Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

Sveikos, mamyte smile.gif mes vakar irgi uzsikabinom ant sio colleto matteo vezimelio parduotuveje vaikutis.labai graziai mums ji reprezentavo.siaip galvojom rinktis gal chicco, bet dabar pasimete, kuo daugiau ieskom, tuo didesnis pasimetimas g.gif labai suzavejo kaip susilanksto remas ir kad lengvas, o abejoniu kilo del medziagos kokybes, mechanizmo stabilumo (ar greit nesuges) ir del gamintojo - tai kad lenkai. parduotuveje mus itikinejo, kad italai, man iskart ir kilo itarimas, kodel tada taip pigu, na palyginus su chicco, nes mums pardavejo su colleto ir prilygino kad panasu s i chicco. kokia jusu nuomone del gamintojo (lenkija)?
Atsakyti
QUOTE(delve @ 2010 01 29, 11:06)
Sveikos, mamyte smile.gif mes vakar irgi uzsikabinom ant sio colleto matteo vezimelio parduotuveje vaikutis.labai graziai mums ji reprezentavo.siaip galvojom rinktis gal chicco, bet dabar pasimete, kuo daugiau ieskom, tuo didesnis pasimetimas  g.gif labai suzavejo kaip susilanksto remas ir kad lengvas, o abejoniu kilo del medziagos kokybes, mechanizmo stabilumo (ar greit nesuges) ir del gamintojo - tai kad lenkai. parduotuveje mus itikinejo, kad italai, man iskart ir kilo itarimas, kodel tada taip pigu, na palyginus su chicco, nes mums pardavejo su colleto ir prilygino kad panasu s i chicco. kokia jusu nuomone del gamintojo (lenkija)?

Lenkiski jie, ne italiski tai tikrai. Italu tik dizainas.
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Na tai prisijungiu ir as prie įsigijusių šį vežimelį drinks_cheers.gif Pirkom praejusią savaitę Vaikutyje urmo bazėse Kaune. Kaina visų 3 dalių kaina buvo 1450 lt, viskas ką pavyko nuderėt tai 1420 lt sad.gif Garantiją davė 10 mėn. Na realiai išbandyt dar nešbandėm, nes gimdyti kovo pabaigoje. Bet va klausimų jau turiu lotuliukas.gif Man rėmas neužsifiksuoja doh.gif Parsivežėm sulanktstytą rėmą, tai keliant rankena jis išskleidžia ir kaip suprantu turėtų užsifiksuot, o maniškis išsiskleidžia ir tiek, jei uždedu tarkim autokėdutę ir ją už rankenos keliu, tai rėmas man skleidžiasi doh.gif

Ar kažko nedadarau kažin ar reiktų vežtis iki parduotuvės, kad pažiūrėtų kame problema g.gif


Ai dar dėl gamintojo, tai jis tikrai lenkų gamybos, tik dizainas italų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wingless: 29 sausio 2010 - 15:28
QUOTE(wingless @ 2010 01 29, 15:18)
Labas visoms  4u.gif

Na tai prisijungiu ir as prie įsigijusių šį vežimelį  drinks_cheers.gif  Pirkom praejusią savaitę Vaikutyje urmo bazėse Kaune.  Kaina visų 3 dalių kaina buvo 1450 lt, viskas ką pavyko nuderėt tai 1420 lt sad.gif  Garantiją davė 10 mėn. Na realiai išbandyt dar nešbandėm, nes gimdyti kovo pabaigoje. Bet va klausimų jau turiu  lotuliukas.gif  Man rėmas neužsifiksuoja  doh.gif Parsivežėm sulanktstytą rėmą, tai keliant rankena jis išskleidžia ir kaip suprantu turėtų užsifiksuot, o maniškis išsiskleidžia ir tiek, jei uždedu tarkim autokėdutę ir ją už rankenos keliu, tai rėmas man skleidžiasi  doh.gif

Ar kažko nedadarau kažin ar reiktų vežtis iki parduotuvės, kad pažiūrėtų kame problema  g.gif
Ai dar dėl gamintojo, tai jis tikrai lenkų gamybos, tik dizainas italų.

kai islankstai rema, atlenkus rankena, ji turi trakstelt, nezinau, kaip dar paaiskint blush2.gif Nesuk to raudono burbulo ant rankenos, kai islankstai 4u.gif Arba tiesiog pasilenk prie daiktu krepsio ir kilstelk i virsu ta dali, kur prie mazuju ratuku - uzsifiksuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2010 01 29, 16:57)
kai islankstai rema, atlenkus rankena, ji turi trakstelt, nezinau, kaip dar paaiskint blush2.gif  Nesuk to raudono burbulo ant rankenos, kai islankstai  4u.gif  Arba tiesiog pasilenk prie daiktu krepsio ir kilstelk i virsu ta dali, kur prie mazuju ratuku - uzsifiksuos mirksiukas.gif



Labai ačiū už patarimus 4u.gif Padariau kaip sakėt, na ir užsifiksavo viskas be jokių problemų, tiek suskleidus, tiek išskleidus rėmą thumbup.gif Nežinau ką dariau ne taip iki šiol lotuliukas.gif
Atsakyti
na mamytės, naudojančios šitą vežima, ar per tą laiką nuo naudojimo pradžios nepastebėjot kokių nors naujų trukumų?
Atsakyti
QUOTE(mimozyte @ 2010 02 01, 13:48)
na mamytės, naudojančios šitą vežima, ar per tą laiką nuo naudojimo pradžios nepastebėjot kokių nors naujų trukumų?

Man vienas ratukas is tu kur dvigubi pradejo nesiekti zemes, bet dar rimtai neziurejau, kame reikalas g.gif Manau, kad pavazinejus lauke tokiomis salygomis, kai pilna sniego su druska, ten gal kazkas uzsikimso, reiks praplaut ir pasigilint g.gif O siaip tai viskas liuks thumbup.gif Labai patogu nuiminet kedute, lopsi, nes rankena absoliuciai netrukdo - ji nusilenkia link zemes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimozyte @ 2010 02 01, 13:48)
na mamytės, naudojančios šitą vežima, ar per tą laiką nuo naudojimo pradžios nepastebėjot kokių nors naujų trukumų?


man irgi nieko neislindo 4u.gif

radau tik dar keleta +
1. labai patogu ta didesne rankena (ta kurios pagalba stumdom vezimeli) pakelt i virsu per viduri, tuomet gali prisiartinti arciau prie vaiko pabendrauti, ir man kai skauda nugara patogiau imti vaika atsistojus per viduri o ne is sono.
2. jau keleta kartu verciau lopsiuka i kita puse nuo vejo thumbup.gif
3. labai manevringas vezimukas
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2010 01 25, 13:24)
kadangi pati naudosiu tik nuo balandzio, tai apie pravazuma nelabai ka galiu pasakyt, bet manau pravaziuos jis visur  ne blogiau nei kiti smile.gif Man patinka kad jis patogiai susilanksto, remas ne tiek daug vietos uzima kaip kiti vezimai. Dar ir lopsys susilanksto taip, kad labai mazai vietos uzima. Man tai labai patogu kur nors toliau vaziuojant, nes vasara nemazai vazinejam su pilna bagazine daiktu. svoris su lopsiu apie 12 kg berods. Apsageliu nuo vabzdziu nera, tik nuo lietaus sportinei daliai


Ta apsaugėlė turi tikti ir lopšiui. Aš dengiu lopšį, o sportinės dalies dar nebandžiau.

QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 01 25, 14:46)
labas, o tai apsaugeles lopsiui nuo vejo ir lietaus nera? unsure.gif


Mums pardavė su apsauga, kuri tinka ir lopšiui, ir sport.daliai.

QUOTE(delve @ 2010 01 29, 10:06)
parduotuveje mus itikinejo, kad italai, man iskart ir kilo itarimas, kodel tada taip pigu, na palyginus su chicco, nes mums pardavejo su colleto ir prilygino kad panasu s i chicco. kokia jusu nuomone del gamintojo (lenkija)?


Aš irgi galvojau Chicco pirkti, bet parduotuvėj bandėm apsukti sportinį dalį ir uždėt ant važiuoklės- vyras pasakė: Na, jau ne, tikrai šio vežimo nepirksim, jis luš tik paspaudus, toks klerantis pasirodė. O kai pamatėm Matteo- buvo nuspręsta pirkti tik ji. O ką lenkai.... nežinia kur Chicco surinktas.... Naudojam jau 5 mėnesius, tikrai kito vežimo ir nenorėčiau.
Atsakyti
Sveikos, mielosios mamytės įsigijusios Coletto Matteo. Šiandien ir mes buvome nuvyke į Vaikutį pažiūrėti šio vežimaičio. Aptarnavimas labai nepatiko, bet čia aišku ne į temą. Žodžiu, vyrui šis vežimukas labai patiko, bet mane kažkaip abejonės kankina...., o kai pasiskaičiau apie tą stabilumą - sunerimau. Kaip supratau, tai šis modeliukas tikrai yra naujas, bet kas jį turit, kartas nuo karto pasidalinkit įžvalgom. Būsiu laaaabai dėkinga. Šiaip, aš dar turiu laiko - džiaugsmas mus aplankys gegužės mėn., bet norisi kai kuriais dalykais pasirūpinti iš anksto mirksiukas.gif Beje, gal kas galit apšviesti kokių yra spalvų šio modeliuko? Parduotuvėje buvo likę tik du: raudonas ir žydras. Gal kas turite ir kitokių spalvų nuotraukyčių? Žalias labai gražus (kažkuri mamytė pasidalino nuotraukom), bet dar minėjo apie oranžinį ir rudą. Norėčiau pamatyti kaip atrodo. Na, ir tikiuosi Vyto telefonas nepasikeitęs (labai ačiū tai mamytei, kuri pasidalino telefonu. Reikės pasisakmbint, kad be reikalo nevažiuoti į Gariūnus, nes gal net ir neturi šiuo metu). Vis dėlto, kainų skirtumas yra, taigi, kodėl nepataupius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta Sabaliauskienė @ 2010 02 05, 21:50)
Sveikos, mielosios mamytės įsigijusios Coletto Matteo. Šiandien ir mes buvome nuvyke į Vaikutį pažiūrėti šio vežimaičio. Aptarnavimas labai nepatiko, bet čia aišku ne į temą. Žodžiu, vyrui šis vežimukas labai patiko, bet mane kažkaip abejonės kankina...., o kai pasiskaičiau apie tą stabilumą - sunerimau. Kaip supratau, tai šis modeliukas tikrai yra naujas, bet kas jį turit, kartas nuo karto pasidalinkit įžvalgom. Būsiu laaaabai dėkinga. Šiaip, aš dar turiu laiko - džiaugsmas mus aplankys gegužės mėn., bet norisi kai kuriais dalykais pasirūpinti iš anksto mirksiukas.gif Beje, gal kas galit apšviesti kokių yra spalvų šio modeliuko? Parduotuvėje buvo likę tik du: raudonas ir žydras. Gal kas turite ir kitokių spalvų nuotraukyčių? Žalias labai gražus (kažkuri mamytė pasidalino nuotraukom), bet dar minėjo apie oranžinį ir rudą. Norėčiau pamatyti kaip atrodo. Na, ir tikiuosi Vyto telefonas nepasikeitęs (labai ačiū tai mamytei, kuri pasidalino telefonu. Reikės pasisakmbint, kad be reikalo nevažiuoti į Gariūnus, nes gal net ir neturi šiuo metu). Vis dėlto, kainų skirtumas yra, taigi, kodėl nepataupius  rolleyes.gif

greiciausiai Jus aptarnavo ponia sviesiais plaukais arba vyresnio amziaus moteris juodais plaukais, sviesiaplaukes aptarnavimas ir mums laaabai nepatiko schmoll.gif schmoll.gif Jei ne jaunute tamsiaplauke pardaveja, kuri priejo prie musu, kazin ar si vezima butume pirke. Ji vienintele Vaikuty, kuri labai maloniai aptarnauja ir turiu pardavejos etiketo bei kompetencijos(iskilus konfliktinei situacijai ji vienintele mokejo tinkamai bendraut). Bet tema ne apie tai blush2.gif Vezimelis vertas demesio thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimutte: 05 vasario 2010 - 22:04
Taip, jūs visiškai teisi, aptarnavo šviesi moterytė. Stebiuosi, kad išvis ką nors ten sugeba parduoti. Na, vežimaitis bet kokiu atveju man įspūdį paliko. Lauksiu mamyčių pasisakymų, kad galutinai nerimas praeitų dėl to stabilumo. Apsisprendimui laiko dar yra sočiai, bet.... turiu prisipažinti, kas visi kiti vežimukai man dabar yra taip nublankę verysad.gif , kad tik šito norisi. Tikiuosi, kad ir likusios mamytės bus tokios pačios nuomonės, kaip ir jūs. Labai ačiū už nuomonę 4u.gif
Atsakyti