Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

QUOTE(vikciune @ 2012 12 18, 15:06)
Na ka, 2asis sunaus gimtadienis praejo birthday.gif
Nieko labai ypatingo nebedarem - jokiu temu, jokiu personazu. Tiesiog kambari papuosem balionais (labai daug ju buvo), iskepiau torta (masinyte), padariau keleta sumustinuku - boruzeliu,dar siek tiek kitokiu paprastu uzkandziu vaikam bei teveliam ir tiek. Vaikam to maisto visai nereikejo - savais reikalais ir zaidimais buvo uzsieme visa laika.
Tiesa, ant didelio lapo sudejom visu vaikuciu rankyciu antspaudelius. Manau tai pataps kasmetine gimtadienio tradicija, o veliau reikes visus tuos lapus iristi ir atiduoti vaikui, kai jau gales tinkamai ivertinti toki turta smile.gif 4u.gif

P.S. del balionu - mum juos teko nukabinti vos atvykus sveciam, nes paaiskejo kad viena mazuju viesniu paniskai bijo balionu  verysad.gif



kuklu, gražu, šventiška thumbup.gif

mes šiemet jau nebepūtėm balionų, nes paskui nervina jų gausybė kelis mėn doh.gif

gal galit įdėti savo sumuštinių- boružėlių foto, jei turit? arba aprašykit turmpai, kaip juos padarėte ax.gif
Atsakyti
Mes su sunum po gimtadienio praejus balionu zavesiui, zaismingai susprogdinom biggrin.gif. Nelaukem kol per gerkle jie islips. Sunui labai patiko toks zaidimas, kuris daugiau susprogdins. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 12 29, 12:40)
kuklu, gražu, šventiška thumbup.gif

mes šiemet jau  nebepūtėm balionų, nes paskui nervina jų gausybė kelis mėn doh.gif

gal galit įdėti savo sumuštinių- boružėlių foto, jei turit? arba aprašykit turmpai, kaip juos padarėte ax.gif

nors ne man raset, bet gal padesiu smile.gif cia rasit is boruzeles ir kt. ideju https://www.google.l... ...280&bih=841
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 12 29, 12:40)
kuklu, gražu, šventiška thumbup.gif

mes šiemet jau  nebepūtėm balionų, nes paskui nervina jų gausybė kelis mėn doh.gif

gal galit įdėti savo sumuštinių- boružėlių foto, jei turit? arba aprašykit turmpai, kaip juos padarėte ax.gif


nuotraukų su tom boružėlėm taip ir nebepadariau. O darosi tai labai paprastai - padariau vieno kasnio sumuštinukus (batonas, margarinas, dešrytė) ir ant viršaus dėjau pusiau perpjautą slyvinį pomidoriuką, juodos alyvuogės galiukas atstojo galvą ir iš tos pačios alyvuogės išpjausčiau mažus taškelius.
Labai panašios boružės yra čia: http://www.supermama...359160-200.html

Tik aš taškelius pjausčiau iš pačios alyvuogės skūrelės, tai tam kartui gražiau atrodė ir laikėsi, bet pastovėjusios jos padžiuvo ir susitraukė, ir atrodė kaip trupinukai tik g.gif
Atsakyti
beveik prieš mėnesiuką atšventėm dukrytės besmegenišką 3-iąjį gimtadienį smile.gif turėjau daug idėjų, bet neturėjau visiškai laiko prieš gimtadienį, nes jau Kalėdinis maratonas darbuose buvo prasidėjęs ax.gif šventėm nuomotose patalpose, ir turėjom dvi valandas gimtadieniui, tad ir maisto daug nesiruošiau, tiesiog tik akcentai senio besmegenio buvo, na ir snaigės (kaip senis besmegenis be sniego biggrin.gif ), snaiges mums vakarėlio rengėjai sukabino virš stalo (šios buvo skolintos draugės) ir apie 10 pati nunėriau ir padėliojom ant stalo (šias gimtadienio svečiai išsinešė namo, kaip lauktuves smile.gif ) na ir pagrindinis akcentas buvo tortas žinoma (jis pranoko visus mano lūkesčius ir grožiu ir skoniu žinoma thumbup.gif )
keletas akimirkų iš mažosios gimtadienio
bendra gimtadienio nuotaika
user posted image
jubiliatė-besmegenis
user posted image
tortas
user posted image

visi mūsų gimtadieniai buvo žiemos tema, tik šis jau buvo ne apskritai žiema, o su tikslesne poteme smile.gif kitas, jei neatsiras aiškaus dukrytės noro ir pageidavimų irgi bus žiemiškas (gal eglutės ar snaigės, o gal snieguoliškas koks g.gif bigsmile.gif )
Atsakyti
Ir aš su prašymu, gal kokių idėjų patartumėt kaip įdomiau ir originaliau atšvęsti 3 gimtadienį dukrytės.

2-ąjį atšventėm labai originaliai ir labai patiko. Geležinkelkio stotyje - geležinkelio muziejuje, po to važiavom traukiniu iki oro uosto ir atgal, po to stotyje esančioje Gusto blyninėj vaišės. Buvo super įdomu.

Norisi ir dabar kažko tikio, kad nebūtų kaip visur į tuos kamuoliuku kambarius eiti.
gal kas ką pasiūlys.

Būsiu dėkinga už patarimus (jei galit až), nes galiu nesusekti temos. Gimdymas ant nosies.
Atsakyti
Sveikos. Mano sunelio 2-asis gimtadienis jau visai netoli smile.gif (sausio 23)Tad irgi jau pries kelis menesius pradejau skaitinetis ka cia idomaus sugalvojus... nes turiu vyresneli 7m, tai kadangi jo gimtadienis vasara (rugpjucio gale), tai dazniausiai isnuomojam pripuciamus batutus kieme, ir veiklos visai dienai vaikams, o tevams ramu uztai smile.gif O sitas mano zieminukas, tai viskas kitaip smile.gif Taciau po ilgu galvojimu nusprendziau padaryti gimtadieni Smurfu tema smile.gif Uzsakiau zaidimu kambari ("Boruzeliu pieva" - Kaune), nes manau labiausiai atitinka visa aplinka musu tema, ten labai graziai ispiestos sienos su zolem, boruzelem... uzsakiau su personazu. Kadangi tokios temos "smurfu" ten nera, tai graziai paprasiau kazka sugalvoti ta tema bei pasiuliau pasiuti balta smurfiska kepure bei medziaginius baltus batus, o melynai sake ras ka apsirengti. Sake sugalvos kazka linksmo bendrai is visu zaidimu ka megsta vaikuciai thumbup.gif Visus svecius (vaikucius) papuosiu siutom smurfiskom kepurytem (jei spesiu - ir batukais), paprasiau, o tiksliau pakvietime nurodziau, kad bus smurfiska tema ir vaikuciai pasipuostu smurfiska aprangele - balta-zydra smile.gif Kadangi busime tik 3,5val, tai maisto nelabai daug ir reikia. Uzsakiau internetu is svenciumiestas.lt balta popierine staltiese, ir zydrus puodelius, lekstutes, saukstelius... Tortuka uzsakysiu irgi su smurfiukais. Zvakutes bus dvi musmerytes smile.gif Toliau del skanumynu tai ilgai ieskojausi ir sugalvojau padaryti pilna sokoladiniu keksiuku zydruose kepimo indeliuose smile.gif Ant virsaus papuosiu baltu glajumi, pabarstysiu siek tiek zydro cukraus ir uzdesiu po melyna m&m saldainiuka smile.gif Zydra cukru ir zydras kepimo formeles uzsisakiau irgi internetu. Taip pat uzsisakiau keksiukams stova (stai toki). Nes pagalvojau, kad gimtadieniu dar bus ne vienas, o turiu dar viena suneli, kuriam tik pavasari bus 1m, tai tikrai pravers smile.gif dar i indeli pridesiu spalvotu maziuku saldainiuku, tikriausiai skittles, nes vaikai mano juos labai megsta. Ir kadangi bezaidziant visada labai norisi gerti, tai nupirksiu maziukus buteliukus vandens ir uzklijuosiu ant ju savo padarytas smurfiskas etiketes smile.gif Aisku savo jubiliata aprengius smurfiskai smile.gif Nes aprangyte jau turiu:user posted image

Po gimtadienio galesiu parodyti kaip viskas atrode ir papasakoti kaip pavyko svente smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady-G*: 05 sausio 2013 - 17:49
QUOTE(simbarela @ 2012 03 02, 22:34)
Sveikutes, ziuriu apie pinjatas kalbat, parodysiu savo pinjata daryta dovanai  4u.gif
Smurfas  smile.gif 



QUOTE(Madeiva @ 2012 03 22, 10:10)
Prisiskaičiau aš taip pat apie pinatas ir žinoma ir man reikėjo išbandyti. Ilgokai užtruko darymo procesas, bet nesigailiu. Vaikas liko labai patenkintas, nes gavo savo mėgstamo herojaus kopiją.
Dariau virvelių principų; dugnas iškipstas ir iš vienos pusės sustvirtintas siūlais, kad neatsidarytų, o iš kitos pusės surištas lengvai virvutę ir patraukus teisingą virvutę - atsidaro.


NUOSTABUS jusu pinjatos thumbup.gif wub.gif
MERGAITES, o kiek laiko reikia daryti tokia pinjata, kiek laiko dziuna ?

QUOTE(sidrulka @ 2012 03 23, 10:33)
ŠND RYTE PATOBULINAU MŪSŲ GIMTADIENIO SCENARIJŲ, TAI GALIU PASIDALINTI IR SU JUMIS IDĖJOMIS:

Saunuole mamyte, labai geri scenarijai gimtadieniams thumbup.gif wub.gif


===

Noriu sunui gimtadieniui pabandyti irgi kokia nors pinjata pasidaryti, bet ar spes man isdziuti per 10 dienu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 18 vasario 2013 - 02:39
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 02 18, 03:23)


Noriu sunui gimtadieniui pabandyti irgi kokia nors pinjata pasidaryti, bet ar spes man isdziuti per 10 dienu biggrin.gif


aš pinjatą padariau per kelias dienas, jei ant baliono darysi, tai ten ilgiau džiūna, porą parų gal laikiau, o paskui puošiau iš vakaro prieš gimtadienį
Atsakyti
Aciukas, bandysiu kaskaip daryti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, radau daug visko galima atsispausdinti be ilgų paieškų 4u.gif
http://www.jurasta.l...vaiku-uzimtumui
Atsakyti
smagi ideja boulingui smile.gif

user posted image
Atsakyti