Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkiški vežimėliai

QUOTE(Bzzz @ 2005 09 07, 10:50)
Noreciau suzinoti mamyciu nuomone apie lenkiskus vezimus, nes daugumas mamyciu juos renkasi, ypac provincijoje, tik nesuprantu, ar del kainos, ar del kokybes, ar dar del kazko. As kalbu apie tuos universalus taip vadinamus. Ypac patinka tie, kuriu dirzine amortizacijos sistema. Jie kazkokie lengvesni atrodo. Mane domintu:
1. Ar jie patvarus?
2. Gal kas zinot, kiek tiksliai sveria?
3. Daugiau nezinau, ka klausti  blush2.gif Tiesiog rasykit pliusus ir minusus  smile.gif
Tiesa, cia kzkur perskaiciau, kad Deltim irgi lenkiski ir kad sveria 13 kg. Kazkas sake, kad sunkus, bet man taip neatrodo palyginus su Hauck Alaska 16,5 kg berods  g.gif

Berno sesuo kaime tureio Delti Frog(ar kazka panasaus-bet sketukas) stumiau,na labai gerai vazoja ir patvarus ir grazus. O ir sveria 8-9kg(nepamenu dabar tikslai)
Ir drauge su lankisku Adbor savo berniuka veze,tai kartais prase pagloboti tiek name tiek kieme tai vezime supojau,veziau labai,labai manevringas,priekinei ratukai sukasi aplink na thumbup.gif . O sesuo uzaugino savo dukteri Tutis Trio Confort-na as tai kaip ir nezinau kaip je blush2.gif bet sesuo sakie kad nepatenkinta liko. Na bet seip man Lenkiski neblogi visai. Va dabar ir pati lankisko vezimo uzsinorejau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2012 10 18, 19:41)
vežimas va toks

user posted image



Ziurint is salies, vezimukas, kaip vezimukas, tik nzn, man kazkodel labiau patinka tie vezimukai, kuriu vieni ratai buna siauresni, kiti platesni ir ne vienoje linijoje... Gal pastebejote tokiu vezimuku minusu?
Papildyta:
QUOTE(Jurginė @ 2012 10 19, 13:13)
Jeigu viskas gerai, t.y.pardavėjas šį vakarą grįš  iš Lenkijos, namus turėtų pasiekti štai toks vežimas. http://akjax.com.pl/Fobos.html
Naujiena, atsiliepimų jokių lietuviškose svetainėse. Pardavėjas turėjo pavyzdį, lyg ir sulankstėm, išlankstėm, išardėm, o neramu, nors tu ką.



Jurginė, labai norėčiau suzinoti daugiau apie si vezimuka. Kokie atsiliepimai, is ko pirkote? Butent ieskome kazko panasaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrut: 10 sausio 2013 - 08:14
QUOTE(indrut @ 2013 01 10, 08:15)

Papildyta:
Jurginė, labai norėčiau suzinoti daugiau apie si vezimuka. Kokie atsiliepimai, is ko pirkote? Butent ieskome kazko panasaus

atsakiau jums į až. įdėsiu foto čia. mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(apex_lt @ 2012 12 10, 13:25)
Ačiū. Na Buvom nusižiūrėję Bebecar Stylo Class. Kaina tik nekrikščioniška pasirodė. Tik va alternatyvų regis nėra. Navington vieninteliai kažką panašaus turi.
Taip ten ratai ne itin manevringi, vos 15 laipsnių, o tokį manevringumą nebent parkuose galima išnaudoti.

Kas link lenkiškų tai jie daugmaž visi vienodi kiek teko regėt, tai skirtiasi lopšiai o važiuoklė per tris gamintojus ta pati buvo (tarp Jų Mili Way ar pan)
Na bus matyt, ar brangus ar Lenkiškas.


sveikutės pralinksmino tas pasakymas kaina nekrikščioniška biggrin.gif
o aš čia užsukau nes irgi bandau surasti atsiliepimų apie AGA Design sportinukus, nes jau visai susipainiojus, doh.gif jų kaina lyg ir krikščioniška, bet gamintojas tai neaiškus. Gal aš ir ne į temą, bet gal kas gali patarti ar geriau naujas AGA Design street ar dėvėtas Peg pergo si. Nes tik taip piniginė išneša.
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2013 01 10, 17:00)
atsakiau jums į až. įdėsiu foto čia.  mirksiukas.gif




Jurgine, man irgi įdomu kaip atsiliepimai smile.gif Nuotraukas pažiūrėjus sudomino, bet atsiliepimų praktiškai jokių sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Denė: 11 sausio 2013 - 16:58
QUOTE(Denė @ 2013 01 11, 16:57)
Jurgine, man irgi įdomu kaip atsiliepimai smile.gif Nuotraukas pažiūrėjus sudomino, bet atsiliepimų praktiškai jokių sad.gif

gal Indrut galėtų mano atsakymą nukopijuoti. jei ne, parašysiu, kai mažylė leis.
Atsakyti
turiu ir as klausimeli - nusipirkau Polak firmos vezimaiti del dideliu pripuciamu ratu uz simbolini 100lt,tikrai,ratai pasiteisino-eina kaip beris per duobes ir t.t.,va tik stabdziu nerandu blush2.gif ir taip minkau as ta kazkoki strypa,ir taip-niekaip doh.gif o pardaveja neatsiliepia...tai cia gal sugede jie,ar ju visai neturi buti?
siaip visai neblogas vezimelis,ir lopsys netrumpas palygint-80cm-tik kas teisybe-sunkokas...turim dar viena vezimaiti Abc firmos,aliumini,tai kaip pukelis beveik pries lenkiska.
Atsakyti
QUOTE(*Linelis* @ 2013 01 12, 12:50)
turiu ir as klausimeli - nusipirkau Polak firmos vezimaiti del  dideliu pripuciamu ratu uz simbolini 100lt,tikrai,ratai pasiteisino-eina kaip beris per duobes ir t.t.,va tik stabdziu nerandu blush2.gif ir taip minkau as ta kazkoki strypa,ir taip-niekaip doh.gif o pardaveja neatsiliepia...tai cia gal sugede jie,ar ju visai neturi buti?
siaip visai neblogas vezimelis,ir lopsys netrumpas palygint-80cm-tik kas teisybe-sunkokas...turim dar viena vezimaiti Abc firmos,aliumini,tai kaip pukelis beveik pries lenkiska.

greičiausiai jie sugedę, manau todėl pardavėja ir neatsiliepia, jau netgi lenkiškų vežimėlių stabdžiai turėtų buti.
Atsakyti
QUOTE(Denė @ 2013 01 11, 16:57)
Jurgine, man irgi įdomu kaip atsiliepimai smile.gif Nuotraukas pažiūrėjus sudomino, bet atsiliepimų praktiškai jokių sad.gif

fobosiukas kaip tankiukas: pravažiuoja visur, manevringas, per sniegynus iriasi puikiai, važiuoklei jokių priekaištų neturim.
tai aukštas vežimas. mano ūgis 171 cm, tai pasilenkti prie vežimo reikia minimaliai.
didelis lopšys - 85 cm. žieminukui pats tas, nes storai aprengiam, dar pledukas, vietos dar lieka, bet vaikai juk auga, greit nebeliks jos. vasaros ar pavasario vaikui kažin, ar reiktų tokio didelio vežimo.
visada norėjau perverčiamos rankenos, bet kai pirkom, pražioplinau. kol kas nepasigendu tos funkcijos, nes yra apsauga nuo lietaus, tad uždedam ir niekur neįpučia.
vežimas didelis, stabilus, bet pakankamai lengvas.
prašovėm su spalvom. galima rinktis viršaus ir apačios spalvas, mes užsisakėm viršų sidabro, o
tiesa. autokėdutė, nors ir turi naujagimio pasostę (ar kaip ją pavadinti), bet vežtis joje dar nedrįstu. tiesiog prirengus ir įsodinus, vaiko galva nuknemba. o štai kambaryje visai gerai. nors gal tai daugumos kėdučių bėda.
jei reiktų dar kartą rinktis, tai pirktumėm vėl.
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2013 01 14, 13:11)
fobosiukas kaip tankiukas: pravažiuoja visur, manevringas, per sniegynus iriasi puikiai, važiuoklei jokių priekaištų neturim.
tai aukštas vežimas. mano ūgis 171 cm, tai pasilenkti prie vežimo reikia minimaliai.
didelis lopšys - 85 cm. žieminukui pats tas, nes storai aprengiam, dar pledukas, vietos dar lieka, bet vaikai juk auga, greit nebeliks jos. vasaros ar pavasario vaikui kažin, ar reiktų tokio didelio vežimo.
visada norėjau perverčiamos rankenos, bet kai pirkom, pražioplinau. kol kas nepasigendu tos funkcijos, nes yra apsauga nuo lietaus, tad uždedam ir niekur neįpučia.
vežimas didelis, stabilus, bet pakankamai lengvas.
prašovėm su spalvom. galima rinktis viršaus ir apačios spalvas, mes užsisakėm viršų sidabro, o 
tiesa. autokėdutė, nors ir turi naujagimio pasostę (ar kaip ją pavadinti), bet vežtis joje dar nedrįstu. tiesiog prirengus ir įsodinus, vaiko galva nuknemba. o štai kambaryje visai gerai. nors gal tai daugumos kėdučių bėda.
jei reiktų dar kartą rinktis, tai pirktumėm vėl.


Ačiū už info 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas naudojasi Navington Galeon arba Caravel vezimeliais?
Netycia juos uzejau Mazylio ratuose, pasirode labai neblogi. Bet noretusi isgirsti sviezius atsiliepimus jau naudojanciu juos.
Ieskau butent klasikinio vezimelio dideliais, nesisukanciais ratais, nemazu lopsiu.
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2013 01 28, 11:28)
Sveikos,

Gal kas naudojasi Navington Galeon arba Caravel vezimeliais?
Netycia juos uzejau Mazylio ratuose, pasirode labai neblogi. Bet noretusi isgirsti sviezius atsiliepimus jau naudojanciu juos.
Ieskau butent klasikinio vezimelio dideliais, nesisukanciais ratais, nemazu lopsiu.


Is savo asmenines patirties ne kazka apie siuos vezimelius galiu pasakyti, bet mano drauge turi Navington Galeon, tai sake labai patenkinta. Didelis lopsys, gera amortizacija, ratai dideli, tai visur pravaziuoja. Ji rinkosi tarp Navington Galeon ir Navington Corvet, bet vis del to nugalejo Navington Galeon, nes jis su supama vaziuokle. Kadangi teko ji pastumdyti, tai ir as apmastymuose, bet pati renkuosi tarp Navington Galeon ir Navington Caravel, bei Maxi-Cosi Mura. Kadangi dar turim nemazai laiko, tai vis svarstom, kuri isssirinkti. Tik tiek mastau, jei jau pasirinksiu Navington Galeon, tai pirksim be sportines dalies, tik lopsi su vaziuokle ir autokedute.
Atsakyti