Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(kleckas*** @ 2009 05 29, 12:27)
To skanėsto gauna tik vakarais.O dienomis neskanias valgom biggrin.gif
Bandom tris kartus valgyt.Na daržovienės dar pakenčiamą kiekį suvalgo,bet su kruopienėm vargstam.Todėl duodu tris kartus,kad bent bendras kiekis normalus gautųsi.O geria dar tą pepti mišinuką.Jau pamato bonkikę,tai vos nulaikyt eina doh.gif.
Svarbiausia,kad ten tai TIKRAI neskanu.Nesuprantu.

Sugalvojau, kaip taviskiui kukuruzu kosytes isiulyti - isvirk taip skystai ir imaisyk koki sauksta nestle sinlac - juk ir pats sinlac'as su kukuruzais, tai turetu tikti sitoks derinys.
O kaip jusu hemoglobinas? Atsistate ar dar nesidaret pakartotiniu tyrimu? Mes siandien irgi pas savo gydytoja buvom, paeme kraujuka, sake hemoglobinas galetu buti aukstesnis, dabar ant ribos. Tai ir man dabar reikes galva sukt kaip ji pakelt g.gif . Vaziuosiu gal i Kauna tos kinvos ieskot. Gal ir tau paimt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 29 gegužės 2009 - 13:29
Nusipirkau ir aš kinvos, reklamos auka lotuliukas.gif , tik jau kaip nemėgstu košių kur ilgai virt reikia doh.gif , man patinka tos greito paruošimo blush2.gif , tai nežinau kada prisiruošiu išbandyt ax.gif
Atsakyti
Sveikos.
Mano mazyle vel isberta,visas kunelis,rankos,kojos,veidas. verysad.gif Draskosi visa,net iki kraujo nusidrasko,kol pampersa pakeiciu verysad.gif Bet svarbiausia,kad nieko naujo nevalgo,viska ta pati doh.gif Jau nezinau,ka ir galvoti g.gif
Atsakyti
laba dienelė

čia gal bangos kažkokios plaukia?
nes ir maniškę pabėrė... tiesa tik veiduką, ant kūnelio nepadaugėjo na gal truputuką ant kojyčių bet nežymiai... o rigi nieko naujo nesauvalgė...
mistika žodžiu
Atsakyti
Labas 4u.gif
Pas mus ir visos rankos išbertos. Jau kaip mane užkniso,ui negaliu doh.gif .Jau atrodo viskas gerai,tik pasidžiaugu,pasigiriu,kad gerai ir bac,***** nervai nelaiko biggrin.gif
Bet taigi sugalvojau braškių duot ir turbūt prisidirbau verysad.gif
Meda01 man ir nepatinka,tos košės kur ilgai reik virt,bet nieko prisiruošiu mirksiukas.gif aš tai sviestuku ją paskaninu ir viskas smile.gif

ausru o aš galvojau,kad jūs jau kinvą valgot,po tavo reklamos nuvariau ir aš pirkt lotuliukas.gif

blink.gif Viskas einu žiūrėt koks šiandien mėnulis biggrin.gif ,kad žinočiau kitą kartą kokioj fazėj banga užeis rolleyes.gif

Tigi jaunatis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 29 gegužės 2009 - 15:23
QUOTE(ausru @ 2009 05 29, 13:28)
Sugalvojau, kaip taviskiui kukuruzu kosytes isiulyti - isvirk taip skystai ir imaisyk koki sauksta nestle sinlac - juk ir pats sinlac'as su kukuruzais, tai turetu tikti sitoks derinys.
O kaip jusu hemoglobinas? Atsistate ar dar nesidaret pakartotiniu tyrimu? Mes siandien irgi pas savo gydytoja buvom, paeme kraujuka, sake hemoglobinas galetu buti aukstesnis, dabar ant ribos. Tai ir man dabar reikes galva sukt kaip ji pakelt  g.gif . Vaziuosiu gal i Kauna tos kinvos ieskot. Gal ir tau paimt?


Nu žinok įsiūliau šiandien jam tos kukurūzų košės.Galvojau,kad vėl keliaus į šiukšlinę.Bet įmaišiau obuolių košytės daug.Suvalgė.Aišku ne tokią porciją kaip sinlac košės.Bet vis šis tas.
Tai kad apie tą hemoglobiną žinau tik savaitė laiko.Tai dabar jau naktim nemiegu,kurdama,kokios košės jį pakeltų.Šiandien daviau bulvės su burokėliu.Pažiūrėsiu,kaip reaguos.Nu ir tą feroglobiną nupirkau. doh.gif Antra diena kaip geriam.Kažkokios stiprios reakcijos nėra.Na vienu žodžiu.Dar į vieną pardę lėksiu dėl kiaulės liežuvio tartis.
O tų kruopų nė nežinau.Jei jau jas vaikučiai cielas iškakoja,tai kokią geležį iš jų pasisavins.... g.gif Manau,kad jų mums nereikia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 05 29, 15:19)
ausru o aš galvojau,kad jūs jau kinvą valgot,po tavo reklamos nuvariau ir aš pirkt lotuliukas.gif

blink.gif Tai kad as lyg ir nereklamavau tos kinvos blink.gif , tik pasidalinau info, kuria buvau suradus. Bet jeigu man kaip sakai taip gerai sekasi reklamuoti, tai gal reikes susimastyti apie tai ir isnaudoti sia savo savybe g.gif ? Gal kokia verslininke patapus g.gif ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2009 05 29, 18:01)
Tai kad apie tą hemoglobiną žinau tik savaitė laiko.Tai dabar jau naktim nemiegu,kurdama,kokios košės jį pakeltų.Šiandien daviau bulvės su burokėliu.Pažiūrėsiu,kaip reaguos.Nu ir tą feroglobiną nupirkau. doh.gif Antra diena kaip geriam.Kažkokios stiprios reakcijos nėra.Na vienu žodžiu.Dar į vieną pardę lėksiu dėl kiaulės liežuvio tartis.

Kazkaip atrodo taip seniai rasei apie ta hemoglobina - visai praradau laiko nuovoka namu seimininke patapus biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 05 29, 19:20)
blink.gif Tai kad as lyg ir nereklamavau tos kinvos  blink.gif , tik pasidalinau info, kuria buvau suradus. Bet jeigu man kaip sakai taip gerai sekasi reklamuoti, tai gal reikes susimastyti apie tai ir isnaudoti sia savo savybe  g.gif ? Gal kokia verslininke patapus  g.giflotuliukas.gif

biggrin.gif na gerai jau gerai pasidalinai info,o ne reklamavai ax.gif O apie šią savybę,tai rimtai susimastyk bigsmile.gif Tai ačiū už visas info kuriom pasidalini,va kiek mamyčių nusipirko kinvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 05 29, 14:49)
Nusipirkau ir aš kinvos, reklamos auka lotuliukas.gif , tik jau kaip nemėgstu košių kur ilgai virt reikia doh.gif , man patinka tos greito paruošimo blush2.gif , tai nežinau kada prisiruošiu išbandyt ax.gif

Galima virti greitpuodyje mirksiukas.gif

Kukurūzų košė tampa tiesiog desertu išplakus ją su blenderiu, reikia paplakti negailint, tuomet galima pirštus apsilaižyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 05 29, 22:13)
Galima virti greitpuodyje mirksiukas.gif

Kukurūzų košė tampa tiesiog desertu išplakus ją su blenderiu, reikia paplakti negailint, tuomet galima pirštus apsilaižyti thumbup.gif


Greitpuodžio neturiu, blenderio neturiu, tai nejau dabar teks pirkti ir vieną, ir kitą? g.gif doh.gif

Visiems vaikučiams, kuriems pablogėjimas - po 4u.gif . Mums irgi šioks toks pablogėjimas doh.gif
Papildyta:
Tiesa, pamiršau gi parašyti - supermarkete atradau kukurūzų makaronus - spageti. Tik dar paragauti nespėjom. Mažu ir LT tokių makaronų yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 05 29, 15:19)
Jau atrodo viskas gerai,tik pasidžiaugu,pasigiriu,kad gerai ir bac,***** nervai nelaiko biggrin.gif

Ir mums tas pats - kazkoks kiaulystes desnis. Bijosiu daugiau ir prasizioti garsiai apie pagerejimus. Reikes sumastyti kaip forume pasnibzdomis kalbetis hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 05 29, 23:16)
Visiems vaikučiams, kuriems pablogėjimas - po  4u.gif . Mums irgi šioks toks pablogėjimas  doh.gif
Papildyta:
Tiesa, pamiršau gi parašyti - supermarkete atradau kukurūzų makaronus - spageti. Tik dar paragauti nespėjom. Mažu ir LT tokių makaronų yra?  g.gif

Tai ir tau balionelis priklauso 4u.gif

Ko gero, kad pas mus tokiu makaronu nera g.gif , tai dabar prasom, Amica, mums siuntinukus i LT biggrin.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(dautan @ 2009 05 29, 22:13)
Kukurūzų košė tampa tiesiog desertu išplakus ją su blenderiu, reikia paplakti negailint, tuomet galima pirštus apsilaižyti thumbup.gif

Tikrai? Reikes pabandyti. 4u.gif
Atsakyti