Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

Centime, viskas labai labai faina, spalvinga, kruopštu, smagu, skanu ir nuotaikinga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 07 08, 13:49)
Na štai ir mūsų dukros gimtadienis Mašos ir Lokio tema praėjo


labai linksma isimintina svente suorganizavote thumbup.gif wub.gif

biggrin.gif i akis krito, (net nepamenu jau to zodzio kaip ji vadina) ARBATINUKAS ant stalo, kaip meska is tokio geria arbata thumbup.gif wub.gif dar reikia toki ir tureti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 10 liepos 2013 - 12:40
QUOTE(egzotikaa @ 2013 07 10, 12:40)
biggrin.gif i akis krito, (net nepamenu jau to zodzio kaip ji vadina) ARBATINUKAS ant stalo, kaip meska is tokio geria arbata  thumbup.gif  wub.gif dar reikia toki ir tureti  wub.gif

Samovaras 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kas darete kaciu tema ar turit kokiu ideju? ax.gif Bet tik ne hello kitty schmoll.gif Mergaite pakvaisus del katyciu, tai 3 gimtadieni reikia ta tema ir daryt manau, na bent truputi kazka papuost sia tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2013 08 22, 14:58)
Gal kas darete kaciu tema ar turit kokiu ideju? ax.gif  Bet tik ne hello kitty  schmoll.gif  Mergaite pakvaisus del katyciu, tai 3 gimtadieni reikia ta tema ir daryt manau, na bent  truputi  kazka papuost sia tema  smile.gif



man Vikciukee, tai hello kitty tema ir išplaukė iš to, kad Dovilė labai mėgsta kates.... tai paskui man buvo lengviausia viską pakreipti hello kitty tematika.... žaidimukų, aš tau galėsiu parašyti į až, jei norėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 08 22, 16:35)
man Vikciukee, tai hello kitty tema ir išplaukė iš to, kad Dovilė labai mėgsta kates.... tai paskui man buvo lengviausia viską pakreipti hello kitty tematika.... žaidimukų, aš tau galėsiu parašyti į až, jei norėsi 4u.gif

as negaliu i ta hello kity ziuret, noriu normaliu naminiu katyciu, tikiuos pavyks be tos kites ka surast biggrin.gif zaidimuku gali, gal ka panaudot pavyks mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos

Patarkite ką rašyt ant gimtadienio girliandos:
Princesių puota
Princesei Mildai 4
bus ir berniukų tai nežinau ar tinka tas princesių????
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 10 08, 15:47)
Sveikos

Patarkite ką rašyt ant gimtadienio girliandos:
Princesių puota
Princesei Mildai 4
bus ir berniukų tai nežinau ar tinka tas princesių????


Ta diena visas demesys jubiliatei,manau ax.gif -tai tiktu Princesei Mildai 4 4u.gif
Tebunie ji ta tikroji PRINCESE wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2013 08 22, 13:58)
Gal kas darete kaciu tema ar turit kokiu ideju? ax.gif  Bet tik ne hello kitty  schmoll.gif   Mergaite pakvaisus del katyciu, tai 3 gimtadieni reikia ta tema ir daryt manau, na bent  truputi  kazka papuost sia tema  smile.gif


aš gal jau ir pavėluotai, bet gal kam dar pravers ... yra daug labai gražių idėjų šia tema, jums tereikia nuspręsti ko norite, kokios spalvos turėtų vyrauti šventėje, o tada ir pradėti rinktis atributiką, dekoracijas. Man pavyzdžiui gražu švelnios, pastelinės spalvos, tad kačių temai rinkčiausi kažką tokio, iškarpyčiau katytes, jas ant medinių smeigtukų pritvirtinčiau ir puoščiau stalą, maistą tokiomis etiketėmis, arba iškirpus tas katytes ant sienos prikabinėčiau, galima ant juostelės jas vieną paskui kitą pritvirtinti ir gautusi tarsi savotiška girlianda- kabanti dekoracija... Tada aišku balionai atitinkamų spalvų. Žodžiu internete tikrai daug visko gražaus galima rasti, taip įsijaučiau, kad net pačiai galva dabar sprogsta nuo idėjų doh.gif biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 19 vasario 2014 - 22:49

laba grazi ideja dekoracijai wub.gif

user posted image
Atsakyti
Ko tokia apmirusi si tema? Nejaugi niekas neplanuoja gimtadieniu?
Atsakyti
Planuojančių yra,bet dar tik pradedu .Balandį bus fėjos tortadienis -tai po visą miestą ieškau tinkančių vienkartinių indų ,bet nieko tinkamo nerandu ,nors prieš gerą mėnesį visur buvo pilna . doh.gif Bet nieko dar 2 mėnesiai -tai sakiau pradėsiu ruošti stalo papuošimus ,jei nerasiu nieko tinkančio ,išsiversiu su vienspalvėm lėkštutėm g.gif Kadangi tortadienis bus vaikų žaidimų kambaryje -tai visi užkandžiai bus tokie ,kad lėkštučių nereikės ,o gėrimus teks tuomet supilstyti į stiklinius buteliukus .O tortas ,jau bus valgomas paprastose lėkštutėse .
Svarbiausias darbas jau padarytas -meniu ir papuošimus sugalvojau ,torto papuošimą jau sugalvojau (darysiu pati ).Beliko pradėti rankdarbius .
O kitas tortadienis bus Auksaplaukės ,bet jis tik gegužį .Bet jau irgi viskas apgalvota .
Atsakyti