Įkraunama...
Įkraunama...

Puošimai-gėlytės, drugeliai ir t.t.

mirksiukas.gif nerk detales, kurios matosi ir sujunk smile.gif boružei dviejų galvų neprilipdysi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2010 05 27, 10:29)
kokios nerealios  wub.gif tik schemute gal galit pasifruot? kinietiskai nelabai gaudaus  blush2.gif  lotuliukas.gif  4u.gif


Pabandysiu aprašyti trumpai:
1. Apvalu penkių eilių yra pagrindas juodos spalvos (viršuje).
2. Šone dvylikos eilių apvalus yra nugarėlė spalvota.
3. Tas ovalus 5 eilių yra juoda galvytė.
4. Apačioje apvalus vienos eilės (kur į viduriuką 8 stulpeliai be užmetimo) yra taškiukai juodi.

Aš nėriau taip: pradžioj nusinėriau juodas figūras - pagrindą, galvytę ir taškiukus. Galvytėje baltu siūlu išsiuvinėjau akis, o raugonu burnytę. Tada nusinėriau spalvotais siūlais nugarytę ir siūlo nenutraukiu. Tada per vidurį nugarytės išsiuvinėju juostelę, paskui prisiuvu galvytę ir taškiukus. Prisiuvant galvytę, kai lieka nedidelis neprisiūtas plotelis, per tą tarpelį prikemšu truputi sintepono. Tada jau pritvirtinu nugarytę prie pagrindo. Kadangi, kaip minėjau, nugarytės siūlas dar nenutrauktas... tiesiog neriu dar vieną eilę aplinkui stulpelių be užmetimo ir tuo pačiu prisitvirtina pagrindas (nes siūlą traukiu ne tik per nugarytės akytę bet ir per pagrindo akį). Ir taip pat per tarpelį prikemšu nugarytę sinteponu. Tai tiek. Tikiuosi aiškiai parašiau wink.gif

Maniškės štai tokios (atsiprašau, bet fotkinau su telefonu):
user posted image
Atsakyti
Lincikas kokios mielos boruzes wub.gif reiks megint panert.
Atsakyti
Lincikai aciu dideliausias, o kokios superines Tavo boruzes thumbup.gif wub.gif

bandysiu ir as narpliot po valstybiniu, mastau padaryt su grafke bus sveciam isisegt per krikstynas, bo saviske boruze vadinam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyyra @ 2010 05 28, 09:40)
Lincikas kokios mielos boruzes  wub.gif reiks megint panert.



QUOTE(Karolilna @ 2010 05 28, 11:03)
Lincikai aciu dideliausias, o kokios superines Tavo boruzes  thumbup.gif  wub.gif

bandysiu ir as narpliot po valstybiniu, mastau padaryt su grafke bus sveciam isisegt per krikstynas, bo saviske boruze vadinam  wub.gif


Ačiū wub.gif jos labai nedidelės, todėl greitai nusineria. Aš kelis kartus ir taškiukus siuvinėjau, o ne nėriau... nes reikėjo labai greitai, tai ir labai gražu.
Būtinai pabandykit, tikrai nenusivilsite.
Pas rusaites radau tokias pat, tik truputi mažesnes (ta pati schema pamažinta).
Pabandykit wink.gif
http://grukhina.ru/i...bozhji_korovki/
Atsakyti
Pas rusaites radau tokias pat, tik truputi mažesnes (ta pati schema pamažinta).
Pabandykit wink.gif
http://grukhina.ru/i...bozhji_korovki/
[/quote]


Lincikas, taigi tas pacias as ikeliau 9 puslapy lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 28 gegužės 2010 - 13:45
QUOTE(silsta @ 2010 05 28, 13:41)
Lincikas, taigi tas pacias as ikeliau 9 puslapy  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tu pagal mane įdėjai japoniškus paveiksliukus... o čia nuorodą pas rusaitę, kuri pagal šitą japonišką šiek tiek pakeitė ir aprašė tiesiog... ten parodyta ši schema kaip originalas, o aprašas truputi kitoks... jos boružytės mažesnės, tokios kaip mano šitos. Aš nėriau ir pagal japonišką paveiksliuką didesnes ir pagal aprašą mažesnes.. o mano nuotraukoje tos mažesnės paagal aprašymą rusaitės wink.gif

Ačiū silsta, kad tu tokia pastabi ir padedi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lincikas: 28 gegužės 2010 - 15:47


Lincikas, manau nesupykai, aš tik tarp kitko pastebėjau, juk iš to mes ir mokomės - viena iš kitos, ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 05 28, 17:24)
Lincikas, manau nesupykai, aš tik tarp kitko pastebėjau, juk iš to mes ir mokomės - viena iš kitos, ar ne  4u.gif


Tikrai ne 4u.gif aš kaip tik žaviuosi tavim, tu visad padedi... Tikrai nepykstu drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image


user posted image


user posted imageuser posted image


user posted image


user posted image
Atsakyti
Mergaites gal turite schemute braskes blush2.gif reikia kepuryte papuosti braske,ir niekur nerandu doh.gif

Busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(timi @ 2010 07 23, 20:33)
Mergaites gal turite schemute braskes blush2.gif reikia kepuryte papuosti braske,ir niekur nerandu doh.gif
Kad ir be schemutės, bet gal padės. mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti