. O lopsys apart sonuose isistatanciu fiksatoriu turi papildoma trecia, kuris stabilizuoja kad nejudetu. O sportinukas tai is viso kabinasi viena detale labai tvirtai 4u.gif
O tai kad vaziuokle tokio modelio, nera visiskai jokios itakos. Na bent jau man taip pasirode 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2011 01 24, 15:00)
Norejau paklaust mamyciu, kurios jau turit siuos vezimukus, ar stabiliai laikosi lopsys, sportinukas, kedute, kai uzdedi ant vaziuokles (ar nelinguoja),nes tvirtinimas per viduri iseina, nezinau ar aiskiai paklausiau blush2.gif

mes dar leliaus neveziojam, bet dalis visas uzdedinejom, tai viskas laikosi puikiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2011 01 25, 13:50)
o kodėl nebeveš g.gif


Man sake, kad daug problemu su remu, daug grazina taisymui todel ir nebeuzsakines Vaikutis parduotuve. g.gif
Man kaip analoga pasiule Giordani ETHOS 3in1, tik jis brangesnis nei Coletto ir spalvos skiriasi. Bet siaip identiski vezimai, gal net 1 kg maziau sveria ETHOS.
Bent jau mum sake, kad Giordani yra originalas, o Coletto kopija. ax.gif
Atsakyti
Noriu truputį pakomentuoti Coletto aveo modeliuką. Viskas būtų gerai, bet uždengimas kojytems labai nenormaliai mažas, mano 6 mėnesių vaiko kojytės vos telpa po tuo užklotu. Galėtų ir pats vežimukas būti platesnis, o šiaip viskas neblogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolitusik @ 2011 01 25, 15:08)
Man sake, kad daug problemu su remu, daug grazina taisymui todel ir nebeuzsakines Vaikutis parduotuve.  g.gif
Man kaip analoga pasiule Giordani ETHOS 3in1, tik jis brangesnis nei Coletto ir spalvos skiriasi. Bet siaip identiski vezimai, gal net 1 kg maziau sveria ETHOS.
Bent jau mum sake, kad Giordani yra originalas, o Coletto kopija.  ax.gif

man irgi siule Giordani, sake kad matteo identiskai pagamintas ir remas niekuo nesiskiria, tik lopsys yra plastmasinis ir sunkesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2011 01 25, 20:43)
man irgi siule Giordani, sake kad matteo identiskai pagamintas ir remas niekuo nesiskiria, tik lopsys yra plastmasinis ir sunkesnis g.gif


As tai neisivaizduoju vaiko pvz. kaip sia vasara plastmasiniam lopsyje doh.gif jauciu iskepti galima iskarto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2011 01 25, 20:26)
As tai neisivaizduoju vaiko pvz. kaip sia vasara plastmasiniam lopsyje  doh.gif  jauciu iskepti galima iskarto  doh.gif

as ta lopsi pakilnojau, poto pastumdziau vezimuka, nu nznau kodel, bet jis man visai nepatiko schmoll.gif o matteo man lengviau stumdesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2011 01 25, 22:17)
as ta lopsi pakilnojau, poto pastumdziau vezimuka, nu nznau kodel, bet jis man visai nepatiko schmoll.gif o matteo man lengviau stumdesi g.gif


kazkodel neatidare man vaikucio puslapio, tai net neisivaizduoju kas ten per modelis...
O gal pas ji rata neguoliniai? Tada aisku butu kodel sunkiau stumdos, nors aisku ir svoris turi tam itakos mirksiukas.gif
Atsakyti