Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkiški vežimėliai

Sveikos mamytes ir busimos mamytes 4u.gif Gal kas turite vezimeli Riko amigo? http://sportline.rik.../amigo/?lang=pl Ka apie juos galite pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(Editike @ 2010 05 13, 19:17)
Sveikos mamytes ir busimos mamytes  4u.gif Gal kas turite vezimeli Riko amigo? http://sportline.rik.../amigo/?lang=pl  Ka apie juos galite pasakyti?



Mane taip pat domintu si informacija. g.gif . Vakar pamaciusi, susigundziau ir nusipirkau ji. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2010 05 16, 00:36)
Mane taip pat domintu si informacija. g.gif . Vakar pamaciusi, susigundziau ir nusipirkau ji.  blush2.gif


as dar nenusipirkau, bet uzsiprasiau kad parveztu, laukiu 4u.gif ir kaip jis jums atrodo? smile.gif ar sunkus? beje jus pirkote ji parduotuveje ar turguje?
Atsakyti
QUOTE(Editike @ 2010 05 16, 12:57)
as dar nenusipirkau, bet uzsiprasiau kad parveztu, laukiu  4u.gif  ir kaip jis jums atrodo?  smile.gif ar sunkus? beje jus pirkote ji parduotuveje ar turguje?



Pirkau turguj. Sutaupiau daugiau , kaip 200 litu. Pacios dalys tai nesunkios, bet va remas tai sunkokas. Bet kadangi gyvenu pirmam aukste tai neturejo per daug itakos apsisprendimui. Bent jau kol kas esu tikrai patenkinta. O labai didelis pliusas pasirode, tai, kad bus galima mazyli supt. Nes dauguma vezimeliu, na kur lopsys yra visai atskiras, nesilinguoja. Nu kaip cia pasakius, kieti tokie. O va stai sitas tai minkstutis, galima ir pasupt. Dar vienas pliusas tame kad sedimaja dali galima tvirtint i abi puses. O pries tai ziurinejau vezimelius, tai variantai buvo tik lelius tvirtinasi nugaryte i mama. Stai tokie atsiliepimai iki siol, nes vis dar esu nestuke.gif . Kazka daugiau galesiu pasakyt mazdaug po men. g.gif
Atsakyti
Na tuomet saunu, kad jau dabar tiek pliusu radote thumbup.gif o jei ne paslaptis kiek mokejote? ar buvo dar kartu autokedute? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Editike @ 2010 05 17, 12:38)
Na tuomet saunu, kad jau dabar tiek pliusu radote  thumbup.gif  o jei ne paslaptis kiek mokejote? ar buvo dar kartu autokedute?  ax.gif



na pilna komplektacija (lopsys, sportinukas, ir auto kedute) kiek ziurejau internete tai kaina 850, o man atsiejo 620. Kiek gi paciai?
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2010 05 17, 12:57)
na pilna komplektacija (lopsys, sportinukas, ir auto kedute) kiek ziurejau internete tai kaina 850, o man atsiejo 620. Kiek gi paciai?

o tai viskas yra, saunu smile.gif o kokiam jus mieste cia pirkot? mes siauliuose ziurejom tai po 730 turguje.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Editike @ 2010 05 17, 18:55)
o tai viskas yra, saunu  smile.gif  o kokiam jus mieste cia pirkot? mes siauliuose ziurejom tai po 730 turguje.. g.gif



As Siauliuose turgui ir pirkau. Turgaus pradzioje prase 750. O kazkur apie dvi dienos nusiderejau iki 620 thumbup.gif . Nes tik tiek grinu teturejau
Atsakyti
Nu saunumelis, pasiseke thumbup.gif reikes ir mum kazkaip suktis kad nusileistu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Editike @ 2010 05 16, 12:57)
as dar nenusipirkau, bet uzsiprasiau kad parveztu, laukiu  4u.gif 


Ar jau sulauket savo vezimaicio?
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2010 05 22, 14:32)
Ar jau sulauket savo vezimaicio?


taip, jau parsivezeme vezimaiti 4u.gif na man tai tikrai patinka thumbup.gif nemanau kad jis labai sunkus, kaip visi kad sako. Beje kokia spalva nusipirkot? mes tai juoda su raudonu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Editike @ 2010 05 24, 08:18)
taip, jau parsivezeme vezimaiti  4u.gif  na man tai tikrai patinka  thumbup.gif  nemanau kad jis labai sunkus, kaip visi kad sako. Beje kokia spalva nusipirkot? mes tai juoda su raudonu  ax.gif


Pas mane melynas su juodu. Mat laukiam vaikino. Norejau paklausti, ar buvo rinkinyje, uzklotas kojytems ant autokedutes? Ar pavyko kazkiek nusideret? Kokia gavosi galutine kaina?
Atsakyti