Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

Idealiu vezimu nera, visi turi savu pliusu ir savu minusu, tik i vienus minusus numojam ranka ir labiau isryskinam pliusus. Zodziu kaip jau minejau vezimas geras, o lyginti visus vezimus tarpusavyje reikia tam, kad issirinktum sau tinkamiausia ir ar tai triratis ar keturratis nera jokio skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(debe @ 2010 12 30, 15:52)
Kitas minusas, lopsiukas nera tiesus, jis tarsi nuozulnus ir didesnis - sunkesnis vaikutis visada nuslenka zemyn ir remiasi kojytemis i vezimo apacia. Tvirtinimo mechanizmas tiek lopsiuko tiek sportinuko isklero, jis laikosi, bet toks tarsi kalatojasi. Tiesa mergaitei dabar 1m ir 2 men. taciau i sportinuka su kombinzonu nelabai patogiai telpa. O stabdziukai ratuku jau buvo tvarkyti 2 kartus. Taip pat fiksatoriai kurie uzfiksuoja ratukus, kad jie nesisukinetu, taip pat nelabai laiko ir kartais patys atsifiksuoja. Bet toks lengvas rankenos permetimas, tikrai didziulis pliusas smile.gif

Galėčiau pakomentuoti. Aš kaip tik galvojau, kad lopšys specialiai taip padarytas smile.gif , kad vaikas gulėtų ant tiesaus paviršiaus, o galva būtų šiek tiek aukščiau, bet nepastebėjau, kad kojytėmis remtųsi g.gif (gal todėl, kad visada maiše miegodavo lauke -rudenį - plonesniame, žiemą - avies kailio). Su tvirtinimo mechanizmu pas mus viskas OK. Vaikui 1 m. ir 4 mėn. sveriam apie 13 kg - telpam su kombinizonu, jis dar miega balkone vežime, tiesa, jei su maišu - tai vos telpa, sakyčiau biggrin.gif . Stabdžiukai stringa ir mums, bet retai tenka naudot (manau, smėlio ten patenka). Priekinių ratukų fiksatoriai atsifiksuoja šią žiemą, kai tenka per sniegą važiuot. O vasarą, rudenį to nebuvo. O rankena gundo visus, ir mane sugundė. thumbup.gif


QUOTE(Ssl @ 2010 12 31, 11:05)
As ir tos pacios nuomones, dar sia savaite maciau  nu as negaliu atsidziaugti lengvumu ir jo sudejimo bei isskleidimo paprastumu, kad taip lengvai uzsides ir nusiims automobiline kedute net nesitikejau  thumbup.gif .

drinks_cheers.gif Mes tik šią vasarą atsisakėm kėdutės ( buvo jau apie 9 mėn.), o taip patogu buvo vežtis visur vaiką, užmiega kėdutėj, išimu iš mašinos, ant važiuoklės uždedu, ir keliaujam, o lelius - miega, net neprabunda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edditocka: 05 sausio 2011 - 01:14
QUOTE(debe @ 2010 12 30, 16:52)
na, pasisakysiu ir as apie si vezimaiti, tiesa ne pati ji naudoju, bet naudoja mama, su kuria susitinka kone kasdien, nes mergaites tik keliu dienu skirtumo ir auga viename kieme.  biggrin.gif

Taigi, pradzioje vezimaitis labai buvo liuks ir grazus ir stilingas ir labai manevringas ir begalo lengvas, odar ta rankena persimetanti isvis didziulis pliusas smile.gif BET... sakykit mamos ka norit, taciau sio vezimelio pravazumas tokiomis ziemomis kaip si - tragiskas. Gerai jei vaikutis dar guli lopsi ir nesunkus, o jei jau sedi sportinuke, pavaziuoti labai sunku (mano kaimyne nusipirko kita vezimaiti siai ziemai su dideliais ratais, nes matteo ratukai pradejo krypti i sonus, kitaip tariant klisti). Kitas minusas, lopsiukas nera tiesus, jis tarsi nuozulnus ir didesnis - sunkesnis vaikutis visada nuslenka zemyn ir remiasi kojytemis i vezimo apacia. Tvirtinimo mechanizmas tiek lopsiuko tiek sportinuko isklero, jis laikosi, bet toks tarsi kalatojasi. Tiesa mergaitei dabar 1m ir 2 men. taciau i sportinuka su kombinzonu nelabai patogiai telpa. O stabdziukai ratuku jau buvo tvarkyti 2 kartus. Taip pat fiksatoriai kurie uzfiksuoja ratukus, kad jie nesisukinetu, taip pat nelabai laiko ir kartais patys atsifiksuoja. Bet toks lengvas rankenos permetimas, tikrai didziulis pliusas smile.gif

Taigi yra savu pliusu ir savu minusu  4u.gif

Na ziuriu drauge apkomentavo mano vezimaiti smile.gif
Drisciau papriestarauti jos nuomonei, kadangi mano nuomone tik besinaudojantis vezimu zmogus gali atsakyt koks jis geras blogas ir pan., o ne is salies kaip atrodo. Taip sutinku kad ziemos metu su juo pravaziuot labai sunku ir nusipirkau X landeri ziemai, nes man vezimukas kaip darbine masina su juo tenka daug vaziuot ir daznai ir bet kokiomis oro salygomis, nes vos ne kasdien tenka vaziuot i darzeli atsiimt vyresniojo brolio. TAigi kad nelauzyt coleto priekiniu ratuku nes nuo tokio vaziavimo per jega jie istikruju truputi prasiskete isigijau kita. Pavazinejau su Xlanderiu kelias dienas nuvaziavau i parduotuve ir tik eilini karta suprata koks kompaktiskas ir manevringas manasis Coleto mateo. Del lopsiuko man niekas neuzkliuvo joks nuozulnumas ir jokios kojytes nesireme kai gulejom lopsiuke, nebent atejus pavasariui kai isrengem vaikiukus ir jie labaiu pradejo judeti tai kazkiek ir pasislinkdavo bet visada galima pataisyt. I sportinuka telpam su kombinzonu ir kailiniu vokeliu puikiai tiesiog as dar nenulaidau kojyciu buomelio tai gal jai taip pasirode. Stabdziukus tvarke 1 karta nes prisikaupe smoelio liepiau vyrui isvalyt tai jis isarde ir nesugebejo sudet taip kad veiktu, vezem i vaikuti kad sutvarkytu, bet ten niekas nebuvo suluze. Fiksatoriai neatsifiksuoja nebent jau stipraiai per jega per pusni bandai vaziuot. Tik dabar va neseniai nutruko trosas kurio pagalba susilankto remas vezimo. Vaziuosim i vaikuti, gal sutavrkys, o beje kas naudojat si vezima gal irgi buvo taip nutike ir turit patirties kaip sutvarkyt?
O siaip as patenkinta siuo vezimu labai, kai baigis ziema jei sita susitvarkysiu vazinesiu su coleto. TAigi labiau pasiklaiukkite nuomonemis tu kurios naudoja siuos vezimus o ne mato tai is salies. smile.gif
Atsakyti
malonu skaityti, kai pasisako savininkas, kad ir kas paluze, o ir isgirsti nuomone ne is salies ziurint smile.gif
na bent jau kai pas mus buvo didziausios pusnys, tai abejoju ar eitu pravaziuot ir su Xlander'iu g.gif
Atsakyti
didziasias pusnis ir su x landeriu sunkiai iveikiu smile.gif, bet bent jau nelauzau savo coleto mateo smile.gif
Atsakyti
Galiu pakomentuoti ir as jau daugiau apie Colleto Mateo, pavazinejom gan nemazai tai pastebejimai tokie gal butu. Man jis vezimas nr.1 wub.gif
Vienas is pliusu tai kad lengvas, pati daug keliauju viena su vaikiuku, tai daznai tenka isimti, issiskleisti, supakuoti... puske turi leliuka ir kazkoki vezima, as jo net nepajegiu kambaryje viena ranka pastumdyti... o ka jau kalbeti apie parduotuve, jo suskleidima ir supakavima i masina doh.gif
Susipakuoja labai kompaktiskai. Maniske mergina is mazuju, tai autokedutej puikiai tilpom iki 9 men (pakeitem, kai su kailiniu kombinzonu pasidare nebepatogu sedeti supakuotai... jei su rudeniniu ar isrengus, tai puikiai iki metu ar dar ilgiau tikrai tilptume). Del stabdziu, nors ir gyvenu name, tai pas mus kiemas dumblas ir t.t. jokiu bedu nebuvo schmoll.gif Vasara ir pajuryje buvom ir irgi viskas gerai wink.gif
Va man gal vienintelis minusas, kad pas mus pripuciamos tos dvi galines padangos, uzknisa pastoviai pripusti kad reikia, nes net ir jei neleidzia kas kelis menesius issileidzia doh.gif
Lopsys tai tikrai didelis mano akimis, dar ir dabar telpam (nors jau nebenaudojam).
Na o kas del sportines dalies, tai man buvo sunku perprasti uzdejima (nu bet pasitreniravus pora kartu iveikiama su viena ranka wink.gif )
Na kas dar g.gif Pirkiniu krepsys... va man nepatinka tai, kad i ji sunku ideti kokias striukes, kazkaip maiso man remas... bet kiek ji tenaudoju smile.gif Bet uztai man viska atperka mamos tase thumbup.gif ten sutelpa visas pasaulis lotuliukas.gif
Nezinau, bet jei reiktu rinktis vezima antram vaikui arba dar karta imciau toki pati ax.gif Ir vyras patenkintas juo, o del ziemos pravazumo... tai gerai kazkas sake, jei neisvaziuojam su masinom ir neimanoma isbristi, nu tai nebent pravaziuos tas vezimas kurio ratai bus kaip traktoriaus lotuliukas.gif O tokiu kaip zinoma nera biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulia: 16 sausio 2011 - 22:35
Man,va kol kas irgi sunkoka sportinuko dali imlioti,bet mes jos dar nenaudojam,tiesiog kelis kartus namie bandziau,bet manau kai perprasiu,nebus sunku... tieisog nera dar iprocio,o kaip ir prie kiekvienos technikos,reikia iprasti...
Atsakyti
vakar atvaziavo mb puske, o ji irgi nestuke.gif tai liepe vezima rodyt, tai vakar vel viska buvom issitrauke, tai siaip jai lb patiko, o man tas vezimas graziausias su autokedute biggrin.gif
dar norejau paklaust, o jus ta kedute su padu masinoje veziojat ar ne g.gif
vis mastau gal reikia ta pada nusipirkt g.gif

o su sportine dalim vezimas nesusilanksto, reik pastoviai ji nuimineti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2011 01 17, 15:22)
vakar atvaziavo mb puske, o ji irgi  nestuke.gif tai liepe vezima rodyt, tai vakar vel viska buvom issitrauke, tai siaip jai lb patiko, o man tas vezimas graziausias su autokedute biggrin.gif
dar norejau paklaust, o jus ta kedute su padu masinoje veziojat ar ne g.gif
vis mastau gal reikia ta pada nusipirkt g.gif

o su sportine dalim vezimas nesusilanksto, reik pastoviai ji nuimineti g.gif


Man tai autokedute+ratai buvo pagrindinis naudojamas reikalas thumbup.gif Visur mes taip varinedavom smile.gif labai patogu pardese taip varinet smile.gif
Mes veziojom be pado wink.gif Visai normaliai laikos kedute, nors sedynes ir odines, neslidinejo wink.gif
O susilankstyti nesusilanksto schmoll.gif reikia nuimineti mirksiukas.gif Bet siaip gi nesunku, praktiskai vienas judesys viena ranka ir vienas kita ir viskas smile.gif
Atsakyti
Na superiniai atsiliepimai tikrai biggrin.gif

Buvau tik pastojus skaitinejau pamenu, ir labai patiko sis vezimelis... po to primirsau ir va jau kokius 5 modelius issamiai isanalizavau.... Paskutinis naujas siekia 4000, tad jei si galesiu koki balandi nusipirkti is Gariunu uz 1000, busiu laiminga.

Norejau parasyti del to pakilimo lopsyje - cia juk ne viename lopsyje padaryta, ir nesvarbu kad sunkesnis vaikiukas pasislenka, cia skirta apsaugoti vaikeli jei atpiltu, nuo uzspingimo.Zinau kad ne viename lopsyje tikrai sis nuozulnumas padarytas.

Jei dar keleta spalvu imaisytu i viena vezimeli - nu is vis super duper butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2011 01 17, 14:22)
vakar atvaziavo mb puske, o ji irgi  nestuke.gif tai liepe vezima rodyt, tai vakar vel viska buvom issitrauke, tai siaip jai lb patiko, o man tas vezimas graziausias su autokedute biggrin.gif dar norejau paklaust, o jus ta kedute su padu masinoje veziojat ar ne g.gif
vis mastau gal reikia ta pada nusipirkt g.gif

o su sportine dalim vezimas nesusilanksto, reik pastoviai ji nuimineti g.gif


Ir man gražiausias su kėdute thumbup.gif, kažkada net foto buvau įmetus. Gaila, kad jau nebegalim naudot, o kėdutė - kaip nauja. Medžiagytė valosi lengvai.
Pado irgi nepirkom, galvojau - jei būtų nepatogu tvirtint kėdutę, nupirksim. Bet problemų nekilo.
Atsakyti
QUOTE(Edditocka @ 2011 01 18, 01:31)
Ir man gražiausias su kėdute  thumbup.gif, kažkada net foto buvau įmetus. Gaila, kad jau nebegalim naudot, o kėdutė - kaip nauja. Medžiagytė valosi lengvai.
Pado irgi  nepirkom, galvojau - jei būtų nepatogu tvirtint kėdutę, nupirksim. Bet problemų nekilo.

tai su padu ir as tada neskubesiu, kai pradesim naudot, manau tad aiskiua bus biggrin.gif


as pirkau vezimuka Kauno bazese vaikutyje, buvo tik dvi spalvos, oranzine ir tai kedute zalia ir melsvos spalvos, pirkome mes pries Kaledas, sake ju daugiau nebeves ir internete kiek ziurinejau, tai daug kur ju jau nebera g.gif
Atsakyti