Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkiški vežimėliai

man ir svarbu buvo, kad vezimas visur pravaziuotu ir kad butu dideliu ir 4 ratu.
Bet koks vezimas uzima vieta. Na ir kas is to, kad vezimas sunkus, svarbiausia , kad vaikui butu jame patogu. Ir nebutu baisu su tokiu vezimu per sniega, miske ir ir tt... pravaziuoti thumbup.gif
Lengvi ir talpus tik leliu vezimeliai. lotuliukas.gif

Visada svajojau apie klasikini vezima wub.gif jie tokie grazus, elegantiski.
Ir pirkau lenkiska klasikini vezima "Wampol" firmos "Gracja". Stai toki:
user posted image

Sekmes mamytes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loretasb: 14 rugsėjo 2009 - 20:52
Aš ne iš tų mamyčių, kurioms 16 kg yra žvėriškai daug. O be to aš ir vyrą turiu, kuris tikrai tokį svorį į bagažinę gali įkelti. Mūsų automobilio bagažinė ganėtinai talpi, na bent jau laisvai šis vežimas į ja telpa. Gyvenam tolokai nuo didelių miestų, todėl viešuoju transportu tikrai nesibaladoju, viskas pas mus pašonėje. O po prekybcentrį mačiau kaip viena mamytė Anmar Fox vežimą ganėtinai sėkmingai stumdė. Šiaip tai mėgėjai esam pakeliauti, bet juk keliauju ne viena, o su vyru, tai gal jau kaip nors iš bagažinės iškels man tą vežimą. O ir pati bandžiau tai padaryti, juk ne kiekvieną dieną tai darysiu. Be to pas mus labai didelis ir erdvus kiemas. Tad man labiausiai reikia vežimo, kuris važiuotų per žolę, smėlį, sniegą, būtų erdvus, minkšta važiuokle, dideliais pripučiamais ratais... Neseniai atsirado naujas šio modelio variantas, jis iš išvaizdos toks pat, bet daugiau funkcijų, susilanksto ir išsilanksto labai lengvai.

Vat mano argumentai kodėl renkuosi būtent Fox vežimaitį 4u.gif . Nesu nusiteikusi prieš kitas firmas, tiesiog kaina ir šio vežimo privalumai kaip tik atitinka mūsų norus ir galimybes thumbup.gif .

Sėkmės besirenkant pirmąją transporto priemonę mažam stebuklėliui bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pušūnė: 15 rugsėjo 2009 - 07:41
QUOTE(Pušūnė @ 2009 09 15, 07:39)
Aš ne iš tų mamyčių, kurioms 16 kg yra žvėriškai daug. O be to aš ir vyrą turiu, kuris tikrai tokį svorį į bagažinę gali įkelti. Mūsų automobilio bagažinė ganėtinai talpi, na bent jau laisvai šis vežimas į ja telpa. Gyvenam tolokai nuo didelių miestų, todėl viešuoju transportu tikrai nesibaladoju, viskas pas mus pašonėje. O po prekybcentrį mačiau kaip viena mamytė Anmar Fox vežimą ganėtinai sėkmingai stumdė. Šiaip tai mėgėjai esam pakeliauti, bet juk keliauju ne viena, o su vyru, tai gal jau kaip nors iš bagažinės iškels man tą vežimą. O ir pati bandžiau tai padaryti, juk ne kiekvieną dieną tai darysiu. Be to pas mus labai didelis ir erdvus kiemas. Tad man labiausiai reikia vežimo, kuris važiuotų per žolę, smėlį, sniegą, būtų erdvus, minkšta važiuokle, dideliais pripučiamais ratais... Neseniai atsirado naujas šio modelio variantas, jis iš išvaizdos toks pat, bet daugiau funkcijų, susilanksto ir išsilanksto labai lengvai.

Vat mano argumentai kodėl renkuosi būtent Fox vežimaitį  4u.gif . Nesu nusiteikusi prieš kitas firmas, tiesiog kaina ir šio vežimo privalumai kaip tik atitinka mūsų norus ir galimybes  thumbup.gif .

Sėkmės besirenkant pirmąją transporto priemonę mažam stebuklėliui  bigsmile.gif  4u.gif


Sutinku, su Jusu nuomone drinks_cheers.gif


Sekmes 4u.gif

Atsakyti
sveikos,
gal kas pirko lenkiskus vezimelius gariunu turguje? kaip jie jums?
Atsakyti
QUOTE(Yola @ 2009 09 25, 09:38)
sveikos,
gal kas pirko  lenkiskus vezimelius gariunu turguje? kaip jie jums?

Pirkau, patenkinta thumbup.gif Duoda metu garantija, bet kad ir neluzo mums niekas, neteko pasinaudoti garantija.
Atsakyti
LABAS,AS CIA GAL IR NELABAI I TEMA,BET GAL KURI MAMYTE ZINO KAIP NUIMTI ISSKALBIMUI ROAN 4 RUNNER LOPSIUKO IR SPORTINES DALIES STODGELIUS? g.gif VARSTAI NEATSUKAMI,O NUSIMAUTI IRGI NENUSIMAUNA,PATARKIT PRASAU wub.gif BUCIAU LABAI DEKINGA g.gif 4u.gif GAL KURI TURIT,TUREJOT AR KAS IS DRAUGIU TURI,ACIU IS ANKSTO! doh.gif
Atsakyti
sveikos,
gal turite nuomone apie lenkiska ADBOR firmos vezimeli 3 viename Arte3*3. (www.adbor.pl).
Aciu!
Atsakyti
Sveiki,

as toki vezimeli matau pirma karta, atrodo ir gariunose ju nera...
bet paskaicius apie ji, tai galiu pasakyt tik tiek kad paprasti, nelabai aisku del to kaip jie susilanksto.....sveria daug, auto kedute tik iki 11kg, normaliai buna iki 13 dazniausiai.
jei kaina domina kad butu maza tai manau sitas tikrai daug neturetu kainuoti
o kur toki radai pas mus Lietuvoje?
Atsakyti
QUOTE(Yola @ 2009 11 08, 22:25)
Sveiki,

as toki vezimeli matau pirma karta, atrodo ir gariunose ju nera...
bet paskaicius apie ji, tai galiu pasakyt tik tiek kad paprasti, nelabai aisku del to kaip jie susilanksto.....sveria daug, auto kedute tik iki 11kg, normaliai buna iki 13 dazniausiai.
jei kaina domina kad butu maza tai manau sitas tikrai daug neturetu kainuoti
o kur toki radai pas mus Lietuvoje?



Vaiku mieste mateme. Kaina 879 lt.
O kedute tai juk bus keiciama, nes jau 11 kg vaikas normaliai sedi ir galima pirkti didesne sedima kedute.
Atsakyti
Gal kas naudojote vežimėlį Adbor baby lux? Kokia jusų nuomonė? Ar lengvai susipakuoja į mašiną? Ar patogus vaikučiui?
Atsakyti
Na mes turime Anmar Fox, bet antra karta tokio nepirkciau. Didelis jis ir sunkus labai. Gyvenant nuosavame name, kur savas kiemas ir nereikia laiptais kilnoti, tai normaliai, bet jei nori kur pakeliauti, pavaziuoti, tai toki didziuli kartu temptis problematiska - uzima visa bagazine. O jei dar vienai reikia i masina ikelti, tai visai blogai - sunkus doh.gif
Lopsys atrodo ilgas ir gerai, kol vaiko nereikia sukti i adijala. Susuki, tai virsaus vezimo nebeuzdesi. Musu mazoji puse vasaros jame gulejo, tai vasara gerai buvo. Bet ziemai jau sportinej daly reikia guldyti, o ten apacioj vejas gerai praeina istiesus, tai adijalu reikia tiesti. O idedamas lopsys visai be ciuzinuko, kartonas aptrauktas sintetika. Tai ziema jis saltas.
Lenkiska kokybe per menesi parode savo "kokybe". Iskart isplyso vezimo virsaus nuo vejo prisegimas prie stogo. Dar blogai, kad stogas iki galo neatsilenkia ir isvis nenusiima. Kur ju protas buvo, kad paeme ir prikale ta stoga prie remu, kuriu nei atsuksi, nieko su jais nepadarysi. Jei ne tas stogas, tai susilankstytu kompaktiskiau. Ratai su dideliu protektoriumi, i kuri tik purvo storiausias sluoksnis prilenda ir purvo i masina bei namus prinesa.
Tik jau minkstas jis tikrai ir per misko kelius gerai vaziuoja. Vezimo virsus gan siltas. Taciau jau pirksim kita vezima, kuri galima butu kompaktiskai ir lengvai ideti i masina ir keliauti. Vaikui paaugus nebesinori namu kieme buti, norisi pakeliauti smile.gif
Atsakyti
Mamytes gal kuriai reiktu BEBETO JOCKER vezimelio? 4u.gif naudotas labai mazai wink.gif
Atsakyti