Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIV tema

QUOTE(Otaip @ 2009 07 13, 08:27)
Jūsų vaikas, jūs matot kas ir kaip - juk net ir tie patys "profai" gydytojai tik pasekmes mato, atsekt viską jiem sunku, o kartais nė neįdomu ( doh.gif ) - taigi, stiprybės eit savo  šeimos keliu, o ne blaškytis kreipiant dėmesį į kitų nuomones, kurios dažnai išsakomos visai negalvojant ką sako schmoll.gif4u.gif

Va čia va auksiniai žodžiai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif .

Reikia šituos žodžius įdėti į 1psl. mirksiukas.gif ax.gif

kleckas*** laikykis ir nekreipk dėmesio 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rieduliukas @ 2009 07 13, 09:29)
unsure.gif žodžiu išsiliejau truputuką ir aš...
taip gerai buvo Tunise, o grįžus buvo stiprus pablogėjimas... gydytoja iškarto pasakė, kad klimatas netinkamas, na bet neemigruosi gi... dabar per savaitę jau baigiam sutvarkyt situaciją su jūros druska ir TS...

console.gif labai gerai,kad jau atradote tai su kuo galite sutvarkyti situaciją thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 13 liepos 2009 - 08:47
Laiskriste, mirksiukas.gif 4u.gif - man tai labai Amicos posakiai patinka biggrin.gif - ir vyrui dažnai paskaitau - drinks_cheers.gif liuks, tokie "su prieskoniais" . Kaip jūs - ar jau viską paragavę?
Mano ekologisški agurkai šiemet visai neauga gun_rifle.gif , ieškau mėšlo arba gero komposto - nes kitaip nieko čia nebus rolleyes.gif , žvyras yra žvyras.. tręšt nesnori. Buvau pas kaimynę, tai ji planuoja pelkių žemių užsivežt, matyt ir aš jungsiuos, nes vištų mėšlas.... pas ją žiemos metu visą mėnesį kvapas ojojoj koks buvo.. . O jau kaip agurkus abi mano panos valgo.. ir pomodorų jau savų turim, ir cukinijos jau jau kyšo , moliūgų lapai tai ojojoj, o vaisių dar nesmato - g.gif įdomu, kaip *GREISI* sekas biggrin.gif - ji gi šiemet didelį daržą sodino.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Otaip pasirodė bigsmile.gif , aš jau pasigedus buvau, maniau reikės paiešką skelbti, ale va pati išlindo biggrin.gif . Bet smagu, kai savas daržas auga rolleyes.gif . Mūsų kaimynai anglai pomidorus vazonuose augina, urbanizacijos kieme pasistatę lotuliukas.gif

Kas dėl tų mano posakių biggrin.gif .... Jei mane daveda iki kritinio taško, tai laisvai galiu į keturias pasaulio šalis pasiųsti cool.gif . Na jei žmogus kitaip nesupranta, tai ką daryti? Tik va kol kas mano kelyje tokių labai primygtinai norinčių patarti, pamokyti, pakritikuoti ir pan. nėra g.gif , kažkaip vis sutinku pakankamai protingus ir supratingus žmones bigsmile.gif . Šiaip jau kitų nuomones ir patarimus visada išklausau, bet toliau ką darau tai jau mano valia. Klysti visi klystam unsure.gif , aš ne išimtis ir kartais jau po laiko pamatai, kad reikėjo tą ar aną daryti kitaip, paklausyti vieno ar kito patarimo ar kad reikėjo neklausyti kažkieno nuomonės. Deja, neklystančių nėra schmoll.gif . Gyveni ir mokaisi, o kad durnas numirsi, tai čia ir taip aišku doh.gif

O mes, kas liečia ligą, tai laikomės gana gerai rolleyes.gif , tfu tfu tfu 33 kartus biggrin.gif . Ausytės užsigydėm, bet va lyg ir vėl nori jos sirgti unsure.gif . Žiūrėsim kas toliau bus. Kojytės praktiškai sveikos, jei neskaitysim vieno antro netikėtai kartais atsirandančio spuogelio. Žiūriu mums jie visai neblogai nyksta patepus salicilo spiritu g.gif . TS ir kremais tepu 1k dienoje, po maudynių, tik ausytes kelis kartus per dieną. Valgom jau labai daug ką, nebežiūriu jokių bandomųjų laikotarpių naujam maistui, duodu kada tik nori ir ką nori, išskyrus pvz tokius dalykus kaip pica ar kepta kokia mėsa, žodžiu tai, kas šiaip jau nesveika būtų dar tokio amžiaus vaikui mano manymu. Pieno ir kiaušinių gavo valgydamas lietinius, grynų dar nesu davus. Taip pat ir žuvies dar nedaviau, bet bandysim, nes žuvų taukai tinka. Šiandien virsiu barščius, tai žiūrėsim kaip čia bus su burokėliais. Dažnai maudomės baseine, aplamai vandenį vaikas dievina, galėtų sėdėti ir sėdėti vandeny doh.gif . Tai vat tokios geros naujienos pas mus. Labai labai laukiu va tokių naujienų iš visų čia rašančių mamyčių rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už palaikymą 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 07 13, 11:00)
Sveikutės  smile.gif


O kokio amžiaus tavo vaikučiai?
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2009 07 13, 10:56)
Laiskristemirksiukas.gif  4u.gif  - man tai labai Amicos posakiai patinka  biggrin.gif  - ir vyrui dažnai paskaitau -  drinks_cheers.gif  liuks, tokie "su prieskoniais"

Oi man ir Amica ir ausru patinka skaityti biggrin.gif thumbup.gif

Nu,bet tavo tie žodžiai man tokie auksiniai pasirodė thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 13 liepos 2009 - 11:56
QUOTE(kleckas*** @ 2009 07 13, 11:02)
O kokio amžiaus tavo vaikučiai?


Vienam spalį bus 16, o kitam greitai bus 1 metai 8mėn smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 07 12, 21:28)
Kleckas, negirdėk kas ką šneka. Vaikas ne jų, vaikas tavo. Iš šono visi mandri ir gudrūs patarimus dalinti, kritikuoti, smerkti ir pan. Bet kai patys realiai susidurtų su ta situacija, va tada kitaip prabiltų. Jei matai, kad gražiuoju lietuviškai nesupranta, siųsk po galais juos visus į keturias pasaulio šalis ir pasakyk, kad atsiknistų. Lai pasigimdo patys po vaiką ir augina kaip tik nori.



Jau pamokymų tai tikrai netrūksta, bet aš daugiausia vadovaujuosi savo nuojautą. O daugiausia patarinėja , kurie nesusidūrę, bet kažkur kažką girdėję. Aš išklausau visų, bet , jei įkyriai pristoja, tai jau išmokau atsimušinėti. Tas ir yra, kai pačiam nereikia paskui žiūrėt į besikankinantį vaiką, lengva patarinėt.
Informacijos yra be galo daug, ir kaip ją atsirinkti. Girdėjau , kaip sveikatos ministras sakė, kad vaistai tai verslas ir viskas, užtai dabar kiša papildus kas netingi, ar jų reikia ar nereikia.Čia gi verslas smile.gif Mano draugė sakė, kad jai iš Kinijos atveš kordisepso
kažkaip panašiai) už 10 litų, kur čia apie 200 litų kainuoja, tai čia kiša viską , nes dabar tokia mada, visi labai užsiteršia smile.gif Nereikia persiėsti, persigerti ir nebūsim užteršti, o čia tiek pagundų ir visi su E raidėmis ir kiek metų juos ryjam. Mano dukrai 14 metų jokios alergijos, nes tada nebuvo tiek šlamšto.
Šeštadienį per laidą viena gydytojų šeima šaipėsi iš Mezymo reklamos, sako tik rykit, išgerkit Mezymo, jei bloga , ir toliau šlamškit. SAko pas mus žmonės perdaug vaistų geria, reikia ar nereikia.
Mes prisivalgėm, o vargšai mūsų mažiukai kenčia. Čia gal jau visos pasidarė beveik sveikuolės smile.gif Mūsų prieskoniai tik česnakas, svogūnas ir pipirai, ir maistą kiek įmanoma naminį perkam.
Atsakyti
sveikos mamytės ir mažiukai mirksiukas.gif stiprybės visiems 4u.gif o aš norėjau pasiteiraut ar jųsų vaikučiams saulėje įdega tos vietos, kur yra buvę AD žymės g.gif smalsu, nes maniškio kojos plėmuotos, nes ten ilgiausiai laikėsi AD dėmės ir buvo vienos stpriausių doh.gif dabar visa oda švari, tad užtenka tik paprasto drėkinimo biggrin.gif na o kojos ir šiek tiek rankos, kur nebuvo odelė pažeista gražios, o kur buvo pažeista nusėta baltom dėmėm ir nedega saulėje schmoll.gif

ir dar norėjau paklaust, ar TS į Lietuvą neplanuoja mūsų geradarė mamytė siųst? 4u.gif mirksiukas.gif nes neskaičiau visos temos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintariux.82 @ 2009 07 14, 15:42)
sveikos mamytės ir mažiukai mirksiukas.gif stiprybės visiems 4u.gif o aš norėjau pasiteiraut ar jųsų vaikučiams saulėje įdega tos vietos, kur yra buvę AD žymės g.gif smalsu, nes maniškio kojos plėmuotos, nes ten ilgiausiai laikėsi AD dėmės ir buvo vienos stpriausių doh.gif dabar visa oda švari, tad užtenka tik paprasto drėkinimo biggrin.gif na o kojos ir šiek tiek rankos, kur nebuvo odelė pažeista gražios, o kur buvo pažeista nusėta baltom dėmėm ir nedega saulėje schmoll.gif

ir dar norėjau paklaust, ar TS į Lietuvą neplanuoja mūsų geradarė mamytė siųst? 4u.gif  mirksiukas.gif nes neskaičiau visos temos blush2.gif

Geradarės mamytės jau neturim temoj ax.gif , dabar siunčiamės pačios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintariux.82 @ 2009 07 14, 14:42)
sveikos mamytės ir mažiukai mirksiukas.gif stiprybės visiems 4u.gif o aš norėjau pasiteiraut ar jųsų vaikučiams saulėje įdega tos vietos, kur yra buvę AD žymės g.gif smalsu, nes maniškio kojos plėmuotos, nes ten ilgiausiai laikėsi AD dėmės ir buvo vienos stpriausių doh.gif dabar visa oda švari, tad užtenka tik paprasto drėkinimo biggrin.gif na o kojos ir šiek tiek rankos, kur nebuvo odelė pažeista gražios, o kur buvo pažeista nusėta baltom dėmėm ir nedega saulėje schmoll.gif

ir dar norėjau paklaust, ar TS į Lietuvą neplanuoja mūsų geradarė mamytė siųst? 4u.gif  mirksiukas.gif nes neskaičiau visos temos blush2.gif


Pas mano vaiką atvirkščiai - tos buvę pažeistos vietos kaip tik ne baltos, o tamsesnės nei visa likusi oda.

"Geradarės" nebeturim cool.gif , kaip minėjo Meda - siunčiasi mamos pačios ir moka už 1kg TS apie 50lt, kai "geradarei" mokėdavo po 50lt už 200gr doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amica: 14 liepos 2009 - 19:06
Laba diena.Aušru,kokius tu geriamus vaistus savo mažajam duodavai ( čia nuo alergijos )?
Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2009 07 14, 18:48)
Laba diena.Aušru,kokius tu geriamus vaistus savo mažajam duodavai ( čia nuo alergijos )?

atsakysiu uz ja blush2.gif , nes nesrodo, turbut atostogauja biggrin.gif
Ketotifena paskutinieji buvo, dabar lyg neduoda ju g.gif ... as saviskiui siuo metu duodu po puse tabletes 2 kart per diena... nepasakyciau, kad matau koki poveiki g.gif
maniskiui tai siuo metu pablogejimas, su maistais nieko nesieju, arba "menulis" arba dantys arba mano vaistai, bet as ju negalliu nevartoti (ginekologines problemos) - gerai kad baigsiu penktadieni doh.gif
Atsakyti