Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

sveikutė,

vėl sugrįžtu intensyviam dukrytės ,,ūkio" gimtadienio planavimui... jau scenarijus surašytas, idėjos apgalvotos, reikia kibti gaminti dekoracijas, priemones žaidimukams.... bet labiausiai stringu ties tuom, kur gauti metalinių dekoratyvinių kibirėlių???? gal kuri vilniškė matėte kur? kokios jų kainytės? gal galėtumėte nupirkti ir atsiųsti, jei jie ne ,,karvę" kainuoja? primokėčiau ir už pašto išlaidas bei pagalbą

o gal turite kokių kitų idėjų, kaip pigiai suvynioti lauktuves gimtadieniui ūkio tema? planuoju dėti karvutės saldainiukus, ir actimel gėrimuką su pakeista etikete? sakiau sudėsiu į kibirėlius ir suvyniosiu celefonan, dar uždėsim etiketukę prie kaspinėlio.... turiu keletą t kibiriukų, bet jie ne visai tokie, kokius įsivaiduoju, - be rankenėlės ir nepakankamas kiekis ir jų vidus ten toks kažkoks ,,dažuotas" jau natūraliai nuo pirkimo, kad nelabai man ten noris į juos dėti maisto produktus....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 29 spalio 2012 - 10:04

Sveikos

Atšventėm savo teletabišką gimtadienį. Buvo personažas iš šypsomės.lt, labai vaikams patiko, pasimankštino, veidelius išpiešė, pažaidė, balionų prilankstė, užskaitau thumbup.gif

Štai mūsų stalas:
user posted image

user posted image
user posted image
Ir tortas:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 10 29, 11:01)
o gal turite kokių kitų idėjų, kaip pigiai suvynioti  lauktuves gimtadieniui ūkio tema? planuoju dėti  karvutės saldainiukus, ir actimel gėrimuką su pakeista etikete? sakiau sudėsiu į kibirėlius ir suvyniosiu celefonan,  dar uždėsim etiketukę  prie kaspinėlio.... turiu keletą t kibiriukų, bet jie  ne visai tokie, kokius įsivaiduoju, - be rankenėlės ir  nepakankamas kiekis ir jų vidus ten toks kažkoks ,,dažuotas" jau natūraliai nuo pirkimo, kad nelabai man ten noris į juos dėti maisto produktus....


Ziurint kokia suma esat nusiteikus skirti vienai pakuotei ax.gif Vieno euro parduotuvej budavo mazi komplektukai smelio zaislu. Viskas sudeta mazam kibireli, Tai aktimelis ir saldainukai tilptu ten g.gif
Atsakyti
dėkoju, bet man jau viena mamytė pasiūlė labai dailius maišelius ir papigiai thumbup.gif

Mamusikas- dailus Jūsų teletabiškas stalas su vaišėmis thumbup.gif

o kas tie susukti ritinėliai- lavašas?
Papildyta:
radau labai dailių keksiukų- gyvūnėlių pvz, bet kaip padaryti tą masę- nosytėms, šnipukams, akytėmis , ausytėms nulipdyti, tai neįsivaizduoju doh.gif

na, va šnd per dieną buvusių kaimynų dukra baigia man primaketuoti papuošimukų smeigtukams, etiketukių ir visokių kitokių smulkmenyčių- laukia pats smagumėlis- karpymas, nes viskas apskritimukuose su smulkiais kampukais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 29 spalio 2012 - 18:35
pasidalinkit kokius maiselius pasiule, as taip pat galvoju kur smulkmeneles sudeti... smile.gif
Atsakyti
Sidrulka, ten sluoksniuotos tešlos rožytės su šlapianka wink.gif

Va maišeliai:
http://www.musumazyl...liai-lauktuvems
Atsakyti
sidrulka, o vienkartiniu serveteliu, lekstuciu, puoduku, svilpyniu, smeigtuku ukio tema nenori???? siandiena buvau ermitaze ir pamaciau tenai wub.gif kaip tik akcija rinkinukui 24 lt. (buvo lyg 38 lt.) tai pamasciau apie tave biggrin.gif skubek i ermitaza jei ka biggrin.gif
tokiu at ir atskirai buvo, vien serveteliu, lektuciu, puoduku, smeigtuku. tik ten raso tema ferma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 30 spalio 2012 - 15:23
dėkoju už pasiūlymą 4u.gif

man jau Mamusikas perleidžia savo ,,fermos" likučius ir manau puikiai mes su jais apsieisime thumbup.gif smeigtukus jau ruošiame patys thumbup.gif noris kuo mažiau išlaidų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 10 30, 16:23)
sidrulka, o vienkartiniu serveteliu, lekstuciu, puoduku, svilpyniu, smeigtuku ukio tema nenori???? siandiena buvau ermitaze ir pamaciau  tenai  wub.gif kaip tik akcija rinkinukui 24 lt. (buvo lyg 38 lt.) tai pamasciau apie tave  biggrin.gif skubek i ermitaza jei ka  biggrin.gif
tokiu at ir atskirai buvo, vien serveteliu, lektuciu, puoduku, smeigtuku. tik ten raso tema ferma



na, dabar viską apgalvojau- gal visgi servetėlių tai norėčiau iš ,,fermos" ax.gif bet kadangi man iki Ermitažo 150 km, gal galėtumėte prie progos, kai vėl ten būsit nupirkti man vien tik servetėlių ir atsiųsti paštu- atsilyginsiu ir už siuntimo išlaidas 4u.gif man reikėtų kokių 30 servetėlių - būtų ir į darželį nunešti.... įdomu kiek ten vnt pakuotėje?

šnd pasibandžiau kepti sausainiukus šuniukus thumbup.gif tik gal gimtadieniui kepant reikės patepti kiaušinio plakiniu, kad geriau priliptų akytės ir ausytės, nes dauguma nubyrėjo- bet tai ir sudėjau į bliudelį vieną ant kito ax.gif per gimtadienį dėsiu vieną prie kito...
o šiaip labai minkštučiai, trapūs, skanūs ir gan lengvai pagaminami sausainėliai thumbup.gif labai nemėgstu kur reikia kočioti, o čia tik darai kamuoliukus tarp rankų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 30 spalio 2012 - 17:36
kadangi seku tema, tai idedu nuo sladaus stalo kas
user posted image
dar mergaitei dariau gimtadienio kepurele su jos atvaizdu ax.gif
tokios kaip temos net nezinau ar buvo, nu kad butu gyvunai, ir svarbiausia meskiukai,tai serveteliu spec nepirkau, o tais zuikiais papuosiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bubuu @ 2012 10 16, 19:55)
Merginos gal kas kur matet pirkti maziuku zefyriuku tokiu kaip aviniuku "garbanos" -
http://3.bp.blogspot...ry 2012 213.jpg

"saldziuosiuose majuose" yra tokiu mini marshmallows saldainiuku 4u.gif
Atsakyti
Laba

štai kokia idėja "Drugelių" gimtadieniui:
https://www.facebook.com/#!/photo.php?f...e=1&theater
Atsakyti