Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

Savo vyresneliui 5-to gimtadieni proga, stai tokia knyga uzsakem wub.gif
http://unicbook.eu/p...ndinis-puslapis

Jau gavome knygute,man labai patiko wub.gif ziuresim ar sunui patiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2011 11 25, 12:17)
Pagalvojau gal pasidalinsiu: puošnūs, labai tinkantys vaikų šventėms sausainukai. Gal kuri mamytė išsikeps štai čia

oj koks grozis... wub.gif reikia kada apsimeginti ar skanus.... g.gif wub.gif
Atsakyti
jau antrus metus drauge savo dukros gimtadieni svencia be tevu. suvaziuoja pyliuku burys 3-5 metu. vaikams smagumas neispasakytas. sikart ir mano mergina issiprase 5tojo gimtadienio be tevu. bet nesu tokia isradinga, nelabai isivaizduoju kaip kokius 7-9 vaikus 3-6 metu amziaus uzimti. tema princeses ir princai. berniuku bus 2-3 ir burys mergaiciu. gal galite pasiulyti kokiu zaidimu, uzduociu. aciu
Atsakyti
Kas liecia Vaikystes miesta,tai jame viskas gerai kol nesusiduriama su direktores nenuotaika,nes pora kartu teko isgirsti is sono kokia ji arogantiska ir nemaloni..kai mama pasiteirauja del zmoniu skaiciaus,jei daugiau nei 22 vienareiksminskai uzdaroma sako..aisku kaina kita...
Atsakyti
sveikutės,

na, va mūsų 2. gimtadienis pavadinimu ,,TELETABIŲ ŠALYJE" jau linksmai praūžė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

kam reikės idėjų, žaidimukų kreipkitės- būtinai pasidalinsiu thumbup.gif thumbup.gif , nes nelabai turiu laiko aprašinėti viską....

smagių gimtadienių 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
trumpai aprašysiu mūsų teletabiškus žaidimukus.

pakabinome prie durų plakatą : sveiki atvykę į teletabių šalį, kurioje vyksta... gimtadienis" ir ant teletabių pilvukų turėjo priklijuoti svečiai savo nuotraukytes, tokio teletabio karūną ir gavo , jubiliatė buvo saulytė.... tik gaila, kad svečiai nepanoro būti per visą vakarą su karūnomis....
rašė palinkėjimus į labumėlį dekoruotą gėlytėmis ir teletabiais iš teletabių vardo raidžių- surašiau vardus akrostiku(po vieną žemyn) ir turėjo parašyti iš kiekvienos raidės po palinkėjimą (T- teisingumo, i - išminties, n-- nuotaikos, .....) o prie palinėkjimū priklijavau ir saulytes, į kurių viduriukus suklijuosim foto su svečiais

gėrė teletabių kokteilį- pieną per šiaudelius su skoniais

klijavo ant teeltabiškų spalvų balionų atitinkamų spalvų popierinės figųrėles

lipdė iš plastelino teletabį- išsitraukę lapelius kam kokią dalį reikia nulipdyti

dėliojo teletabių vardus iš duotų paveiksliukų/ daiktelių

dėliojo paveiksliukų su teletabiais puzles

galiausiai ne teletabiša užduotis- klausimai iš jubiliatės gyvenimo ir prizai juokingais pavadinimais

dar buvau paruošusi suvaidinti sceną iš teletabių filmuko, bet kad per mažai vaikučių buvo, o mažės, dar būtų nesupratę, ką reikia daryti

tiesa dar sekėm pasaką be galo po vieną žodį, aš pasakiau pradžią: ,,VIeną kartą teletabių šalyje iš tolybių pasirodė..."

dar buvau sugalvojus sušokti Jurgelį meistrelį, kad visi svečiai ko nors jubiliatę išmokintų, taip kiap išmokina tabiai, bet jau kažkaip nebuvo tam nuotaikos...

dar buvo iš vaišių ,,tabių kremas"- varškytė tuose keptuose indeliuose...

sekciją buvau papuošusi gėlyčių bangelėmis, ant kurių priklijavom po tabių ketvertuką, saulytę, malūnėlį...

prizams buvau sugalvojusi vėjo malūnėlius, bet pritrūkome laiko pritvirtinti juos prie kotelių...
ant užuolaidos- teletbiškų spalvų balionai, o ant jų užrašyta jubiliatės vardas ir kiek metukų
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2011 10 29, 12:00)
mamusikas mane labai uzkabino su ta ukio tema....visa nakti uzmigti  kailiniuotos bulves su skirtingais ydarais....


O kad dar tu bulviu receptus butumet pridejus bigsmile.gif ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2012 01 08, 19:11)
O kad dar tu bulviu receptus butumet pridejus bigsmile.gif  ax.gif.

na anglisku recetpuku,tai siaip neblogu cia yra... My Webpage o ir siaip galima isgooglinti Jacet potatoes,tikrai neblugu yra.... wub.gif
Atsakyti
sveikos ismaniosios mamos smile.gif


man toks klausimas... tai reikia 2-4 metu vaikams zaidimu? nes musu laukia antrasis gimtadienis ir imu galvoti ar labai cia reiki tu zaidimu? nes gimtadienis bus tik geguzes pradzioje 4u.gif bet jau imu sukti galva po truputi del to blush2.gif blush2.gif ir jei oras leis tai planuoju pas tevus sode juos visus paleist, lai pasilaksto mirksiukas.gif bet va begiojimui irgi reik siokio tokio tikslo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuciundraila @ 2012 01 21, 16:50)
sveikos ismaniosios mamos smile.gif
man toks klausimas... tai reikia 2-4 metu vaikams zaidimu? nes musu laukia antrasis gimtadienis ir imu galvoti ar labai cia reiki tu zaidimu? nes gimtadienis bus tik geguzes pradzioje  4u.gif  bet jau imu sukti galva po truputi del to  blush2.gif  blush2.gif ir jei oras leis tai planuoju pas tevus sode juos visus paleist, lai pasilaksto  mirksiukas.gif  bet va begiojimui irgi reik siokio tokio tikslo  smile.gif

tikrai reikia, o lauke žaidimų prigalvot tikrai galima, tokiems mažiems manau ir trumpos estafetės tinka, kažką nubėgt paimt ir atnešt, tik reikia žiūrėt, kad keliai nesipintų, nes gali būt daug ašarų po to smile.gif
Atsakyti
kazi ar mano pupa suprastu estafetes prasme smile.gif ir baline suknele reik tada paprasta galvot smile.gif nes juk tokiem pilieciam ir lygioj vietoj pinas kojos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuciundraila @ 2012 01 26, 15:23)
kazi ar mano pupa suprastu estafetes prasme smile.gif ir baline suknele reik tada paprasta galvot smile.gif nes juk tokiem pilieciam ir lygioj vietoj  pinas kojos  4u.gif

zinok dvieju metuku,tai jie tikrai nelabai supranta,o ir sustatyt juos... doh.gif o jeigu ir darysi,tai patariu padaryti kazkaip,kad vsii kazkuria prasme ligtu nugaletojais,neisivazduoji kokiu skaudziu akimirku pas maziuke per sporto svente pernai maciau.... unsure.gif geriau is kokio baseiniuko kokias antytes tegu traukia pvz su numeriukais,o paskui pagal numeriukus prizu tokius daug maz vienodus iteiksit...;)arba koki jurgeli-meistreli,raba paprasciausi shokiai,daug vaikisku daineliu,kruva zaisliuku ir jie patys uzsiims... 4u.gif
Atsakyti