Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

QUOTE(egzotikaa @ 2013 04 28, 09:48)



Darysiu savo dukrytes natram gimtadieniui, kuris ne uz kalnu. Labai gražu. Pačiam pasdaryt ganasi nebrangu. Labai aciu:-)
Papildyta:
QUOTE(erita @ 2013 04 28, 10:10)
Darysiu savo dukrytes natram gimtadieniui, kuris ne uz kalnu. Labai gražu. Pačiam pasdaryt ganasi nebrangu. Labai aciu:-)


Nu ir klaidu pridariau rasydama :-)
Atsakyti
Musu 2-trasis gimtadienis BORUZELIU TEMA

user posted image

UZDUOTIS SUKLIJUOTI "LIPDUKUS". Is kartono kirpti rutuliukai, gelytes, antroje puseje priklijuota dvipuse lipni juosta. Labai patiko vaikams 2-4 m. thumbup.gif
user posted image

placiau cia
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 25, 19:32)
grazu, bet kaip paskui vaiko foto - vaika pjaustyti  rolleyes.gif ir veiduka duodate suvalgyti rolleyes.gif man kazkaip nelabai butu sis momentas  ax.gif

drinks_cheers.gif
Man baisiau ir buti negali doh.gif ziauriu kai tavo vaika pjausto verysad.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 04 28, 21:44)
Musu 2-trasis gimtadienis BORUZELIU TEMA

NUOSTABU, labai graziai jusu sventie papuosta thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Praėjo ir mūsų gimtadienis boružėlių tema, truputį pasirodom blush2.gif Visi patiekalai mano gaminti, tortą pirmą kartą dariau, tai, kaip sakant, pirmas blynas blush2.gif Šventėm namuose, kvietėm gimtadienių animatorę. Dar buvome prisirašę visokių dainelių apie vabalus biggrin.gif
apranga
user posted image
pomponai
user posted image
vaikų stalams, suaugusiems kažkaip nenufotografavom, o ir vaikų, dabar žiūriu, dar be kelių patiekalų
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mergaites, gal kuri galetu man atsiusti traukinuko maketuka? Visur ieskau, bet nieko nerandu sad.gif Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 05 24, 09:54)
Mergaites, gal kuri galetu man atsiusti traukinuko maketuka?


galite is cia persipiesti, arba net atsispauzdinti ir iskirpti
traukiniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 24 gegužės 2013 - 14:18
QUOTE(egzotikaa @ 2013 05 24, 16:17)
galite is cia persipiesti, arba net atsispauzdinti ir iskirpti
traukiniai


Labai labai aciu wub.gif
Atsakyti
Prieš metus šventėme gimtadienį Mikės Pūkuotuko tematika.
Iš pradžių visiems vaikams buvo įteikti gimtadienio pakvietimai, kuriame buvo mergytės nuotrauka ir visi draugai. Dalyvavo 10 vaikų 1,3 – 3,6 metų amžiaus. Visi namai buvo papuošti balionais, dideliais plakatais, knygelėmis, iškarpos visur priklijuotos, iš medinių raidžių sudėliojau „Miglės gimtadienis“, o ant vartų užklijavau plakatą „Miglės gimtadienis, skambinti čia“ ir prikabinau skambutį su virvele bei rūžavu balionu. Visas stalo serviravimas, lauknešėliai buvo Mikės Pūkuotuko tematika. Ant stalo sėdėjo Mikė Pūkuotukas, Paršelis, Tigriukas ir Asiliukas ir valgė medų, ant puodynės užklijavau užrašą Medus, taip pat visi sėdėjo ir iš Lego ir taip pat valgė Lego meškiukas, tigriukas, asiliukas ir paršiukas medų. Pagrindinis patiekalas buvo ant garų virti mėsos kukuliai meškiuko pilvas ir galva, kojos, rankos, akys, nosis ir ausys iš morkų, tarkuotas agurkas buvo žolė, iš virtos bulvės padarėme saulytę su spinduliais. Buvo išvirtas kompotas, sluoksniuotos vaisių sultys, kepti vafliai, vaisiai susmaigstyti ant pagaliukų ir įsmeigti į arbūzą, šokoladiniai saldainiai su mergytės atvaizdu ir užrašyta buvo „gimtadienio saldainukas“, guminukai meškiukai, kukurūzai meškiukai, džiovinti vaisiai, kurie buvo sudėti į indelius ant kurių iškarpiau ir ant viršaus priklijavau meškiuką atvaizdą. Buvo Mikės Pūkuotuko Pinata, vaikai traukė šniūrelius, o iškrito iš Pinatos meškiukai „Barni“. Į svečius atėjo Mikės Pūkuotuko personažas, kuris ir žaidė ir medų ragavo ir tortą įnešė. Ant torto po medžiu sėdėjo Mikė Pūkuotukas, Paršelis, Tigriukas ir Asiliukas ir valgė mažiuką tortą su 3 žvakutėmis. Išeinant vaikams visi gavo po maišiuką su lauknešėliais, juose buvo maišiukai su meškiukų guminukais, meškiukų sausainiukias, naminiais vafliais bei mažu šokoladiniu saldainuku. Tėvams buvo atskiras stalas. Visas gimtadienis buvo filmuojamas ir fotografuojamas ir vėliau kiekvienam dalyvavusiam svečiui įteikėme diską su nuotraukomis ir filmuota medžiaga. Po gimtadienio tą filmuką dauguma vaikų žiūrėjo po n kartų.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį savaitgalį šventėme gimtadienį drugelių tematika
Iš viso dalyvavo 9 vaikai 2 – 4,6 metų amžiaus. Buvo padaryti pakvietimai su drugeliu nutūpusiu ant žolytės, o jo sparneliai iškilę. Namai buvo papuošti daugybe karpytų drugelių įvairių spalvų bei kitomis drugelių dekoracijomis. Ant stalo, spintelių ir pan. buvo pridėliota mažyčių drugelių, visas stalo serviravimas buvo su drugeliais: staltiesė, puodeliai, lėkštutės, servetėlės, šiaudeliai. Indai buvo apklijuoti mažais drugelių lipdukais. Lauknešėliai maišeliai buvo su drugeliais, viduje buvo salainį ant pagaliuko, kuris buvo įsmeigtas į iškarpytą drugelį, sausainiai drugelio formos bei šokoladas drugelio formos. Vaikams tėvai piešė veidus su drugeliais. Vaikai spalvino drugelį, o visi piešiniai buvo pakabinti ant sienos. Patys vaikai gaminosi aitvarus, aišku padėjo ir tėveliai, buvo paruošta visos detalės reikėjo tik susirinkti, juos leidome lauke. Vaikai šokinėjo ant batuto. Pagrindinis patiekalas buvo trinta vištienos-moliūgų sriuba, o ant viršaus iš pabarstyti džiuvesėliai, taip pat vienoje lėkštėje buvo papjaustyti agurkai, maži pomidorai, sūrio lazdelės, kelių rūšių mėsytės, bulka, duona. Įvairius vaisius supjausčiau mažais gabaliukais ir iš jų padariau vieną didelį drugelį, buvo drugelių formos sausainiai bei drugelių formos šokoladiniai drugeliai, žėlė apelsinuose, tortas buvo taip pat drugelio formos. Gėrimas buvo kompotas bei šviežios obuolių sultys. Tėvams buvo atskiras švediškas stalas. Visas gimtadienis buvo filmuojamas ir fotografuojamas ir vėliau kiekvienam dalyvavusiam svečiui įteiksime diską su nuotraukomis ir filmuota medžiaga.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Taip pat sukūriau bendrą temą gimtadienio atributikos pardavimui
Gimtadienio atributika
Atsakyti
labia labia nuostabūs drugeliai- ypač paiko, tie kur iškparyti- tai bent buvo darbelio..... nuostabus tortas ir labia sužavėjo tie išlieti drugelaii, kur sudėti ant geltonos lėkštelės- tik labia įdomu iš ko jie išlieti???? ar turėjote kokias nros spec formeles?

ir staltiesę bei lėkštučių kokių gražių radote- aš pernai dar tokių neradau smile.gif

turėdama laiko ir aš prisijungsiu į atributikos pardavimo temą- nes turiu durgelių formos helinių balionų, kurių mūsų balionų šalis nesugebėjo man pripūsti doh.gif gal kokiame didmiestyje ir būtų , kas pripučia tuos balionus... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 05 birželio 2013 - 07:36
solciukas labai gražu, o jūs pati tuos drugelius karpėt?
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 06 05, 07:34)
labia labia nuostabūs drugeliai- ypač paiko, tie kur iškparyti- tai bent buvo darbelio..... nuostabus tortas ir labia sužavėjo tie išlieti drugelaii, kur sudėti ant geltonos lėkštelės- tik labia įdomu iš ko jie išlieti????  ar turėjote kokias nros spec formeles?

ir  staltiesę bei lėkštučių kokių gražių radote- aš  pernai dar tokių neradau smile.gif

turėdama laiko ir aš prisijungsiu į atributikos pardavimo temą- nes turiu durgelių formos helinių balionų, kurių mūsų balionų šalis nesugebėjo man pripūsti doh.gif  gal kokiame didmiestyje ir būtų , kas pripučia tuos balionus...  ax.gif


Drugelius karpiau pati, labai labai daug laiko užtrukau. Tie dideli drugeliai yra šokoladiniai. Aš buvau bandžiusi daryti taip: ištirpinu šokoladą, jį įpilu į maišiuką padarau mažą skylutę ir ant sviestinio popieriaus darau drugelius, po sviestiniu popieriu reiktų padėti lapą jau su atspausdintais drugeliais. Bet kai visko ieškojau su drugeliais, tai paskutinę akimirką radau, kad "Bijola" padaro šokoladinius drugelius, tai iš jų ir nusipirkau. Drugeliai guminukai yra iš "Rūtos", tik jie pardavinėja rinkiniais, tai važiavau per kelias parduotuves ir prašiau, kad man išrinktų tik drugelius. Staltiesė, lėkštutės, puodeliai bei servetėlės pirkti ne Lietuvoje. Pas mus Lietuvoje tiek daug ko nėra, kad būdama užsienyje vis į priekį kitiems gimtadieniams, ką nors nusiperku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solciukas: 05 birželio 2013 - 10:07