Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(vasariukė @ 2009 07 23, 10:46)
Taip  4u.gif, pradžiai tik vieną pakuotę, pamėginimui, žiūrėsim paskui.


Vasariuke, musu gydytoja tai sako, kad su viena pakuote neverta nei prasideti - bus bereikalingas pinigu ismetimas i bala. Cia juk ne koks toksinu siurblys, kuri uzklijavus tik uzt ir issiurbs visas siuksles is organizmo. Ir organizmas ne koks maisas, kuriame tie toksinai butu laisvai sumesti ir tik ir laukia, kad juos kas issiurbtu. Kaip mano gydytoja sako, kai kurie pacientai kantriai ir nuosekliai gydydamiesi nauda pajunta tik po metu, bet dauguma tikisi stebuklo vos tik pradeje naudoti, o nesulauke nusivilia, meta ir vel grizta prie cheminiu vaistu, kuriu poveikis, kaip zinia, pastebimas greitai - pvz, kad ir hormoniniu tepalu. Kas blogiausia, kad va tokie "pacientai" po to dar pasauliui apskelbia savo skeptiska nuomone - "sudas, nepadejo". As ir pati, kaip dabar mastau, is tokiu deja. Vos pradejusi homeopatini gydyma meciau ir apskelbiau, kad nieko gero.
Mes, tiesa, po pirmos pakuotes poveiki pastebejome - uzsitrauke linkiai, bet alergija tikrai nepraejo - kaip bere, taip beria vos tik ka netinkamo uzduodu. Bet as ir toliau naudosiu, nes valyti tokia liga sergancio vaiko organizma yra butina. Tai, aisku, labai brangus budas, bet kad tokiam mazam vaikui nelabai ka daugiau pritaikysi. O nevalant, man atrodo, galima susilaukti ir astmos ir dar ko blogiau.
Vakar po pokalbio su drauge, kurios mergyte jau 6 metus serga astma, emiau galvoti, kad jeigu visos sitos naturalios priemones padetu mums isvengti astmos, tai butu pati didziausia ju nauda. O mus visi daktarai astma gasdina unsure.gif , atrodo tik ir laukia, kada mes dusti pradesim ir stebisi, kad dar nepradejom unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 24, 13:11)
Vasariuke, musu gydytoja tai sako, kad su viena pakuote neverta nei prasideti - bus bereikalingas pinigu ismetimas i bala. Cia juk ne koks toksinu siurblys....



Nugi suprantu 4u.gif. Aš labiau norėjau "apsidrausti", na galbūt ne tai kad nepadės, o gal visai netiks, pakenks, ar biesas žino ką smile.gif (juk ant savęs nebandžius, pati patirties neturiu, vadovaujuosi internetiniais aprašymais, ir galų gale 2-jų metų neturinčiam vaikui, taikau netradicinės medicinos principus), tikrai nelaukiu stebuklo po 5 dienų biggrin.gif. Kadangi prisatymas toks operatyvus, per porą dienų galiu vėl turėti sekančią "porciją" pleistrų, aišku jei tik nuspręsiu toliau tęsti mirksiukas.gif.

Vakar mažius tikrai daug vandens gėrė, bet ryte švarių plotelių buvo. Mažulyčiai, ant vienos kojos tik g.gif. Ir pakraščiukai kai kurie "nesusipurvinę", bet ten galėjo ir nesusiglaust su pėda, o ir pačiupinėjau, tų žolelių (ar kas ten viduj) toj vietoj nebuvo, reiks paskirstyt tolygiai prieš klijuojant g.gif.
Jei atvirai - man čia didelis iššūkis ax.gif. Ir brangus lotuliukas.gif.
Atsakyti
QUOTE(vasariukė @ 2009 07 24, 13:10)
Vakar mažius tikrai daug vandens gėrė, bet ryte švarių plotelių buvo. Mažulyčiai, ant vienos kojos tik  g.gif. Ir pakraščiukai kai kurie "nesusipurvinę", bet ten galėjo ir nesusiglaust su pėda, o ir pačiupinėjau, tų žolelių (ar kas ten viduj) toj vietoj nebuvo,  reiks paskirstyt tolygiai prieš klijuojant g.gif.
Jei atvirai - man čia didelis iššūkis  ax.gif. Ir brangus  lotuliukas.gif.

Taip, reikia ziureti, kad butu tolygiai pasiskirste. As pries uzdedama su pirstais svelniai sumaigau ta maiseli, isskirstau. Ir dar nepasakiau, kad kojytes pries dedant reiketu pamirkinti siltame vandenyje. Suaugusiam, kurio padu oda jau suragejus, tai butina mirkinti, bet ir vaikuciui kelias min butu neblogai.

Mums irgi nepigu. Brangiai cia uz juos plesia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 25, 06:58)
Taip, reikia ziureti, kad butu tolygiai pasiskirste. As pries uzdedama su pirstais svelniai sumaigau ta maiseli, isskirstau. Ir dar nepasakiau, kad kojytes pries dedant reiketu pamirkinti siltame vandenyje. Suaugusiam, kurio padu oda jau suragejus, tai butina mirkinti, bet ir vaikuciui kelias min butu neblogai.

Mums irgi nepigu. Brangiai cia uz juos plesia  sad.gif



Tai dabar vasarą, bet kuriuo atveju kas vakarą kišu vaiką po dušu, išmirksta tos kojytės smile.gif.

-------
Čia mudvi besidalindamos info (nors turbūt tu čia labiau daliniesi 4u.gif, aš tik teiraujuosi, tikslinuosi ax.gif), merginoms vos ne seminarą pravesim biggrin.gif. Nu bet kad tik naudos būtų, negaila irnesakyk.gif.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 24, 13:11)
Vasariuke, musu gydytoja tai sako, kad su viena pakuote neverta nei prasideti - bus bereikalingas pinigu ismetimas i bala. Cia juk ne koks toksinu siurblys, kuri uzklijavus tik uzt ir issiurbs visas siuksles is organizmo. Ir organizmas ne koks maisas, kuriame tie toksinai butu laisvai sumesti ir tik ir laukia, kad juos kas issiurbtu. Kaip mano gydytoja sako, kai kurie pacientai kantriai ir nuosekliai gydydamiesi nauda pajunta tik po metu, bet dauguma tikisi stebuklo vos tik pradeje naudoti, o nesulauke nusivilia, meta ir vel grizta prie cheminiu vaistu, kuriu poveikis, kaip zinia, pastebimas greitai - pvz, kad ir hormoniniu tepalu. Kas blogiausia, kad va tokie "pacientai" po to dar pasauliui apskelbia savo skeptiska nuomone - "sudas, nepadejo". As ir pati, kaip dabar mastau, is tokiu deja. Vos pradejusi homeopatini gydyma meciau ir apskelbiau, kad nieko gero.
Mes, tiesa, po pirmos pakuotes poveiki pastebejome - uzsitrauke linkiai, bet alergija tikrai nepraejo - kaip bere, taip beria vos tik ka netinkamo uzduodu. Bet as ir toliau naudosiu, nes valyti tokia liga sergancio vaiko organizma yra butina. Tai, aisku, labai brangus budas, bet kad tokiam mazam vaikui nelabai ka daugiau pritaikysi. O nevalant, man atrodo, galima susilaukti ir astmos ir dar ko blogiau.
Vakar po pokalbio su drauge, kurios mergyte jau 6 metus serga astma, emiau galvoti, kad jeigu visos sitos naturalios priemones padetu mums isvengti astmos, tai butu pati didziausia ju nauda. O mus visi daktarai astma gasdina  unsure.gif , atrodo tik ir laukia, kada mes dusti pradesim ir stebisi, kad dar nepradejom  unsure.gif .


Dėl homeopatijos, jeigu ja metus ar metais gydaisi, tai gal čia net ne jos nuopelnai, gal paprasčiausiai vaikas išauga. Čia dėl to ilgo gydymo.
Sergantiesiems AD dažnai prisideda antrinė bakterinė infekcija (auksinis stafilokokas) ar virusinės infekcijos (herpes simplex, žmogaus papilomos virusų). Tuomet oda šlapiuoja, atsiranda šašų. Tai jei šlapiuoja tai jau ne AD, o antrinė infekcija .
Mes nei valėm organizmo, nei kažką yapatingo naudojom, bet per metus , kuriuos sergam AD, būklė labai pasikeitė, ir aišku į gerą.
Čia kelis mėnesius naktimis labai darskydavosi, bet dabar jau mėnuo nustojo, miega ramiai, tik dieną kartais pasikaso, kai neturi ką veikti dažniausiai.
o hormonais aš labai retai patepu, kai jau nelabai kaip atrodo kojyčių , net nežinau kaip parašyti, apčioje virš pėdų įlinkiukai. TAi gal išauginėjam, nes prieš metus atrodėm labai žiauriai, mums gydytojai sakė, kad labai sunkus mūsų AD, net nematę per 20 metų tokių būklių . Ir nereikia čia net kelių dienų, užtenka kelių valandų , kad taip pasidarytų.
Rezultatai vistiek turėtų pasimatyti, kad ir su tais pleistriukais, jei kažkiek valosi turi kažkiek ir tvarkytis oda . Aš irgi vis stebiu situacija su tais pleistrais, bet laukiu gal kas daugaiu išbandys, supermamoje radau vieną paną , kuri kartais valosi, bet ji perka Vokietijoje, tai rašo, kad ten jie daug pigesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 25 liepos 2009 - 12:22
QUOTE(Lince1 @ 2009 07 25, 12:15)
Sergantiesiems AD dažnai prisideda antrinė bakterinė infekcija (auksinis stafilokokas) ar virusinės infekcijos (herpes simplex, žmogaus papilomos virusų). Tuomet oda šlapiuoja, atsiranda šašų. Tai jei šlapiuoja tai jau ne AD, o antrinė infekcija .

Tai cia teorija Lince, teorija. O praktika visai kitokia. Musu linkiai sitiek menesiu slapiavo ir jei butu antrine infekcija jokie pleistriukai nesuveiktu. O dabar, nori tikek, nori ne, jau visas menuo kaip uzgije smile.gif . Pleistriukai tik toksinus salina, nei stafilokoku, nei herpesu jie nenaikina. Ir pas mus ne tik linkiai slapiavo, aplink kakliuka taip pat - dabar ir ten uzgije smile.gif Net uz ausies ir ten uzsitrauke. Tfu tfu tfu, baisu net girtis unsure.gif , taip dziaugiuosi, kad vaikas su sortukais ir maikyte lakstyti gali, jus net neisivaizduojate kaip smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lince1 @ 2009 07 25, 12:15)
Dėl homeopatijos, jeigu ja metus ar metais gydaisi, tai gal čia net ne jos nuopelnai, gal paprasčiausiai vaikas išauga.

Bet gydantis hormonais tokiu stebuklu kad per metus isaugtu kazkodel beveik is viso nepasitaiko g.gif .
Papildyta:
QUOTE(Lince1 @ 2009 07 25, 12:15)
Aš irgi vis stebiu situacija su tais pleistrais, bet laukiu gal kas daugaiu išbandys, supermamoje radau vieną paną , kuri kartais valosi, bet ji perka Vokietijoje, tai rašo, kad ten jie daug pigesni.

Zinau smile.gif , seniai viska issiaiskinus. www.kinotakara.lt ir yra tos panos smile.gif
Pigiau gaunasi tik jei perki dideliais kiekiais, o siaip pridejus siuntimo ir pinigu pervedimo islaidas gaunasi praktiskai tas pats. Uj ne, ne pigiau, o brangiau, jei tik kokia viena kita pakuotuke pirkti.
Papildyta:
QUOTE(Lince1 @ 2009 07 25, 12:15)
Rezultatai vistiek turėtų pasimatyti, kad ir su tais pleistriukais, jei kažkiek valosi turi kažkiek ir tvarkytis oda .

Mums po pirmos pakuotes buvo labai pagrazejus. Bet zinai, vaikai su tikra alergija ilgai grazia oda nesidziaugia - prisikimsau is tos laimes apsvaigus varskes, braskiu, kiaulienos, miltiniu patiekalu - zodziu, visko kas mums tabu, ir vel demem nuejo. Bet slapiavimai, aciu dievui, neatsinaujino. Teks susitaikyti, kad kol maitinsiu dar kokius metus savo skanestu nematysiu. O dabar turim tu pleistriuku biski uzsipirke, tai bandysim vel grazia oda susigrazint ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 25 liepos 2009 - 13:45
Na aš tai vistik galvoju toliau tęsti su tais pleistriukais, bet ištiesų brangu ax.gif. Jei kuri dar susigalvotumėt, gal galėtume kelios susikooperavusios užsisakyt tas 8 pakuotes ax.gif, na pigiau gerokokai gautųs smile.gif , nes vienai iškart už 8 mokėt sunku schmoll.gif, o ir nereikia jų iškart visų. Aš pvz kokias 3-4 dėžutės norėčiau blush2.gif.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 25, 14:42)

Bet gydantis hormonais tokiu stebuklu kad per metus isaugtu kazkodel beveik is viso nepasitaiko  g.gif .
Papildyta:



Bet išauga dauguma neprikausomai ar naudoji homeopatinius ar hormonus. Kodėl sakai , kad nuo hormonų neišauga, o nuo homeoaptinių išauga? Mes gėrėm kelis menesius homeopatinius, nebuvo aplamai jokio poveikio, būčiau dar nenutraukus, bet niekaip negalėjau prisikambinti homeopatei Gemai, kuri juos skyrė, o buvo pablogėjimas, tai kai nutraukaiu homeopatinius ir net maisto nebežiūrėjau , buvo labai pagerėję.
Man atrodo, kad AD nevaldomas, tik kažkiek. Aišku ,jei jums padeda, tai tu matai. Mums prieš metus labai šlapiavo, tiesiog iš kaklo naktimis tiek išbėgdavo skysčio, kad didžiulės dėmės būdavo, (didžaiusias košmaras mano gyvenime), bet paskui kažkaip išsigydėm.
Grybo gatvėje , tai kai išrašė vaistų, tai aplamai visas pradėjo šlapiuoti, bet paskui nuvažiavom į Biržus, ten gaminamo (aišku su hormonais)tepalo išrašė ir ilgai tepėm, bet po to jokių špaliavimų jau visi metai nebėra, nebent kažkas labai netinka ir staigiai sušlapiuoja, bet greit užraukiam. Mūsų tikodelė dabar rankos ir kojos sausos , o kažkaip iki šlapiavimų nebedaeinam.
Atsakyti
Ausru, sakai gydantis hormonais kad per metus išaugtų, tai tokių stebuklų beveik iš viso nepasitaiko. Mano vyresnėlis jokio homeopatinio gydymo nėra matęs, hormonais išvis praktiškai netepliotas. Tik kremai ir alergologės sudaryta dieta, kurią ji pati ir koreguodavo. Ir išaugom tikrai per metus. Aišku liko sausų vietų, jos ilgai dar vaiko kūno neapleido, bet su laiku išnyko. O dėl mažiuko kol kas tyliu, bet jei pražiemosim taip, kaip vaikas atrodo dabar rolleyes.gif , galėsiu pasakyti, kad išaugom per metus mirksiukas.gif . Homeopatinio gydymo irgi nematėm schmoll.gif . Hormonais tepliotas, bet stengėmės kaip įmanoma minimaliau.
Atsakyti
QUOTE(vasariukė @ 2009 07 25, 15:35)
Na aš tai vistik galvoju toliau tęsti su tais pleistriukais, bet ištiesų brangu  ax.gif. Jei kuri dar susigalvotumėt, gal galėtume kelios susikooperavusios užsisakyt tas 8 pakuotes ax.gif, na pigiau gerokokai gautųs smile.gif , nes vienai iškart už 8 mokėt  sunku schmoll.gif, o ir nereikia jų iškart visų. Aš pvz kokias 3-4 dėžutės norėčiau  blush2.gif.

o jums koks nors poveikis yra po tų kelių kartų?
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 07 25, 17:57)
Ausru, sakai gydantis hormonais kad per metus išaugtų, tai tokių stebuklų beveik iš viso nepasitaiko. Mano vyresnėlis jokio homeopatinio gydymo nėra matęs, hormonais išvis praktiškai netepliotas. Tik kremai ir alergologės sudaryta dieta, kurią ji pati ir koreguodavo. Ir išaugom tikrai per metus. Aišku liko sausų vietų, jos ilgai dar vaiko kūno neapleido, bet su laiku išnyko. O dėl mažiuko kol kas tyliu, bet jei pražiemosim taip, kaip vaikas atrodo dabar  rolleyes.gif , galėsiu pasakyti, kad išaugom per metus  mirksiukas.gif . Homeopatinio gydymo irgi nematėm  schmoll.gif . Hormonais tepliotas, bet stengėmės kaip įmanoma minimaliau.

o jums neperėjo į astmą ar šienligę?
Mums vakar pakilo temperatūra ir beveik netepiau niekuo, tik labai daug vandens gėrė, jis paprasto negeria, tai vis truputį fruktozės dedu, tai šiandien jau nebėra temperatūros, bet ir oda labai graži, gal , kad vandens daug gėrė? smile.gif Idomus čia reikalas. Aišku paracetamolio žvakutes naudojau, nes po traukulių bijau leist pakilt temperatūrai, nebenoriu išgyvent tą, ką tada teko patirti.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 07 25, 16:57)
Ausru, sakai gydantis hormonais kad per metus išaugtų, tai tokių stebuklų beveik iš viso nepasitaiko. Mano vyresnėlis jokio homeopatinio gydymo nėra matęs, hormonais išvis praktiškai netepliotas. Tik kremai ir alergologės sudaryta dieta, kurią ji pati ir koreguodavo. Ir išaugom tikrai per metus. Aišku liko sausų vietų, jos ilgai dar vaiko kūno neapleido, bet su laiku išnyko. O dėl mažiuko kol kas tyliu, bet jei pražiemosim taip, kaip vaikas atrodo dabar  rolleyes.gif , galėsiu pasakyti, kad išaugom per metus  mirksiukas.gif . Homeopatinio gydymo irgi nematėm  schmoll.gif . Hormonais tepliotas, bet stengėmės kaip įmanoma minimaliau.

Amica, kaip suprantu, tai tavo vaiko ad ir mano - du skirtingi dalykai. Musu ad sukelia alergija - reakcija tokia akivaizdi, kad net abejoniu nekyla. Tyrimai tai patvirtino. Pati skaitei, kad tikraja alergija turi nedaug vaiku, bet mes, deja, i ta procenta ieinam. O jusu ad kaip suprantu maistas praktiskai neitakoja - juk kertat tokius produktus, apie kuriuos mes tik pasvajoti galim. Tokiais atvejais ir tas isaugimas galbut imanomas. O alergija, pati sakei, nera isaugama (aisku, as visvien turiu maza vilti). Nu bet mes cia jau kalbam ta pati per ta pati. Gal nuo siol susitarkim, kad as kalbu apie alergini atopini dermatita ir visos mamos, kurios ateity skaitys mano postus, turekit tai omenyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 25 liepos 2009 - 17:23
QUOTE(Lince1 @ 2009 07 25, 18:05)
o jums koks nors poveikis yra po tų kelių kartų?
Papildyta:



Na jei palyginti būklę prieš savaitę ir dabar, tai kaip diena nuo nakties skiriasi rolleyes.gif. Ir nežinau ką "kaltinti", ar tai kad po pablogėjimo visada ateina pagerėjimas (nes AD nevaldomas) g.gif, ar vis tik pleistrų įtaka rolleyes.gif. Bet aš geriau galvosiu, kad padeda jie mums, ne taip skausminga tada finasine prasme tongue.gif.
Atsakyti