Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(ausru @ 2009 05 31, 13:58)
Amica, tai aisku, kad naturalios priemones negali prilygti sintetiniams kremams! Juk tie visi parabenai, metilparabenai ir visokie kitokie turi poveiki kaip silpni hormoniniai kremai - cia ne mano ismintis, per sitas 14 temu buvo daug nuorodu i rimtus straipsnius ideta. Taip kad isivaizduok, kad patepei silpnu hormoniniu ir todel nei kiek nekeista, kad rezultatai akivaizdus  smile.gif


Ausru, nenarvuok doh.gif . O tai ką daryti?????????? Gi negaliu leisti, kad vaikui ausys nukristų. Matau, kad jokio gerėjimo su TS nesigauna, kad vis blogyn eina. Kur problemų nėra, tai tik TS ir tepu. Nu gal tuos puiklapius reikia pirkti? g.gif . Ui kaip mane nervina tas AD...
Papildyta:
Mergaitės, o ten akomos puslapyje kakavos sviesto irgi juk galima užsisakyti? Meda, tu juk pirkai, ane? Kaip jis angliškai vadinasi? Gal tikslesnę nuorodą galit kuri įmesti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amica: 31 gegužės 2009 - 15:16
QUOTE(Amica @ 2009 05 31, 16:16)
Ausru, nenarvuok  doh.gif . O tai ką daryti?????????? Gi negaliu leisti, kad vaikui ausys nukristų. Matau, kad jokio gerėjimo su TS nesigauna, kad vis blogyn eina. Kur problemų nėra, tai tik TS ir tepu. Nu gal tuos puiklapius reikia pirkti?  g.gif . Ui kaip mane nervina tas AD...
Papildyta:
Mergaitės, o ten akomos puslapyje kakavos sviesto irgi juk galima užsisakyti? Meda, tu juk pirkai, ane? Kaip jis angliškai vadinasi? Gal tikslesnę nuorodą galit kuri įmesti?  4u.gif


Nesinervuok. smile.gif Natūraliomis priemonėmis gali ištempti tik kas turi lengvą AD, o kur sunkesnis neįmanoma, nes daeina iki infekcijų. Aš jau turėjau tokių pamokų schmoll.gif
Mums irgi buvo geraiu, o dabar nebežinau kuo betepti......
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 05 31, 07:26)
Va cia placiau apie ji , sitam psl ir registruotis i seminara reikia.


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 05 31, 15:16)
Ausru, nenarvuok  doh.gif . O tai ką daryti??????????

Nesinarvuok, Amica, nesinarvuok mirksiukas.gif . Zinai toki posaki "Samoje glavnoje sochranyt spokoistvyje" - neprisimenu kas pasake, bet aukso zodziai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 31 gegužės 2009 - 22:48
QUOTE(Lince1 @ 2009 05 31, 19:51)
Nesinervuok. smile.gif  Natūraliomis priemonėmis gali ištempti tik kas turi lengvą AD, o kur sunkesnis neįmanoma, nes daeina iki infekcijų. Aš jau turėjau tokių pamokų schmoll.gif 
Mums irgi buvo geraiu, o dabar nebežinau kuo betepti......


Uzjauciu 4u.gif. O kada paskutini karta tyrimus daretes? Gal jau reikia kartoti? Kokio amziaus dabar tavo vaikutis?
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 05 31, 16:16)
Ausru, nenarvuok  doh.gif . O tai ką daryti?????????? Gi negaliu leisti, kad vaikui ausys nukristų. Matau, kad jokio gerėjimo su TS nesigauna, kad vis blogyn eina. Kur problemų nėra, tai tik TS ir tepu. Nu gal tuos puiklapius reikia pirkti?  g.gif . Ui kaip mane nervina tas AD...
Papildyta:
Mergaitės, o ten akomos puslapyje kakavos sviesto irgi juk galima užsisakyti? Meda, tu juk pirkai, ane? Kaip jis angliškai vadinasi? Gal tikslesnę nuorodą galit kuri įmesti?  4u.gif


Va šitą aš ėmiau

http://www.akomaskin...ed___fair_trade

o vadinasi Cocoa butter mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 06 01, 10:13)
Uzjauciu  4u.gif. O kada paskutini karta tyrimus daretes? Gal jau reikia kartoti? Kokio amziaus dabar tavo vaikutis?


Kad mums tie tyrimai visai neatitiko.Aš net nebegalvoju mėtyt oinigų, kad nesąmones parodytų.
Atsakyti
[quote=Lince1,2009 06 01, 11:29]
Kad mums tie tyrimai visai neatitiko.Aš net nebegalvoju mėtyt oinigų, kad nesąmones parodytų.
[/quoBet jei jums taip prastai, tai kazka reikia daryti. Tyrimus galima ir nemokamai pasidaryti - ligoninej.
Atsakyti
[quote=ausru,2009 06 01, 16:11]
[quote=Lince1,2009 06 01, 11:29]
Kad mums tie tyrimai visai neatitiko.Aš net nebegalvoju mėtyt oinigų, kad nesąmones parodytų.
[/quoBet jei jums taip prastai, tai kazka reikia daryti. Tyrimus galima ir nemokamai pasidaryti - ligoninej.
[/quote]


Galima, galvojau, kad dūrio mėginio tikslesni, bet iki 2 metų nedaro. O tie kraujo tai nieko nereiškia, kad mums net gydytojai keli sakė, kad jie labai netikslūs. Mums alergiją rodė tik kiaušinio baltymui. ir mums nerodė alergijos kai kuriems produktams, o jie tikrai alergizavo. Aš daugaiu žiūriu bendrus alergenus, nei mūsų tie tyrimai. Mums tada nieko nevalgant buvo baisiai pasidarę, foto buvau įkėlus. Ten jau akivaizdu.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 01, 16:43)
Galima, galvojau, kad dūrio mėginio tikslesni, bet iki 2 metų nedaro.


o kodėl nedaro g.gif mums darė unsure.gif

užsiregistravau į seminarą, gal pavyks nulėkt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 01 birželio 2009 - 17:36
QUOTE(Lince1 @ 2009 06 01, 15:43)
Galima, galvojau, kad dūrio mėginio tikslesni, bet iki 2 metų nedaro. O tie kraujo tai nieko nereiškia, kad mums net gydytojai keli  sakė, kad jie labai netikslūs. Mums alergiją rodė tik kiaušinio baltymui. ir mums nerodė alergijos kai kuriems produktams, o jie tikrai alergizavo. Aš daugaiu žiūriu bendrus alergenus, nei mūsų tie tyrimai. Mums tada nieko nevalgant buvo baisiai pasidarę, foto buvau įkėlus. Ten jau akivaizdu.

Tai kad daro - neprisimenu tiksliai kiek mano maziui buvo, gal 7 menesiukai kai i Vilniaus alergologini nuvaziavom, bet pirmiausia mums ir paskyre durio tyrimus, tik taip ju ir nepadare, nes rankutes buvo ant tiek isbertos, kad nebuvo kur durt. Tuomet padare tuos is kraujo - mums jie daug ka rode, gal ir ne visai tiksliai, bet labai uzvede ant kelio. Bet as skaiciau, kad visi alerginiai tyrimai, tiek kraujo, tiek durio, tiek lopo, vienas kito neatstoja - tik atlikus visus is karto galima susidaryti maksimaliai tiksliausia vaizda.

P.S. Vieni tyrimai juk rodo greito tipo reakcijas, kiti - leto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 01 birželio 2009 - 18:03
QUOTE(lawanda @ 2009 06 01, 17:35)
užsiregistravau į seminarą, gal pavyks nulėkt  rolleyes.gif

O tai saunu smile.gif . Nors viena desanta tame seminare turesim mirksiukas.gif .
Atsakyti