Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(ausru @ 2009 07 22, 15:10)
Ieskojausi ir as pigesniu variantu ir su gydytoja konsultavausi. Faktas tas, kad yra daug bandymu kopijuoti Kinotakara, bet kadangi sis japonu mokslininku isradimas yra uzpatentuotas, tai tokiu pat niekas gaminti negali - ta prasme principas toks pat, bet medziagos tuose maiseliuose ne tos pacios, tuo paciu ir efektyvumas, aisku.


Dėkui, to ir klausiau 4u.gif. Bet įtariu užsisakysiu, pamėginimui ir tų, a vdrug užteks mums mažesnio efektyvumo bigsmile.gif.

O tu savo špokui kinotakaras dėjai kasnakt iš karto? Ar man prisisapnavo, kad kas antrąnakt g.gif. Aš šįryt stipriai prijuodavusius nulupau rolleyes.gif.
Atsakyti
Labukas 4u.gif

QUOTE(rieduliukas @ 2009 07 22, 10:13)
laba dienelė

nors visai nelaba ji man... jau kasosi šiandie mažoji iki negalėjimo... visas rankas kojas baigia nudraskyt  blink.gif ir net nežinau su kuo galima būtų susiet? Šiaip dantys dygsta tai gal nuo to padidėjo jautrumas? jau net nebežinau ką galvot... atrodo taip gerai gerai būna ir šast...  doh.gif

pas mus irgi kazkoks mistinis pablogejimas su baisiu niezuliu, berimu, blogu miegu, gerai kad tik neslapiuoja... unsure.gif as tai pastebejau, kad dantuko islindimo metu pablogeja doh.gif vat jis kaip tik vakar ir pasirode, tai gal vistik dantis kaltas doh.gif vat 5 islindo, tai ir viduriukai laisvi... su ankstesniais taip nebuvo... palauksim, paziuresim...

mes savaitgali trauksim i Ventes raga visi, ten mano profesijos Pabaltijo saliu toks mini saskrydis, na vasaros dienos vadinasi... tai prasilaskysim, labaiusiai tai dukrytei patiks... vis jura prisimena... jei kur toli vaziuojam, tai klausia ar prie juros ir ar maudysis biggrin.gif
Atsakyti
Smagu Jums... mes nuo rugpjūčio 1 prie jūros trauksim 9 dienom tikiuosi oras geras bus ir galės pasidžiaugt mažoji
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rieduliukas: 22 liepos 2009 - 16:51
QUOTE(Mortele @ 2009 07 22, 17:45)
Labukas  4u.gif
pas mus irgi kazkoks mistinis pablogejimas su baisiu niezuliu, berimu, blogu miegu, gerai kad tik neslapiuoja...  unsure.gif as tai pastebejau, kad dantuko islindimo metu pablogeja  doh.gif vat jis kaip tik vakar ir pasirode, tai gal vistik dantis kaltas  doh.gif vat 5 islindo, tai ir viduriukai laisvi... su ankstesniais taip nebuvo... palauksim, paziuresim...

mes savaitgali trauksim i Ventes raga visi, ten mano profesijos Pabaltijo saliu toks mini saskrydis, na vasaros dienos vadinasi... tai prasilaskysim, labaiusiai tai dukrytei patiks... vis jura prisimena... jei kur toli vaziuojam, tai klausia ar prie juros ir ar maudysis  biggrin.gif


Mums irgi prastai, o sako vasara AD silpniausias buna, ne velnio, bijau net pagalvoti apie ziema doh.gif mergaites, reikia patarimo - ar prasideti su hemeopatais? ax.gif Beje, labai suintrigavo Kinotakara, tik kad atsiliepimu mazoka... g.gif
Atsakyti
Mamytes, atsargiai tos kurios prie juros vaziuojate - drauges 7 metu dukra ad turi, tai ka tik is Palangos grizo visa baisi - toks pablogejimas, kokio seniai neturejo. Sako tie dumbliai, kur pakrantese pluduriuoja, sitaip sualergizavo.
Papildyta:
QUOTE(vasariukė @ 2009 07 22, 14:23)
Dėkui, to ir klausiau  4u.gif. Bet įtariu užsisakysiu, pamėginimui ir tų, a vdrug užteks mums mažesnio efektyvumo  bigsmile.gif.

O tu savo špokui kinotakaras dėjai kasnakt iš karto? Ar man prisisapnavo, kad kas antrąnakt  g.gif. Aš šįryt stipriai prijuodavusius nulupau  rolleyes.gif.

O tai daug toksinu pas jus biggrin.gif . Buvau surasiusi visa dejimo schema, dabar labai tingiu is naujo rasyt ax.gif . Pagrizk biskuti atgal - rasi.
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 07 22, 16:45)
Labukas  4u.gif
pas mus irgi kazkoks mistinis pablogejimas su baisiu niezuliu, berimu, blogu miegu, gerai kad tik neslapiuoja...  unsure.gif as tai pastebejau, kad dantuko islindimo metu pablogeja  doh.gif vat jis kaip tik vakar ir pasirode, tai gal vistik dantis kaltas  doh.gif vat 5 islindo, tai ir viduriukai laisvi... su ankstesniais taip nebuvo... palauksim, paziuresim...


Pas mus irgi ko gero dantys lenda, tai baigiu iskvaist doh.gif . Jau toks kaprizingas, jau toks reksnys doh.gif ! Vidury naktu kad prades spiegti, net pries kaimynus geda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 22, 22:26)
Mamytes, atsargiai tos kurios prie juros vaziuojate - drauges 7 metu dukra ad turi, tai ka tik is Palangos grizo visa baisi - toks pablogejimas, kokio seniai neturejo. Sako tie dumbliai, kur pakrantese pluduriuoja, sitaip sualergizavo.


ot velnias... nuotaika sugedo... o tikejausi kad nuvažiavus pagerės (na ne Tunisas bet vis tiek jūra)... na tikiuosi kad bent jau nepabloges... o jei ka tai teks neleist maudytis...
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 07 22, 23:26)
Mamytes, atsargiai tos kurios prie juros vaziuojate - drauges 7 metu dukra ad turi, tai ka tik is Palangos grizo visa baisi - toks pablogejimas, kokio seniai neturejo. Sako tie dumbliai, kur pakrantese pluduriuoja, sitaip sualergizavo.



Mes irgi ruošiamės į pajūrį nuo pirmadienio ax.gif, aš vistik pagerėjimo tikiuosi, ir nusiteikus optimistiškai. Pernai tebuvom vos 3 dienas, iš namų išsivežiau tikrai nekaip atrodantį mažiuką, tada pirmąsyk gydytoja hormonus išrašė, bet mano nuostabai Palangoj "kaip ranka" visą AD nuėmė thumbup.gif. Ir buvo šalta tada, lijo, vaikų net trumpom rankovėm išrengt nebuvo kada schmoll.gif, ką jau kalbėt apie maudynes jūroj. Tad ir šiemet tikiuosi panašaus efekto smile.gif, juolab, kad maniškis vandens bijo, tai spėju kad nerėkinsiu aš jo ir į jūrą nekišiu (o dar jei tie dumbliai gali tokią reakciją sukleti doh.gif). Žodžiu aš manau, kad jūrinis klimatas veikia teigiamai bigsmile.gif.

QUOTE(ausru @ 2009 07 22, 23:26)
O tai daug toksinu pas jus  biggrin.gif . Buvau surasiusi visa dejimo schema, dabar labai tingiu is naujo rasyt  ax.gif . Pagrizk biskuti atgal - rasi.


Rodos ir skaičiau tavo visus postus, ir atgal sugrįžus buvau blush2.gif, dėjimo schemą atsimenu (bet kad tu tik nurodžius buvai "pirmai pradžiai", o paskui žadėjai "pratęsti", jei kam bus įdomu tongue.gif). Tik sakau man kažkodėl "susišvietė", kad tu ne kasnakt pirmą pakuotę dėjai mažiukui, o dabar nerandu, tai todėl tik ir perklausiau blush2.gif. Tiek to irnesakyk.gif. Aš vistik dėjau antrąnakt iš eilės, kol kas turbūt efekto tikėtis anksti ax.gif, bet faktas, kad nešvarūs tie paketėliai nusiima, nors šįryt radau ir švarių vietų ant jų smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasariukė: 23 liepos 2009 - 08:53
QUOTE(vasariukė @ 2009 07 23, 08:41)
Aš vistik dėjau antrąnakt iš eilės, kol kas turbūt efekto tikėtis anksti  ax.gif, bet faktas, kad nešvarūs tie paketėliai nusiima, nors šįryt radau ir švarių vietų ant jų smile.gif.


Pamirsau pasakyti labai svarbu dalyka - pries dedant kinotakaros pleistrus reikia buti isgerus nemazai vandens. Kiek vaikui nezinau tiksliai, bet suaugusiam maziausiai 2-3 litrus per diena vien tik gryno vandens. Jeigu tik antrasyki dedant jau buvo svariu vietu, tai arba buvo skysciu trukumas organizme arba blogai kontaktavo su padu. As tai ne tik tuo pleistru uzklijuoju, bet ant virsaus dar uzdedu toki tinkleli kaip kojine (vaistinej buna pirkti) ir dar tamprias kojinytes apmaunu, kad geriau priglustu. O vandens daug reikia gerti todel, kad sitie pleistrai sugeria toksinus is limfos, o kad jie i limfa patektu reikia plauti organizma vandeniu. Man taip aiskino gydytoja, nezinau tik ar tiksliai mediciniskai atkkartoju jos mintis.
O kad tik antra karta dedant jau butu svariu vietu - nerealu. Po kokios antros pakuotes galbut jau butu realesnis variantas, bet ir tai g.gif ...

O pirma pakuote, tai rasiau - kasnakt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 23 liepos 2009 - 09:19
Labas ausru matau esi čia biggrin.gif ,o gal jau ir nea biggrin.gif

Tuos Kinotakara pleistrus tu uzsisakei adresu tikslas.max@info.lt? g.gif Ar kaip kitaip? ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 23 liepos 2009 - 09:41
O jergau doh.gif, maniškis geria vandens, bet tikrai ne 2 litrus perdien g.gif aš ir pati tiek neišgeriu, kaip tau pavyksta sugirdyt? blush2.gif

Aš apmaunu kojinytes, nes kitaip jis nusiluptų pleistrus biggrin.gif.

Aš tai iš čia užsakinėjau: http://www.kinotakar...notakara/kainos. Labai operatyviai viskas thumbup.gif, vienądien užsakiau, kitą jau turėjau (per autobusų stoties siuntas pristato) ir pristato nemokamai thumbup.gif. Reklamos pavariau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasariukė: 23 liepos 2009 - 09:51
QUOTE(vasariukė @ 2009 07 23, 10:47)
O jergau  doh.gif, maniškis geria vandens, bet tikrai ne 2 litrus perdien  g.gif aš ir pati tiek neišgeriu, kaip tau pavyksta sugirdyt? blush2.gif

Aš apmaunu kojinytes, nes kitaip jis nusiluptų pleistrus biggrin.gif.

Aš tai iš čia užsakinėjau: http://www.kinotakar...notakara/kainos. Labai operatyviai viskas  thumbup.gif, vienądien užsakiau, kitą jau turėjau (per autobusų stoties siuntas pristato) ir pristato nemokamai  thumbup.gif. Reklamos pavariau  lotuliukas.gif

Manau vaikams tiek daug vandens nereikia schmoll.gif .Čia rekia pasiskaičiuot pagal morteles aprašymą apie vandenį. Manau kokia pusė litro per akis g.gif

Ir ačiū už nuorodą,o tu ėmei už 169lt?
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 07 23, 11:14)


Ir ačiū už nuorodą,o tu ėmei už 169lt?


Taip 4u.gif, pradžiai tik vieną pakuotę, pamėginimui, žiūrėsim paskui.
Atsakyti