Įkraunama...
Įkraunama...

AVENT kremas nuo striju

AŠ NAUDOJU AVENT KREMUKĄ NUO STRIJŲ, MAN PATINKA, NES BUVO ATSIRADĘS TOKS TEMPIMO POJŪTIS JAU, O NUO TO LAIKO KAI TEPUOSI, JIS DINGO thumbup.gif
Atsakyti
Aš tepliojausi Avent purškiamu aliejuku. Jau galvojau kad būsiu išsisukusi be strijų bet paskutinį mėnesį pilvas taip suskeldėjo kad atrode na kaip sacharos dykuma per sausrą doh.gif nepavyko sausai iš balos išlipti strijų atžvilgiu doh.gif
Atsakyti
as tepuosi riebiu kuno sviestu ax.gif man ir kvapas patinka, ir tepimo budas ir tai, kad susigeria greiciau, nei tikejausi, netepa rubeliu. tepuosi ir krutine smile.gif geras daiktas tikrai. o pries Nateja tik irode, kad spec. paskirties dalykiukai nuo striju - tik reklama ir nieko daugiau unsure.gif
Atsakyti
as naudojau AVENT aliejuka ir krema nuo striju, saziningai tepiau kas diena, tai vienu, tai kitu, striju neatsirado
Atsakyti
Strijų profilaktikai aš naudoju natūralų taukmedžio sviestą.
Tačiau turiu ir Avent kremuką nuo strijų. Jį nusipirkau iš idėjos- tiesiog nrėjau pabandyti. Geras jis, gerai drėkina, tačiau sviestukas man patinka tam labiau ax.gif
Atsakyti
nuo 32 savaites naudoju Avent krema. dabar jau mums 37 savaite ir dar neturim striju ax.gif gal ju ir nebutu, jei ir nebuciau tepus? ax.gif
Atsakyti
sveikos visos mamytes, 4u.gif gal yra mamyciu is anglijos ? ar cia yra pirkti sios firmos kremuku? kokius kitos firmos kremukus naudojate? 4u.gif nuo kada geriausia pradeti teptis visais kremukais smile.gif aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
naudojau aliejuka Avent nuo stiju-labai puikiai isigeria,taupus,per nestuma sunaudojau1.2buteliuko.Pirkit,nepasigailesit,labai maloniai kvepia ir panaikina niezejima bei temmpimo jausma.beje,striju neatsirado thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

As norejau Jusu paklausti gal kuri nors naudojo kremuka "PERCUTALFA" ?
Kokie atsiliepimai apie si krema? g.gif
Atsakyti
Man Avent nuo striju labai tiko ir patiko 4u.gif
Atsakyti
Na, o as tepiau visa nestuma, 2 AVENT pakuotes sutepiau, bet gal 36-37 sav taip pilvas susproginejo, kad net ziauru doh.gif Taigi, padariau isvada: gali tepti - netepti, jei oda tokia jautri, tai ir susprogines schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzinyte @ 2010 04 30, 13:19)
Na, o as tepiau visa  nestuma, 2 AVENT pakuotes sutepiau, bet gal 36-37 sav taip pilvas susproginejo, kad net ziauru  doh.gif  Taigi, padariau isvada: gali tepti - netepti, jei oda tokia jautri, tai ir susprogines  schmoll.gif


keista, kad per visa nestuma tik 2 pakuotes g.gif as nedaug "atsilieku"- man 38 savaite, tai jau 4 pakuote pradejau, nes tepu kiekviena diena. Tiesa, pilva ir krutine tepu daugiau is idejos, nes MB patinka kvapas, o siaip dar vienas pliusas- naudoju masazuojant slaunis, nes nestumo metu atsirado celiulito doh.gif efektas visai neblogas thumbup.gif
Ir dar, neseniai AVENT vykde akcija, reikejo atsiusti nuo kremo pakuotes bruksnini koda ir uz tai gauni dovanu- VIA indelius. Gaila, per velai suzinojau bigsmile.gif
Atsakyti