Įkraunama...
Įkraunama...

Puošimai-gėlytės, drugeliai ir t.t.

QUOTE(ilgakojuke @ 2011 04 08, 20:19)
O kaip ta raudona galiausiai susukt? g.gif

mastau.gif Čia kita (mažesnė) rožytė, bet susukimo principas toks pats:
user posted image
user posted image


Čia kažką dar tiksliau bandyta parodyti (bet jau visai neprošal būtų "įkirsti" japoniškai biggrin.gif ):
user posted image

Gal kas gudriau parašys blush2.gif , bet mano supratimu - tiesiog susiūni, kaip gražiau tie lapeliai susidėlioja, ir tiek. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 08 balandžio 2011 - 21:44
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 04 08, 22:43)
mastau.gif Čia kita (mažesnė) rožytė, bet susukimo principas toks pats:
user posted image
user posted image
Čia kažką dar tiksliau bandyta parodyti (bet jau visai neprošal būtų "įkirsti" japoniškai biggrin.gif ):
user posted image

Gal kas gudriau parašys blush2.gif , bet mano supratimu - tiesiog susiūni, kaip gražiau tie lapeliai susidėlioja, ir tiek. g.gif


Einu nert didis.gif
Atsakyti
merginos sos,sos. biggrin.gif niekur nerandu kriksto zvakems nertu sijoneliu.kriksto rubeliu temas praverciau ,bet vien tik sukneles ir skraistes. doh.gif anksciau lyg ir maciau kazkur,bet kai reikia rasti,tai dabar galus gali priduot lotuliukas.gif aciukas uz pagalba.
Atsakyti
user posted image
Crochet techniques fleurs au crochet (atsisiuntimui)
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 04 10, 20:19)
merginos sos,sos. biggrin.gif niekur nerandu kriksto zvakems nertu sijoneliu.kriksto rubeliu temas praverciau ,bet vien tik sukneles ir skraistes. doh.gif anksciau lyg ir maciau kazkur,bet kai reikia rasti,tai dabar galus gali priduot lotuliukas.gif aciukas uz pagalba.

aš pati nėriau iš galvos, bet prieš tai perverčiau kelias mažų servetėlių schemas, nes norėjau kažko įspūdingesnio ax.gif
Atsakyti
Štai tokios gėlytės ir drugeliai
user posted image
user posted image
Atsakyti
Su aprašymais atsisiuntimui 4u.gif :

user posted image
depositfiles
uploadingcom

user posted image
depositfiles
Atsakyti
user posted image
depositfiles
uploading
Atsakyti
_Smalsutė_ ačiukas 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image




user posted image
user posted image
QUOTE(Agnesyte @ 2011 04 25, 16:26)
_Smalsutė_ ačiukas  4u.gif

blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 04 23, 13:00)
Su aprašymais atsisiuntimui 4u.gif :

user posted image
depositfiles
uploadingcom

ačiū labai už gražias nuorodas, tik labai atsiprašau už tokį kl - kadangi rusų man nei bum bum, tai ką reik paspausti? bene ten reik prisiregistruoti tame psl? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 04 26, 15:07)
ačiū labai už gražias nuorodas, tik labai atsiprašau už tokį kl - kadangi rusų man nei bum bum, tai ką reik paspausti? bene ten reik prisiregistruoti tame psl?  blush2.gif

Kaip siųstis žurnalus, trumpai paaiškinta čia (greičiausiai tik palaukti reikia ir mėginti vėliau (jokių registracijų, kodų ar pan.) - na yra šiek tiek vargo, nes visgi nemokamai), o kas dėl depositfiles ir rusų kalbos, tai ten puslapio viršuje dešinėje galima pasirinkti ir anglų kalbą. 4u.gif
Atsakyti