Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

unsure.gif Kur visos dingę? Negi ridikėlius su salotom sodinat? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 05 28, 14:18)
unsure.gif Kur visos dingę? Negi ridikėlius su salotom sodinat? blink.gif  biggrin.gif

Na mes tai savo ridikelius su salotom antra savaite valgom tongue.gif

As cia ne i tema,tik nuotaikai pakelti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 05 28, 14:18)
unsure.gif Kur visos dingę? Negi ridikėlius su salotom sodinat? blink.gif  biggrin.gif

Gėlytes sodinau karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 05 27, 20:49)


Stai toks tas musu valgiarastis, dabar laukiu kitu mamyciu variantu  smile.gif


Labas.Na mūsų tas valgiaraštis nėra toks labai įspūdingas.Aš dvi dienas iš eilės duodu tą pačią daržovienę.Jei atvirai,tas košių darymas per dieną kelis kartus,jau doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Kopūstas-bulvė-kalakutas-brokolis(šiandien įmečiau šviežio krapo)-alyvuogių aliejus.
Moliūgas-ryžiai-triušis-cukinija-alyvuogių aliejus.
Kopūstas-ryžiai-kalakutas-alyvuogių aliejus.
Iš kruopų valgo avižinius dribsnius su obuoliu;miežinius dribsnius su obuoliu (ir tai po kelis šaukštukus).Kukurūzų košės neįkišu doh.gif .Ir Nestle Sinlac ( laukiu pomidoro biggrin.gif ) - vienintelė,kurios suvalgo normalią porciją.
Aušru,o tu kruopas verdi,ar dribsnius?Smulkini,ar nesmulkintus tavo vaikas valgo?Ir kokio skystumo darai košes?(gal aš nemoku skaniai paruošt???).
Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2009 05 28, 17:51)
Aušru,o tu kruopas verdi,ar dribsnius?Smulkini,ar nesmulkintus tavo vaikas valgo?Ir kokio skystumo darai košes?(gal aš nemoku skaniai paruošt???).

Ryziu ir grikiu valgom dribsnius, o soru ir mieziu - kruopas. Is pradziu dar smulkindavau pries virdama, bet paskutiniu metu jau nesmulkinu. O tas skystumas tai pas mus ivairiai gaunasi, kaip nutaikau - viena karta vienoks, kita karta kitoks. Dazniausiai tai tirstokos musu koses. Skaninti neskaninu niekuo, bet kazkaip valgo. Kur desis nevalges smile.gif


Papildyta:
Bet mane tas ad tai pribaigs zinokit - siandien is niekur nieko tik bac ir isvare visa. Grazejom grazejom, jau galvojau gal issauginejam ir se tau kad nori. Nu kas per neikandama misle sitas ad blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 05 28, 20:06)

Bet mane tas ad tai pribaigs zinokit - siandien is niekur nieko tik bac ir isvare visa. Grazejom grazejom, jau galvojau gal issauginejam ir se tau kad nori. Nu kas per neikandama misle sitas ad  blink.gif

Ir pas mus šiandien tas pats - visas pilvas išbertas.Užkniso,nebesuprantu.
Atsakyti
Maniškio kojos visos išbertos doh.gif , bet gavo blynelių su varške, tai net nesistebiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 05 28, 21:34)
Maniškio kojos visos išbertos doh.gif , bet gavo blynelių su varške, tai net nesistebiu ax.gif

Taiva nors reali priezastis pas jus, o pas mus kaip is dangaus. Nu nebent kaimynai kokio garo per ventiliacijas padave doh.gif . Ir kas mane labiausiai uzknisa, tai kad grazus grazus ir staiga BAC ir per visa nueina mad.gif

Bet pas mus ir geru naujienu yra - pagaliau pavyko nusiplauti ta kauke nuo plauku clap.gif . Isbandziau ir Olginos recepta su citrina plauti, ir sampunu kiek pakeiciau - nelabai gelbejo, tai siandien, trukus kantrybei, uzsipyliau L.O.C. - regis issiplove ar bent jau beveik issiplove sokiai.gif assa.gif
Papildyta:
QUOTE(kleckas*** @ 2009 05 28, 20:31)
Ir pas mus šiandien tas pats - visas pilvas išbertas.Užkniso,nebesuprantu.

Laikomes, kleckas, laikomes console.gif , "we will survive" kaip sakoma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 28 gegužės 2009 - 22:24
QUOTE(kleckas*** @ 2009 05 28, 17:51)
Labas.Na mūsų tas valgiaraštis nėra toks labai įspūdingas.Aš dvi dienas iš eilės duodu tą pačią daržovienę.Jei atvirai,tas košių darymas per dieną kelis kartus,jau  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Kopūstas-bulvė-kalakutas-brokolis(šiandien įmečiau šviežio krapo)-alyvuogių aliejus.
Moliūgas-ryžiai-triušis-cukinija-alyvuogių aliejus.
Kopūstas-ryžiai-kalakutas-alyvuogių aliejus.
Iš kruopų valgo avižinius dribsnius su obuoliu;miežinius dribsnius su obuoliu (ir tai po kelis šaukštukus).Kukurūzų košės neįkišu doh.gif .Ir Nestle Sinlac ( laukiu pomidoro biggrin.gif ) - vienintelė,kurios suvalgo normalią porciją.

Darzoves matau panasias kaip ir mes valgot smile.gif . Alyvuogiu aliejaus as irgi ipilu, tik pamirsau parasyt. Keista, kad kukuruzu kosytes nevalgo, maniskiui tai viena megstamiausiu kosiu. O Nestle Sinlac nesistebiu, kad valgo smile.gif - juk tokia saldi smile.gif . Tokio skanesto paragaves uztai gal jis tau paskui ir nenori prastesniu valgyt?

O kiek kartu per diena kieta maista valgot? 2? Bet prie viso sito dar misini kazkoki ar mp duodi?
Atsakyti
Mums tai irgi buvo daug geraiu, o dabar kojos ir rankos raudonos ir draskosi, net nebežinau ką daryt. Pamaišau hormono praeina kelias dienas, o paskui vėl duoda ir naktį ir dieną. Taip gaila vaiko , kad siaubas. JAm labai matau niežti. Ir bijau, kad nusidraskys ir gausis infekciją, jau mums buvo, tai aš geraiu ir maišau tą brudą.
tas AD kiek sveikatoas sugadina, jei ne jis tai nejausčiau, kad vaiką auginu. smile.gif
Atsakyti
Mamos vilnietes gal noresit nueit i seminara - birzelio 30d. 17.00 val. Vilniaus mokytoju namuose (Vilniaus g. 39), tema "Kaip apsaugoti save ir savo seima nuo buityje tykancio alergijos pavojaus". Seminara ves alergologe Prof. R. Dubkiene, dermatologas Dr. J. Lauraitis, vaiku alergologe Dr. O. Rudzeviciene.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 05 28, 22:47)
Darzoves matau panasias kaip ir mes valgot  smile.gif . Alyvuogiu aliejaus as irgi ipilu, tik pamirsau parasyt. Keista, kad kukuruzu kosytes nevalgo, maniskiui tai viena megstamiausiu kosiu. O Nestle Sinlac nesistebiu, kad valgo  smile.gif - juk tokia saldi  smile.gif . Tokio skanesto paragaves uztai gal jis tau paskui ir nenori prastesniu valgyt?

O kiek kartu per diena kieta maista valgot? 2? Bet prie viso sito dar misini kazkoki ar mp duodi?


To skanėsto gauna tik vakarais.O dienomis neskanias valgom biggrin.gif
Bandom tris kartus valgyt.Na daržovienės dar pakenčiamą kiekį suvalgo,bet su kruopienėm vargstam.Todėl duodu tris kartus,kad bent bendras kiekis normalus gautųsi.O geria dar tą pepti mišinuką.Jau pamato bonkikę,tai vos nulaikyt eina doh.gif.
Svarbiausia,kad ten tai TIKRAI neskanu.Nesuprantu.
Atsakyti