Įkraunama...
Įkraunama...

AVENT kremas nuo striju

QUOTE(Dzinyte @ 2010 04 30, 13:19)
Na, o as tepiau visa  nestuma, 2 AVENT pakuotes sutepiau, bet gal 36-37 sav taip pilvas susproginejo, kad net ziauru  doh.gif  Taigi, padariau isvada: gali tepti - netepti, jei oda tokia jautri, tai ir susprogines  schmoll.gif


oho, kaip taupiai Jūs naudojate kremuką - aš sunaudoju vieną pakuotę per 2 savaites, o kadangi tepu nuo 16 savaitės, tai galima paskaičiuot, kiek man reikės tų pakuočių per visą nėštumą doh.gif
Atsakyti
Apie avent nekokie atsiliepimai, net vaistinėje, man patarė nepirkti, nes neefektingas. Klausiau ir kitų nėštukių, tai sakė: "Nieko gero".
Atsakyti
Nieko jame ypatingo, nei kvapo, nei drekina jisai normaliai... unsure.gif .
Atsakyti
jei naudosi nuo pradziu padeda thumbup.gif
Atsakyti
as naudoju sita kremuka, kolkas itrukimu nematau. po duso naudoju aliejuka, o seip AVENT. baigiu suvaryti antra tubele. trecios jau nebepirksiu, nes pagimdysiu kol pabaigsiu nauja pakuote biggrin.gif
Atsakyti
Naudojau ne viena kremuka nuo striju nestumo metu, tarp ju ir Avent. Asmeniskai man nelabai patiko, nepajutau kad gerai drekintu ir maitintu oda.
Atsakyti
Ar uztenka viena karta per diena pasipurksti aliejumi? Ar ir ryta, ir vakare reikia?
Atsakyti
pirma nestuma naudojau avent alieju purskiama,nuo kokiu 4,5 menesiu,krutines netepiau,ten striju atsirdo,kitur ne g.gif dabar jau 19 sav. bet dar nieko netepu,nes nera ka biggrin.gif
Atsakyti
tepiau kalnais visokius spec kremus niekas nepadejo doh.gif
Atsakyti
Perskaičius temą supratau vieną - jei nepabandysi pati, tai ir nežinosi, ar tavo oda linkusi į strijas, ar ne nestuke.gif
Atsakyti
O man Avent per abu nestumus thumbup.gif bet cia nuo pacios odos manau dar daug kas priklauso
Atsakyti
Sveikos būsimos ir esamos mamytės...gal kuri naudojate Avent kremą nuo strijų (AVENT FUTURE MOTHER 200 ml (1/272)) Labai domina išsami jo sudėtis, gal kuri galite ją parašyti arba aiškią foto atsiųsti...labai norėčiau ją pasinagrinėti, vėliau jei kam smalsu galėsiu pakomentuot.
Atsakyti