Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

Tai temą galvokit bendrai ar jūs darysit gimtadienį mažulyčiams g.gif
Atsakyti
[tai gimtadienis bus mano 13 o tiems vaikams butu smagiau su tema gal...
Atsakyti
QUOTE(ingrida625 @ 2011 10 16, 13:00)
labadiena kokiu butu galima sugalvoti uzduociu su prizais vaikams nuo 2 iki 5 metu(bus 3 vaikai) ir suaugusiems sesiems? ir kaip papuosti namus?  busiu dekinga uz patarimus  (jei kam reikia galeciau atsiusti ar ideti nuotrauku vaiku gimtadienio stalu)


Lengviausia kai susigalvojate tema ir ta tematika puosiate namucius. Tai kas mums atrodo banalu - vaikams tikrai neatsibode.

P.S. Dekite nuotraukytes cia. Manau visiems tikrai bus idomu.

As siemet planuoju kazkaip su vaikais gamintis kazka patiems. Sakykim, kad ir ledus. Desim ledu rutuliuka, busiu paruosusi visokiu skanestu prie ledu, gales savo isradinguma vaikai parodyti ir pagaminti kazka. Sakykim ar tai zmogeliuka ant to rutuliu uzdejus vaflio kepuryte, saldainiu akytes ir pan. Kiekvienas sau porcija pasiruos. Ir uzsiemimo turesime.

Na dar tik apmastymo pradzia, bet jau ieskau ideju smile.gif
Atsakyti
Ak, kiek mes, mamos, sukam galvas dėl mažylių švenčių... Pačios suplukusios, nuvargusios, kad tik vaikiukai būtų laimingi. biggrin.gif Pries 4-ąjį savo vaiko gimtadienį miegot negalėjau. Programa vaikams, vaišės tėvams, o kur dar butą susitvarkyti...
Kaip be galvos atsikėliau ir taip nusiplūkiau, nors gal ir smagu buvo vaikams. Aišku, neužėmiau tėvų, nes tėtis buvo išlėkęs. Dar kepiau vištą, ta apdegė, nes laiko jai nebeturėjau..
Dabar viskas, spjoviau į šešiaplanį savo vaidmenį. Draugė pasiūlė į namus kviestis ką nors, nes į žaidimų kambarius pinigėlių daug reikia...
Surizikavau - IR LAAAABAi PATIKO. Vaikai žiūrėjo lėlių spektakliuką, mamos su tėčiais gurkšnojom vyniuką smile.gif Paskui žaidimų krūva - šoko ir maži ir dideli biggrin.gif Ir dainuoti teko, ir estafetėse dalyvauti - su dideliu malonumu. Kai seni kaulai paskausdavo - palikdavom vaikus - ir pasimėgaudavom laisve. Žodžiu, man toks variantas prie dūšios. Vaikus apdovanojo smulkiom dovanėlėm - niekuo man rūpintis nereikėjo. Žodžiu, drąsiai rekomenduoju kviestis švenčių organizatorius į namus. Pas mus buvo dvi vedančiosios - Pepė ir jos draugė Anika, o pas draugus tos pačios vedėjos buvo fėjomis ir rodė kitą spektaklį, dar pas kitus pažįstamus sūnus dalyvavo jų Klounų gimtadienyje. Jei kam bus įdomu, tai puslapis jų yra: www.smagisvente.weebly.com
(čia Šiauliuose ir aplinkiniuose rajonuose)
Tai ką, mielosios, sėkmytės organizuojant savo mažiesiems špokiukams nepakartojamas šventes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jie tikrai to verti smile.gif
Atsakyti
Kiek žinau tie spektakliukai irgi ne pigiai atsieina g.gif
Man dabar galvos skausmas kur rast gražias raides, kad užrašyt vardą ir 2 g.gif
Atsakyti
radau savo "boruzeles-piniatos" darymo buda...su virvelemis mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nakviša ačiū, gal dar spėsiu išsiverst ir padaryt smile.gif
Atsakyti
va dar viena gaminimo buda radau, bandysiu ir as kazka panasaus daryti
http://www.younghous...-string-pinata/
Atsakyti
user posted image vo ir man pavyko ikelti smile.gif) cia stai toks stendas i gimtadieni cool.gif
Papildyta:
user posted image cia tokie keksiukai man graziai papuosti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrida625: 21 spalio 2011 - 13:59
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egi @ 2011 10 20, 15:54)
va dar viena gaminimo buda radau, bandysiu ir as kazka panasaus daryti
http://www.younghous...-string-pinata/

kokia fainuole piniata.... wub.gif tokios ir pirkti nemaciau... bigsmile.gif ir atrodo nesudetinga pasigaminti.... g.gif
Papildyta:
QUOTE(ingrida625 @ 2011 10 21, 13:03)
vo ir man pavyko ikelti smile.gif) cia stai toks stendas i gimtadieni  B
cia tokie keksiukai man graziai papuosti  blush2.gif


dekui...dekui...smagu,kad kazkam patiko... wub.gif tik va kiek atsimenu oras toks netropikinis mum papuole,bet nuotaikos buvo visu tikrai superines.... wub.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti