Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

nu fain mamukai, kai čia taip ruošiate giminaičiams vaikučiams thumbup.gif

o čia leki liežuvį iškišus su dveim maėžm, turi galvoti pati visus užsiėmimus, atrasti laiko kažką pagaminti ir pan... na, aišku, galima ir negaminti, bet norisi.... o svečiau ateis tik ,,paėsti" doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kokios jus saunuoles mamos, mane labai ta pinjata zavi vis mastau as apie ja jau nuo pernais metu apie ja galvoju...jus man papasakokit kokiu principu yra padaroma ta virveline pinjata? nelabai eina suprasti g.gif ir sakau isbandyciau padaryt viena velykoms vaikams butu pramoga o ir man butu pameginimas biggrin.gif

Jau pradejau savo vaikuciu gimtadienius apmastyti...dukra apie princeses sneka, tai jau renku info ir idejas o su sunumi tai nesumastau ka daryt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elmyra* @ 2012 03 17, 10:52)
Sveikos  4u.gif

Kokios jus saunuoles mamos, mane labai ta pinjata zavi vis mastau as apie ja jau nuo pernais metu apie ja galvoju...jus man papasakokit kokiu principu yra padaroma ta virveline pinjata? nelabai eina suprasti  g.gif  ir sakau isbandyciau padaryt viena velykoms vaikams butu pramoga o ir man butu pameginimas  biggrin.gif

Jau pradejau savo vaikuciu gimtadienius apmastyti...dukra apie princeses sneka, tai jau renku info ir idejas o su sunumi tai nesumastau ka daryt...  g.gif


uzdaviau ir as klausima apie tas virvelines pinjatas, bet..... matyt cia valstybie paslaptis biggrin.gif niekas nieko nesidalina, daro uz pinigus biggrin.gif
Atsakyti
labutis tikrai ne visos uz pinigelius daro tas pinjatas. yra ir tokiu, kurios pacios sau pirmuosius "blynus svilina" blush2.gif

berots 15 puslapyje yra keletas nuorodu kaip pasidaryti pinjata, viena is ju, anglu kalba, bet su foto, is kuriu gan aiskiai matyti kaip pasidaryti butent VIRVELINE pinjata. pati dar saldainiu neturiu nusipirkusi, o kadangi sis grozis bus reikalingas tik po poros savaiciu, tai niekur neskubu (kolkas turiu tik isdziovinta laikrastuku baliona blink.gif ) bet kaip tesiu darba, tai bandysiu butent pagal ta aprasyma daryti. is patirties sakau, kad svarbiausia pradeti, o po to viskas savaime gaunasi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(nakvisa @ 2012 02 11, 20:30)



stai pagal si pamokyma bandau as savo sedevra gaminti ax.gif

kaip minejau, butinai aprasysiu kiekviena zingsni kuri iveiksiu, tik problema, kad neskubu as "zingsniuoti biggrin.gif "
Atsakyti
Mes apsisprendem daryti 5-aji gimtadieni princu ir princesiu tema ir galvoju apie ta pinjata. Butu idomu, tik nlb sugalvoju kur ir prie ko ja "ipaisyt"? vaiku turetu buti apie 15 (ivairaus iki mokyklinio amziaus). galvojau gal man jas kelias padaryt? bet gal geriau 1a? ten kiek suprantu saldainiu, ir visokiu smulkmeneliu pridedat? bet prie ko jie- tipo dovaneles svenciams? atsiprasau, kad klausineju, bet noriu ka nors idomesnio padaryt ir nesu maciusi tokio daikto (apie pinjata as) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2012 03 20, 14:38)
Mes apsisprendem daryti 5-aji gimtadieni princu ir princesiu tema ir galvoju apie ta pinjata. Butu idomu, tik nlb  sugalvoju  kur ir prie ko ja "ipaisyt"? vaiku turetu buti apie 15 (ivairaus iki mokyklinio amziaus). galvojau gal man jas kelias padaryt? bet gal geriau 1a? ten kiek suprantu saldainiu, ir visokiu smulkmeneliu pridedat? bet prie ko jie- tipo dovaneles svenciams?  atsiprasau, kad klausineju, bet noriu ka nors idomesnio padaryt ir nesu maciusi tokio daikto (apie pinjata as)  blush2.gif

na as tai ja prie zaidimu priskiriu... smile.gif dovaneles visada darau atskiras su vakarelio tematika ir kad visiem viskas butu vienodai...nes matai su ta piniata toks jau reikalas buna,vieni daugiau susirenka,kiti maziau,musu nuolatiniai baliauninkai tai jau ismokinti,kad dalintis reikia,bet kartais buna ,kad nenori dalintis savo grobiu... lotuliukas.gif ir siaip piniata,tiesiog puosia,tai ji buna pas mus kaip dekoracija,tada suzaidziam zaidimus,paskutinis zaidimas ir buna musu piniata,o paskui -tortas.... biggrin.gif bet cia manau fantazijos reikalas,galima gi ir i piniata sumesti tarkim kokiu pricesisku karoliu,apyrankiu,5-mecia jau nemazi,tai visko galima prideti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylingoto @ 2012 03 19, 11:24)
labutis tikrai ne visos uz pinigelius daro tas pinjatas. yra ir tokiu, kurios pacios sau pirmuosius "blynus svilina"  blush2.gif

http://www.younghous...-string-pinata/

Labai aiski nuorodele kaip daryti virveline pinjata, o prapjovus ta dali kur pritvirtinamos virveles nebutinai klijuoti lipnia dvipuse ar paprasta juosta, juk galima ir uzdarius su tuo paciu laikrasciu ir tesla graziai uzklijuot vienu sluoksniu smile.gif isdziuvus puikiai laikosi.
O princesiu tema galima pasidaryti pilies-boksto formos pinjata kuri puikiausiai papuos stala, arba karunos formos pinjata. Ja reiketu iskirpt is kartono ar popierines dezes ir su lipnia juosta suklijavus papuosti mirksiukas.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau aš taip pat apie pinatas ir žinoma ir man reikėjo išbandyti. Ilgokai užtruko darymo procesas, bet nesigailiu. Vaikas liko labai patenkintas, nes gavo savo mėgstamo herojaus kopiją.
Dariau virvelių principų; dugnas iškipstas ir iš vienos pusės sustvirtintas siūlais, kad neatsidarytų, o iš kitos pusės surištas lengvai virvutę ir patraukus teisingą virvutę - atsidaro.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Madeiva @ 2012 03 22, 08:10)
Prisiskaičiau aš taip pat apie pinatas ir žinoma ir man reikėjo išbandyti. Ilgokai užtruko darymo procesas, bet nesigailiu. Vaikas liko labai patenkintas, nes gavo savo mėgstamo herojaus kopiją.
Dariau virvelių principų; dugnas iškipstas ir iš vienos pusės sustvirtintas siūlais, kad neatsidarytų, o iš kitos pusės surištas lengvai virvutę ir patraukus teisingą virvutę - atsidaro.

http://images112.fot...8906/006-vi.jpg[/img]

nu mamtes jus pavarot..... bigsmile.gif thumbup.gif as net pirkti tokiu groziu niekur nemaciau... wub.gif super.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Madeiva @ 2012 03 22, 08:10)
Prisiskaičiau aš taip pat apie pinatas ir žinoma ir man reikėjo išbandyti.

bigsmile.gif FANTASTISKA PINJATA - SAUNUOLE MAMYTE 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
NUOSTABIOS PINJATOS 4u.gif BET MES KOL KAS DAR NEDARYSIM, NES NE PERDAUGIAUSIAI VAIKUČIŲ PAS MUS SUSIRINKS... BUS DAR DAUG TŲ GIMTADIENIŲ....
ŠND RYTE PATOBULINAU MŪSŲ GIMTADIENIO SCENARIJŲ, TAI GALIU PASIDALINTI IR SU JUMIS IDĖJOMIS:

Ant balionų balkone- DOVILEI 1. ANT SEKCIJOS LIPDUKAI, UŽUOLAIDOSE PRISMEGIAMI DRUGELIAI, ANT STALO DRUGELIŲ PABARSTUKAI- SPALVOTI, ...
KORIDORIUJE- PASIEKIMŲ DRUGELIAI, ŪGIO MATUOKLĖ...

DRUGELIS IŠ VAISIŲ ANT FOLIJOS / DRUGELIŲ, GĖLYČIŲ ,,SODAS“
VITRAŽINIAI DRUGELIAI ANT PAGALIUKŲ
http://saldiideja.wo...eja/#comment-48

KEKSIUKAI DRUGELIAI- ANT PAGALIUKŲ – kaip prizai savo vaikams – įdėti į bendrą ,,sodą“ prie sausainukų
KEPSNELIAI- DRUGELIŲ FORMOS (GAL.....)

Drugelių atributai, medaliai – bus šventės gale įrašyta, kuom nusipelnėte (LINKSMIAUSIAM, KŪRYBINGIAUSIAM, IŠRADINGIAUSIAM, VALGIAUSIAM, SMALIŽIUI, KRUOPŠČIAUSIAM, ....)
1 ūgio matavimas
2. fotosesija
FOTO FILMUKAS
3. palinkėjimai- albumėlyje dideli drugeliai- centre bus foto, ant sparniukų palinkėjimai iš savo vardo raidžių;- kokia bus po 18 m...
4. tortas- žvakutė, šampanas
5. įrašyt į eilėraštį praleistus žodžius- iškarto susako žodžius, neskaitant eilėraščio, įrašau, galiausiai perskaitau visą eilėraštį
M.Vainilaitis

Drugelis

Ak, drugeli margas
Ant lapelio mažo,
Kas tave nuspalvina,
Sparnelius nudažo?..

Gal močiutė Saulė
Rašo tokį raštą?..
Gal tau Vaiva nukerpa
Daugiaspalvės kraštą?..

Gal maži nykštukai
Fėjų vaivoryne
Atveria burtažolėm
Drabužėlių skrynią?..

Gal Pietys Pietukas
Bučiniais nudažo?..
Ak, drugeli margas
Ant lapelio mažo...



Drugelis

Ak, drugeli ……….. (koks)
………..….…. (ant ko) mažo,
Kas tave nuspalvina,
…………… (ką- kokią kųno dalį) nudažo?..

Gal močiutė ……..… (moteriškas vardas)
Rašo tokį ………... (ką)?..
Gal tau ……….. (moteriškas vardas) nukerpa
Daugiaspalvės kraštą?..

Gal maži ……….…. (kas- dgs)
Fėjų vaivoryne
Atveria burtažolėm
……………. (kieno? Kokią?) skrynią?..

Gal Pietys ………….. (vyriškas vardas)
Bučiniais nudažo?..
Ak, drugeli ………. (koks)
Ant ………… (ant ko) mažo..

6. piešt užrištom akim(Viltė Rugilė piešia neužrištom akim) ant sparnelių drugeliams papuošimus /

7. užduotis mamytėms: keksiukų – drugelių puošyba su glaistu, pabarstukais, saldainiukais, įsmeigia pagaliuką, papildom drugelių sodą...

8. DELNIUKAI ANT KARTONO: apvedžioja, nupiešia ką nors- Kipras, andrius, viltė , Rugilė, dovilė

9 drugelių gaudymas: prismaigstyta , prikavota pievelėje- randa drugelį su užuomina , ieško kito- kas daugiau suras drugelių,- atsineša į balkoną drugelius, atsako į klausimus su pagalba, prizai- nusikirpt užrištom akim/ išsitraukt iš maišiuko; - drugelių gaudyklės

10. surasti aplink mus (namuose, pievelėje) kuo daugiau daiktų , kurių pavadinimai prasideda iš drugelio raidžių : D(diskas) R(ramunė) U(uogienė) G E L IS (turit 5 min) – gali padėti tėveliai- lipdukai/ balionai

12. surast skirtumus tarp dviejų drugelių / rast du skirtingus drugelius, o sudėti visi vienodi ;
13. drugelių šokis – parsisiųst kokią dainelę
14. medalių/diplomų įteikimas \ gauna po balioną, drugelį keksiuką/ sausainiuką

Pinjata ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Madeiva kokia nereali pinjata bigsmile.gif wub.gif nu cia man ausktasis pilotazas doh.gif

sidrulka, koks scenarijus thumbup.gif o tie vitraziniai sausainiai tai isvis super wub.gif

Ir as jau padariau pinjatos pagrinda, kadangi darysiu velykine, tai bus visciukas blush2.gif taip pat darysiu su virvelemis, nes bus skirtas maziesiems dalyviams ax.gif nors tikriausiai bus daug pestyniu su didziaisiais, tai tiesiog pridesiu daug virvuciu ir bus visiems lotuliukas.gif

As planuoju princesika gimtadieni savo dukrytei jau 5 metukai wub.gif dicke ji jau, net sunku patiketi doh.gif
Atsakyti