Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

Greit apsispresciau biggrin.gif -Iki parduotuveje yra visas rinkinys vienkartiniu indu, serveteliu su ukio gyvuliukais, o ir siaip zaidimeliams ar prizams pasirinkimas didesnis su visokiais gyvuliukais, nei sodo gerybem ar drugeliais-bitutem, juolab, kad vabaliukus jau turejot...
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 10 03, 22:39)
Padėkit apsispręst "Puota ūkyje" ar "Sodelis" 2m mergaitės gimtadieniui  g.gif

ukinis sodelis.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 10 03, 19:56)
Laba

Apsižiūrėjau, kad po kelių savaičių mano pupos 2 gimtadienis, pirmajį darėm "Vabaliukų fiestą", tai galvoju ką dabar čia sugalvojus, o minčių nulis sad.gif


gal galit siek tiek papasakot,kaip praejo pirmasis gimtadienis "Vabaliuku fiesta"? Mano sunaus kaip tik arteja 2-asis gimtadienis ir galvojau apie tema su vabaliukais, mat jis pastaruoju metu labai jais susidomejes biggrin.gif o dar megstamiausia dainele Telebimbam "Voras" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2011 10 07, 16:00)
gal galit siek tiek papasakot,kaip praejo pirmasis gimtadienis "Vabaliuku fiesta"? Mano sunaus kaip tik arteja 2-asis gimtadienis ir galvojau apie tema su vabaliukais, mat jis pastaruoju metu labai jais susidomejes biggrin.gif  o dar megstamiausia dainele Telebimbam "Voras" doh.gif

Pukiai, mažutę buvau aprengus boružyte, ant sienų prikabinėjau gėlių, drugelių, boružyčių.
Žaidėm žaidimą, ant didelės boružės reikėjo nupiešt rutuliuką, užrištom akim
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2011 07 28, 10:03)
na musu gimtadieniai niekada neapseina be piniatos,siais metais turejom tokia boruzele...:
user posted image
prikimsau,saldainiu,burbuliniu mazyciu,visokiausiu mazyciu smulkmeneliu ir daug konfeti.... biggrin.gif

labai aciu, uz paiaskinima 4u.gif , gal kas gali padeti kaip pasigaminti piniata kur traukti sniurelius reikia nes radau tik kaip pasigaminti kur reikia dauzti o svesime namie tai bijau, kad visko man neisdauzytu biggrin.gif
ir dar gal mamytes pasidalinkit kokias smulkes dovaneles perkate, laukia mazosios 4-tasis gimtadienis o minciu nelabai yra...
Atsakyti
QUOTE(egi @ 2011 10 12, 11:12)
labai aciu, uz paiaskinima 4u.gif , gal kas gali padeti kaip pasigaminti piniata kur traukti sniurelius reikia nes radau tik kaip pasigaminti kur reikia dauzti o svesime namie tai bijau, kad visko man neisdauzytu biggrin.gif
ir dar gal mamytes pasidalinkit kokias smulkes dovaneles perkate, laukia mazosios 4-tasis gimtadienis o minciu nelabai yra...

Dovanėlės kam? Piniatai ar vaikams?

Vaikams tai į maišiukus dedu po kinder'į, spalvinimo knygelę

o gal galit paaiškint kaip pasigamint piniatą
Atsakyti
QUOTE(egi @ 2011 10 12, 10:12)
labai aciu, uz paiaskinima 4u.gif , gal kas gali padeti kaip pasigaminti piniata kur traukti sniurelius reikia nes radau tik kaip pasigaminti kur reikia dauzti o svesime namie tai bijau, kad visko man neisdauzytu biggrin.gif
ir dar gal mamytes pasidalinkit kokias smulkes dovaneles perkate, laukia mazosios 4-tasis gimtadienis o minciu nelabai yra...


na ir as jau antra diena mastau kaip padaryt piniata su virvelem.. ir teoriskai mastau, kad reikia paimti deze, kurios apacioj butu "dvi dureles" ir ta viena virvute nutrauktu tu dureliu "uzrukta" tik kuom tas dureles "uzrakint"... lipnia juosta? tiesiog risti bantuka gudriai.. zodziu eisiu kazka meistraut biggrin.gif
Atsakyti
Gal esat nuomavesi batuta vaiku gimtadieniui? Bet ne lauke, o namie. Ar pasiteisino?
Atsakyti
labadiena kokiu butu galima sugalvoti uzduociu su prizais vaikams nuo 2 iki 5 metu(bus 3 vaikai) ir suaugusiems sesiems? ir kaip papuosti namus? busiu dekinga uz patarimus (jei kam reikia galeciau atsiusti ar ideti nuotrauku vaiku gimtadienio stalu)
Atsakyti
ingrida susigalvokit temą bus lengviau, kad ir kokią spalvą pasirinkit wink.gif
O žaidimus tai mes žaisims tokius:
Jurgelį meistrelį
Šoksim ančiukų šokį
klijuosim asilui uodegą
Du gaidelius šoksim
Atsakyti
na aciu uz idejas cia bus mano 13 gimtadienis tai kazka prigalvosiu gal dar rasiu kokiu ideju o kokius priziukus butu galima padovanot?
Atsakyti
ir kokia tema butu galima sugalvot tiems maziukams?
Atsakyti