Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

QUOTE(texe @ 2010 11 11, 21:58)
Sveika, gal jau tau per velai atrasau, bet bus atsakymas kitoms smile.gif
musu maziui dabar 4 menesiai ir Coletto mateo lopsiukas jau "ant ribos", ypac kai idedam su storesniu kombinezonu. Manau dar kokiam menesiui uzteks, o po to imsime sportinuka. Kazkodel abejoju, kad iki rudens istempsite, nes lopsiukas tikrai nera is didziuju ir beje siaurokas (na bent jau mums smile.gif )

mums 5 menesiai ir su siltu kobinezonu telpam i lopsy, dar dekuciu apkamsau... bet pana jau nenoriai guli jame, tai neseniai persikelem i sprotinuka, jame gulima padetis yra ir mergaitei patinka, kad viska mato smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Jau greit bus penki menesiai, kaip naudojames vezimeliu Matteo. Jau anksciau buvau rasiusi ir vel pasidziaugsiu: esu patenkinta. Vezimukas duobiu tikrai nerenka (pvz X-Landerio man pasirode kietesni), lengvai linguoja. Del svorio, tai neva jis vienas lengviausiu, bet kai vaikiukas paaugo, vis tiek sunku tampyt. Dukryte mano nera labai didele, bet i lopsi telpa ir dar vietos like, o guldom su vokeliu ir ant storo kailio. Iki sausio pabaigos planuoju dar issitekti, o po to imsim sportine dali.
Na is minusu tai mums buvo sugedes stabdis, nepatvarus jis nuo pat pradziu man atrode. Tik vezant i gariunus pas ta pati Vyta, vyrui i masina ivaziavo, tai gal nuo smugio (o gal ir ne), tas stabdis gariunuose stebuklingai vel veike. Dabar bijau be reikalo spaudinet ji, bet kiek spaudziau, tai veike.
Beje, musiskei jau autokedute siauroka darosi (per petukus). O to deklo su isofix tai nepirkom, nes pakankamai lengvai prisisega.
Atsakyti
QUOTE(texe @ 2010 11 11, 20:58)
Sveika, gal jau tau per velai atrasau, bet bus atsakymas kitoms smile.gif
musu maziui dabar 4 menesiai ir Coletto mateo lopsiukas jau "ant ribos", ypac kai idedam su storesniu kombinezonu. Manau dar kokiam menesiui uzteks, o po to imsime sportinuka. Kazkodel abejoju, kad iki rudens istempsite, nes lopsiukas tikrai nera is didziuju ir beje siaurokas (na bent jau mums smile.gif )


Dekui,kad parasei... Nors nemanau,kad 5men vaikuciui blogai sportinuke su pilnai gulima padetim,saviska kaip tik tokiu metu perkeliau irgi i sportinuka... o siakrt mums lb gerai bus,nes 5men bus jau geguzes galas... mes jau isigijom si vezimuka raudonos psalvytes,db lb laukiu kol jis mus pasieks ir galesiu gyvai savo pirkinuka paciupinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2010 11 13, 09:15)
O kur pirkot? Mes vis dar laukiam siuntos, nes turguj nera. Ir pamaciau skelbima, kad atiduoda toki vezima, nes suluzo remas, idomu ar jis toks nepatvarus, kad suluzti gali  g.gif


Mes pirkom Vaikutyje,netu uzsakinejau,nes as uzsienyje esu... ai nzn... kiek skaiciau,normalus tie vezimai,tik nesupykit,cia tik mano nuomone,esu ne viena atveji maciusi,kad sako va permetama rankena luzta,bet kaip ir su bet kokiu daiktu,taip ir su vezimu reikia elgtis atsakingai,juk jei automobili draskysim ir vazinesim bordiurais ar trankysim dureles kaip pasiutusios,masina teks taisyti... pati maciau ne viena atveji,kaip elgiasi su tais vezimasi,tai nereikia ir noreti,kad neluztu... tai tokiems zmones pirkt tu lenkiska,ar koki italiska,vis tiek sakes bus... as daiktus saugau,todel manau viena vaika tikrai su juo galima uzauginti...
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2010 11 13, 10:15)
O kur pirkot? Mes vis dar laukiam siuntos, nes turguj nera. Ir pamaciau skelbima, kad atiduoda toki vezima, nes suluzo remas, idomu ar jis toks nepatvarus, kad suluzti gali  g.gif


Neįsivaizduoju, ką galima daryti, kad sulaužyt blink.gif . Mes nuo gimimo naudojam, jau metai ir du mėnesiai, nedažnai gal persuku, bet kad sulaužyt... g.gif
Atsakyti
Tai musiau jei turgus minimas tai apie Tilzes turgu eina kalba... o kas del sulauzymo,tai nzn... pirmai dukrtyei turejom vezima,nu veziojau su ja,ir i parde ejau ir produktus dejausi ir rankena kaitaliojau (buvo permverciama) bet parduotuvej taip ir sake,kad patys matot,kad mechanizmas judantis,tad kai verciat reikia tolygiai abi puses,na priziureti kad kreivai neuzfiksuoti ir viskas ok buvo,pardavem vezima,o pamn paskambino kad jau sulauze uz pors men doh.gif kai pamaciau ka dare,sakau nu sory,bet lagaminu vezioti tikrai nereikia... tikrai kartais mastau,kad nusiperka vezima,ir galvoja nemirtingas... biggrin.gif
Atsakyti
Nu va,ziuriu ir temuke aprimo... g.gif Na nesvarbu. PAgalaiu gavo msu vezimuka thumbup.gif Ir pagaliau galejau ji apziureti gyvai,nes pirkom nemate. Taigi,kol kas viskas lb gerai,visaks veikia,lb manevringas,lb viskas gerai tvirrtinasi,tik sportinuka sunkiau uzdejau pirma karta,na tiesiog tik pagal sakinuka tai dariau,tai vat.bet db jau viskas lb aisku. ir svarbiausia,turi dar daugiau privalumu mano akyse,nei buvo nurdyta aprase,taigi tik dziaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
As pirkau gyvai nemaciusi,bet kol kas esu lb patenkinta... nu nereliai manevringas,ir aplamai,daugiau visko turi nei buvo aprasyta... smile.gif zodziu,o jau ta funkcija apsukimo isvis pasake,lb man patiko... tikiuosi,kai pradesim naudoti irgi gerai viskas bus... smile.gif
Atsakyti
nusipirkau ir as ta vezima, tik man klausimas iskilo, o pas jus ant lopsio kapisonas irgi nesifiksuoja, na turiu omenyje 2 padetis g.gif arba visai nuleistas arba pilnai pakeltas g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2010 12 24, 14:02)
nusipirkau ir as ta vezima, tik man klausimas iskilo, o pas jus ant lopsio kapisonas irgi nesifiksuoja, na turiu omenyje 2 padetis g.gif arba visai nuleistas arba pilnai pakeltas g.gif

pas mane ir tik arba pilnai pakeltas arba nuleistas, nu bet kolkas man tos tarpines padeties ir neprireike g.gif
Atsakyti
Pas mus irgi taip, pirmą buvau sunerimus, bet tos padėties ir neprireikė. Jei saulė šviestų į akis, tai rankeną galima pakelti ir lopšį apversti.
Atsakyti
na tada aisku rolleyes.gif nes siaip sunerimau, kad gal tas kapisonas pagedes, na savo kruopos laukiam geguzi, tai sakau vasara juk ta saule bus, tai kazkaip pamasciau, kad reikalingas daiktas, kad kelios padetys butu g.gif na bet siaip is tikruju, juk tas vezimas sukiojas ax.gif
Atsakyti