Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(vasariukė @ 2009 07 25, 15:35)
Na aš tai vistik galvoju toliau tęsti su tais pleistriukais, bet ištiesų brangu  ax.gif. Jei kuri dar susigalvotumėt, gal galėtume kelios susikooperavusios užsisakyt tas 8 pakuotes ax.gif, na pigiau gerokokai gautųs smile.gif , nes vienai iškart už 8 mokėt  sunku schmoll.gif, o ir nereikia jų iškart visų. Aš pvz kokias 3-4 dėžutės norėčiau  blush2.gif.


Manau mes irgi paimtume kelias pakuotes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 07 25, 17:05)
o jums neperėjo į astmą ar šienligę?

Mums vakar pakilo temperatūra ir beveik netepiau niekuo, tik labai daug vandens gėrė, jis paprasto negeria, tai vis truputį fruktozės dedu, tai šiandien jau nebėra temperatūros, bet ir oda labai graži, gal , kad vandens daug gėrė? smile.gif Idomus čia reikalas. Aišku paracetamolio žvakutes naudojau, nes po traukulių bijau leist pakilt temperatūrai, nebenoriu išgyvent tą, ką tada teko patirti.


Klausi apie vyresnėlį? Jei taip, tai ne. Nei astmos, nei šienligės. Buvo gal užpernai vienu metu labai čiaudulys užpuolęs, pavasaris buvo, tai padarius kraujo tyrimus rodė padidėjusį kažkieno ten kiekį, kuris parodo lyg ir alergiją. Bet pačiaudėjo ir praėjo. Daugiau ir nebepasikartojo. Vienintelis dalykas, kas pas jį yra, tai jautrios akys. Bet akys jautrios ir pas mane, ir vyro akys jautrios. Jau vasarą be akinių nuo saulės tai niekaip.

Mano mažius labai daug vandens geria, per dieną kelis kartus buteliuką pripildau. Geria jis iš tokio spec buteliuko su snapeliu, tai nuolat padedu jam matomoje vietoje ir jis pats pasiima kai nori, nereikia nei siūlyti.

QUOTE(ausru @ 2009 07 25, 17:21)
Amica, kaip suprantu, tai tavo vaiko ad ir mano - du skirtingi dalykai. Musu ad sukelia alergija - reakcija tokia akivaizdi, kad net abejoniu nekyla. Tyrimai tai patvirtino. Pati skaitei, kad tikraja alergija turi nedaug vaiku, bet mes, deja, i ta procenta ieinam. O jusu ad kaip suprantu maistas praktiskai neitakoja - juk kertat tokius produktus, apie kuriuos mes tik pasvajoti galim. Tokiais atvejais ir tas isaugimas galbut imanomas. O alergija, pati sakei, nera isaugama (aisku, as visvien turiu maza vilti). Nu bet mes cia jau kalbam ta pati per ta pati. Gal nuo siol susitarkim, kad as kalbu apie alergini atopini dermatita ir visos mamos, kurios ateity skaitys mano postus, turekit tai omenyje  mirksiukas.gif


Ausru, žinok aš ir nežinau koks tas AD pas mano vaiką. Pvz nuo morkos po 2val zandai degė, mačiau, kad paberia nuo grikių, agurko, kai maitinau ir privalgiau lašišos ir ryžių su ketčupu, tai kitą dieną vaikas baisus buvo, veidukas raudonas visas. Bet dabar grikius, agurką valgo ir nieko, nors kasdien neduodu. Iš tiesų sunku buvo spręsti ar maistas mums blogino situaciją ar ne, nes nežinodavau ar sutapimas, ar maistas kaltas. O kas dėl išaugimo, tai išaugsit, Ausru, būtinai išaugsit, kitaip ir būti negali mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(vasariukė @ 2009 07 25, 18:37)
Na jei palyginti būklę prieš savaitę ir dabar, tai kaip diena nuo nakties skiriasi rolleyes.gif. Ir nežinau ką "kaltinti", ar tai kad po pablogėjimo visada ateina pagerėjimas (nes AD nevaldomas) g.gif, ar vis tik pleistrų įtaka rolleyes.gif. Bet aš geriau galvosiu, kad padeda jie mums, ne taip skausminga tada finasine prasme  tongue.gif.


Na, jei žiūrėsim į Ausru vaikiuko būklę naudojant pleistrus, tai nenuostabu, kad ir jums gali būti pagerėjimas pleistrų dėka. Nu duok Dieve kad taip, tai bent žinai kuo vaiką gydyti doh.gif . Gal po truputį ir susitvarkys reikalai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 07 26, 02:40)
Klausi apie vyresnėlį? Jei taip, tai ne. Nei astmos, nei šienligės. Buvo gal užpernai vienu metu labai čiaudulys užpuolęs, pavasaris buvo, tai padarius kraujo tyrimus rodė padidėjusį kažkieno ten kiekį, kuris parodo lyg ir alergiją. Bet pačiaudėjo ir praėjo. Daugiau ir nebepasikartojo. Vienintelis dalykas, kas pas jį yra, tai jautrios akys. Bet akys jautrios ir pas mane, ir vyro akys jautrios. Jau vasarą be akinių nuo saulės tai niekaip.

O kiek metu jau jus Ispanijoj gyvenat? Kokio amziaus tavo vyresnelis buvo kai ten isvaziavot? Galbut klimatas jums isejo i nauda - saule, jura. Gal tai pagreitino isaugima ir padejo isvengti astmos? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 07 26, 02:40)
Mano mažius labai daug vandens geria, per dieną kelis kartus buteliuką pripildau. Geria jis iš tokio spec buteliuko su snapeliu, tai nuolat padedu jam matomoje vietoje ir jis pats pasiima kai nori, nereikia nei siūlyti.

Ot saunus mazylis thumbup.gif . Tai jam nei pleistru nereikia - jis pats save nuolat is vidaus plauna biggrin.gif . Maniskiui tai grusti vandeni per prievarta reikia doh.gif

Papildyta:
Mamos, zinot, benarsydama po senas temukes apie alergijas radau idomu dalyka - pasirodo jau 2005 metais mamos zinojo Tianshi produkcija ir yra ja savo vaikus gydziusiu mamu. Kiek spejau perskaityti - atsiliepimai geri. Reikes parasyti az, paklausineti pas ka gydesi, kiek laiko ir koks galutinis rezultatas g.gif .
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 26, 08:46)
O kiek metu jau jus Ispanijoj gyvenat? Kokio amziaus tavo vyresnelis buvo kai ten isvaziavot? Galbut klimatas jums isejo i nauda - saule, jura. Gal tai pagreitino isaugima ir padejo isvengti astmos?  g.gif
Papildyta:

Ot saunus mazylis  thumbup.gif . Tai jam nei pleistru nereikia - jis pats save nuolat is vidaus plauna  biggrin.gif . Maniskiui tai grusti vandeni per prievarta reikia  doh.gif


Oi ne, vyresnėlis čia atvyko baigęs LT 6 klases, tai jau senų seniausiai išaugę AD buvom ir pamiršę apie jį.

Matai, aš nieko daugiau apart vandens neduodu. Jokių sulčių, kompotų, arbatų. Manau vanduo sveikiausia. Prisigers su laiku dar visko.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 07 26, 12:25)
Oi ne, vyresnėlis čia atvyko baigęs LT 6 klases, tai jau senų seniausiai išaugę AD buvom ir pamiršę apie jį.

Matai, aš nieko daugiau apart vandens neduodu. Jokių sulčių, kompotų, arbatų. Manau vanduo sveikiausia. Prisigers su laiku dar visko.


mano labai nenori gryno vandens, tai aš trupučiuką fruktozės, kaip jau rašau, įdedu. KAi sirgo tai jis man gal per dieną kokį porą litrų išgėrė vandens, nes iš ryto kokius 4 buteliukus po 250 ml išgėrė ir paskui vis gėrė ir gėrė, tikriausiai organizmas reikalavo. Man kai tyrė tuo aparatu gydytoja tada sakė, kad mano organizmas užterštas, tai sakau ką reikia daryti, ji sako vandens gerti, nes anksčiau nedaug vandens gerdavau, dabar stengiuosi gerti daugiau, kai prisimenu vis geriu, noriu ar nenoriu.
DAr SM temoje radau, kad LT yra homeopatiniai lašiukai 3 buteliukai, juos įlašini į 1,5 litro vandens ir geri per dieną. Čia organizmui valyti.
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 07 25, 18:21)
Amica, kaip suprantu, tai tavo vaiko ad ir mano - du skirtingi dalykai. Musu ad sukelia alergija - reakcija tokia akivaizdi, kad net abejoniu nekyla. Tyrimai tai patvirtino. Pati skaitei, kad tikraja alergija turi nedaug vaiku, bet mes, deja, i ta procenta ieinam. O jusu ad kaip suprantu maistas praktiskai neitakoja - juk kertat tokius produktus, apie kuriuos mes tik pasvajoti galim. Tokiais atvejais ir tas isaugimas galbut imanomas. O alergija, pati sakei, nera isaugama (aisku, as visvien turiu maza vilti). Nu bet mes cia jau kalbam ta pati per ta pati. Gal nuo siol susitarkim, kad as kalbu apie alergini atopini dermatita ir visos mamos, kurios ateity skaitys mano postus, turekit tai omenyje  mirksiukas.gif


Bet kad visur rašo, kad alergija kiaušiniui, pienui išaugama,tik riešutams , žuviai ne, ji lieka visą gyvenimą.
Ir alergija yra vis kitokiems produktams. Jau kaip ir rašiau, mums pomidorui tyrimai rodo, kad visai nealergiškas, bet kai daviau paragaut akyse bert pradėjo ir vaikui taip niežėjo, kad baisu. Tai ko gero pomidoro negalės valgyt niekada.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 07 26, 11:46)
Bet kad  visur rašo, kad alergija kiaušiniui, pienui išaugama,tik riešutams , žuviai ne, ji lieka visą gyvenimą.
Ir alergija yra vis kitokiems produktams. Jau kaip ir rašiau, mums pomidorui tyrimai rodo, kad visai nealergiškas, bet kai daviau paragaut akyse bert pradėjo ir vaikui taip niežėjo, kad baisu. Tai ko gero pomidoro negalės valgyt niekada.

Brolis vaikysteje pomidoru valgyti negalejo, ne tik isberdavo, bet ir tinti visas pradedavo, o dabar valgo ir lyg ir nieko. Bet kas ten zino ar i senatve alergija nesugris. Riesutus irgi valgo, tik zuvies tai tikrai negali.
Atsakyti
Laba ryta, suraityta smile.gif
Gristame ir mes i jusu tema 4u.gif
Pas mus dabar nedidelis AD proverzis.
Valgome tik Bebivitos firmos bananu, persiku tyreles. Kitos alergizuoja. Nupirkau pries pora, ar trejeta sav. Mazas firmos obuoliu tyrele paragauti. Tiko, nebere. Paskui seke cukinija is bobutes daarzo. Irgi tiko. Sia savaite vel daviau siu produktu, ir ka jus manote - vaiko vedukas ir krutine su rankytem spuogeliais nuseti doh.gif
I obuoliu tyrele buvo ideta askorbo rugsties, bet kiek skaiciau - visuose tyrese jo deda, iskyrus Bebivitos bananu ir persiku, kurios mums tinka. Taigi, vienas is itarimu, kad alergija galejo sukelti vit.C g.gif
Bet ar tai imanoma? Juk jo nedideli kieki deda i tyres.

Atsakyti
parduodu Atoderm PO Zinc // A-derma Dermalibour kremus ir toki pat naturalu prausikli. kaina tik 100lt visu triju. 4u.gif jei ka domina i az
Papildyta:
sweikos, mamytes, gal galit patarti koki misinuka duoti 2men kudikiui serganciam AD verysad.gif , iki siol maitinau pati, bet pieniukas jau link galo verysad.gif , o apie sia liga dar nedaug ka nusimanau. Dekui
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2009 07 30, 11:01)

Valgome tik Bebivitos firmos bananu, persiku tyreles. Kitos alergizuoja. Nupirkau pries pora, ar trejeta sav. Mazas firmos obuoliu tyrele paragauti. Tiko, nebere. Paskui seke cukinija is bobutes daarzo. Irgi tiko. Sia savaite vel daviau siu produktu, ir ka jus manote - vaiko vedukas ir krutine su rankytem spuogeliais nuseti doh.gif
I obuoliu tyrele buvo ideta askorbo rugsties, bet kiek skaiciau - visuose tyrese jo deda, iskyrus Bebivitos bananu ir persiku, kurios mums tinka. Taigi, vienas is itarimu, kad alergija galejo sukelti vit.C g.gif
Bet ar tai imanoma? Juk jo nedideli  kieki deda i tyres.


labas rytukas ax.gif ,
o pati nenori pagamint tokios tyrelės?
aš viską išbandžiau -ir pirkt, ir pati gamint. Mes kolkas išvis sunkiai prie maisto pratinamės, nors yra baisi dručkė, bet užtenka MP.Tačiau jau ant kulnų aštuntas mėnuo, tad kantriai pratinu prie įvairesnio maisto.
aš su blenderiu išplakiau bananą, nektariną- nepatiko madmuoazelei doh.gif , tada sukrėčiau į puodą ir tą tyrelę pakaitinau, supyliau į stiklainiuką ir sumaitinau kitą dieną rolleyes.gif
Keista, bet nuo pirktinių, kurias skaniai valgė-nugarytę ir krūtinę bėrė.Tai kriaušės ir persikai. Nebeperku, pati sutrinu arba sutrintas išverdu-neberia rolleyes.gif

Ruošiamės pirkti taukmedžio sviesto. Pati siuntimuos nei bum bum, gal kas prie savo siuntinio paimtų ir mums? Neskubiai, dar turim, bet jau galvoju, kad reiktų atsargų pasipildyt.
Atsakyti
QUOTE(smurfelina @ 2009 07 30, 10:13)
parduodu Atoderm PO Zinc // A-derma Dermalibour kremus ir  toki pat  naturalu prausikli. kaina tik 100lt visu triju. 4u.gif  jei ka domina i az
Papildyta:
sweikos, mamytes, gal  galit patarti koki misinuka duoti 2men kudikiui serganciam AD verysad.gif , iki siol maitinau pati, bet pieniukas jau link galo verysad.gif ,  o apie sia liga dar nedaug ka  nusimanau. Dekui

As savajam daviau Aptamil HA, bet nepadejo, teko pirkti Aptamil laktoze free

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 07 30, 10:19)
labas rytukas ax.gif ,
o pati nenori pagamint tokios tyrelės?
aš viską išbandžiau -ir pirkt, ir pati gamint. Mes kolkas išvis sunkiai prie maisto pratinamės, nors yra baisi dručkė, bet užtenka MP.Tačiau jau ant kulnų aštuntas mėnuo, tad kantriai pratinu prie įvairesnio maisto.
aš su blenderiu išplakiau bananą, nektariną- nepatiko madmuoazelei doh.gif , tada sukrėčiau į puodą ir tą tyrelę pakaitinau, supyliau į stiklainiuką ir sumaitinau kitą dieną  rolleyes.gif
Keista, bet nuo pirktinių, kurias  skaniai valgė-nugarytę ir krūtinę bėrė.Tai kriaušės ir persikai. Nebeperku, pati sutrinu arba sutrintas išverdu-neberia rolleyes.gif

Ruošiamės pirkti taukmedžio sviesto. Pati siuntimuos nei bum bum, gal kas prie savo siuntinio paimtų ir mums? Neskubiai, dar turim,  bet jau galvoju, kad reiktų atsargų pasipildyt.

viena syki dariau is pirktinio banano, tai sualergizavo. tad nebebandziau daugiau. Net nezinau is kur gaut geru bananu
Atsakyti
Meduve, as nusipirkau aptamil allergy digestive care. kaip manai ar tiks? tik jau kaina jo lb solodi 4u.gif o ta laktoze pirkdavai centruose ar vaistinej?
Papildyta:
gal zinote kuo skiriasi Aptamil allergy digestive care IR APTAMIL LACTOSE FREE 4u.gif ?
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 07 30, 09:19)
Ruošiamės pirkti taukmedžio sviesto. Pati siuntimuos nei bum bum, gal kas prie savo siuntinio paimtų ir mums? Neskubiai, dar turim,  bet jau galvoju, kad reiktų atsargų pasipildyt.


Iki rugpjūčio 8d TS nėra prekyboje.


Stiprybės visoms 4u.gif ir vaikučiams po 4u.gif , kad greičiau sveiktų rolleyes.gif . O mes atrodom taip, lyg niekada ir neturėjom AD rolleyes.gif , 333 kartus tfu doh.gif . Jetau koks nerealus jausmas apima tokį savo vaiką matant wub.gif . Todėl laikykimės, mamkos, nepraraskime vilties, kad ateis diena, kai pamiršime kas tas AD, vaikai valgys viską, kai nebereikės jokių TS ir jokių kremų rolleyes.gif
Atsakyti