Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

Laba diena visoms smile.gif
Aš čia kol kas naujokė, tai nepykit jei kartais ne čia įlindau su savo klausimais blush2.gif
Liko maždaug mėnuo iki sūnaus antrojo gimtadienio.
Norisi vaikam kažkokios veiklos prigalvoti, kad nesigautų eilinė tėvų pasėduškė smile.gif Kadangi bus jau gruodis, tai nežinia ir kaip su orais bus. Jei bus gražu ir bus kokio sniegelio, tai manau būtų galima vaikus išsivesti kokį senį besmegenį ar sniego tortą sulipdyti... bet jei nebus sniego, lis lietus ir t.t... tai sėdėsim namie g.gif
Pasiskaitinėjau, tai radau vieną idėją, kad ant pakabinto lapo palikti visų vaikų rankyčių antspaudėlius ir surašyti vardus - tai padaryti kasmetine gimtadienio tradicija thumbup.gif
Gal dar kas turite kokių idomesnių idėjų? Tinka idėjos tiek veiklai, tiek dekoracijom, tiek visam kam, kas susiję su gimtadienio švente ax.gif
Dalyvausiančių vaikų amžius bus nuo 3 mėnesių iki 3 metukų.
Atsakyti
mano dvimetinukei bent dar nelabai kazkokie tai zaidimai, ar bent tokiu neatradus, tai tiesiog per gimtadieni soko pagal vaikiskas dainas ir zaide su zaislais visi, dukimo, juoko buvo per akis vaikams, o amzius buvo 2, 2, 7, 12 blush2.gif
Atsakyti
o aš manau, kad galima atrasti šiek tiek veiklos ir mažuliams.... mes pvz suaugę piešėm užrištom akimis ornamentus ant drugelio, o mažosios mergytės taip pat savaip piešė thumbup.gif
galima sugalvoti kokias paveikslėlių dėliones iš ne daug detalių - mažesniems, iš daugiua detalių- vyresniems... arba gali būti komandinis darbas
lipdėm teletabį iš atskirš detalių- tai manau mažiukai taip pat gali darbuotis su plastelinu tėvelių padedami....
mažiukai gali bandyti spalvuoti kokius nors paveiksliukus...
dabar ruošiu dukros trečiam gimtadieniui- darysim gyvūnėlių veidelius ant balionų- tiesiog nupirkau knygelę su lipdukais ( nosys, burnos, ausys ir t.t.) ir gaus užduotėlė sukurti gyvūną ant baliono....
dainuosim visi du gaidelius- gaus emblemėles pradžioj gimtadienio su gyvūnėliais ir paskui visi svečiai išgirdę per dainelę savo gyvūno pavadinimą, turės išleisti tam tikrą garsą ir parodyti judesį...

oi, dar galima tikrai daug visko sugalvoti....
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 11 09, 15:13)
o aš manau, kad galima atrasti šiek tiek veiklos ir mažuliams.... mes pvz suaugę piešėm užrištom akimis ornamentus ant drugelio, o mažosios mergytės taip pat savaip piešė thumbup.gif
galima sugalvoti kokias  paveikslėlių dėliones iš ne daug detalių - mažesniems, iš daugiua detalių- vyresniems...  arba gali būti komandinis darbas
lipdėm teletabį iš atskirš detalių- tai manau mažiukai taip pat gali darbuotis su plastelinu tėvelių padedami....
mažiukai gali  bandyti spalvuoti kokius nors paveiksliukus...
dabar ruošiu dukros trečiam gimtadieniui- darysim gyvūnėlių veidelius ant balionų- tiesiog nupirkau knygelę su lipdukais ( nosys, burnos, ausys ir t.t.) ir gaus užduotėlė sukurti gyvūną ant baliono....
dainuosim visi du gaidelius- gaus emblemėles pradžioj gimtadienio su gyvūnėliais ir paskui  visi svečiai išgirdę per dainelę savo gyvūno pavadinimą, turės išleisti tam tikrą garsą ir parodyti judesį...

oi, dar galima tikrai daug visko sugalvoti....


superines idejos 4u.gif mano sunaus gruodzio pab. irgi 3iasis gimtadienis, pasiskolinsiu idejas su balionais blush2.gif reiks paieskot ir daineliu apie gyvunus, mes kaip tik kaimo tema darysimes ax.gif dekui uz mintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2012 11 09, 15:38)
superines idejos 4u.gif  mano sunaus gruodzio pab. irgi 3iasis gimtadienis, pasiskolinsiu idejas su balionais blush2.gif  reiks paieskot ir daineliu apie gyvunus, mes kaip tik kaimo tema darysimes ax.gif  dekui uz mintis 4u.gif



mes ir kaimo tema tongue.gif turiu ir daugiau žaidimėlių prigalvojus- gal daugiua vyresniems vaikučiams- nes tokių bus pas mus daugiau: pvz suvedžioti , koks gyvūnas kokią naudą duoda / bus plakatas- dėlionė, ant kurio bus keletas ,,nesąmonių"- na, sumaišytos uodegos, ragai, ar kažkas panašaus (kaip tik MB šiuo metu ir kuria šį plakatą) , ir vaikai sudėlioję šią dėlionę, turės surasti dar ir tam tikrą skaičių ,,nesąmonių" ir dar tame pačiam plakate bus užrašas: ,,sveiki, atvykę.... " ar kažkas panašaus / dar reikės suvaidinti komandomis kokį nors gyvūną be žodžių, o kita komanda turės atspėti- čia dalyvaus ir suauagę šiame žaidime...
kadangi jau bus papuošta eglutė, tai jau suruošiau 10 Kinder kiaušinukų su užduotėlėmis- tiesiog įdėjau po lapelį su užduotėle (apie gyvūnus, mįslės, šarados, galvosūkiai ir pan.) ir apvyniojau kiaušinukus blizgiu vyniojamu popieriumi ir sukabinsim tuos kiuašinukus gimtadienio dieną ant eglutės... ši užduotis su klausimais/užduotėlėmis ir prizais jau pasiteisino ir per mažosios gimtadienį thumbup.gif
ai, tiesa, dar bus ,,pieno koktelio" gėrimo užduotis - arba duosiu vaikams patiems pagaminti kokteiliukus (pernai labai noriai gamino vaisinius desertus) arba nupirksiu tiesiog ,,Miau" buteliukus, uždėsim spec etiketę kažką gimtadienio tema ir duosiu ilgus šiaudelius (radua pirkti maximoje- jie tokie ilgi, kad manau buteliukus teks pasidėti ant žemės) - na ir varžybos, kas greičiau , kas daugiau išgers...

na gal jau ri viską surašiau biggrin.gif man aršiausia, tai maisto gamyba doh.gif kai pasižiūriu į kitų fantaziją, tai man dar toi šaukia doh.gif

bet jau numačiusi, kad kepsiu vištienos karbonadukus ir iš jų darysim katinėlio galvytes. jau išsibandžiau ir sausainiukus- šuniukus- labai skanūs, tik kad visos dekoracijos nubiro doh.gif bet gimtadieniui manau patepsiu dar juos kiuašinio baltymu ir giliau įsprausiu dekoracijas....

atvažiuokit man kas nors paruošti, išpuošti stalą- aš jums užduotėlių prigalvosiu biggrin.gif

o ta knygutė su lipdukais- štai ši:

http://www.knyguklub...p;anid=1cdb1691


man teko antrą pirkti, nes vienus lipdukus jau išklijavome knygelės viduje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 11 09, 16:14)
mes ir kaimo tema tongue.gif  turiu ir daugiau žaidimėlių prigalvojus-  gal daugiua vyresniems vaikučiams- nes tokių bus pas mus daugiau:  pvz suvedžioti , koks gyvūnas kokią naudą duoda  / bus  plakatas- dėlionė, ant kurio bus keletas ,,nesąmonių"- na, sumaišytos uodegos, ragai,  ar kažkas panašaus (kaip tik MB šiuo metu ir kuria šį plakatą) , ir vaikai sudėlioję šią dėlionę, turės surasti dar ir tam tikrą skaičių ,,nesąmonių" ir dar tame pačiam plakate bus užrašas: ,,sveiki, atvykę.... " ar kažkas panašaus /  dar reikės suvaidinti komandomis kokį nors gyvūną be žodžių, o kita komanda turės atspėti- čia dalyvaus ir suauagę šiame žaidime... 
kadangi jau bus papuošta eglutė, tai jau suruošiau 10 Kinder kiaušinukų su užduotėlėmis- tiesiog įdėjau  po lapelį su užduotėle (apie gyvūnus, mįslės, šarados, galvosūkiai ir pan.)  ir apvyniojau kiaušinukus blizgiu vyniojamu popieriumi ir sukabinsim tuos kiuašinukus gimtadienio dieną ant eglutės...  ši užduotis su klausimais/užduotėlėmis ir prizais jau pasiteisino ir per mažosios gimtadienį thumbup.gif
ai, tiesa, dar bus ,,pieno koktelio" gėrimo užduotis -  arba duosiu vaikams patiems pagaminti kokteiliukus (pernai labai noriai gamino  vaisinius desertus) arba nupirksiu tiesiog ,,Miau" buteliukus, uždėsim  spec etiketę kažką gimtadienio tema ir duosiu ilgus šiaudelius (radua pirkti maximoje- jie tokie ilgi, kad manau buteliukus teks pasidėti ant žemės) -  na ir varžybos, kas greičiau , kas daugiau išgers...

na gal jau ri viską surašiau biggrin.gif  man aršiausia, tai maisto gamyba doh.gif  kai pasižiūriu  į kitų fantaziją, tai man dar toi šaukia doh.gif

bet jau numačiusi, kad kepsiu vištienos karbonadukus ir iš jų darysim katinėlio galvytes. jau išsibandžiau ir sausainiukus- šuniukus- labai skanūs, tik kad visos  dekoracijos nubiro doh.gif  bet gimtadieniui  manau patepsiu dar juos kiuašinio baltymu ir giliau įsprausiu dekoracijas....

atvažiuokit man kas nors paruošti, išpuošti stalą- aš jums užduotėlių prigalvosiu biggrin.gif

o ta knygutė su lipdukais- štai ši:

http://www.knyguklub...p;anid=1cdb1691
man teko antrą pirkti, nes vienus lipdukus jau išklijavome knygelės viduje thumbup.gif

pas mus vyresniu vaikuciu nebus, tik viena mergyte 4 metuku, paskui mano sunus 3 metu, dar vienas berniukas 2.5 metu ir dvi mergytes 5menesiu ir 1.2 metu smile.gif bet vistiek is tavo ideju butinai pasinaudosiu dar su kinder kiausiniais (uz mazyles gales teveliai padalyvauti) ir pieno kokteiliukai super bus thumbup.gif lauksim ispudziu is jusu gimtadienio,maniskio uz keliu dienu dar bus po jusu hihihi.gif
mane truputi tas nervina,kad jau busim namus ziemos sventems pasipuose, kazkaip galvoju, gal tik eglute reiks palikt,o visus kitus papuosimus nuimsiu,norisi kazkaip akcentuoti vaiko gimtadieni labiau g.gif
Atsakyti
Laba,
labai nesudetingai ir galima pritaikyt bet kuria tema PINATOS;)
http://www.youtube.c...ature=endscreen
Sausi dukrelei bus 5metukai, ir jau planuoju gimtadieni is anksto. Tema sugalvota, Auksaplaukes,kadangi daug turejau pripirkus daiktu, zaislu su Auksaplauke nutariau butu puiku ir viska surist i viena tema.
Kai ka jau esu uzsisakius is JAV sia tema(stiklines,lekstutes,ziedukai keksams,maisiukai lauktuvem:lankeliai,gumytes,lipdukai,veduokles).
Staltiese bus tiesiog violetine,mastau prikarpyt geltonu sauluciu ant stalo pabarstyt. Balionu violetiniu pakabint. Taip pat planuoju pasidaryt girlianda is violetiniu veleveliu trikampio formos su priklijuotom per viduri saulutem.
user posted image
Bus lele Auksaplaukes is kurios bandysim daryt torta. Ilgai lauziau galva,kaip del plauku,kazkaip nehigieniska man jie,o cia kaip tik si lelyte nuotaka su trumpais plaukuciais thumbup.gif ir suknyte balta,maziau dazu bigsmile.gif
user posted image
Salia torto-nuotakos statysim jauniki Fina ir Maxima.
Jubiljatei iteiksim Auksaplaukes karuna
user posted image
Mergaitems ir planuojam karunuot,o vaikinams iteikt kardus ax.gif
Bandysiu daryt pinata sia tema.
Neapsisprendziu su patalpa,noretus,kad but uzdara(aisku tik ne namie). Zaidimu kambariai gerai,nereik vaiku per daug galvot kuom uzimt,bet artimiausias akropoli,o ten sueina ir kitu vaikuciu.
gal kas zino kur pigiau plakata koki atspausdint butu galima? pasidaryciau su Auksaplauke,koki teksta uzrasyciau.
Atsispausdint galima sia tema spalvinimui plakata ar daugiau paveiksliuku kiekvienam sveciui,kam reik radau nemazai cia
http://images.search...umb=PUJTOXE3tkK
Veliau leisim zibintus i dangu,tikiuos nelis g.gif
Gal kas turi ideju kaip pasidaryt tokiu papuosalu,kaip skilute pasidaryt ir kuom lakuot ar ka daryt... g.gif
user posted image
Uzristom akim prikabint kasa 4u.gif
user posted image
Galima stiklines patiems pasidaryt,nusipirkus paprastas ant ju uzklijuot teminius paveiksliukus mirksiukas.gif
user posted image

Papildyta:
Dar mastau nupirkt karoliuku ivairiu ir vaikai gales susivert sau karoliu, berniukai mamoms;) thumbup.gif
Atsakyti
Nu Jus tikrai SUPRmamos. Tiek ideju, pastangu ir darbo...
Mes savo 5 gimtadieni svesime gruodi. Uzsakiau zaidimu kambari Domus galerijoje su personazu. Persomaza pasirinko pelyte, tai visiem sveciams nupirksiu peliuko ausytes, stalas bus papuostas su peliuko Mikio atributika.
Atsakyti
labukas Mamytes,
as pati turiu 1 neriu ir 5 eriu metu maziukes tai zonokit abiem vis dar patinka personažai.Beda tame kad abiejų gimtadienis rudenį ar žiemą tai puse kviestinių vaikų suserga, tai vaikų kambaryje išmest 170 lt + 60 personazas, biškai gaila , kai iš planuotų 7 susirenka vos trys.Tai sakyčiau personažą nuomot yra geriau, ir užsiima su vakais ir nebaisu kad ir 3 vaikai bus vistiek bus smagu. O labaiusiai tai patinka MIKĖ PŪKUOTUKAS. superini galima padaryt gimtadieni , atributikos kiekvienoj parduotuvej bus nuo staltiesiu kepureliu, visko, ir kaune nebrangiausias yra uzsakymui, ir super programa, manau švente tikrai pavyks.
Atsakyti
gal kas sves KIRMELIUKU TEMA bigsmile.gif ARBA SIAIP GRAZI DEKORACIJA , ARBA PAPUOSTI vaikucio kambario duris - staigmenai nubudus ryte:wub:

user posted image
Atsakyti
kvietimų pvz.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na ka, 2asis sunaus gimtadienis praejo birthday.gif
Nieko labai ypatingo nebedarem - jokiu temu, jokiu personazu. Tiesiog kambari papuosem balionais (labai daug ju buvo), iskepiau torta (masinyte), padariau keleta sumustinuku - boruzeliu,dar siek tiek kitokiu paprastu uzkandziu vaikam bei teveliam ir tiek. Vaikam to maisto visai nereikejo - savais reikalais ir zaidimais buvo uzsieme visa laika.
Tiesa, ant didelio lapo sudejom visu vaikuciu rankyciu antspaudelius. Manau tai pataps kasmetine gimtadienio tradicija, o veliau reikes visus tuos lapus iristi ir atiduoti vaikui, kai jau gales tinkamai ivertinti toki turta smile.gif 4u.gif

P.S. del balionu - mum juos teko nukabinti vos atvykus sveciam, nes paaiskejo kad viena mazuju viesniu paniskai bijo balionu verysad.gif
Atsakyti