Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

manoji dar nelabai ikerta kas yra sokiai biggrin.gif

kazkaip noreciau koki batuta isnuomot, nes jai ziauriai patinka, kaiminystej berniukas turi... bet kad kazkaip itariu kad bus brangu is klp i plunge gabent... kai atsils sakiau eisiu i viena parde pas mus klausti gal jie netycia uzsiima nuoma zaislu...
Atsakyti
QUOTE(ciuciundraila @ 2012 02 02, 14:52)
manoji dar nelabai ikerta kas yra sokiai  biggrin.gif

kazkaip noreciau koki batuta isnuomot, nes jai ziauriai patinka, kaiminystej berniukas turi... bet kad kazkaip itariu kad bus brangu is klp i plunge gabent... kai atsils sakiau eisiu i viena parde pas mus klausti gal jie netycia uzsiima nuoma zaislu...

tai jei kaiminystej berniukas turi,paprasykit jo,gal paskolintu... mirksiukas.gif

as ka tik nusipirkau didele palapine i kiemeli... thumbup.gif tai dabar jau nebijau jokio oro .... wub.gif ir kaip anksciau nedasuto... doh.gif o as vis mastau kaip cia ydomiai yteikus pakvietimus i fermos gimtadieni... g.gif galvoju gal isigyti tu kartotiniu kiausiniu dezeliu,padaryti sokoladiniu kiausiniu ir juos kazkaip tau pakvietima ydeti... g.gif tik va ir ji kazkaip pp dalele i kiekviena kiausini,ar tik vienam is tu kiausiniu ,nu niekiap nesugalju... g.gif ir dar ydomu kur galeciau gauti spalvotu blizguciu jiem apvynioti... g.gif
http://www.chocablog...late-eggs-2.jpg
jei dar ta dezute kaip nors padekoruoti ir pvz iteikti vaikams ,sakant kad cia lauktuves is kaimo ar kazka tokio.... biggrin.gif
o gale gimtadienio tai sakiau yteikius tokius laukneselius...:padarysiu daug bulvyciu pyrageliu...(na zinot tokiu http://www.anonsas.l...geliai-bulvytes juos usdesiu kiekvienam i kibiriuka(tipo kaip is bulviakasio... biggrin.gif )na ir sakiau reikia suplakti daug pieno kokteilio tik va galvoju,kaip cia del is pilstymo...?i kokioj taroj cia man juos yteikus...?gal kas turit kokiu pasylymu...?noreciau is kur nors gauti tu senovisku stikliniu pieno buteliu,ale gauk tu ,kad gudras...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2012 02 02, 16:38)
tpadaryti sokoladiniu kiausiniu ir juos kazkaip tau pakvietima ydeti... g.gif


?noreciau is kur nors gauti tu senovisku stikliniu pieno buteliu,ale gauk tu ,kad gudras...? g.gif


galite pameginti sokoladini kiasini atsargiai isvyniot, tada perskelti pusiau, issimti zaisliuka, i jovidu ideti pakvietima ir pasildyti vos vos viena kiausinio pusele, patirp ir gerai usiklijuos, tada atsargiai atgal i popieriuka ivynioti mirksiukas.gif gal tiks jei nieko kito nerasite


o jei negausit senovisku stikliniu buteliu pieno biggrin.gif tada pradekite pirkti Dobilas piena plastikiniuose buteliuose, kazkas panasaus bus biggrin.gif arba esu maciusi tokiu kaip senoviniu stikliniu buteliu, bet jie su lipdukais zaismingais buna apklijuoti, esu macius is maximoje ir kitose pardese
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 02, 17:20)
galite pameginti sokoladini kiasini atsargiai isvyniot, tada perskelti pusiau, issimti zaisliuka, i jovidu ideti pakvietima ir pasildyti vos vos viena kiausinio pusele, patirp ir gerai usiklijuos, tada atsargiai atgal i popieriuka ivynioti  mirksiukas.gif gal tiks jei nieko kito nerasite
o jei negausit senovisku stikliniu buteliu pieno  biggrin.gif tada pradekite pirkti Dobilas piena plastikiniuose buteliuose, kazkas panasaus bus  biggrin.gif arba esu maciusi tokiu kaip senoviniu stikliniu buteliu, bet jie su lipdukais zaismingais buna apklijuoti, esu macius is maximoje ir kitose pardese

na su tais kiausiniais tai kazka sugalvosiu,pati turiu formele liejimo,bet kazkur esu maciusi video apie ju atidaryma ir uzdaryma su karstu peiliu...tai gal istikruju butu gera ydeja!!!!! g.gif tik va jeigu as turesiu toj dezutej 6 kiausinius,tai kaip cia man ta pakvietima geriau butu ydeti...?ar tarkim vienam kiausinyje data,kiatam- valnda,treciam temapika ir t.t...ar tiesiog i vien akiausini ydeti pakvietima ,kad viskas butu vienoj vietoj ir viskas...bet tada kaip su kitais...? g.gif

o as kadangi ne LT gyvenu,tai net nuejau paziureti kas cia per pienas.... biggrin.gif aciu uz super ydeja,manau ir pas mus kazko panasaus yra... mirksiukas.gif o siaip tai dabar prisimianu kad mes tokiuose buteliukuose jau turime parduotuvej padaryta kokteili....
http://www.waitrose....ink?source=sho_ taip,kad nieko man daryti jau nereiketu,tik nupirkti.... biggrin.gif
aciu uz ydejas.... 4u.gif
Papildyta:
va koki faina dalyka galima pasidaryti :
user posted image
Atsakyti
Ar taip niekas nesvencia vaikuciu gimtadieniu,ar tik cia neuzsuka pasidalint idejom ax.gif ?
Mes po savaites svesime gimtadieni,o jau mastau nuo nauju metu,ir nieko gero nesumastau,nes tik 4 mergaites ir bus 3-6 metu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2012 02 02, 21:34)
na su tais kiausiniais tai kazka sugalvosiu,pati turiu formele liejimo,bet kazkur esu maciusi video apie ju atidaryma ir uzdaryma su karstu peiliu...tai gal istikruju butu gera ydeja!!!!! g.gif tik va jeigu as turesiu toj dezutej 6 kiausinius,tai kaip cia man ta pakvietima geriau butu ydeti...?ar tarkim vienam kiausinyje data,kiatam- valnda,treciam temapika ir t.t...ar tiesiog i vien akiausini ydeti pakvietima ,kad viskas butu vienoj vietoj ir viskas...bet tada kaip su kitais...? g.gif

o as kadangi ne LT gyvenu,tai net nuejau paziureti kas cia per pienas.... biggrin.gif aciu uz super ydeja,manau ir pas mus kazko panasaus yra... mirksiukas.gif o siaip tai dabar prisimianu kad mes tokiuose buteliukuose jau turime parduotuvej padaryta kokteili....
http://www.waitrose....ink?source=sho_ taip,kad nieko man daryti jau nereiketu,tik nupirkti.... biggrin.gif
aciu uz ydejas.... 4u.gif
Papildyta:
va koki faina dalyka galima pasidaryti :
user posted image


laba diena,


turiu JUms idėją del to kiaušinio su kvietimu- nebūtinai daryti 4 ar tai 6 kiaušinius. sukaprykit tą kiaušinių popierinį dėkliuką atskirais mažais ,,kavdračiukais", apipieškit su vaikučiu, priklijuokit rankenėlę ir bus gražus krepšelis vienam kiaušinukui wub.gif - aš planuoju tokius daryti velykoms su mergaitėmis- bus lauktuvių seneliams, krikšto tėveliams...
o jei ir paliksit kelis kiaušinukus dėkliukyje, tai iš tiesų mano galva įdomu ir taip ir kitaip , kaip jūs aprašėte pačios- ir kai kvietimo informacija ,,išmėtyta" po visus kiuašinukus, ir kai reikėtų gerai paieškoti, kol ras pagaliau viename kiaušinyje- čia panašiai kaip tame anekdote- užrašas šiltnamyje ,,Vienas pomidoras užnuodytas" lotuliukas.gif

o aš jau prirezgiau idėjų drugelių gimtadieniui... tik kad tos mano sugalvotos užduotėlės labiau vyresniems... bet mažiukų svečių labai ir nebus... tik įtariu vėl bus laiko stoka pasiruošti... dbr atrodo dar toli (dar 4 mėn), ir kitų planų, kitų darbelių yra, o kai ateis pavasaris bus sočiai darbelio lauke doh.gif

galiu pamėtėti savo susirašytas idėjas:

1.Ūgio matavimas
2.fotosesija
FOTO FILMUKAS
3. palinkėjimai- albumėlyje dideli drugeliai- centre bus foto, ant sparniukų palinkėjimai iš savo vardo raidžių;- kokia bus po 18 m...
4. tortas- žvakutė, šampanas
5. priklijuot ant sparnelių drugeliams papuošimus / nuspalvint/ ....- Rugilė, Viltė
6. įrašyt į eilėraštį praleistus žodžius- arba išgirdus tau paskirtą žodį (išsitraukia lapelį) atsistoja, - padainuoja, padeklamuoja, mįslė...
7. klausimai iš Dovilės gyvenimo – prizai su juokingais pavadinimais;
8 drugelių gaudymas: prismaigstyta , prikavota pievelėje- randa drugelį su užuomina , ieško kito- kas daugiau suras drugelių, tam prizas 
8. keksiukų – drugelių puošyba su glaistu, pabarstukais, saldainiukais..
9.Balionas- veidukas
11. iš delniukų suklijuot drugelį
12. surast skirtumus tarp dviejų drugelių
13. rast du skirtingus drugelius, o sudėti visi vienodi ;


patobulinkit, pakritikuokit, patarkit 4u.gif

va manau įdomiausia turėtų būti ta orientacinė užduotis- gal padėtumėte sugalvoti užduotėles?? parašyti užduotėlę, pvz padeklamuoti vaikišką eilėraštuką ir parašyti užuominą, kur ieškoti kito drugelio ar kaip??? bet tai lakstys vienasa per kitą , kad kuo greičiau surankioti tuos drugelius, užduotis atlikinės skirtingas vienu metu... nu kažkaip man šita idėja ne iki galo ir pačiai aiški, bet manau turėtų būti azartiška thumbup.gif
o kiap ten daro su lobių ieškojimo užduotimis?? čia kažkas manau panašaus

Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 02 02, 23:08)
laba diena,
turiu JUms idėją  del to kiaušinio su kvietimu- nebūtinai daryti 4 ar tai 6 kiaušinius. sukaprykit tą kiaušinių popierinį dėkliuką atskirais mažais ,,kavdračiukais", apipieškit su vaikučiu, priklijuokit rankenėlę ir bus gražus krepšelis vienam kiaušinukui wub.gif - aš planuoju tokius daryti velykoms su mergaitėmis- bus lauktuvių seneliams, krikšto tėveliams...

butinais pasirodykit kai pagaminsit... bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,pradejau planuoti sunaus gimtadieni 3 metuku,svesim uz nepilno menesiuko.Fermos, ukio ideja man patiko drinks_cheers.gif Radau siaudeliu su naminiais gyvuneliais,uzsakiau traktoriuka-torta.turiu keksiniu gyvuneliu formos,sumustinukams formeliu...Niu bet su vienkartiniais indais ta tema tai doh.gif nieko nerandu musu miestelyje nei internete schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2012 02 04, 14:48)
Sveikos,pradejau planuoti sunaus gimtadieni 3 metuku,svesim uz nepilno menesiuko.Fermos, ukio  ideja man patiko drinks_cheers.gif  Radau siaudeliu su naminiais gyvuneliais,uzsakiau traktoriuka-torta.turiu keksiniu gyvuneliu formos,sumustinukams formeliu...Niu bet su vienkartiniais indais ta tema tai doh.gif  nieko nerandu musu miestelyje nei internete schmoll.gif

o vienkartinia indai nebutinai gi jie turi buti su gyvuliukais,as tai sakiau darysiu gal languotus arba juodai baltus su kavytes imitacija... biggrin.gif

na kazka tokio ... g.gif
user posted image

http://4.bp.blogspot...w/s1600/029.JPG
http://3.bp.blogspot...00/DSC01322.JPG
http://4.bp.blogspot...00/DSC_0103.JPG
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2012 02 04, 19:10)
o vienkartinia indai nebutinai gi jie turi buti su gyvuliukais,as tai sakiau darysiu gal languotus arba juodai baltus su kavytes imitacija... biggrin.gif

na kazka tokio ... g.gif
http://4.bp.blogspot...w/s1600/029.JPG
http://3.bp.blogspot...00/DSC01322.JPG
http://4.bp.blogspot...00/DSC_0103.JPG

ačiū už idėjas,bandysiu kažko ieškoti ir priderinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2012 02 04, 17:48)
Sveikos,pradejau planuoti sunaus gimtadieni 3 metuku,svesim uz nepilno menesiuko.Fermos, ukio  ideja man patiko drinks_cheers.gif  Radau siaudeliu su naminiais gyvuneliais,uzsakiau traktoriuka-torta.turiu keksiniu gyvuneliu formos,sumustinukams formeliu...Niu bet su vienkartiniais indais ta tema tai doh.gif  nieko nerandu musu miestelyje nei internete schmoll.gif

o assorti.lt neveža pas jus, aš ten pirkau fermos vakarėliai indus ir maišelius dovanoms. Dar turiu viena komplektuką maišelių nepraplėštų, jei norit galiu persiųst wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2012 02 04, 22:47)
o assorti.lt neveža pas jus, aš ten pirkau fermos vakarėliai indus ir maišelius dovanoms. Dar turiu viena komplektuką maišelių nepraplėštų, jei norit galiu persiųst wink.gif

assorti net nesugalvojau paziureti doh.gif Manau atveš bet kur užsakius internetu.Kaip ačiū Jums,didelis didelis ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Super,sumažejo 1 galvos skausmu. thumbup.gif
Atsakyti