Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

Sveikos mamytes 4u.gif

turime ir mes vezimeli coletto mateo. Na man jis ties aapasakius pradejo nelabai patikti - kazkoks klebantis visas, jei nori kilsteleti ji visa tiesiog nera uz kur paimti - baisu kad ims ir nulus.... bet is esmes gan patogus - tikrai labai manevringas, patopgu kad persisuka lopsys. Minusas - kad pirkiniu krepsys tik del vaizdo - i ji tegalima ideti iki 1 KG!!! doh.gif doh.gif Buciau zinojusi, kazi ar buciau toki vezima rinkusis - nes man krepsys yra gana svarbu.. dabar su vezimeliu net iki parduotuves negali nueiti. Ant rankenos pakabinamoje tasyteje taip pat galima berdos max 2 kg doh.gif

dabar noriu paklausti kitu, naudojanciu si vezimeli, mamyciu: ar jums gerai veikia stabdis? mums mazdaug po menesio naudojimo jis pradejo strigti. spaudi nepasipaudzia, buna kad islenda nei raudona nei zalia - o visai tuscia skylute lieka ir pora ratuku blokuoti lieka, kiti lyg ir atsifiksuoja.. Na zaodziu - stadis veikai tikrai negerai... Nuvezem i Vaikuti tai tik sutepe - bet vistiek nuo to niekas nepagarejo - gal ta pacia diena ir buvo geriau, bet toliau vel tas pats.... Bandysiu vel vezti, nes jau liko visai nedaug iki garantijos pabaigos- bet kazi ar ka padarys... g.gif g.gif g.gif

Labai laukiu atsakymu is mamyciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svetilija @ 2010 04 23, 16:35)
jei dar turite klausimu, mielai atsakysiu smile.gif  4u.gif

na sakykit o koks ilgis pilnas butu gulimos padeties su pakeltu pakojuku? niekr internete neradau parasyta... ir kaip del amortizacijos, labai nebarska, yra kazkokia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bokalas @ 2009 12 27, 16:01)
tai visdelto kieno gamybos sitas technikos stebuklas?

Sveikos mamos,
Coletto yra Lenku uzsakymu gaminami Kinijoje, tai patys spreskit kieno gamybos jis biggrin.gif
mes turim coletto austin 4, tai puikus vezimas, viskas lb lengvai nusiima ir pan. Vakar vaziavom i Gariunus pirkti mateo puskei, na superinis vezimas, bet...nepikom. Na niekaip nei as nei pardaejas nenuemem sportinuko. Pardavejas ilgai vargo kol ji nueme, o man isvis nepasiseke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Leila**: 25 balandžio 2010 - 16:24
Gile-pile ir kiti naudojantys šį vežimėlį,
parašykite, ar verta jį pirkti? jau kurį laiką naudojatės, ar išlenda daugiau trūkumų? Planuojame jį pirkti, bet truputį bijau, kad neprašauti pro šalį....Laaaabai ačiū, kad pasidalinsite patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Mes turime isigije Colleto Mateo. Kol kas naudojame sportine dali ir esu labai patenkinta. Mano vaikinas aukstas, 92 cm, bet dar pilnai telpa i vezima. Lopsio prireiks uz keliu menesiu, nes laukiam leliuko. Vezimas lengvas, minkstas, labai manevringas.
Atsakyti
Mes irgi naudojam Coletto matteo pora menesiuku. Bent jau kolkas tai thumbup.gif vezimas.
Skaiciau kad kaip kam blogai del pirkiniu laikiklio, o man kaip tik is viso jo nereik mirksiukas.gif Tai va kiekvienam pagal savus poreikius 4u.gif Mums svarbiausiai buvo kad butu manevringas ir minkstas, o tai jis atitinka puikiai thumbup.gif Nes gyvenam statybu kvartale, tai nera is viso asfalto, tik zemes ir kalneliai doh.gif

Gile-Pile, su stabdziu ir as pastebejau kad butent kartais nepasikeicia spalva, lieka is viso tarpas, bet pas mane tik pats idikatorius streikuoja, o ratai tai atsiblokuoja normaliai mirksiukas.gif Bet as tai itariu kad pas mus del to kad papuole smelio 4u.gif
Atsakyti
labas mamytes, o kaip jums su kedute automobiline,man ji kazkokia labai nepatogi atrodo,tas leliukas toks suspauats ir susikuprines sedi,bent jau man taip atrodo,nezinau kaip su kitom kedutem yra gal lygiai taip pat,nes nebandem kitos.ir dar matyt man reik kazkaip dirzus susireguliuot,nes jei isodinu mazyle, dirzai yra vidurinej skylutej iverti,leliukui tik 9 dienos ir aprengta su kombinzoniuku,bet jau dirzu uzsegt neimanoma,gal as ka ne taip darau?ar jus neturit problemu su tuom? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 06 06, 14:12)
labas mamytes, o kaip jums su kedute automobiline,man ji kazkokia labai nepatogi atrodo,tas leliukas toks suspauats ir susikuprines sedi,bent jau man taip atrodo,nezinau kaip su kitom kedutem yra gal lygiai taip pat,nes nebandem kitos.ir dar matyt man reik kazkaip dirzus susireguliuot,nes jei isodinu mazyle, dirzai yra vidurinej skylutej iverti,leliukui tik 9 dienos ir aprengta su kombinzoniuku,bet jau dirzu uzsegt neimanoma,gal as ka ne taip darau?ar jus neturit problemu su tuom? g.gif  doh.gif


Kazka darot tikrai ne taip, nes dirzai kuriuos prisegti leliui tikrai labai gerai reguliuojas, bent jau man vyras sureguliavo be problemu mirksiukas.gif O pati kedute man irgi super thumbup.gif Tiesiog jus neteisingai sodinat lelyte, paverskita kedute taip, kad gautusi kojytes aukstai ir tuomet kaip ir paguldykite, turetu taisyklingai pasideti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2010 06 09, 22:14)
Kazka darot tikrai ne taip, nes dirzai kuriuos prisegti leliui tikrai labai gerai reguliuojas, bent jau man vyras sureguliavo be problemu  mirksiukas.gif  O pati kedute man irgi super  thumbup.gif  Tiesiog jus neteisingai sodinat lelyte, paverskita kedute taip, kad gautusi kojytes aukstai ir tuomet kaip ir paguldykite, turetu taisyklingai pasideti  mirksiukas.gif

aciu,reiks sakyt MB kad paziuretu tuos dirziukus, nes tikrai vezimeliu esu labai patenkinta tik vat su kedute, bet matyt cia musu paciu kalte rolleyes.gif , kai tik pabus lelytei tuoj eisiu pabandyt... smile.gif dar karta aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, ateinam ir mes pasidalinti del Coletto Matteo. Kuomet pirkom, tai nelabai dar ir atsiliepimu radome, bet surizikavom ir super thumbup.gif
Man renkantis svarbiausia buvo, kad vezimas yra lengvas!!! visos dalys labai paprastai susideda ir issiardo, tik reikia zinoti kaip daryti. Todel suprantu, kad atsiranda zmoniu, kuriems nenusiima ar neuzsideda kazkuri dalis. Pirmiausia reikia atrasti, kaip ta taisyklingai dayri, tuomet jokio vargo, jokios jegos naudojimo ar kt nesamoniu.
Vezimas labai manevringas (pusu 2 ratai pripuciami).
Nzn, ar nuo leliuko priklauso, taciau musu mazyle neilgai uzsibuvo lopsyje. 3 men jau perkelem i sportine dali (gulima rezima), nes lopsy tiesiog verkdavo. Mano manymu, jei leliukas gimtu vasara, lopsys yra visai nereikalingas. Mes gimem ziema, tai jo tikrai reikejo, nes sportiniam butume susale.
Del autokedutes, tai ant jos yra indikatorius (besisukantis trikampiukas permatomame apskritime) , ar teisingoj padety padedat kedute masinoje. Dirzai tikrai reguliuojasi pagal leliuka gerai.
Tiesa, tepem su alyva ratus kad negirgzdetu (cia tikriausiai taip visus reikia po kurio naudojimo). Stabdziai kartais stringa (musu atveju vezima siek tiek atgal reikia i save patraukti, tada persoka i taisyklinga padeti).
Del pirkiniu krepsio, tai neziurejau kiek ten kg galima, bet prisikraunu pilna ir tikrai telpa daug!!! ir niekas tam krepsiui neatsitiko...
jeo dar kam kokiu klausimu, klauskit per AZ.
Atsakyti
sveikutes,as si vezimuka nusiziurejau jau nuo nestumo pradzios mirksiukas.gif tik norejau paklausti ar reikalinga kedute ,jeigu gimdysiu rugsejo pabaigoje,ta prasme,kad jau bus vesu joje,o kelioniu pas mus daug nenusimato,tai taip ir mastom ar ji reikalinga,nes ziemai praejus tiesiai i sportinuka.Kiek zinau lyg ir lopsiukas tvirtinasi masinoje?
Is anksto dekoju uz patarimus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolkamile @ 2010 07 07, 10:21)
sveikutes,as si vezimuka nusiziurejau jau nuo nestumo pradzios mirksiukas.gif tik norejau paklausti ar reikalinga kedute ,jeigu gimdysiu rugsejo pabaigoje,ta prasme,kad jau bus vesu joje,o kelioniu pas mus daug nenusimato,tai taip ir mastom ar ji reikalinga,nes ziemai praejus tiesiai i sportinuka.Kiek zinau lyg ir lopsiukas tvirtinasi masinoje?
Is anksto dekoju uz patarimus blush2.gif

o kaip tu masinoj zadi vest vaikiuka ? kedute tinka iki ąę kg, tai iki 1-1,5 metu kazkur...

Atsakyti