Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

QUOTE(Pelene @ 2012 05 01, 22:01)
Jei Vilniuj, tai Siaures miestelyje yra ''Svenciu miestas''- ten galva gali apsisukt nuo sventines atributikos  biggrin.gif O siaip, visagalis internetas- daug ko is uzsienio parsisiust galima  mirksiukas.gif


"Švenčių mieste" jie irgi daug ko neturi, net labai daug ko sakyčiau.
Atsakyti
QUOTE(solciukas @ 2012 05 01, 23:36)
Norėjau pasiteirauti, iš kur jūs gaunate šventinės atributikos ne lėkštučių ar puodukų, bet visokių papuošimų, pavyzdžiui, didelių plakatų, pastatomų iškarpų, saldainių ir pan. tam tikra tematika. Man konkrečiai reikia Mikės Pūkuotuko tematika.

Mike pukuotukus as pirkau hiper rimi Zirmunuose, as pirkau plakata ant duru, girlianda ir dar daug visko buvo, ir trigubai pigiau nei siaures miestelyje "Svenciu mieste"
Atsakyti
biggrin.gif rodausi, koki keksiuka "issikepiau" gal ir jums patiks
dariau anytai torta-puokste ir liko ziedeliu, gaila buvo ismest blush2.gif taip kilo ideja, manau ja naudosiu per mazylio gimtadieni, maza puokstyte ant stalo (tik gelytes jau graziau teks sukomponuoti ir is ozazes keksiuko kaupuka gerai suformuoti )wub.gif gal kam irgi patiks mirksiukas.gif salia valgomu keksiuku wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas esate svente Pramogu Imperijoje su personazu BIG'e? Noreciau isgirsti atsilpeimus ir nuomones. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki.

NORS ČIA IR NE 1-O GIMTADINEIO TEMA, BET PASIGIRSIME, JOG MŪSŲ TORTADIENIS PRAĖJO GAN ŠAUNIAI.... LABAI 4-OKAMS BERNIUKAMS PATIKO ,,DRUGELIŲ GAUDYMO UŽDUOTIS", PAKSUI VSIIS SVEČIAI ATSAKINĖJO Į KLAUSIMUS, KRUIE BUVO ANT TŲ DRUGELIŲ, IR KITOS UŽDUOTĖLĖS, KUR REIKĖJO DEKORUOTI DRUGELĮ UŽRIŠTOM AKIM, NUSIKIRPTI PRIZĄ UŽRIŠTOM AKIMIS.... SPĖLIOJO DAIKTUS IŠ DRUGELIO RAIDŽIŲ.... PIEŠĖ IR MAŽĖS , AIŠKU NEUŽRIŠTOM AKIM.... MAMYTĖMS PATIKO DEKORUOTI KEKSIUKUS- VABALIUKUS.... DAR BUVO IR DAUGIAU UŽDUOTĖLIŲ... GALIAUSIAI VISI BUVO APDOVANOTI MEDALIAIS- DRUGELIAIS SU NOMINACIJOMIS.....

Fotoreportažas kitą dieną...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 01 birželio 2012 - 10:53
sveiki
Arteja sunelio antras gimtadienis, papasakokyt kaip sventet, gal zinot kokiu idomiu patiekalu sventiniam stalui?
Atsakyti
Mano galvos skausmas smile.gif šiuo metu toks pat- artėja mano dukrelės antrasis gimtadienis, o mano galva tuščia idėjų. O Šiauliuose apskritai nežinau nė vienos vietos, kur galėtų tokie mažyliai " pabaliavoti". Nebegaliu pakęsti to pačio vienodo scenarijaus - valgymas, gėrimas, dainavimas ir šokiai. Gaunasi ne mažučių, o suaugusiųjų balius. O jei dar namuose doh.gif tai maža to, kad virtuvėje turiu suktis kaip voverė, tai po tokių baliukų dar ir namus puse savaitės tvarkytis, o šventės linksmumo jokio.
Paskaičiau čia švenčių organizatorių siūlomos programėlės. Tik labai jau abejoju tuo ką jie siūlo, ar tinka dvimečiui. Mano galva, tai per sudėtinga tokio amžiaus vaikui. Todėl ir likau galvą nuleidusi, nes nežinau kuo nudžiuginti savo vaiką.
Atsakyti
QUOTE(Vilibor @ 2012 06 11, 16:58)
Mano galvos skausmas  smile.gif  šiuo metu toks pat- artėja mano dukrelės antrasis gimtadienis, o mano galva tuščia idėjų. O Šiauliuose apskritai nežinau nė vienos vietos, kur galėtų tokie mažyliai " pabaliavoti". Nebegaliu pakęsti to pačio vienodo scenarijaus - valgymas, gėrimas, dainavimas ir šokiai. Gaunasi ne mažučių, o suaugusiųjų balius.  O jei dar namuose  doh.gif  tai maža to, kad virtuvėje turiu suktis kaip voverė, tai po tokių baliukų dar ir namus puse savaitės tvarkytis, o šventės linksmumo jokio.
Paskaičiau čia švenčių organizatorių siūlomos programėlės. Tik labai jau abejoju tuo ką jie siūlo, ar tinka dvimečiui. Mano galva, tai per sudėtinga tokio amžiaus vaikui. Todėl ir likau galvą nuleidusi, nes nežinau kuo nudžiuginti savo vaiką.



na, jau jums šios užduotėlės, kurias parašysiu tikriausiai irgi nelabai tiks, nes mes jas darėme per 1-ą pirmos dukros gimtadienį- ropliukų bei pradėjusių vaikščioti vaikučių varžybos, duoniuko valgymo konkursas, kas greičiau suvalgys, apibrėžė rankutes visi vaikučiai, o mamos parašė palinkėjimus... aplink stalą keliavo į daug popierių įvionota dovana, o tarp tų poopierių užduotėlės iš vaiko gyvenimo... galit surengti piešimo konkursiuką, sugalvoti kokių nors atrakcijų su balionais, lengvų vos iš kelių dalių dėlionių... atsoėti kokius nors daiktus, ką nors su nuotraukėlėmis...

Atsakyti
na gi, įkelsiu pagaliau seniai žadėtas foto blush2.gif blush2.gif tik gaila, kad mūsų tėvelis nelabai pastabus ir kai ko nenufotografavo - daugelio rungčių, užduotėlių galutinio rezultato, vaisių drugelio, dekoracijų ant langų., svečių - moterų forminių keksiukų - vabaliukų puošybos....

saldus stalas
user posted image

vitražinių drugelių sodas... (sausainiukai gan kietoki gavos, o tas ,,langelis"- tai iš vis reikia išdaužti kūjuku lotuliukas.gif ; šiaip pastovėję kelias dienas patys sausainiukai atidrėko, suminkštėjo..... )
user posted image

keksiukai....
user posted image

tortas ... įsivaizdavau ir pageidavau kiek kitokio- gražesnio, bet tiko ir toks kuklutis... savrbiausia, jog buvo skanus thumbup.gif
user posted image

bendras vaišių stalas... nieko ypatingo.... lėkštelės ir puodeliai su drugeliais, ant staltiesės skylamušio pabarstukai ,,drugeliai", patiekaliukai sudėti į drugelio formos lėkšteles... ant šiaudelių- drugeliai-lipdukai, smeigtukai- namų gamybos...
user posted image

user posted image

suaugę spalvino šį drugelį užrištomis akimis, o mažosioms buvo smagu ir taip paspalvinti smile.gif
user posted image

jubiliatė- ružavas drugelis
user posted image

sesė ,,pagavo" ant pievelelės drugelį, ant kurio užrašytas klausimas iš jubiliatės 1 metukų - drugelius gaudė vaikai, į klausimus atsakinėjo visi svečiai- paskui užrištomis akimis turėjo nusikirpti po prizą.
user posted image

galutinis desertas- drugelių žele- dariau kelių spalvų, bet.... gavosi vienspalviai, nes pasirodo per karštą želę pyliau vieną ant kitos doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 13 liepos 2012 - 07:25
Labai gražu, o kokius žaidimus žaidėt g.gif

Gal kas šventėt Vilniuje "Drugelyje"
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2012 07 13, 11:04)
Labai gražu, o kokius žaidimus žaidėt  g.gif

Gal kas šventėt Vilniuje "Drugelyje"



mano žaidimukai trumpai aprašyti 245 žinutėje, jei norite konkretesnio scenarijaus, galiu atsiųsti per až arba gmailu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 07 13, 07:55)
na gi, įkelsiu pagaliau seniai žadėtas foto blush2.gif  blush2.gif  tik gaila, kad mūsų tėvelis nelabai pastabus ir kai ko nenufotografavo - daugelio rungčių, užduotėlių galutinio rezultato, vaisių drugelio, dekoracijų ant langų., svečių - moterų  forminių keksiukų - vabaliukų puošybos....



Laba diena,

Labai super drugeliai, drugeliu dekoracijos ir zinoma jubiliate 4u.gif thumbup.gif

Atsakyti