Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(ausru @ 2009 05 27, 16:18)
Vargsiukas  blink.gif , gal jam tas bananas netiko?  g.gif Mums tai bananas  schmoll.gif . O trecia maitinima tai ta prasme, kad jau 3 kartus per diena kieta maista valgysit ar kaip? Mes tai dar tik 2 kartus kieta valgom - pusrycius ir pietus, ir plius dar mp kokius 6 kartus per para. Niekaip nesugalvoju ka vakarienei maziui pradet duoti, nes neisvengiamai ims tie patys produktai labai jau daznai kartotis.  g.gif Jau kuris laikas galvoju, kad butu labai saunu, jei kiekviena mama savo vaiko savaites valgiarasti imestu. Ka manot apie sita ideja? Gal kokiu minciu viena is kitos pasisemtume.

nu tai kad pries tai tiko, viena vakare net visa nedideli buvo suvalges, nes neleido neduoti biggrin.gif
jo, noriu trecia ivesti, du kart duodu darzoves, viena is ju su mesa... matai tau paprasciau - papa i burnyte ir sotus biggrin.gif man ligoniu kasos geriau zino, kiek pienuko vaikas turi suvalgyti doh.gif nebegaliu delsti be trecio maitinimo schmoll.gif neissimokesiu uz misini unsure.gif MP tik desrtauja, paskui visa porcija misinio sugeria biggrin.gif

del valgiarascio pritariu drinks_cheers.gif man net idomu, kaip pati sugebi su tokiu pasirinkimu musu pardose duoti tik 2 k ta pacia darzove per savaite g.gif

QUOTE(ausru @ 2009 05 27, 18:11)
Ups  blink.gif , ar tik tu neuzsisakei uz daugiau nei 50 svaru? Jau esu rasiusi, kad pirma karta man nepavyko uzsisakyti - pervedziau pinigus, laukiau laukiau, bet siuntinio nesulaukiau, o po kokios savaites gavau e-maila, kad tureciau pervesti 25 svarus i kazkokia Akomos saskaita, nes tipo nesumokejau shippingo. Kadangi ju puslapyje rasoma, kad shippingas iskaiciuojamas automatiskai, tai as pagalvojau, kad cia kazkokie neaiskus reikalai ir pareikalavau pinigus grazinti. Ta syki sakiausi uz daugiau nei 50 svaru.

O pries kokia savaite uzsisakiau nediduka siuntinuka, shippinga iskaiciavo, ir kaip nekeista gavau be problemu. Jeigu gerai issiaiskinau, tai iki 2 kg jie siuncia per Royal Mail'a, o virs 2 kg jau per kurjeri. Tai gal per kurjeri jiems siusti problematiska  g.gif , o gal tiesiog ten ju puslapis "grybauja", kad shippingo virs 50 svaru neitraukia - zodziu kazkas stringa, todel geriau uzsisakineti siuntas iki 2 kg (tik dar reikia tureti omenyje ir tai, kad pakuote irgi sveria).

as manau, kad puslapis buguoja - pas juos paprastai nekamas shippingas buva salies viduje, o tarptautinis schmoll.gif ten pinigelius paiima... tik vat jie matyt to pas save nepasidare, aisku blogai, butu LT galima butu vartotojams apskusti hihihi.gif
todel galvoju jie 25 svaru paprase uz tarptautini persiuntima...
beje apie TS... as siunciausi is kitu, siek tiek brangiau pats sviestas, bet shippingas 19 svaru buvo, o pasakyti galiu tiek: man jo kvapas kiek keistas (jis ir siaip keistas, bet sitas net nemoku paaiskinti, o kadangi ne eksperte, tai negaliu pasakyti, kuris geresnis, bet pagaminimo data siu metu vasaris), kvapas ne toks kaip pries tai turejau, pats jis siek tiek sviesesnis ir minkstesnis, bet jei gerai pastebiu tai jo drekinimas zymiai geresnis nei buvusio, tai vat ir mastau, kame cia saknys g.gif

del kakavos sviesto aciu - zinosim 4u.gif

o del kinvos, tai galiu pasakyti, kad ir as pati jos pavalgius cielas kruopytes iskakoju, tai ka ten apie vaikiuka galvoti - aisku, kad tas pats... as manau, kad taip turi buti...
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 05 27, 16:08)
Laiskriste, tu sakyk kai tau reikės, aš užsakysiu mirksiukas.gif ,no problem kaip sakant mirksiukas.gif , greit pristato, tik vat su atsiėmimu nežinau kaip bus lotuliukas.gif

P.S. kitą sav. jau būsiu su auto ir būtinai apsireikšiu, nu net sarmata blush2.gif

Na po kokių metų,kai baigsiu tada prašysiu,gal tavo pagalbos ax.gif biggrin.gif O dėl atsiėmimo,tai pati atsiimsiu,kaip nors pasigausiu tave lotuliukas.gif

Nieko tokio gi valgyt neprašo mirksiukas.gif Beja aš ryt dieną važiuosiu į tą pusę,paskambinsiu tau mirksiukas.gif jei ten ne kokiuose miškuose gyveni,tai galėsiu užvežt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 05 27, 16:18)


Jau kuris laikas galvoju, kad butu labai saunu, jei kiekviena mama savo vaiko savaites valgiarasti imestu. Ka manot apie sita ideja? Gal kokiu minciu viena is kitos pasisemtume.


Labai gera idėja.Jaučiuosi išsisėmus visai.
Laba diena.
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 05 27, 18:43)
beje apie TS... as siunciausi is kitu, siek tiek brangiau pats sviestas, bet shippingas 19 svaru buvo, o pasakyti galiu tiek: man jo kvapas kiek keistas (jis ir siaip keistas, bet sitas net nemoku paaiskinti, o kadangi ne eksperte, tai negaliu pasakyti, kuris geresnis, bet pagaminimo data siu metu vasaris), kvapas ne toks kaip pries tai turejau, pats jis siek tiek sviesesnis ir minkstesnis, bet jei gerai pastebiu tai jo drekinimas zymiai geresnis nei buvusio, tai vat ir mastau, kame cia saknys  g.gif

g.gif O tau tikrai taukmedi ten atsiunte? Gal sakau sumaise koki kpangnan'a nupirko, nes isvaizda jis labai panasus i ts, tik dar keistesnio kvapo ir labai gerai drekina ?
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 05 27, 18:43)
o del kinvos, tai galiu pasakyti, kad ir as pati jos pavalgius cielas kruopytes iskakoju, tai ka ten apie vaikiuka galvoti - aisku, kad tas pats... as manau, kad taip turi buti...

Klausykit, o cia su ta kinva nebus taip kaip Taunyte raso? g.gif Nukopinsiu si ta is jos straipsnio "Naturalioj Medicinoj":

"Organizmas lengviau pasisavina maista, kuris turejo itakos genetiniam paveldui. Valgykite tai, kas auga aplink jus. Pazistu zmogu, kuris Kuboje valgydamas vaisius susirgo avitaminoze. Nenuostabu, nes jo organizmas sugebejo pasisavinti tik musu produktus - pupas, svogunus, cesnaka...."

Gal sakau tos kinvos musu organizmas nesugeba isisavinti kadangi ne musuose auges augalas?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 05 27, 19:55)
g.gif O tau tikrai taukmedi ten atsiunte? Gal sakau sumaise koki kpangnan'a nupirko, nes isvaizda jis labai panasus i ts, tik dar keistesnio kvapo ir labai gerai drekina ?

hihihi.gif nu paklausei... ant pokelio parasyta - unrefined shea butter, tai turetu buti tas pats.. is Guanos... as tik skaiciau, kad jie ten skiriasi nuo salies ir pakrantes - rytines ar vakarines... net nezinau... sakau, spalva sviesesne, vos minkstesnis, nors del to minkstumo, tai gal kad namie silciau dabar g.gif nors ne, namie dar turejau seno TS kai sita gavau - a kaip patikrinti? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 05 27, 18:43)
del valgiarascio pritariu  drinks_cheers.gif man net idomu, kaip pati sugebi su tokiu pasirinkimu musu pardose duoti tik 2 k ta pacia darzove per savaite  g.gif

Sunkiai is tikruju, bet kol dar primaitinimo pradzia ir tik 2 kartus dienoje valgom, tai siaip taip verciuosi.

Pusryciams mes valgom kruopas - kukuruzus, miezius, soras, grikius - ir taip sukam ratu.

Pietums:
pirmadienis - triusis+brokolis+ryziai
antradienis - bulve+kopustas
treciadienis - jautiena+kalafioras
ketvirtadienis - batatas+cukinija
penktadienis - kalakutas+moliugas
sestadienis - bulve+kalafioras
sekmadienis - ryziai+moliugas+cukinija

Cia kaip pavyzdi surasiau, buna, kad ivedu kitokiu kosiu variantu, pvz., cukinija+kalafioras arba moliugas+batatas arba moliugas+ryziai+brokolis

Gaila pabaigem seneliu obuolius, o tai gaminciau kokia kosyte is obuolio+moliugo.

Dabar galvoju burokelius ivesti ir gal ta kinva bandysim g.gif . Ir dar noriu pupeles pabandyti, nors daug kur raso, kad ankstiniai tipo lb didelis alergenas. Nu bet ir apie grikius ta pati raso, o va mums tiko.

Stai toks tas musu valgiarastis, dabar laukiu kitu mamyciu variantu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 27 gegužės 2009 - 20:51
QUOTE(Mortele @ 2009 05 27, 20:09)
- a kaip patikrinti? lotuliukas.gif

Uzsisakyk kpanhnan ir matysi. Gal atspalviai ir gali skirtis, bet kad kvapas ir konsistencija skiriasi tai keista. As tai ts kvapo su niekuo nesumaisyciau lotuliukas.gif , jau taip jis man per situos tepliojimus iki kaulu smegenu isigere lotuliukas.gif . Is pradziu dar smirdedavo, o dabar tai jau kvepia lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2009 05 27, 12:22)
bigsmile.gif  va čia tai pirkinys  biggrin.gif  - super. Sveikinimai  4u.gif .Kurioj pusėj? Netoli Vln. ar toliau?


ačiū 4u.gif
nuo mūsų namų 55km, man tai toli, vyrui visai netoli biggrin.gif ale ai kaina užkabino nedidelė ir kraštovaizdis, kaimynų šalia nėra, miškai, kalvos.... kol kas ten prakaito reiks kalnus išliet, bet jau nenustygstu vietoj kaip noris greičiau įsiliet į gamtą blush2.gif Aš nenoriu iš miesto išvažiuot, o MB namo bais nori, tai suradom kompromisą - sodyba biggrin.gif

QUOTE(Amica @ 2009 05 27, 15:38)
Sveikinam  4u.gif . Puikus pirkinys  bigsmile.gif  . Ir daržovėms auginti, ir pailsėti nuo miesto šurmulio, ir vaikams laisvai pabėgioti  rolleyes.gif

Tuoj visos po truputį pradės ūkininkauti  biggrin.gif . Gal ir man kieme tarp akmenukų daržoves reikia pasisodinti?  bigsmile.gif . Kaimynai anglai agurkus tai buvo pasisodinę 


ačiū 4u.gif jo vaikams tai tikrai bus kur energiją išliet ir man ramybe pasimėgaut cool.gif

pas mus kiniečiai šalia esančiam daugiabutyje gyvena ir daržą prie laiptinės įsirengę turi, augina salotas, ridikėlius, agurkus dar ten kažką, net plėvele vageles uždengia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 05 27, 11:09)

čia biškelį ne į temą pasigirsiu blush2.gif , penktadienį sodybą perkamės, nugi dabar daržoves jau dėsiu pati augint savo šeimynai, nugi vis ekologiškiau pradėsim gyvent  rolleyes.gif

O tai dabar galesi dainuot Lawanda: "Mes zemele areme - areme, rugelius pasejome - sejome.." biggrin.gif

Juokauju smile.gif , is tikruju thumbup.gif, pavydziu mirksiukas.gif
Atsakyti
O kurioj vietoj, jei ne paslaptis? Kur skelbima suradot? Netycia kaip ar specialiai ieskojot?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 05 28, 07:20)
O tai dabar galesi dainuot Lawanda: "Mes zemele areme - areme, rugelius pasejome - sejome.."  biggrin.gif

Juokauju  smile.gif , is tikruju  thumbup.gif, pavydziu  mirksiukas.gif


tai jau ausru patikėk, taip ir bus lotuliukas.gif Jau dabar zyziu vyrui, kad sukastų man lysvę ridikėliams ir salotoms biggrin.gif

QUOTE(ausru @ 2009 05 28, 08:32)
O kurioj vietoj, jei ne paslaptis? Kur skelbima suradot? Netycia kaip ar specialiai ieskojot?


širvintų-ukmergės-molėtų rajonų sankirtoj, už Širvintų miestelio
per alio reklamą suradom, šiaip sklypo ar namuko jau senokai vyras dairės, norėjom tik sklypą pirkt ir statyt namą netoli vilniaus, ale vat aš nelabai noriu iš miesto išvažiuot blush2.gif o vyras svaigsta kaip namo nori, tai po ilgų derybų suradom kompromisą - sodyba biggrin.gif Na dar aišku ir finansai neleidžia pradėt grand statybas rolleyes.gif vat išpuolė įkandamas variantas, o kaip ten su pastatų atstatymu bus, tai ateitis parodys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 05 26, 17:00)
ai tai nieko blatno, TS, kakavos, kokosų aliejai, dabar dar va puiklapių įmaišysiu, tik visiems vaikams skirtingai  doh.gif  dičkiui viską varau lygiom dalym dar vos vos įmaišau hydrokortizono, vidurinėliui tik TS su vos puiklapiu, mažiukei kokosų aliejus su vos puiklapių įmaišyta į uriage blush2.gif , bet ją tepu tik po maudynių na ir sau savo dumblių kremą papildžiau pagrindas kokosų, perpus mažiau TS ir kakavos sviestas ir kažkiek puiklapio įmesiu ir pasiliksiu gryno puiklapiio jei ruriukas ar raukšlytės mažiukei paraudonuos  rolleyes.gif
chi chi prirašiau savo eksperimentus  lotuliukas.gif

bigsmile.gif nu bet kaip gerai,kad atradai kas kam tinka. Reiks man pabandyti į TS įmaišyti kokoso aliejaus,gal tiks g.gif Nes sau,tai su tokiu mišiniu kojas tepu,tai man thumbup.gif

O kaip jums veikė tas puiklapių aliejus? Man pirmą dieną nieko neparaudo,antrą dieną užraudo visi šviesūs bėrimai, tai padariau pertrauką. Dabar tepu sumaišius su TS,o krūtinę,tai su grynu g.gif .Nes toj vietoj noriu greito ir gero efekto ax.gif
Kiek kartų kažin galima juo per dieną tept,gal aš padauginu ax.gif

Kedrų dar neliečiu-ši savaitė puiklapių biggrin.gif

O įdomu,jei aš pasidaryčiau tokį mišinuką TS,puiklapiai ir kedrai? Kažin nesipjautų komponentai? g.gif
Atsakyti