Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

Turim Coletto Aveo sportinuka, esam be galo patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy woman @ 2010 09 10, 22:45)
dekui, tikriausiai sita ir imsim  4u.gif

na as negaliu atsidziaugt juo, tikrai esu patenkinta labai, ypac del jo lengvumo ir konstrukcijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama- @ 2010 09 10, 23:39)
as tik neradau kaip lopsio ir autokedutes gaubta nuimt, kad isskalbt, o taip visos kitos medziageles puikiai skalbiasi ir lengvai nusiima  biggrin.gif


Nusiima tikrai, skalbiau be problemu. Lopšiuko tai iš viso labai lengva, o autokedutes ten reikia diržiuka išimti, tada lengvai nusiims.
Jau greitai metai kaip turim ši vežimuką, thumbup.gif labai džiaugiuosi jį turint.
Papildyta:
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 08 11, 11:58)
na nezinau kai kitoms, bet man coletto matteo vezimuko ratu padangos per 'skystos', jau rods gyvenam didmiesty, nesitrankom niekur, bet jau 2 kart teko klijuot skyles padangose, nes prasiduriam i koki stikliuka maziuka doh.gif ...tikrai galetu ta ratu guma but stipresne..

Jusu gal modeliukas senesnio varianto - plastikiniai? Vezimo yra 2 variantai (tu didesniu ratu) su plastikiniais ir pripuciamais. Musu pipuciami tai tokios problemos nera rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2010 09 11, 11:23)
Nusiima tikrai, skalbiau be problemu. Lopšiuko tai iš viso labai lengva, o autokedutes ten reikia diržiuka išimti, tada lengvai nusiims.
Jau greitai metai kaip turim ši vežimuką,  thumbup.gif  labai džiaugiuosi jį turint.
Papildyta:

Jusu gal modeliukas senesnio varianto - plastikiniai? Vezimo yra 2 variantai (tu didesniu ratu) su plastikiniais ir pripuciamais. Musu pipuciami tai tokios problemos nera  rolleyes.gif

tai papasakok kaip nuimi, nes man niekaip nedasunta... doh.gif
Atsakyti
Kiek dabar sie vezimeliai kainuoja Gariunuose?
Ir gal jau yra koks patobulintas variantas isleistas?
Atsakyti
QUOTE(nenuorama- @ 2010 09 23, 22:19)
tai papasakok kaip nuimi, nes man niekaip nedasunta...  doh.gif


Tik dabar zinute pamaciau ax.gif
pabandysiu aprasyti, nors jau pradedu pamirsti, mano pupa jau vaiksto tongue.gif
ten viskas lengvai nusiima , stringa link tos vietos kur dirziukas, ar ne? Tai tas dirziukas laikosi uz metalinio tokio daiktelio is kitos puses. (tas daiktelis yra isiutas i dirziuka). Tai ta daikteli metalini reika reikia is vietos pajudinti , paspaudi ir pastumi, turi islist is savo "lizdelio". Kai islis, apsuki 90 laipsniu, ir tada galima per ta skilute (kur dirzas ikistas) isimti ta metalini daikteli. Viskas dirzelis isimtas - galima nuimti gaubta.
Na nezn, ar aiskiai nupasokojau blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(arktika @ 2010 08 10, 23:22)
Kol kas jokiu trukumu nepastebejau, isskyrus, kad nuemus lopsi nuo ratu, reikia ji padeti ant zemes, kad po to uz rankenos paimti galeciau (uz jos paimi nesant).

o tai kas cia tokio, kad ant zemes padet reikia, taigi jis ant tokiu kojyciu pasideda ir neissipurvina mirksiukas.gif o siaip tai as kazkaip issitraukdavau ir nesdavau nepadejus ant zemes. Dabar jau lopsio mums nebereikia, naudojames jau sportine dalim ir aisku autokedute. Naudoju puse metu si vezima, kol kas tikrai nesiskundziu smile.gif labai paprasta naudotis, sulankstyti ir t.t.
Atsakyti
sveikos coletto mateo turetojos smile.gif

noriu paklaust tu, kurios naudojo si vezimeli, kaip ilgai jums uzteko lopsiuko, iki kokio leliaus amziaus ji naudojot? musiskis turetu gimt sausio ir noreciau iki pat rudens vazinet su lopsiu tai klausimas ar man jis tiek atlaikys, ar uzteks lopsio ilgio iki vaikui bus puse metu ar siek tiek daugiau?

aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy woman @ 2010 10 03, 08:46)
sveikos coletto mateo turetojos  smile.gif

noriu paklaust tu, kurios naudojo si vezimeli, kaip ilgai jums uzteko lopsiuko, iki kokio leliaus amziaus ji naudojot? musiskis turetu gimt sausio ir noreciau iki pat rudens vazinet su lopsiu tai klausimas ar man jis tiek atlaikys, ar uzteks lopsio ilgio iki vaikui bus puse metu ar siek tiek daugiau?

aciu  ax.gif

iki rudens abejoju kad jusu vaikutis nores gules.. mum jau 4 menesiai, tai pana nebenori gulet, reik jai dairytis visur,tai perejom prie sportinuko mes, nors dar vietos lopsy sociai....
Papildyta:
QUOTE(doruta @ 2010 10 02, 18:55)
Kiek dabar sie vezimeliai kainuoja Gariunuose?
Ir gal jau yra koks patobulintas variantas isleistas?

mes uz 1040 pirkom balandi..

QUOTE(nieko_sau @ 2010 10 02, 19:37)
Tik dabar zinute pamaciau  ax.gif
pabandysiu aprasyti, nors jau pradedu pamirsti, mano pupa jau vaiksto  tongue.gif
ten viskas lengvai nusiima , stringa link tos vietos kur dirziukas, ar ne? Tai tas dirziukas laikosi uz metalinio tokio daiktelio is kitos puses. (tas daiktelis yra isiutas i dirziuka). Tai ta daikteli metalini reika reikia is vietos pajudinti , paspaudi ir pastumi, turi islist is savo "lizdelio". Kai islis, apsuki 90 laipsniu, ir tada galima per ta skilute (kur dirzas ikistas) isimti ta metalini daikteli. Viskas dirzelis isimtas - galima nuimti gaubta.
Na nezn, ar aiskiai nupasokojau  blush2.gif

aciu, o lopsio kaip nuimi ? kedute supratau, einu jau nuiminet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy woman @ 2010 10 03, 09:46)
sveikos coletto mateo turetojos  smile.gif

noriu paklaust tu, kurios naudojo si vezimeli, kaip ilgai jums uzteko lopsiuko, iki kokio leliaus amziaus ji naudojot? musiskis turetu gimt sausio ir noreciau iki pat rudens vazinet su lopsiu tai klausimas ar man jis tiek atlaikys, ar uzteks lopsio ilgio iki vaikui bus puse metu ar siek tiek daugiau?

aciu  ax.gif


Sūnus gimęs rugpjūtį, tad visą žiemą ir net iki balandžio lauke ar balkone miegojo lopšy, nors yra nemažutis, gimė virš 4 kg. Atšilus orams perkėlėm į sportinuką, tai net dabar miega jame lauke ar balkone. Super, kad yra plati vežimėlio nugarytė, vaikas nėra suspaustas, ir labai vertinu gulimą padėtį. thumbup.gif
Atsakyti
Sakykite, kaip su priekiniais ratukais? Ar jie neissidauzo po kazkiek laiko?
Ir ar ne per mazas lopsys?
Atsakyti
QUOTE(nenuorama- @ 2010 10 03, 12:23)
iki rudens abejoju kad jusu vaikutis nores gules.. mum jau 4 menesiai, tai pana nebenori gulet, reik jai dairytis visur,tai perejom prie sportinuko mes, nors dar vietos lopsy sociai....
Papildyta:

mes uz 1040 pirkom balandi..
aciu, o lopsio kaip nuimi ? kedute supratau, einu jau nuiminet smile.gif


Na lopsis nestringa liyg tai, paemi ir nujimi lotuliukas.gif na eji rimtai, tai tikrai niekas nekliuna, lengvai nusiima.

Del lopsio ilgio , mums uzteko iki kokiu 9 men, bet jau nesaugu ten vaika palikt, sedasi, sot nori. Irgi naudojom miegot balkone, o gulet nenorejo nuo kokiu 5 , tai jau ir persedom i sportinuka.

prekiniai ratai , vietoje nieko jiems neatsitiko, na aisku stengiosi apvaziuot itartinas vietas mirksiukas.gif
Atsakyti