Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

QUOTE(*mamusikas* @ 2012 10 10, 17:14)
mačiau babycity ir balionų šalį wink.gif bet manau ir PC daugumoje turėtų būt

Aciu, kaip tik siandien uzsuksiu i balionu sali 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal kas kur matet pirkti maziuku zefyriuku tokiu kaip aviniuku "garbanos" - user posted image

ir gal dar matet kur pirkti bent serveteliu su aviuku shonu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bubuu @ 2012 10 16, 16:55)
Merginos gal kas kur matet pirkti maziuku zefyriuku tokiu kaip aviniuku "garbanos"



betkokie grazus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif reiks kada ir man tokius sventei padaryti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 16 spalio 2012 - 19:24
tai tuos zefyriukus, tai galima pjauti marshmalow ,,saldainiukus" pusiau ar panaudoti saldžius kukurūzus... bet kaip tas avyčių galvytes padaryti? g.gif

padaryčiau kaip tik tokius keksiukus mūsų ,,ūkio" temos gimtadieniui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 16 spalio 2012 - 20:23
QUOTE(sidrulka @ 2012 10 16, 18:22)
padaryčiau kaip tik tokius keksiukus mūsų ,,ūkio" temos gimtadieniui 4u.gif


as tai kad kuo maziau dazu butu blush2.gif (nes pagal mane jie padaryt is tos dengimo mases, kur tortus engia, jei reiia galiu paieskoti kaip ja daro, tik i ja reiktu daug juodo dazo doh.gif nebent is kazko naturalaus ja isgauti, bet neisivaizduoju is ko g.gif nebent anglies biggrin.gif ) daryciau paprasciausiai is juodo storesnio popieriuko iskirciau tokias galvytes, uzklijuociau akytes ir raziai padeciau ant tu saldainiuku rolleyes.gif nemanau kad jau taip blogai ax.gif man bloesne blogybe ie dazai ax.gif
as taip planuoju kazkada ir pasidaryti ax.gif

o ukio temai bus thumbup.gif
Papildyta:

radau ta glaju kur deda ant tortu ir keksiuku

60 mil vandens,
1 saukstas toks nei nuprauktas nei su kalneliu zelatinos ( bet tos D ortek ar kaip ji, nu zodziu balta ne geltona )
3 sauksta dirbtinio medaus
500 g cukraus pudros
120 g krakmolo
keli sauksta aliejaus
zeletina isbrinkai vandeni( tame 60 mil), kai ji isprinksta tada statai karsta vandens vonele , ir istirpini .
sumaisai krakmola su pudra
i istirpinta zelatina idedi medu sumaisai ir tai ka gavai supili i krakmolo ir pudros misinis, tada maisai , kai nebeeina maisyti minkai rakomis, jai labai limpa dadek truputi krakmolo vel minkai tada kai jau isiminkai dedi kelis saukstu aliejaus ( kuo svesesnis tuo geriau) ir juos iminkai, suvinioji i maistine plevele ir gali palaikyti pusvalandi. as dazniausei nelaikau nes laiko neturiu laukti tada pasibarastai krakmolu stala ir iskocioji tokia paklode tada dengi apglostai torta, nupjauni kas liko ir is likuciu puosi :)ai dar pries dedant ta paklode tortas turi buti apteptas sviestiniu kremu as naudoju sviestas+ kondensuotas pienas, jie turi buti abu kambario tem , santikiu 2 prie 1 kaskur, isiplaki sviesta tada po sauksta dedi pieno ir ziuri kiek reikia turi gautis toks tvirtas kremas nebegantis, tada aptepi torta, jai labai graziai tvarkingai aptepsi tortas bus be celiulito ( bet pirma karta kazi ar taip imanoma, man lik siol dar islenda
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 10 16, 21:22)
tai tuos zefyriukus, tai galima pjauti marshmalow ,,saldainiukus" pusiau ar panaudoti saldžius kukurūzus... bet kaip tas avyčių galvytes padaryti? g.gif

padaryčiau kaip tik tokius keksiukus mūsų ,,ūkio" temos gimtadieniui 4u.gif

Galima bandyt iš šokolado liet ant kepimo popieriaus wink.gif
Atsakyti
sveikutės,

ne,s aš su visokiais glajais tikrai nesiterlinsiu- ne man atgrubnagei toks darbas, bet.... manau padarysiu smeigtukus į keksiukus su avytės galvyte 4u.gif vieni bus margi keksiukai- su karvytės galvyte, o kiti vat štai šie su avytės galvyte- o kaip priklijuoti tuos saldainiukus ar kukurūziukus prie keksiukų? g.gif
Atsakyti
Gal cukraus galjumi g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2012 10 16, 21:48)
Galima bandyt iš šokolado liet ant kepimo popieriaus wink.gif


gera mintis

QUOTE(sidrulka @ 2012 10 17, 02:05)
sveikutės,

ne,s aš su visokiais glajais tikrai nesiterlinsiu- ne man atgrubnagei toks darbas, bet.... manau padarysiu smeigtukus į keksiukus su avytės galvyte 4u.gif  vieni bus margi keksiukai- su karvytės galvyte, o kiti vat štai šie su avytės galvyte- o kaip priklijuoti tuos saldainiukus ar kukurūziukus prie keksiukų? g.gif


as ant keksiuku pilu cukraus pudros ir citrinu sulciu glaju, toks saldziarukstis gaunasi, mna skanu ir vaikams patinka biggrin.gif citrinos sultis ispaudi, daug nereikia, ir maisai i ja cukraus pudra, dau sueina, kol auinasi tyrele, tada ja uzpili,uzdedi su saukstu ant keksiuko ir apdelik zefyriukais. glajus sustingsta. as juo net meduoliukus puosiu kaledoms, kad neretu kiausinio baltymo rolleyes.gif ruzava spalva isgaunu su saldytu melyniu pora uogyciu ispaustu sultyciu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes 4u.gif

planuoju antrojo gimtadienio sunelio sventei nuomoti kamuoliuku baseina. Gal kuri bandet ir zinot kur pigiau nuomoja? blush2.gif
Atsakyti
visgi darysiu tiesiog smeigtukus ant keksiuku su avyciu galvytem smile.gif neradau mazu zefyriuku pirkti, visut tik dideli, o juos ir pjausyti ne taip paprasta (bandziau, tai kazkoks apsurdas daugiau juos sumaigai nei supjaustai biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(bubuu @ 2012 10 23, 06:53)
visgi darysiu tiesiog smeigtukus ant keksiuku su avyciu galvytem smile.gif neradau mazu zefyriuku pirkti, visut tik dideli, o juos ir pjausyti ne taip paprasta (bandziau, tai kazkoks apsurdas daugiau juos sumaigai nei supjaustai biggrin.gif )


g.gif o jei meginti deti kokius nors apvalius sausus pusrycius g.gif sokoladiniu tikrai yra o gal ir baltu yra g.gif irgi graziai ziuretusi manau

arba kokius kukuruziukus paziurei

arba saldainukus baltus draze rutuliukus biggrin.gif tik jauar nebutu valyti per saldu, bet vaikams saldainiu nebuna gi per daug biggrin.gif
Atsakyti